Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петиція про легалізацію одностатевих шлюбів зібрала 25 тис. підписів +голосування за/проти підтримки

І саме головне що під шумок оцієї 'боротьби за права меньшин' знищуються базові права людини. Хворих людей використовують як гандони.
   
От саме зараз вилізли та розкручують цю тему - це нормально взагалі? Країна стікає кров'ю, а підарьйо під шумок свою адженду пропихує. Гандони безпринципні.
   
Ну то хай собі. Нащо ж це своє ачько сунути всім та заламувати руки щодо вістуності якихось там прав?

Гетеро не лізуть в очі гомам, все навпаки.

От і шлють ваc накуй.  Нормальній людині не цікаві проблеми хворих збоченців.

Пробили собі тему, а тепер взагалі їбануті наголову також 'права' качають.

Отак дай вам палець, відірвете руку.

Дай їм палець, а вони тебе увачько! Нє?  :lol:
   
Країна поволі одужує: 25 тисяч підписів - є.
Одужає більшість з часом. Як не вони, то їх діти.
Бо меншість (мова не лише про сексуальну) не повинна питати дозволу на свої права в більшості. Вона отримує свої права за фактом народження. Що б сказали гетеро, якби в країні право на шлюб мали тільки лгбт? Поставте себе на їх місце: лгбт - можна шлюб, а нам - ні. Уявили? Весело?
   
Країна поволі одужує: 25 тисяч підписів - є.
Одужає більшість з часом. Як не вони, то їх діти.
Бо меншість (мова не лише про сексуальну) не повинна питати дозволу на свої права в більшості. Вона отримує свої права за фактом народження.

От чому гетеро пара мусить питати у держави дозволу на одруження? Це і є порушення прав, при чому не меньшин, а всіх. Це чомусь ніхто не вбачає. Бо раби.
   
Петиція до Президента України про легалізацію одностатевих шлюбів
25 408 підписів з 25 000 необхідних станом на час створення голосування.

Моя відповідь: підтримую, вважаю необхідним проведення референдуму ближче до реального набуття членства в ЄС (за пів року - рік).

якщо така п'янка то краще легалізувати полігамію.
   
Взаємозв'язок...
Чим більші мат. статки людини, тим більший серед них відсоток лґбт., особливо шоу бізнесі, політиці, де часто густо є квитком, перепустка до влади і слави.

За ширмою прав цих меншин іде агресивна пропаганда, нав'язування, поширення.

особисто огиди не викликають, але коли ґолосять, хизується повсюди і доводять що це норма і природньо.

Добре дорослі, але дітей спонукати до нормальності...то вже швах.

   
Чув, що в Німеччині в одинаків більші податки, а сімейне законодавство строге, то дешевше якогось гоміка з рашки знайти і фіктивно одружитись, бо гоміків так не перевіряють фіктивний шлюб чи ні  :D
   
І саме головне що під шумок оцієї 'боротьби за права меньшин' знищуються базові права людини. Хворих людей використовують як гандони.

слухай, ти ж був нормальним вірусологом - чого це раптом вирішив перекваліфікуватись в правника?
   
слухай, ти ж був нормальним вірусологом - чого це раптом вирішив перекваліфікуватись в правника?
Кюанон робить експерта з кожного аспекту конспірологічної маячні.
   
От чому гетеро пара мусить питати у держави дозволу на одруження? Це і є порушення прав, при чому не меньшин, а всіх. Це чомусь ніхто не вбачає. Бо раби.

Я кажу не про дозвіл в держави, а про дозвіл у гетеро-більшості. Тобто гетеро-більшість не повинна диктувати свою волю меншості.
   
Взаємозв'язок...
Чим більші мат. статки людини, тим більший серед них відсоток лґбт., особливо шоу бізнесі, політиці, де часто густо є квитком, перепустка до влади і слави.

За ширмою прав цих меншин іде агресивна пропаганда, нав'язування, поширення.

особисто огиди не викликають, але коли ґолосять, хизується повсюди і доводять що це норма і природньо.

Добре дорослі, але дітей спонукати до нормальності...то вже швах.

Може, це тому, що серед лгбт більний відсоток талановитих і працьовитих?
   
Чув, що в Німеччині в одинаків більші податки, а сімейне законодавство строге, то дешевше якогось гоміка з рашки знайти і фіктивно одружитись, бо гоміків так не перевіряють фіктивний шлюб чи ні  :D

Гоміків? Це часом не образливе слово? А слово гетерік?
   
По суті відповідайте.
Не фахівець в типуванні збоченців.
Поняття збочення в статевих стосунках сугубо індивідуальне, хтось чпекається через дірку в простині - все інше для нього збочення, я ж написав - зверніться до сексолога)
   
От чому гетеро пара мусить питати у держави дозволу на одруження? Це і є порушення прав, при чому не меньшин, а всіх. Це чомусь ніхто не вбачає. Бо раби.
А про який дозвіл на одруження йде мова?
   
А мій чоловік і старший син на фронті
І геї є також на фронті. Можуть жити в одному бліндажі з твоїми. Як такий варіант?
   
Раніше мовою розгойдували, тепер от геями. Я - за гей паради (яскраво, прикольно), за те, щоб не додовбувались до геїв, за формальне визнання їх стосунків. Державу не має стать довбати, вона мають легальними аспектами перейматись.
Але це - або москалі створили, або корисні ідіоти.
   
Раніше мовою розгойдували, тепер от геями. Я - за гей паради (яскраво, прикольно), за те, щоб не додовбувались до геїв, за формальне визнання їх стосунків. Державу не має стать довбати, вона мають легальними аспектами перейматись.
Але це - або москалі створили, або корисні ідіоти.

Права людини актуальні завжди.
   
Поняття збочення в статевих стосунках сугубо індивідуальне, хтось чпекається через дірку в простині - все інше для нього збочення, я ж написав - зверніться до сексолога)
Шановний любитель гомів, розбиратися в сортах лайна ("А транссексуали? А квіри? А бісексуали?" ) психічно здоровій людині не має потреби.
   
Права людини актуальні завжди.
Тоді почніть будь-ласка з того, що ЗСУ недостатньо далеко від цивільних позиції інколи займає, а особливо це робив Азов у Маріуполі. Це - така сама "боротьба за права людини, які актуальні завжди". А шо, ООН оно заявляє навіть! І до вас відразу буде більш відповідне ставлення.
   
Права людини актуальні завжди.
Права суспільства актуальніші (на порядок) за права людини.
   
Права суспільства актуальніші (на порядок) за права людини.

А лгбт - не суспільство?
   
В Україні як мінімум 25 000 підараасів виявляється .?
   
Раніше мовою розгойдували, тепер от геями. Я - за гей паради (яскраво, прикольно), за те, щоб не додовбувались до геїв, за формальне визнання їх стосунків. Державу не має стать довбати, вона мають легальними аспектами перейматись.
Але це - або москалі створили, або корисні ідіоти.

До речі я згоден, що "не на часі" це питання. Єдине виправдання такої активності з цим питанням я можу зрозуміти через спадщину, бо геї теж воюють.
   
Усі, хто боїться геїв, можуть зайти в гілку про щасливу гетеро-сім‘ю (в назві гілки є абревіатура БДСМ).
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126247.0
   
В Україні як мінімум 25 000 підараасів виявляється .?


Йде імплементація ідей гендеру з всіма наслідками, один з них, питання в документах - рід - чоловічий, жіночий та середній.
   
Йде імплементація ідей гендеру з всіма наслідками, один з них, питання в документах - рід - чоловічий, жіночий та середній.

Підтримую. Правильний підхід.  (tu)
   
Шановний любитель гомів, розбиратися в сортах лайна ("А транссексуали? А квіри? А бісексуали?" ) психічно здоровій людині не має потреби.
Ну так якщо немає потреби - то яке тобі, тупе, діло до геїв?)
   
Йде імплементація ідей гендеру з всіма наслідками, один з них, питання в документах - рід - чоловічий, жіночий та середній.

Та пох. Але ця мутка якраз схожа на москальське іпсо .. нібито дивіться в Україні таке, а нумо москалята до зброї ...
   
Права суспільства актуальніші (на порядок) за права людини.
Тобто права групи людей (наприклад в СРСР, або в днр - теж суспільство) важливіше за права окремої людини? Татуху кімірсена ще не набив?)
   
Але по великому рахунку кожен має право юзати свої отвори як вважає за потрібне. Хочуть шпілитись в зад то най шпілються. Мені ввобщем пох нехай підерасів і одружують в захсах. Туди і так норм чоловік при розумі і з жінкою не піде щось підписувати не те що з чоловіком
   
Я кажу не про дозвіл в держави, а про дозвіл у гетеро-більшості. Тобто гетеро-більшість не повинна диктувати свою волю меншості.

А вона і нічого не диктує. Дозволи та легалізація виходить від держави.
   
В Україні як мінімум 25 000 підараасів виявляється .?
Це ти про штаби прихильники певної політсили? Вас там було більше.
   
А вона і нічого не диктує. Дозволи та легалізація виходить від держави.

Я мав на увазі, що в гілці дописувачі кажуть, мовляв, ми, гетеро, не дозволимо лгбт мати такі ж права. Тобто такі гетеро тиснуть на державу, щоб вона не ухвалила закон про рівні права.
   
А про який дозвіл на одруження йде мова?

Шлюб це легальна процедура яка вимагається державою і за яку зазвичай платять якусь мзду державі.
   
Та пох. Але ця мутка якраз схожа на москальське іпсо .. нібито дивіться в Україні таке, а нумо москалята до зброї ...

Тоді "пох" на те, що у дітей буде спільна кімната для переодягання та туалет в шкільних закладах.
   
Та пох. Але ця мутка якраз схожа на москальське іпсо .. нібито дивіться в Україні таке, а нумо москалята до зброї ...

Плюс сієцця розлад всередині України.
   
А що поганого в спільному туалеті? Я не проти, щоб у сусідній кабінці пісяла дівчина чи жінка. Взагалі важко дивитися на черги жінок біля жіночих туалетів, коли чоловічі поряд вільні.
   
Я мав на увазі, що в гілці дописувачі кажуть, мовляв, ми, гетеро, не дозволимо лгбт мати такі ж права. Тобто такі гетеро тиснуть на державу, щоб вона не ухвалила закон про рівні права.

А я кажу що це петіція приєднатися до безправ'я. Шлюб це чєлобітна Державі щобі щось там дозволила.
   
А що поганого в спільному туалеті? Я не проти, щоб у сусідній кабінці пісяла дівчина чи жінка. Взагалі важко дивитися на черги жінок біля жіночих туалетів, коли чоловічі поряд вільні.

Більшості не комфортно. Поважайте демократію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія