Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Екіпаж вижив завдякі тому плоскому штопору, та тому шо не вверх ногами, бо з ту22 катапультуються вниз. При інших розкладах шансів би не було.
   
З ту22 реально четверо можуть катапультуватися ?
   
Поправочка. В ту-22м3 перероблена система катапультування. Там на відміну від ту-22 вилітають вверх. Але є проблема. Зраділи цьому та додали у екіпаж другого пілота. Тепер штурману складно вилетіти бо він у одному відсіку з двома пілотами. Тому з історії катастроф літака зазвичай виживають лише троє з екіпажу. Зараз як раз трьох підібрали а четвертого шукають:)
Від місця падіння до лінії фронту 500км. Тому мої сумніви про збиття залишаються.
   
   
https://t.me/okoo_ua/55451

Панове , що каже та друга баба
Яка не йоб твою мать ?
Не можу розібрати
   
?single
   
Від місця падіння до лінії фронту 500км. Тому мої сумніви про збиття залишаються.

Писали таке:
2х Ту-22м3 в акваторії Чорного моря, йдуть на пускові рубежі біля Криму.
Загроза для Південних областей.
Будь ласка пройдіть в укриття.

Може десь біля Криму влучили, тягнув додому і не дотягнув.
   
Писали таке:
2х Ту-22м3 в акваторії Чорного моря, йдуть на пускові рубежі біля Криму.
Загроза для Південних областей.
Будь ласка пройдіть в укриття.

Може десь біля Криму влучили, тягнув додому і не дотягнув.

Дальній бомбардувальник Ту-22М3 впав у Ставропольському краї, повідомляють Сухопутні війська ЗСУ в п'ятницю вранці.

"Миттєва карма в дії - літак Ту-22М3 ПКС РФ, який кидав уночі ракети, розбився в Ставропольському краї. Льотчики, на жаль, вижили", - йдеться в повідомленні в телеграмі.

Повідомлення підтвердило Міністерство оборони РФ.

"Дальній бомбардувальник Ту-22М3 впав у Ставропольському краї через технічну несправність, льотчики катапультувалися. Трьох членів екіпажу евакуйовано групою пошуку і порятунку. Наразі триває пошук одного льотчика", - ідеться в повідомленні Міноборони РФ.

"Боєкомплекту на борту не було. Літак упав у безлюдній місцевості. На землі руйнувань немає. За попередніми даними, причиною аварії стала технічна несправність", - ідеться в повідомленні.

За даними Міноборони РФ, літак упав "після виконання бойового завдання під час повернення на аеродром базування".
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
Писали таке:
2х Ту-22м3 в акваторії Чорного моря, йдуть на пускові рубежі біля Криму.
Загроза для Південних областей.
Будь ласка пройдіть в укриття.

Може десь біля Криму влучили, тягнув додому і не дотягнув.
Там була ще третя тушка, яка летіла згодом. Думаю це вона, а судячи з відео падіння – схоже наші її таки дістали. Мабуть, літуни намагалися дотягнути до Моздока, але не змогли.
   
Там була ще третя тушка, яка летіла згодом. Думаю це вона, а судячи з відео падіння – схоже наші її таки дістали. Мабуть, літуни намагалися дотягнути до Моздока, але не змогли.
https://twitter.com/view/status/1781180305556029936

Скоріш якась відмова
Ту22 - надзвуковий, ракети пускає за кількасот км - біля Криму його фіг дістанеш, це не А50.
Навіть якщо щось типу С200 пустити, ту22 достатньо розвернутися, включити форсаж - і все, його ракета не встигне наздогнати

Хіба що якось ф16 наднизько над хвилями підкрався
   
Скоріш якась відмова
Ту22 - надзвуковий, ракети пускає за кількасот км - біля Криму його фіг дістанеш, це не А50.
Навіть якщо щось типу С200 пустити, ту22 достатньо розвернутися, включити форсаж - і все, його ракета не встигне наздогнати

Хіба що якось ф16 наднизько над хвилями підкрався
У звіті проходить як збитий. Мабуть знайшли методи.
   
Скоріш якась відмова
Ту22 - надзвуковий, ракети пускає за кількасот км - біля Криму його фіг дістанеш, це не А50.
Навіть якщо щось типу С200 пустити, ту22 достатньо розвернутися, включити форсаж - і все, його ракета не встигне наздогнати

Хіба що якось ф16 наднизько над хвилями підкрався

поясніть тоді Ваше бачення  інхфи від генштабу над вашим постом
дякую
   
Осьо

https://t.me/war_monitor/16545

Дніпру готуватися  :(
ППО винесли - з того напрямку будуть сьогодні заходити....

Це вчора вранці коли по Дніпру стріляли винесли ППО,  чи я щось пропустив?
   
поясніть тоді Ваше бачення  інхфи від генштабу над вашим постом
дякую

На той час я ще не бачив офіційно повідомлення :)
Як збили - гарна робота, молодці хлопці!
   
На той час я ще не бачив офіційно повідомлення :)
Як збили - гарна робота, молодці хлопці!
:)
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

У звіті проходить як збитий. Мабуть знайшли методи.

чому б ні?
найкращі уми два роки шукали.
   
 
Цитувати
6 крылатых ракет Х-22 с дальних стратегических бомбардировщиков Ту-22М3 (с акваторий Черного и Азовского морей).

Ну ось і пояснення. В Азовському вже реально
   
На той час я ще не бачив офіційно повідомлення :)
Як збили - гарна робота, молодці хлопці!
   
Показати зображення...
ну , можливо не все може збити все
можливо
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

Скоріш якась відмова
Ту22 - надзвуковий, ракети пускає за кількасот км - біля Криму його фіг дістанеш, це не А50.
Навіть якщо щось типу С200 пустити, ту22 достатньо розвернутися, включити форсаж - і все, його ракета не встигне наздогнати

Хіба що якось ф16 наднизько над хвилями підкрався

Ні. Розвернутися - то не так швидко. А якою ракетою стріляли - невідомо.
   
ну , можливо не все може збити все
можливо

хз, дай Бог щоб сбили

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

Показати зображення...

Запитання типового довбойба...
   
Показати зображення...

Моллі, а вам не зрозуміло чому?
   
Моллі, а вам не зрозуміло чому?
ні, КАБи літають вільно нажаль
   
   
хз, дай Бог щоб сбили

https://t.me/ComAFUA/271

Двигун горів і плаский штопор - це за збиття. Якби просто поломка була, то навряд чи в плаский штопор звалився би.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

Поправочка. В ту-22м3 перероблена система катапультування. Там на відміну від ту-22 вилітають вверх. Але є проблема. Зраділи цьому та додали у екіпаж другого пілота. Тепер штурману складно вилетіти бо він у одному відсіку з двома пілотами. Тому з історії катастроф літака зазвичай виживають лише троє з екіпажу. Зараз як раз трьох підібрали а четвертого шукають:)
Від місця падіння до лінії фронту 500км. Тому мої сумніви про збиття залишаються.

Дурко з Онтаріо якусь xyйню написав. Як завжди.
   
ні, КАБи літають вільно нажаль

бо кількість ракет обмежена, якими це зробити, їх витратять тільки на жирну ціль
   
Сцуко, фуп - эгсперти у літаках, бомбах, воених операціях.
   
Це вчора вранці коли по Дніпру стріляли винесли ППО,  чи я щось пропустив?

так, вчора ж ударили по ППО на сході, й вранці через ту дірку у захисті й завели ракети, поки не встигли дірку заткнуть :(
   
бо кількість ракет обмежена, якими це зробити, їх витратять тільки на жирну ціль
У КАБів немає теплового сліду, на них навестися набагато складніше і через малу висоту польоту КАБа ЗРК повинен стояти практично в точці падіння бомби.
Там слід збивати не бомби, а носії.
   
Показати зображення...

Збити тушку - й все одно тут зрада!
Ну не йоп вашу мать!
Це вам шо, голуба з рогатки стрелити?

Перший пішов - це дуже добре. Так потроху, дивись, й їхні пілоти будуть сцятися та сратися ще на підході до літака
   
Моллі, а вам не зрозуміло чому?

жінка може не знати чому важко збити винищувач
поясню - бомбардувальник, що збили, більший за розміром
   
Показати зображення...
думаю тому що с200 який модернізували ,може збивати менш рухливі цілі типу а50 чи ту 22,95 аніж штурмова,фронтова авіація
   
жінка може не знати чому важко збити винищувач
поясню - бомбардувальник, що збили, більший за розміром

там купа причин
для пуску КАБа пілот підліта на низькій висоті, потім швидко підіймається, робить пуск, розвертається та тікає зі зниженням. "Вікно" дуже невелике, щоб піймати. Хоча піймати, загалом, можливо, але треба наситити ППО прифронтову зону, а це означає, що кацапи почнуть полювать за ППО за допомогою балістики
А от бомбардувальник летить довго на великій висоті, маршрути відомі, його добре видно, тепловий слід шикарний, маневрувати швидко не може - гарна мішень, проблема виключно в дальності засобів ППО, щоб дістати
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

окрім тушки вперше заявлено збиття х22

то мабудь щось якісно змінилось з ППО в тому секторі, тому і тушку могли дістати
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Внаслідок операції ГУР у взаємодії з Повітряними силами знищено бомбардувальник Ту-22МЗ, який сьогодні запускав ракети по Україні

https://gur.gov.ua/content/vnaslidok-operatsii-hur-u-vzaiemodii-z-povitrianymy-sylamy-znyshcheno-bombarduvalnyk-tu-22mz-iakyi-sohodni-zapuskav-rakety-po-ukraini.html


Один з дальніх бомбардувальників Ту-22М3, які в ніч на 19 квітня здійснювали ракетну атаку проти України, був збитий в результаті спецоперації Головного управління розвідки у взаємодії з Повітряними силами.

Ворожий літак Ту-22МЗ вдалося збити на відстані близько 300 кілометрів від України тими ж засобами, якими раніше було уражено російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50. Внаслідок ураження бомбардувальник зміг долетіти в район Ставрополя, де упав і розбився.
   

Цю тему переглядають:

holic, nofate і 7 гостей
 
Повна версія