Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

В нас якби такі правила голосування вводили, то був би майдан.

В південних трампанзівських штатах, там повний піздець. Хуйло заздрить.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

 Бонис Джонсон ще авторитетний чи ні?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

і шо не можна підти з роботи шоб проголосувати??
це вже середньовічча якесь...

Американська робоча культура надзвичайно відрізняється від нашої.

У них нормально, що перший рік у тебе не буде відпусток (взагалі), а далі 5 років 10 днів на рік.

Ти маєш відпрацювати кожен долар, який тобі платять, де там відпроситися.

Хоча у випадку emergency вони поводяться людяно.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Робоча сила дорога, оплата погодинна і тому ту зарплату потрібно відробити по повній.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

В нас якби такі правила голосування вводили, то був би майдан.

бо голосування то державна справа
а основа гамериканської держ культури була що перше це я моя родина і моя ком"юніті - тобто громада - село там чи хутір чи що
а потім вже уряд
а федеральний уряд то взагалі пиявки від яких толку нігуя одні лише проблеми у вигляді заборон - те не можна, так не можна і т.д.
для вихідця з глубинки америки то всі закони і правила записані в Біблії - типу живи по Новому Заповіту і все буде добре
а федерали лише дублюють ті правила, ускладнюють і за це ще й забирають гроші у вигляді потадків
отака вон ідеологія реднеків котрі збудували ту гамерику до того поки в неї не приїхали інтелектуали типу татуся котрі зараз вчать реднеків що таке добре і що таке погано
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Американська робоча культура надзвичайно відрізняється від нашої.

У них нормально, що перший рік у тебе не буде відпусток (взагалі), а далі 5 років 10 днів на рік.
Нахуй так жити. Все ж немає кращої країни для життя, ніж Україна.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Да. Это просто назвать миллионы людей дуракам, лишь потому, что у них другое мнение.

проблема дураків у тому, що вони чомусь думають що їх міліони.




   
Re: Трумп  :facepalm1:

проблема дураків у тому, що вони чомусь думають що їх міліони.

Ту таки кацап правий. Ідіотів таки мільйони, більшість виборців Трампа це таки повні і абсолютні ідіоти.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

тут детально про страхи реднеків
коротко
то волейболісткам старшокласницям заборонили використовувати свою передівалку бо вони протестували щоб з ними не передівався транс котрий себе відчув теж дівчиною і його включили в дівчачу волейбольну команду школи

біологічно він чувак з дінг-донгом, але відчуває себе дівчиною
що не заважає йому вести себе трохи не по дівчачому в тій передівалці
дівки чомусь проти щоб з ними був той хлоп
ну їм і сказали - передівайтесь в туалеті

батьки думали голосувати за Байдена звичайно ж  :lol:
тепер не знають


https://nypost.com/2022/10/01/vermont-hs-volleyball-team-banned-from-locker-room-over-transgender-dispute/

https://nypost.com/2022/10/01/vermont-hs-volleyball-team-banned-from-locker-room-over-transgender-dispute/
   
Re: Трумп  :facepalm1:

State policy holds that a transgender student should not be required to use a locker room or restroom that conflicts with the student’s gender identity.
...
Хм, а якщо тих гендерів 16?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Американська робоча культура надзвичайно відрізняється від нашої.

У них нормально, що перший рік у тебе не буде відпусток (взагалі), а далі 5 років 10 днів на рік.

Ти маєш відпрацювати кожен долар, який тобі платять, де там відпроситися.

Хоча у випадку emergency вони поводяться людяно.

То все хуйня. Відпроситись завжди можна, тим більше на день виборів. Ніякому бізнесу не потрібні зайві скандали з цього приводу. Якщо хтось не відпуска проголосувати - то це цілеспрямована провокація
   
Re: Трумп  :facepalm1:

біологічно він чувак з дінг-донгом, але відчуває себе дівчиною

якщо він трансгендер, то який дінг-донг?

і у якому віці у америках можна трансгендерити?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

якщо він трансгендер, то який дінг-донг?

і у якому віці у америках можна трансгендерити?

з яким?
ну глянь собі в труси чи що

трансгендером ти стаєш з моменту оголошення про намір змінити стать і все - ти транс

а чи вісить там щось в тебе чи ні це справа десята, по закону ти трансгендер і маєш право

заявку на зміну статі можна подавати чи не з 14 років
згоди і відома батьків не потрібно
взагалі ніяких медичних перевірок не потрібно
вистачає лише твоєї заяви

дивно що реднеки цього бояться і не підтримують
   
Re: Трумп  :facepalm1:

То все хуйня. Відпроситись завжди можна, тим більше на день виборів. Ніякому бізнесу не потрібні зайві скандали з цього приводу. Якщо хтось не відпуска проголосувати - то це цілеспрямована провокація

Да, это так. Даже говорят заранее сами. Если вы хотите голосовать, то идите и голосуйте, компания не возражает.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

трансгендером ти стаєш з моменту оголошення про намір змінити стать і все - ти транс


 :facepalm1:

но море квестшенз

пс. я незнав шо так можна - я би у школі не вилазив з дівчачої роздягальні!

Останнє редагування: 25 лютого 2024 17:43:54 від kleynod
   
Re: Трумп  :facepalm1:

тут нехороші люди кажуть що ця стаття в лівацькому НуЙорк Таймз може коштувати демократам президенства

стаття про історії трансгендерів
особливо про тих хто почав туди, але потім зрозумів що то все муйня і треба назад пришивати  чи Бог зна що робити
то вже добрий бузінес став - ріжуть як хоч, колють що хоч і при цьому спонукають до змін бо причини твоєї депресії це те що в тебе є цицьки і нема гуя, це якщо ти дівчина, а в хлопів навпаки

тупі реднеки чомусь проти

https://www.nytimes.com/2024/02/02/opinion/transgender-children-gender-dysphoria.html
   
Re: Трумп  :facepalm1:

причини твоєї депресії це те що в тебе є цицьки і нема гуя, це якщо ти дівчина, а в хлопів навпаки

неофрейдизм якийсь
   
Re: Трумп  :facepalm1:

:facepalm1:

но море квестшенз

а я що
я сам офуїв
подивіться на кількість вагітних в жіночих тюрмах Каліфорнії
при чому по докам там всі "жінки"
   
Re: Трумп  :facepalm1:

а я що
я сам офуїв
подивіться на кількість вагітних в жіночих тюрмах Каліфорнії
при чому по докам там всі "жінки"

по ір ви ж ніби з Австрії - звідки у вас статистика по тюрмах у каліхфорнії?

пс.  мабуть ви збоченець по типу сом№1 - тільки він по оцту та лушпинню цибулі, а ви-
підглядач по дівчачих роздягальнях
   
Re: Трумп  :facepalm1:

по ір ви ж ніби з Австрії - звідки у вас статистика по тюрмах у каліхфорнії?

 :lol:
по Англії можна?
статистика з гугля
є така штука - інтернет називається
там кордонів не існує
   
Re: Трумп  :facepalm1:

по ір ви ж ніби з Австрії - звідки у вас статистика по тюрмах у каліхфорнії?

пс.  мабуть ви збоченець по типу сом№1 - тільки він по оцту та лушпинню цибулі, а ви-
підглядач по дівчачих роздягальнях

ой мля забув
ти ж притрушений , один з багатьох тут
адью
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Американська робоча культура надзвичайно відрізняється від нашої.

У них нормально, що перший рік у тебе не буде відпусток (взагалі), а далі 5 років 10 днів на рік.

Ти маєш відпрацювати кожен долар, який тобі платять, де там відпроситися.

Хоча у випадку emergency вони поводяться людяно.

ну не дивно що голосують за ліваків
я б теж голосував за таких умов
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ідеологія реднеків котрі збудували ту гамерику

вашингтон і франклін реднеками не були
   
Re: Трумп  :facepalm1:

транс котрий себе відчув теж дівчиною

шо значіть ВІДЧУВ????
він стать ЗМІНИВ?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

:lol:
по Англії можна?
статистика з гугля
є така штука - інтернет називається
там кордонів не існує

а є взагалі статистика по КІЛЬКОСТІ трансгендерів?
скільки їх?
мільйон?
сто тисяч?
чи може тисячі півтори?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ну не дивно що голосують за ліваків
я б теж голосував за таких умов

За що: за те щоб скоротили зарплатню та додали відпусток?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ну не дивно що голосують за ліваків
я б теж голосував за таких умов
То все трошки пи3дьож, все індивідуально
В мене особисто з першого дня в Америці були 4 тижні відпустки плюс можна домовитись з босом взяти тиждень з лікарняних днів
В кого відпустка два тижні, можна домовитись взяти без оплати
Короче, не треба нагнітати
   
Re: Трумп  :facepalm1:

То все трошки пи3дьож, все індивідуально
В мене особисто з першого дня в Америці були 4 тижні відпустки плюс можна домовитись з босом взяти тиждень з лікарняних днів

Член профсоюзу?  :shuffle:
Бо в бізнесах, де немає профсоюзів таких відпусток в США не існує.
А лікарняних тим більше. В більшості місць тобі дають якусь кількість вихідних днів, а як ти їх використовуєш, то вже твоя справа, як лікарняні чи відпустку.


В кого відпустка два тижні, можна домовитись взяти без оплати

Тада, ті хто ледве зводять кінці з кінцями, будуть брати день без оплати, щоб проголосувати.  :facepalm1:

   
Re: Трумп  :facepalm1:

То все трошки пи3дьож, все індивідуально
В мене особисто з першого дня в Америці були 4 тижні відпустки плюс можна домовитись з босом взяти тиждень з лікарняних днів
В кого відпустка два тижні, можна домовитись взяти без оплати
Короче, не треба нагнітати

ну тоді можна і за правих (тільки не за трампа)
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Член профсоюзу?  :shuffle:
Бо в бізнесах, де немає профсоюзів таких відпусток в США не існує.

Это если ты пиорнэр без опыта. А если есть хоть 5 лет, то при поступлении на работу можно договариваться об отпуске согласно политике нового места работы…

У меня сейчас 200 часов + 10 праздников + компенсация за сверхурочные.

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Член профсоюзу?  :shuffle:
Бо в бізнесах, де немає профсоюзів таких відпусток в США не існує.
А лікарняних тим більше. В більшості місць тобі дають якусь кількість вихідних днів, а як ти їх використовуєш, то вже твоя справа, як лікарняні чи відпустку.



Існує. У мене з першого дня роботи 3 тижні, потім ще один додали. Плюс десять лікарняних. Зараз взагалі перевели на флекс - тобто бери скільки завгодно, коли завгодно
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ну тоді можна і за правих (тільки не за трампа)

Тут чако забуває сказати, що він має 4 тижні відпустки і лікарняні це саме завдяки "лівакам", яких він ненавидить, бо у стандатр в США не більше ніж 2 тижні (10 робочих днів).
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Форумна трампо конспірологічна шиза фатазує що ну нах, при чому такі фантазії навіть в право шизанутих помийках не знайти. Чако такий важний члєн кореспондєнт фупу йому 5 тижнів відпуски відразу, а рядовому трампону і 2 тижні за радість, у багатьох жодного тижня немає. 5 тижнів це в працівників різних урядових контор, членів деяких профсоюзів, вчителів ну і є ще пару корпоративних динозаврів, на пальцях перелічити, що робочу скотину 5 тижнями балують десь років так через 10 вислуги. А американський стандарт це перший рік без відпуски, другий 1 тиждень, а далі 2 хоч всрись. Роботу міняють часто, так що відпусток багато робочої скотини навіть не бачить, да і взагалі закони не вимагають надавати відпуски, так що раб. скот на нижніх жердях курятника куярить без навіть теоретичної можливості.

А трансгендери, права шиза не наголошує що великий всемудрий вселюблячий творець такого може намісити з днк, 1-2% при народженні мають серйозні відхилення від норми чисто в фізіологічному плані, не ті члени, не там, не те. А пізніше до них приєднуються люди в яких в голові щось не так прошито і їм дуже не комфортно. При 320 мільйонах населення це здоровенні цифри, і з цим треба щось робити.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Тут чако забуває сказати, що він має 4 тижні відпустки і лікарняні це саме завдяки "лівакам", яких він ненавидить, бо у стандатр в США не більше ніж 2 тижні (10 робочих днів).
це не так, законів що гарантують відпуски не існує. На фупі зібрались дуже поважні пани в яких відпуски про які середньомериканець і мріяти не може.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Форумна трампо конспірологічна шиза фатазує що ну нах, при чому такі фантазії навіть в право шизанутих помийках не знайти. Чако такий важний члєн кореспондєнт фупу йому 5 тижнів відпуски відразу, а рядовому трампону і 2 тижні за радість, у багатьох жодного тижня немає. 5 тижнів це в працівників різних урядових контор, членів деяких профсоюзів, вчителів ну і є ще пару корпоративних динозаврів, на пальцях перелічити, що робочу скотину 5 тижнями балують десь років так через 10 вислуги. А американський стандарт це перший рік без відпуски, другий 1 тиждень, а далі 2 хоч всрись. Роботу міняють часто, так що відпусток багато робочої скотини навіть не бачить, да і взагалі закони не вимагають надавати відпуски, так що раб. скот на нижніх жердях курятника куярить без навіть теоретичної можливості.

А трансгендери, права шиза не наголошує що великий всемудрий вселюблячий творець такого може намісити з днк, 1-2% при народженні мають серйозні відхилення від норми чисто в фізіологічному плані, не ті члени, не там, не те. А пізніше до них приєднуються люди в яких в голові щось не так прошито і їм дуже не комфортно. При 320 мільйонах населення це здоровенні цифри, і з цим треба щось робити.

Перший рік без відпустки, бо відпустку в штатах треба заробити. От перший рік якраз і заробляєш на річну відпустку
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Перший рік без відпустки, бо відпустку в штатах треба заробити. От перший рік якраз і заробляєш на річну відпустку

Саме так. А чако тут розказує що йому дали відразу чорити тижні і можна ще більше взяти.
Таке буває, і найчастіше завдяки саме профсоюзам, але це виключення, а не правило.

Один мій друг ще з університету, має PhD по хімії, зараз працює начальником лабораторії в приватній фірмі, там десь тисяча працівників
Фірма дає йому 4 тижні відпустки, але не підряд. Власники фірми  кажуть "якщо ми можемо обійтися без тебе місяць, значить ти нам не потрібен."
Така ситуація в багатьох місцях. Я знаю людей, що працють в госпіталях, мають 30 робочих (!) днів відпустки (це 6 календарних тижнів), але щоб взяти більше ніж 2 тижні підряд треба зібрати таку купу дозволів від керівництва на всіх рівнях. Такі відпустки дають лише у виключних випадках.

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Нахуй так жити. Все ж немає кращої країни для життя, ніж Україна.

Вот. А американские налогопоательщики должны пахать на двух работах и оплачивать этот праздник жизни. Верно? Ну так чего удивляться, что люди массово ломанулись голосовать за Трампа.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Якщо людина має всього два тижні а то і менше відпустки на рік, то брати день щоб проголосувати ніхто не буде. Тим більше ніхто не буде брати день без оплати, коли кожен цент розписаний на рік вперед.
Саме цим респи і користуються, коли вводять всякі обмеження як і коли можна голосувати.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

а я що
я сам офуїв
подивіться на кількість вагітних в жіночих тюрмах Каліфорнії
при чому по докам там всі "жінки"
И сколько? Какой срок отсидки беременных? Какой срок беременности сидящих? Разрешены ли свидания?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Саме так. А чако тут розказує що йому дали відразу чорити тижні і можна ще більше взяти.
Таке буває, і найчастіше завдяки саме профсоюзам, але це виключення, а не правило.


Можна взяти і раніше чим за рік, але менше. Коротше скільки заробив - стільки і можна взяти
   

Цю тему переглядають:

BFBF і 4 гостей
 
Повна версія