Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пздц...які ж уроди :X

Пздц...які ж уроди :X

   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Уверен, что у Трухина есть второй паспорт.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Танунах... :facepalm1:  :lol:
І ще хай хтось скаже, що цей дятел подавав свою правку чісто з власної ініціативи.
Якщо справді подавав, звісно.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Уверен, что у Трухина есть второй паспорт.

у этого слуги тоже

   
Re: Пздц...які ж уроди :X

От і не хоч після такого диктатури  :X
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Уверен, что у Трухина есть второй паспорт.

А друге життя у них є?
Бо колись ці тварі дограються
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

у этого слуги тоже

Показати зображення...
За этого давно известно.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

А друге життя у них є?
Бо колись ці тварі дограються
кто не рискует тот не пьет шампанское.
Они живут одним днём и им реально покуй ,что будет дальше, тем более в стране заработка, а не в стране  трат.
П.с.
Тут тема была про двойное гражданство и многие наши закордонные украинцы возмущались почему я против того, что бы имеющие второй паспорт избирались, были избраны и занимали должности на гос.предприятиях.
В частном секторе пожалуйста хоть раком стойте и имейте хоть 20 паспортов ,да и просто двойное тоже может быть, но ни как не с вышеперечисленным.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

кто не рискует тот не пьет шампанское.
Они живут одним днём и им реально покуй ,что будет дальше, тем более в стране заработка, а не в стране  трат.

так і є...  якщо буде нам гаплик завтра,  зате ми зараз поживемо
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Ніде так красти не легко, як в Україні. 
   
Re: Пздц...які ж уроди :X



   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Марні потуги, хлопці :) такою хуйнею ви Зе не повалите  :weep:
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Зараз прилетить за "дискредитацію"
І ізраїльське іпсо X(
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Re: Пздц...які ж уроди :X

Ніде так красти не легко, як в Україні. 
а не красти нігде так не тяжко
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

https://t.me/newchnews/4539
https://t.me/newchnews/4538
Селяни звернулися до Президента Зеленського з проханням зупинити свавілля Гунька і відкликати його мандат нардепа.
От кумедні.
У нас що, президент уже й нардепів "відкликає"?
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

От кумедні.
У нас що, президент уже й нардепів "відкликає"?
добре ще що до Президента а не до глави офісу
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

добре ще що до Президента а не до глави офісу
Не добре, а погано. Той би якраз допоміг.
Йому слугу відкликати - як два пальці.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Не добре, а погано. Той би якраз допоміг.
Йому слугу відкликати - як два пальці.
якщо з цього боку дивитись то погано
   
Re: Пздц...які ж уроди :X


А що взагалі там забув нардеп?
ДБР нецікаво?
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

А що взагалі там забув нардеп?
ДБР нецікаво?
Стандартна практика на периферії.
Нардепи приходять на засідання місцевих рад, як барін на холопську сходку.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

кто не рискует тот не пьет шампанское.
Они живут одним днём и им реально покуй ,что будет дальше, тем более в стране заработка, а не в стране  трат.
П.с.
Тут тема была про двойное гражданство и многие наши закордонные украинцы возмущались почему я против того, что бы имеющие второй паспорт избирались, были избраны и занимали должности на гос.предприятиях.
В частном секторе пожалуйста хоть раком стойте и имейте хоть 20 паспортов ,да и просто двойное тоже может быть, но ни как не с вышеперечисленным.
Знаешь что самое страшное. Те кто сейчас воюет (тех кого я знаю) как мобилизированые (особенно они) так и кадровые, которым до сорока, говорят - мы победим и выстоим в этой войне. Но в стране с этими пидарасами правителями жить не собираемся, похуй, что вместо пилотирования
самолета надо будет говно после негров убирать. Своих детей мы тут не оставим и сами не собираемся горбатится на эту наволочь.
 Так что дохуя чего нас ещё ждёт
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

залишаться одні твердошкірі, які і далі будуть утримувати таких як трухін
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

згадується питання дворічноі давнини
нуіякдохуязробивжер азом.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

...І знову жодного чергового.

заскочать у гілку, прочитають і мовчки тікають.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

https://t.me/newchnews/4539
https://t.me/newchnews/4538
Невже нікто не прикопав десь з ящик калашів після окупантів?
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Знаешь что самое страшное. Те кто сейчас воюет (тех кого я знаю) как мобилизированые (особенно они) так и кадровые, которым до сорока, говорят - мы победим и выстоим в этой войне. Но в стране с этими пидарасами правителями жить не собираемся, похуй, что вместо пилотирования
самолета надо будет говно после негров убирать. Своих детей мы тут не оставим и сами не собираемся горбатится на эту наволочь.
 Так что дохуя чего нас ещё ждёт

Это и херово , ничего на этих сволочей не действует..
Уже и война и смерти, а они твари на костях этого народа ещё и танцуют...и народ этот ещё м насиженного места и выгоняют...а если ещё и написать, а кто это ж виноват, так сразу в бан.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

https://t.me/newchnews/4570
А що взагалі там забув нардеп?
ДБР нецікаво?
Акуенный слуга народу...
Базарит как положено..на стрелке.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Это и херово , ничего на этих сволочей не действует..
Уже и война и смерти, а они твари на костях этого народа ещё и танцуют...и народ этот ещё м насиженного места и выгоняют...а если ещё и написать, а кто это ж виноват, так сразу в бан.
Чому ми вимагаємо від них якоїсь моралі зараз? Чого війна повинна їх змінити на краще чи пробудити совість, якої не було? Думаю, подібні дії може зупинити тільки страх наказання
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

https://t.me/newchnews/4570
А що взагалі там забув нардеп?
ДБР нецікаво?

А він нардеп від того округу і, мабуть, вважає, що весь округ - то його дойна корова.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Чого війна повинна їх змінити на краще чи пробудити совість, якої не було? Думаю, подібні дії може зупинити тільки страх наказання
Ну так от саме страх мав би змусити трохи попуститись. Війна іде, народ нервовий, багато хто з ПТС. Але, схоже, ніхера, інстинкт самозбереження там не працює
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Який цікавий дядєчка!

2015 року балотувався від партії «Наш край» до Київської облради[2].

Кандидат від Батьківщини Анатолій Гунько організував концерт співачки Ольги Полякової у місті Ніжин Чернігівської області[3]. 13-14 липня 2019 року за сприяння кандидата від політичної партії "Батьківщина" Анатолія Гунька були організовані концерти гурту Фрістайл у місті Носівка та Павла Дворського в смт. Срібне Чернігівської області[4][5].

2019 року балотувався за 209 округом від партії Батьківщина, посів третє місце (25 %, 17 тис. голосів)[6].

25 жовтня 2020 року переміг на довиборах до ВРУ на 208 окрузі, став народним депутатом IX скликання, обійшовши головного опонента Олега Ляшка – лідера Радикальної партії [7][8]. У Верховній Раді замінив загиблого нардепа Валерія Давиденка[9].

17 листопада 2020 року Анатолій Гунько під час пленарного засідання Верховної Ради склав присягу народного депутата України. Новообраний нардеп увійшов до складу фракції "Слуга Народу".





   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Повідомлення в СМІ від 23 лютого 2022 року. За день до війни.

Нардеп Гунько проігнорував голосування за санкції проти Держдуми, бо був дуже зайнятий

Народний обранець із партії «Слуга народу» Анатолій Гунько сьогодні відзначився у парламенті двічі. Спочатку «слуга» проігнорував голосування за санкції проти Держдуми, що «визнала» фейкові утворення бойовиків «ЛДНР».

«Главком» вже повідомляв, що звернення до РНБО підтримали 322 нардепи, а ще 22 депутати були у сесійній залі на той час, однак з якихось причин взагалі не голосували. Серед них опинився і «слуга народу» Анатолій Гунько. Фотокореспондент видання «Цензор.нет» впіймав у об’єктив листування нардепа з туроператором, отже тепер зрозуміло, чим був зайнятий нардеп під час прийняття парламентом важливих для країни рішень.

Гунько під час засідання Верховної Ради об 11:34 обговорював можливість поїздки до Дубая.

Абонент "Светлана Туризм" пише нардепу: "Добрий день, Анатолію! Хотіла дізнатись, чи можу ще щось вам запропонувати щодо варіантів розміщення в Дубай".

Гунько набирав повідомлення, в якому зазначив: "Поки не розуміємо. Я ж нардеп... нас не відпускають". Джерело: https://censor.net/ua/n3318324
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Знаешь что самое страшное. Те кто сейчас воюет (тех кого я знаю) как мобилизированые (особенно они) так и кадровые, которым до сорока, говорят - мы победим и выстоим в этой войне. Но в стране с этими пидарасами правителями жить не собираемся, похуй, что вместо пилотирования
самолета надо будет говно после негров убирать. Своих детей мы тут не оставим и сами не собираемся горбатится на эту наволочь.
 Так что дохуя чего нас ещё ждёт

а зачем тогда воевать, чтобы потом уезжать? я даже больше скажу, все поделено феодалами, то есть агрохолдингами, даже можете сами мысль продолжить

я еще больше скажу, завтра хзакончиться война, есть ли какой-то план действий, подготовлены ли реформы (пенсионная, медицинская, аграрная и т.д.) и институции для их реализации?
ничего не делается, абсолютно

   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Члена "Слуги народу" Анатолія Гунька, який переміг на виборах у 208-му окрузі Чернігова, судили в 2018 році за заволодіння ділянкою землі стратегічного значення в Броварах на Київщині.

Про це повідомив журналіст Сергій Руденко, передає Цензор.НЕТ.

"31 березня 2018 року за рішенням Шевченківського райсуду столиці Гунька взяли під варту з можливістю внесення застави.

За даними прокуратури, Гунько - організатор злочинного угрупування, яке незаконно привласнило земельну ділянку стратегічного об'єкта в Броварах - ДП "Радіопередавальний центр" площею понад 94,5 гектарів і знищило стратегічне обладнання", - написав Руденко.

Також журналіст повідомив, що "Гунько був адвокатом банку "Михайлівський" Віктора Поліщука - власника мережі з продажу побутової техніки та електроніки "Ельдорадо" і ТЦ Gulliver, якого звинувачували в доведенні "Михайлівського" до банкрутства".

   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Критично важливі дороги та мости, нам вже відновлювати не можна. Бо вувузели набігуть)
Бачу у пастви добрий вишкіл. Молитва про міфічне крдівництво-будівництво, аж від зубів відскакує. Вони цю маячню вже як факт подають)
Баканова треба було звільнити тільки за те, що загін соковитих Березовців досі веде свою підривну діяльність.
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

а зачем тогда воевать, чтобы потом уезжать?

заради країни в яку виїжджаєш. що б між цією країною і росією був кордон якнайдалі
   
Re: Пздц...які ж уроди :X

Знаешь что самое страшное. Те кто сейчас воюет (тех кого я знаю) как мобилизированые (особенно они) так и кадровые, которым до сорока, говорят - мы победим и выстоим в этой войне. Но в стране с этими пидарасами правителями жить не собираемся, похуй, что вместо пилотирования
самолета надо будет говно после негров убирать. Своих детей мы тут не оставим и сами не собираемся горбатится на эту наволочь.
 Так что дохуя чего нас ещё ждёт

Не выдержу, отпишусь.

Ты - Вольф Мессинг. Все слова до единого ты прочитал в моей голове.
И да. Я уже к этому исходу готовлюсь, к сожалению...


   
Re: Пздц...які ж уроди :X

кто не рискует тот не пьет шампанское.
Они живут одним днём и им реально покуй ,что будет дальше, тем более в стране заработка, а не в стране  трат.
П.с.
Тут тема была про двойное гражданство и многие наши закордонные украинцы возмущались почему я против того, что бы имеющие второй паспорт избирались, были избраны и занимали должности на гос.предприятиях.
В частном секторе пожалуйста хоть раком стойте и имейте хоть 20 паспортов ,да и просто двойное тоже может быть, но ни как не с вышеперечисленным.

Так згодна з вами.
Ще треба заборонити бути взбраним на будь які посади ( і мери також) та бути призначеним  на будь які посади( і зами також) всім хто не служив у ЗСУ! Категоричне та принцепово негативне  відношення до уклонистів. Навіть погане здоров'я не може бути зараховано.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія