Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

не знаю, но если вырубают одномоментно 100% генерации электростанции, то наверное где-то это ощущается

атомні працюють
   
Думаю, що все вже продумано наперед.
Інакше чому при 100% знищенні генерації в мережі безперебійно присутня напруга 230В і немає блекауту?

Зазначається також, що 10 квітня через активну роботу електростанцій на ВДЕ в енергосистемі в денні години фіксувався надлишок електроенергії, і на запит Укренерго польський оператор енергосистеми PSE з 10:00 до 18:00 надавав аварійну допомогу, терміново купуючи надлишки української електроенергії загальним обсягом 2800 МВт-год. Крім того, обмежувалася робота об’єктів ВДЕ із 9:30 до 17:20 - до 494 МВт в окремі години.

А в години вечірнього максимуму споживання в енергосистемі був дефіцит, і для підтримки балансу Диспетчерський центр Укренерго з 20:00 до 21:00 залучав аварійну допомогу від оператора енергосистеми Польщі PSE загальним обсягом 200 МВТ-год.

Укренерго повідомляє, що імпорт електроенергії 11 квітня запланований у ранкові та вечірні години з Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови загальним обсягом 833 МВт-год. Експорт запланований у денні години до Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови загальним обсягом 2 812 МВТ-год.
   
Ах извини! 80% тепловой генерации. Было уничтожено. Сейчас наверное уже около 100%. Остались АЭС, Киевская ГЭС, что еще?

Тец 5/6, дтец, київська гес
   
атомні працюють

І що ? Чим виконувати регулювання ?
   
Тец 5/6, дтец, київська гес

а еще зеленая энергетика!
   
а еще зеленая энергетика!

Її теж потрібно регулювати, тиж знаєш
   
Тец 5/6, дтец, київська гес

Это все в Киеве
   
Будуть ГАО, будуть обмеження
   
Это все в Киеве

Так, а зв'язок Київського енергрвузла з ОЕС України (ТпТЕС) - порушено
   
Есть одна только крооооохотная надежда, что уничтожено далеко не 100% генерации Трипольской ТЭЦ а чиновники делают ипсо для кацапов.
Иначе вот эта прошлогодняя 100% защита Центрэнерго выглядит полным фейлом.
   
І що ? Чим виконувати регулювання ?
Польщею.
   
https://t.me/voynareal/87461
Ну ось тепер всьо
   
Думаю, що все вже продумано наперед.
Інакше чому при 100% знищенні генерації в мережі безперебійно присутня напруга 230В і немає блекауту?

тому що ще не почали клепати по трансформаторних підстанціях... так і минулого разу було спочатку по ТЕС, а потім по підстанціях після чого і почалися масові відключення...
   
Есть одна только крооооохотная надежда, что уничтожено далеко не 100% генерации Трипольской ТЭЦ а чиновники делают ипсо для кацапов.
Иначе вот эта прошлогодняя 100% защита Центрэнерго выглядит полным фейлом.

ну от одной ракеты оно может и могла защитить. Пишуть, что туда 4 ракеты прилетело плюс шахеды
   
Есть одна только крооооохотная надежда, что уничтожено далеко не 100% генерации Трипольской ТЭЦ а чиновники делают ипсо для кацапов.
Иначе вот эта прошлогодняя 100% защита Центрэнерго выглядит полным фейлом.

є відео з пожежею на станції, там дійсно всьо
захист могли забезпечити системи ППО, а не Центренерго
той захист - це мішки з піском навколо трансформаторів, від уламків та вибухової хвилі
   
для чого атакувати АЕС ? достатньо вирубати всі станції не атомної енергетики
при дисципліні споживачів може бути достатньо АЕС.

ЗІ Є такий прикол. Крупской хазяйка - швейцарка каже: світлом можна користуватися лише по парним числам. А та - то ж світомаскування, ніхто не побачить. Швейцарка довго думала, але не врубилась.
   
при дисципліні споживачів може бути достатньо АЕС.

ЗІ Є такий прикол. Крупской хазяйка - швейцарка каже: світлом можна користуватися лише по парним числам. А та - то ж світомаскування, ніхто не побачить. Швейцарка довго думала, але не врубилась.
Яка дисципліна - стане жарко всі повмирають кондиціонери
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
Думаю, що все вже продумано наперед.
Інакше чому при 100% знищенні генерації в мережі безперебійно присутня напруга 230В і немає блекауту?
для того щоб заспокоїти тутешніх пітарів, треба писати - всюди аут, пісдєц, все згоріло. Їм полегшає.
   
Есть одна только крооооохотная надежда, что уничтожено далеко не 100% генерации Трипольской ТЭЦ а чиновники делают ипсо для кацапов.
Иначе вот эта прошлогодняя 100% защита Центрэнерго выглядит полным фейлом.
Все таки наш народ...всегда будет хоть чуток, но верить в чЮдо... (tu)
   
Все таки наш народ...всегда будет хоть чуток, но верить в чЮдо... (tu)
Іди вже повісся, забембав
   
для того щоб заспокоїти тутешніх пітарів, треба писати - всюди аут, пісдєц, все згоріло. Їм полегшає.

Ми- українці - це любимо

Побільше зради так би мовити
   
Ну ось тепер всьо
А до этого типа не ясно было... :(
   
Порадій дебіл
Ну написать про то, что сейчас "маленькое энергопотребление" - вот это точно, дебилом надо быть
   
Польщею.

А ким ти булеш регулювати  коли в'їбуть по підстанції, що на території України, кули заходить одна (!) ПЛ із польщі?
   
Що від нас залежало - то робили

Закрити всі тес АЕС ГЕС нереально мабуть

Де взяти десятки систем ППО + головне ракет до них - невідомо

Може маневрування тепер буде через вимкнення сестри споживачів регулярне
А это что, для кого то было секретом....что средства защиты (ППО) всегда гораздо ДОРОЖЕ и сложнее в организации , чем средства нападения (БР и КР).
Для кого то было секретом, что средствами ППО от союзников всю территорию Украины перекрыть НЕ ВОЗМОЖНО.
Чего б***ь ждали, на что надеялись?!
Что нам скоро одеяла надо будет передавать.
Давно могли нам передать БР. Если бы русня знала, что им полетит в ответ...может быть и подумала...бить по ТЭЦ или нет. Бо у них в радиусе 500 км тоже ТЭЦ много.
   
Вообщем собственно все это последствия той же пипеточной помощи Байдена.
Абы не было "эскалации"
   
є відео з пожежею на станції, там дійсно всьо
захист могли забезпечити системи ППО, а не Центренерго
той захист - це мішки з піском навколо трансформаторів, від уламків та вибухової хвилі


Ооооо, мішки з піском це наш хВУП придумав, не вистачає ще рабиці навколо
   
а сколько освоили на защите объектов Центроєнерго?
ярдов 10-20 наверное?
и все пошло на мешки с песком, ага
   
Іди вже повісся, забембав
Терпи млять... :K
Я же терплю, то что ты вчера и ночью нес в ветке про Конгресс...четыре страницы подряд. И весь ХФУП это терпит. Слова никто не сказал
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
Блд. Щхе зимою я писав, що шахед надзвичайно точний. Що зі слів, чергових підстанцій, які це бачили, ці прямі влучання в Автотрансформатри. Це була зима 2022/2023. Вде пройшла зима 2023/2024. І них.у.я не змінилось.
   
Панове, ви повинні розуміти, для чого сюди ходять з того боку усякі медведилли та камради. Провокувати і розв'язувати язики, а потім збирати інформацію  8-)
   
Панове, ви повинні розуміти, для чого сюди ходять з того боку усякі медведилли та камради. Провокувати і розв'язувати язики, а потім збирати інформацію  8-)

А, ну так. У нас все нормально ! Все працює.
   
А, ну так. У нас все нормально ! Все працює.

Може якраз краще писати, що нічого не працює, і світла в нас немає. Скажімо, я це пишу на кусочку пергаменту  :gigi:
   
Може якраз краще писати, що нічого не працює, і світла в нас немає. Скажімо, я це пишу на кусочку пергаменту  :gigi:

Ну, спочатку я теж подумав, що це вілео - контпропаганда. Ну влучили в резервуари з мазутом, ну і куй з ними. А генерація працює.

Так працює генерація на ТпТЕС ?
   
Так працює генерація на ТпТЕС ?

А тобі навіщо знати?  :facepalm1:
   
А тобі навіщо знати?  :facepalm1:

Нікуя ти не знаєш  :gigi:
Один із багатьох пиз.д.юків ФУПівьстких

 :facepalm1:
   
Зараз чим менше знаєш - тим краще спиш. Помолився якомусь богу, подякував за хліб наш насущний - це і все, що треба знати  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія