Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

Від тої партії вже мало що залишилось.  Отара імбіцилів, що йде за рудим павіаном та купка старих ні на що вже не спроможніх ріал репаблікен... Партія померла разом зі смертю Маккейна. Її труп тхне і травить все навколо себе.
Вiд демпартii лишилось приблизно те саме, одне БЛМ and LBGTQKLMN, nothing more.

Перший акт позорна втеча з Афганiстану, потiм перемовини з хуйлом як йому правильно нападати на Украiну, а тепер козойоби херачать балiстичними ракетами i топлять кораблi, а iран захоплюе американськi танкери.

Велкам ту нью брейв ворлд!
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вiд демпартii лишилось приблизно те саме, одне БЛМ and LBGTQKLMN, nothing more.

Перший акт позорна втеча з Афганiстану, потiм перемовини з хуйлом як йому правильно нападати на Украiну, а тепер козойоби херачать балiстичними ракетами i топлять кораблi, а iран захоплюе американськi танкери.

Велкам ту нью брейв ворлд!

Мене мало хвилює, що залишилося від демпартії. Я ніколи не був їх симпатиком.  З почуттям глибокої відрази голосував в 20 за Байдена, бо не за Обісцяного ж. Тепер дупу точно не підніму, аби проголосувати вдруге за нього поштою. Згорів сарай хай горить і хата. Хай діпстейт і імбіцили, яким він не може дати ради жеруть друге пришестя Додіка. Цього разу просто пальбою і побитими вікнами в Капітолії вони точно не відробляться.  Буде набагато смачніше.  Бо ігнорувати майже половину виборців, які срати хотіли що на одного, що на другого - завжди закінчується саме так.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Виглядає так, що у вас там на федеральному рівні срака.
Може федералізм трохи помякшить. хз....
   
Re: Трумп  :facepalm1:
N88

Мене мало хвилює, що залишилося від демпартії. Я ніколи не був їх симпатиком.  З почуттям глибокої відрази голосував в 20 за Байдена, бо не за Обісцяного ж. Тепер дупу точно не підніму, аби проголосувати вдруге за нього поштою. Згорів сарай хай горить і хата. Хай діпстейт і імбіцили, яким він не може дати ради жеруть друге пришестя Додіка. Цього разу просто пальбою і побитими вікнами в Капітолії вони точно не відробляться.  Буде набагато смачніше.  Бо ігнорувати майже половину виборців, які срати хотіли що на одного, що на другого - завжди закінчується саме так.

"Виколю собі око щоб в тещі зять кривий був"
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вiд демпартii лишилось приблизно те саме, одне БЛМ and LBGTQKLMN, nothing more.

Перший акт позорна втеча з Афганiстану, потiм перемовини з хуйлом як йому правильно нападати на Украiну, а тепер козойоби херачать балiстичними ракетами i топлять кораблi, а iран захоплюе американськi танкери.

Велкам ту нью брейв ворлд!

Головне не ескалювати  :gigi: Справедливості заради, Трамп теж не вирізнявся особливою агресією, теж там щось розраховував і намагався зі всіма помиритися.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Виглядає так, що у вас там на федеральному рівні срака.
Може федералізм трохи помякшить. хз....

Та все там ок, просто є дві Америки, які нарешті дійшли до фази активного протистояння, поділившись на групи за партіями, як вболівальники.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Піон каже, що Хейлі може піти на вибори як незалежний кандидат. Я хз
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Піон каже, що Хейлі може піти на вибори як незалежний кандидат. Я хз

А сенс? Вона може ще раз висунути кандидатуру, хоча я хз, якщо в респів керують ось такі фріки, як Трамп, то там є Марджорі  :weep:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А сенс? Вона може ще раз висунути кандидатуру, хоча я хз, якщо в респів керують ось такі фріки, як Трамп, то там є Марджорі  :weep:

Ну тіпа в неї високий рейтин серед незалежних виборців, та й респів з демами вона теж обгризе
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ну тіпа в неї високий рейтин серед незалежних виборців, та й респів з демами вона теж обгризе

Там і без того є незалежні кандидати, так що без шансів.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Виглядає так, що у вас там на федеральному рівні срака.
Може федералізм трохи помякшить. хз....

Про реформи політичної системи потякають давно. Принаймні останні 10 років йде квола дискусія про необхідність третьої  сили, центристської партії ітп.
Цього разу он Лейблз роблять деякі рухи в тому напрямку, але все це - нажаль не мейнстрим. Ніхто не хоче взяти на себе реальну  відповідальність, ніхто не хоче ризикувати політичною кар"єрою заради якихось ідей, коли на кону власне бабло і власне усталене життя. Он і зараз я з огидою бачу як черговий "друг України" Макконел ендорсить Трампа. Здавалося, ти ж вже йдеш на пенсію, не ганьбися, не плямуй собі некролог цим гівном, але ні... Блювати хочеться. І особливо від тих корисних ідіотів, які патякають що Трамп говрить одне, а робитиме інше, зо він як візьме і вжарить по Хуйлу всією міццю Америки, як той йому щось поперк дупи скаже.
Що система стримування і протидій не дозволить Додіку остаточно кинути в хаос американське, а з ним і світове життя (бо стабільність цього світу все ще дуже залежить від Америки). Боже, які ідіоти! Чи тварюки... Це все одно що переконувати себе та інших, що термінальна стадія раку - не вирок, що метастази можуть розсмоктатися самі собою... Але стадія прйняття, схоже, з огляду на те, у що перетворлася сьогодні амеркианська політична та й судова система вже настає...
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Що система стримування і протидій не дозволить Додіку остаточно кинути в хаос американське, а з ним і світове життя (бо стабільність цього світу все ще дуже залежить від Америки). Боже, які ідіоти! Чи тварюки... Це все одно що переконувати себе та інших, що термінальна стадія раку - не вирок, що метастази можуть розсмоктатися самі собою... Але стадія прйняття, схоже, з огляду на те, у що перетворлася сьогодні амеркианська політична та й судова система вже настає...


Трамп взагалі не встидається заявляти, що юзатиме президентську посаду для помсти. І ці люди вчили нас демократії...
А сите життя гамерики напряму залежить від її позициї світового гегемона. Що прямо на очах йде по кизді
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Там і без того є незалежні кандидати, так що без шансів.

Хейлі проти них як Годзіла
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Та все там ок, просто є дві Америки, які нарешті дійшли до фази активного протистояння, поділившись на групи за партіями, як вболівальники.

До реального простистояння готова лише одна з цих Америк - та що стоїть за Трампом -  і це весь світ мав щастя спостерігати це чотирики роки назад на капітолійському пагорбі. Інша ж Америка -  "розумна і порядна" поки що продвжує жувати соплі... А пр міфічний діпстейт я вже все сказав. Після соломонового рішення Верховного суду - його плять просто не існує  :weep:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

До реального простистояння готова лише одна з цих Америк - та що стоїть за Трампом
Америка - та що стоїть за Трампом isolationists немає ніякого бажання комусь протистояти
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Трамп взагалі не встидається заявляти, що юзатиме президентську посаду для помсти. І ці люди вчили нас демократії...
А сите життя гамерики напряму залежить від її позициї світового гегемона. Що прямо на очах йде по кизді

Саме так! А вони наче всі втратили інстинкт самозбереження.  І заспокоюють себе , що скрутять йому руки... Ню ню я дуже хочу на це подивитись..,
Особливо в світі того, ЯКА команда з ним прийде цього разу до Білого дому... Помилок минулого, коли він пачками звільняв навязаних йому істеблішментом посадовців - він уже не повторить. Тільчи члени власної родини, особливо наближені "партнери" і старанні сраколизи. Інших тепер там не буде. Рамисваміі вам здадуться ангелами поряд з ними.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

У респів був шанс спастися від Трампа в 2021, коли йому оголосили імпічмент за спробу державного перевороту, але вони тупо просрали той шанс, тепер вигрібають.

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Америка - та що стоїть за Трампом isolationists
idiotionists. С гитлером пришлось, и не пришлось по полной только из-за того, что совок десятки миллионов мяса положил, сейчас это делать может оказаться некому, придется и с путлером при такой политике. Плюс не с их торговым балансом говорить о политике изоляции.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Америка - та що стоїть за Трампом isolationists немає ніякого бажання комусь протистояти
[/quote

Яка ізоляція в середині країни??? Воно просто порвуть на шматки каліфорнійських меліоніалів та жителів "вашингтонских болот" які за їх настроями, які щоденно підпитує Трамп - вркали їх життя!
   
Re: Трумп  :facepalm1:

idiotionists. С гитлером пришлось и не пришлось по полной только из-за того, что совок десятки миллионов мяса положил, сейчас это делать может оказаться некому, придется и с путлером при такой политике. Плюс не с их торговым балансом говорить о политике изоляции.
Якщо ти вважаєш що умовний виборець додіка з умовного Wyoming знає що то воно є торговельний баланс ...
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ну мені особисто якось пох, хто буде в США президентом, шкода тільки, що кинули нас із підтримкою, але що вдієш, Америка так не вперше робить.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ну мені особисто якось пох, хто буде в США президентом, шкода тільки, що кинули нас із підтримкою, але що вдієш, Америка так не вперше робить.

Кинути з підтримкою це ще далеко не все "хороше", що може чекати на Україну з боку можливої другої адміністрації Трампа...
Навіть за умов відсутності фінансування Пентагон намагається прідтримувати Україну - надає безцінну розвідувальну інформацію,
знаходить через треті руки хоч якісь боєприпаси і навіть активно допомагає збивати русняві літаки.

Трамп заборонить навіть це. Та ще буде погрожувати Україні наслідками, як та не пристане на його (читай кремлівську візію) "мирного врегулювання".
Тому, іхмо, Україна має бути перша заціквалена в тому, аби зупинити друге пришестя Трампа. Бо воювати проти Хуйла навіть самотужки - то одне, а воювати проти Хуйла якого підтримує Америка - то зовсім інше. І поки ті, хто обіцяє, що Трам буде робити не те, що говорить, роздупляться - може бути надто пізно, принаймні для України.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Трамп заборонить навіть це. Та ще буде погрожувати Україні наслідками, як та не пристане на його (читай кремлівську візію) "мирного врегулювання".

Це лише пришвидшить падіння гегемона
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Цитата: Silentio link=topc=1126773.msg27823970#msg27823970 date=1709724780
До реального простистояння готова лише одна з цих Америк - та що стоїть за Трампом -  і це весь світ мав щастя спостерігати це чотирики роки назад на капітолійському пагорбі. Інша ж Америка -  "розумна і порядна" поки що продвжує жувати соплі... А пр міфічний діпстейт я вже все сказав. Після соломонового рішення Верховного суду - його плять просто не існує

Хер там.
iнша америка, протилежна маговськiй, в 2020-му палила i грабувала центри мiст, виносила пiдчисту бутiки луi вiтон та гучi, сiяла хаос та розруху а Камала витягувала iх з буцегарнi на другий день.

Коли говориш цими днями з розумними, освiченими i порядними американцями на тему який мудак i нарцис Трамп, вони вiдповiдають що це так, але що тих вокнутих Шарiкових якi дорвалися зараз до влади не сколупнеш нiчим пристойним, треба мудака з iх боку такого ж як вони, от i Трамп i пiдходить на цю роль.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Хер там.
iнша америка, протилежна маговськiй, в 2020-му палила i грабувала центри мiст, виносила пiдчисту бутiки луi вiтон та гучi, сiяла хаос та розруху а Камала витягувала iх з буцегарнi на другий день.

Коли говориш цими днями з розумними, освiченими i порядними американцями на тему який мудак i нарцис Трамп, вони вiдповiдають що це так, але що тих вокнутих Шарiкових якi дорвалися зараз до влади не сколупнеш нiчим пристойним, треба мудака з iх боку такого ж як вони, от i Трамп i пiдходить на цю роль.

дибіли повні.
Тут одні теж януковича обирали щоб сковирнути
   
Re: Трумп  :facepalm1:

дибіли повні.
Тут одні теж януковича обирали щоб сковирнути
Що зробиш
Вокнутi народ вже достали до стану "хто небудь аби не цi"

Байден не мае часу допомагати Украiнi, вiн зайнятий забороною газових плит i пробиванням десяткiв мiльярдiв на подарунок для вiчних студентiв.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Chaka відверто вперто звіздить по методичці. Це або бригадний колектив або чрловік умом тронувся від передозування правошизанутою американською пропагандою. Хуйловці не тільки створюють контент для конспіролохів і альтернативної шизи, чим далі в ліс тим голосніше мейнстрімна права шиза в США переспівує хуйловців 1 :1.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Chaka відверто вперто звіздить по методичці. Це або бригадний колектив або чрловік умом тронувся від передозування правошизанутою американською пропагандою. Хуйловці не тільки створюють контент для конспіролохів і альтернативної шизи, чим далі в ліс тим голосніше мейнстрімна права шиза в США переспівує хуйловців 1 :1.

Бу-бу-бу-бу

коспiрологи
права шиза
хуйловцi
бригадний

що конкретно хтiв сказати, чудiк?

Чиi виборцi палили Америку в 2020-му, Байдена чи Трампа?, скажи нам, отрок
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Бу-бу-бу-бу

коспiрологи
права шиза
хуйловцi
бригадний

що конкретно хтiв сказати, чудiк?

Чиi виборцi палили Америку в 2020-му, Байдена чи Трампа?, скажи нам, отрок
впізнав себе, ну і ладненько. Те що то ти звіздиш тут то гротескна альтернативна реальність і передьоргування з методички, ну або хворі марення на мотиви кричалок з правої шизи. Уміють мериканські праві пропагандисти заводить дебілів от сохі куйнею яка далека від їхної реальності, або шиза зовсім не в цій реальності, але для слюновиділення саме те.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Хер там.
iнша америка, протилежна маговськiй, в 2020-му палила i грабувала центри мiст, виносила пiдчисту бутiки луi вiтон та гучi, сiяла хаос та розруху а Камала витягувала iх з буцегарнi на другий день.

Коли говориш цими днями з розумними, освiченими i порядними американцями на тему який мудак i нарцис Трамп, вони вiдповiдають що це так, але що тих вокнутих Шарiкових якi дорвалися зараз до влади не сколупнеш нiчим пристойним, треба мудака з iх боку такого ж як вони, от i Трамп i пiдходить на цю роль.

Я не про ту. Америку .. Про ту, що мріє про третю силу, але ні хера для цього не робить..
Бо коли реднеки і релігійні фанатики почнуть п***а ліваків і "друзів палестини", а потім що, не виключено, підуть разом розбиратися з "мрійниками" , чий спосіб  життя викликає в ник "класову ненависть", от тоді вже точно буде пізно. Бо процесом керуватиме Додік і ті, хто вже котрий рік чудово юзає того дегенерата. А для них = хаос то омріяна стихія, в якій можна робити все, що заманеться, особливо як майже необмежена влада в твоїх руках.

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кинути з підтримкою це ще далеко не все "хороше", що може чекати на Україну з боку можливої другої адміністрації Трампа...
Навіть за умов відсутності фінансування Пентагон намагається прідтримувати Україну - надає безцінну розвідувальну інформацію,
знаходить через треті руки хоч якісь боєприпаси і навіть активно допомагає збивати русняві літаки.

Трамп заборонить навіть це. Та ще буде погрожувати Україні наслідками, як та не пристане на його (читай кремлівську візію) "мирного врегулювання".
Тому, іхмо, Україна має бути перша заціквалена в тому, аби зупинити друге пришестя Трампа. Бо воювати проти Хуйла навіть самотужки - то одне, а воювати проти Хуйла якого підтримує Америка - то зовсім інше. І поки ті, хто обіцяє, що Трам буде робити не те, що говорить, роздупляться - може бути надто пізно, принаймні для України.

Україна на це вплинути ніяк не може. Ну буває так, що валиться старий світовий порядок, ми просто перші на роздачі.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

впізнав себе, ну і ладненько. Те що то ти звіздиш тут то гротескна альтернативна реальність і передьоргування з методички, ну або хворі марення на мотиви кричалок з правої шизи. Уміють мериканські праві пропагандисти заводить дебілів от сохі куйнею яка далека від їхної реальності, або шиза зовсім не в цій реальності, але для слюновиділення саме те.
Онкл Поц
Яке щастя шо ти в нас такий просвiтльонний i нарештi виведеш нас на правильний шлях, наше поклонiння тобi, о падаван.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Онкл Поц
Яке щастя шо ти в нас такий просвiтльонний i нарештi виведеш нас на правильний шлях, наше поклонiння тобi, о падаван.
періодично буду твої марення, ну чи робочі тези з методички заземляти. Але не посвітлієш.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Здорово,  друзі.  Классный у вас здесь чату. По количеству отложенных кирпичей на страницу наверное самый интенсивный. :pooh_lol: 
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я не про ту. Америку .. Про ту, що мріє про третю силу, але ні хера для цього не робить..
Бо коли реднеки і релігійні фанатики почнуть п***а ліваків і "друзів палестини", а потім що, не виключено, підуть разом розбиратися з "мрійниками" , чий спосіб  життя викликає в ник "класову ненависть", от тоді вже точно буде пізно. Бо процесом керуватиме Додік і ті, хто вже котрий рік чудово юзає того дегенерата. А для них = хаос то омріяна стихія, в якій можна робити все, що заманеться, особливо як майже необмежена влада в твоїх руках.
За той час що я в Америцi я не бачив нi одного реднека чи релiгiйного фанатика який би якось заважав менi жити. Зато бачив багато виборцiв Байдена якi вишибають вiтрини лакшерi сторс i виносять скiльки зможуть.

А той народ що паше i платить податки тiльки хоче щоб прикрутили той вокнутий розгул iмбецилiв при владi останнiх чотирьох рокiв, на iх головах i за iх грошi.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Саме так! А вони наче всі втратили інстинкт самозбереження.  І заспокоюють себе , що скрутять йому руки... Ню ню я дуже хочу на це подивитись..,
Особливо в світі того, ЯКА команда з ним прийде цього разу до Білого дому... Помилок минулого, коли він пачками звільняв навязаних йому істеблішментом посадовців - він уже не повторить. Тільчи члени власної родини, особливо наближені "партнери" і старанні сраколизи. Інших тепер там не буде. Рамисваміі вам здадуться ангелами поряд з ними.

Вот это тебя колбасит. Надо будет в закладки твои  :pooh_lol: прогнозы. Посмотрим через год. Посмеёмся вместе.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

За той час що я в Америцi я не бачив нi одного реднека чи релiгiйного фанатика який би якось заважав менi жити. Зато бачив багато виборцiв Байдена якi вишибають вiтрини лакшерi сторс.

А той народ що паше i платить податки тiльки хоче щоб прикрутили той вокнутий розгул останнiх чотирьох рокiв, на iх головах i за iх грошi.

Так. Кого угодно,  чтобы этот воук маразм закончил
   
Re: Трумп  :facepalm1:

періодично буду твої марення, ну чи робочі тези з методички заземляти. Але не посвітлієш.
що ти там заземлиш, Онкле Поц
Твоi вимученi троцкiстскi методички такi нуднi що тiльки ти сам iх тут i читаеш.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

За той час що я в Америцi я не бачив нi одного реднека чи релiгiйного фанатика який би якось заважав менi жити. Зато бачив багато виборцiв Байдена якi вишибають вiтрини лакшерi сторс i виносять скiльки зможуть.

А той народ що паше i платить податки тiльки хоче щоб прикрутили той вокнутий розгул iмбецилiв при владi останнiх чотирьох рокiв, на iх головах i за iх грошi.
не звізди по методичці, більше огонька в работє, імпровізуй, відверту муйню не неси.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так. Кого угодно,  чтобы этот воук маразм закончил
Не бачу татуся на барикадах, зараз вiн прибiжить, вискочить на броньовичок, потрясе кулачком i своiм картавим голоском розповiсть нам все що вiн про нас думае.
   

Цю тему переглядають:

Tatus, vitamin, Wizi, Геннадій-Умань, NINJA (+ 1 прихованих) і 12 гостей
 
Повна версія