Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Харків приречений...в усякому разі поки там не буде ризиковано багато ппо
Треба на кожний удар по житловому будинку...бити у відповідь по житловим бнр... кнр...внр...і бажано щоб це були не дрони...або не тільки дрони
Іншого варіанту не існує. Ще багато таких хто цього не розуміє і буде казати що ми не такі?
За кожну жертву у Харкові має здихати мінімум 2-3 кацапа у великому місті поблизу кордону
(tu) свинособаки розуміють тільки силу.
   
Добре шо ти клоун не у Харкові. Де я казав шо не треба бити по нпз і аеродромах?чи як це заважає одно одному?
Це ти чмо йобане яке ще до сих пір не зрозуміло що ворог кожен кацап...скоро вже з дитсадку готують щоб прийти сюда и насилувати і вбивати твою родину дегенерат
Емоційно, але кацапо-ефесбе-манипулятивно.
- Де я казав шо не треба бити по нпз і аеродромах?
Та он вище і писав. Ти чітко написав куди треба бити.
Тільки дурень може вважати що як в компютерній грі є год мод, де аммо нескінченне. В реалі завжди треба обирати, або те або те, бо на все не вистачить "набоїв". Тому будь-якій притомній людині очевидно, що будь-який військовий обєкт, що як функціонує, може забрати тисячі життів (та ж установка С-300), то пріорітента ціль. А не цивільний обєкт, вистріл по якому з військової точки зору все одно що вистріл в молоко.
Не кажучи вже про військову честь  (військо воює з військовими, а не цивільними), тому у раші збіговісько бандва, терористів, і вертухаїв, а у нас армія і воїни.

- до сих пір не зрозуміло що ворог кожен кацап
Не кожен. РДК і тп наприклад, які зараз захищають Україну, тож Харків також.

Флуд закінчив.

   
"Русский мир" - красивая идеологема, очень удачно внедренная в украинское общество определенными украинскими политическими силами. Нравится вам называть агрессора-террориста, не имеющего ничего общего с "миром", называйте на здоровье. Только не связывайте эту идеологему с украинцами, которые говорят в жизни на русском языке, и для политической сегрегации которых и был продвинут этот идеологический термин. Не надо играть с идеологическую профанацию, типа "а чего это русский мир русских в Украине уничтожает?". То, что вы называете "русским миром" с хуйлом вместе ненавидят нас - украинцев, независимо от языков, на которых мы в Украине говорим. Ненавидят по понятным причинам.

Я тут вже питав узкоязикіх, можливо і тебе.
А по яких критеріях тебе можна вважати українцем та відрізнити від москаля?
Зовнішньо такий самий.
Язік такий самий.
"Руській мір" ти не бачиш.
Українську ідеологію відкидаєш.
   
"Русский мир" - красивая идеологема, очень удачно внедренная в украинское общество определенными украинскими политическими силами. Нравится вам называть агрессора-террориста, не имеющего ничего общего с "миром", называйте на здоровье. Только не связывайте эту идеологему с украинцами, которые говорят в жизни на русском языке, и для политической сегрегации которых и был продвинут этот идеологический термин. Не надо играть с идеологическую профанацию, типа "а чего это русский мир русских в Украине уничтожает?". То, что вы называете "русским миром" с хуйлом вместе ненавидят нас - украинцев, независимо от языков, на которых мы в Украине говорим. Ненавидят по понятным причинам.
Брехня собача. Насправді ви як судетські німці, приходить Гітлер чи хуйло і ви наввипередки біжите йому служити, на жодні асиміляції витрачатися не потрібно. Опір чинять одиниці, і то якщо копнути хто вони, то виявляється що вони були вашими жертвами і до окупації, бо не мали доступу до рідного середовища під вашим нацистським режимом.
   
Та наволоч зверху каже що відповіді не має бути...прастиє расіяні не мають страждати
Він проти ударів ба будинках. Я теж.
   
Я тут вже питав узкоязикіх, можливо і тебе.
А по яких критеріях тебе можна вважати українцем та відрізнити від москаля?
Зовнішньо такий самий.
Язік такий самий.
"Руській мір" ти не бачиш.
Українську ідеологію відкидаєш.
Вони свідомо несуть свою хуцпу, а по суті є звичайними нацистами, які відмовляють українцям мати свою національну державу. Одні відмовляють танками, а ці відмовляють хуцпою.
   
Та наволоч зверху каже що відповіді не має бути...прастиє расіяні не мають страждати

От вже маніпулятор. Я як раз такого не казав. А казав що ти дурню верзеш і цим це схоже на кацапську провокацію, бо замість бити больно по військово-державній машині, вимагаєш викидувати  ресурс в порожнечу, бо давно відомо, що кацапській військово-державній машині глубоко насрати на цивільних, це не завдає їй ніякої шкоди.
Все, тепер точно закінчив флуд.
   
Емоційно, але кацапо-ефесбе-манипулятивно.
- Де я казав шо не треба бити по нпз і аеродромах?
Та он вище і писав. Ти чітко написав куди треба бити.
Тільки дурень може вважати що як в компютерній грі є год мод, де аммо нескінченне. В реалі завжди треба обирати, або те або те, бо на все не вистачить "набоїв". Тому будь-якій притомній людині очевидно, що будь-який військовий обєкт, що як функціонує, може забрати тисячі життів (та ж установка С-300), то пріорітента ціль. А не цивільний обєкт, вистріл по якому з військової точки зору все одно що вистріл в молоко.
Не кажучи вже про військову честь  (військо воює з військовими, а не цивільними), тому у раші збіговісько бандва, терористів, і вертухаїв, а у нас армія і воїни.

- до сих пір не зрозуміло що ворог кожен кацап
Не кожен. РДК і тп наприклад, які зараз захищають Україну, тож Харків також.

Флуд закінчив.

Я тебе кожен день буду макати у невинні жертви Харкова.. а ти мені будеш розказувати шо винен тільки хуйло і його військові.ок
Чи вірно я розумію що ти засуджуєш те що відбувається у бнр вже місяць?то хто з нас кацап?
   
Я тебе кожен день буду макати у невинні жертви Харкова.. а ти мені будеш розказувати шо винен тільки хуйло і його військові.ок
Чи вірно я розумію що ти засуджуєш те що відбувається у бнр вже місяць?то хто з нас кацап?

Ти чудово ведеш "дискусію" сам з собою. Сам вигадав, чого я не казав, сам заперечив, звинуватив і тп
Пиляйте шура, вони золоті (с)
Маніпупяторам не подаю
   
Він проти ударів ба будинках. Я теж.
цікаво шо думають мешканці з Салтівки, ті що проживають/ли в районі вулиць Ужвій. І чи ви змінете своє бажання ближче до осені, якщо проживаєте зараз в Харкові
   
цікаво шо думають мешканці з Салтівки, ті що проживають/ли в районі вулиць Ужвій. І чи ви змінете своє бажання ближче до осені, якщо проживаєте зараз в Харкові
Блін, та ну ясно що думають люди чи в Харкові, чи в будь якому місті. І що бажають кацапам. І це нормально. Просто "бажати" і "куди потрібно стріляти" - це дві різні категорії...
   
цікаво шо думають мешканці з Салтівки, ті що проживають/ли в районі вулиць Ужвій. І чи ви змінете своє бажання ближче до осені, якщо проживаєте зараз в Харкові
Досі кацапи самі вправно поралися із своїми будинками. Достатньо згадати літак в Єйську, або ракета, яка не схотіла летіти на Харків та впала у Бєлгородє.
Нехай так і буде.
   
Досі кацапи самі вправно поралися із своїми будинками. Достатньо згадати літак в Єйську, або ракета, яка не схотіла летіти на Харків та впала у Бєлгородє.
Нехай так і буде.
зрозуміло, вас влаштовує криворукість кацапів. Тільки вона двох видів, одна з літаком в ейську, проте еа 1 такий випадок, під декілька десятків багатоповерхівок у нас. Тож ця криворукість не на нашу користь, нажаль. Але мешканцям Харкова видніше. Більше не флудю
   
Харків приречений...в усякому разі поки там не буде ризиковано багато ппо
Мешканці - жінки, жінки з дітьми, ведуть себе неадекватно. Іх, схоже, зварили як ту жабу.
Вони сидять у Харкові, тримаються за роботу та житло, старих батьків, діти також не хочуть серед рагулів тусити по далеких райцентрах.
Це зрозуміло, але ж безперспективно, як здається.
Місцева влада до останнього буде тягнути, правди не скаже. Хто ж від харчєвні самотужки відлипне. Київ традиційно мовчить з часів Криму/Лугандону 2014.
Теж саме Запоріжжя - мер санітар моргу/директор цвинтаря, голова ВА - пацан з Мелітополя, просто говорящая голова.
 
   
Запоріжжя - мер санітар моргу/директор цвинтаря

Відновлення постраждалих будинків. З перших рук - людина акт підписувала за свої вікна. Знається на цінах та монтажі. Підписав акт (як мешканець) на 40000 з гаком. За два вікна. Каже, можна в 10 укластися, якщо бюджетно. Або у 20, якщо Рехау та повний фарш.
   
цікаво шо думають мешканці з Салтівки
можна припустити що мешканці Салтівки
а) прокляли кацапів до 7 коліна
б) думають що їх - не захистили. за їхній рахунок хтось живе більш менш спокійно. теж саме думають маріупольці. і теж саме думають усі українці про Європу. Ми всі  і є "салтівка".
а люди без чіткої національної ідентефікації думають геть погане щось.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Еще один кацап вылез.
Получили бюджет на кацапии агитировать Харьков против влади и остальной Украины, будут теперь лезть как тараканы.

Останнє редагування: 6 квітня 2024 10:41:25 від kasia
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Він проти ударів ба будинках. Я теж.
в тих будинках сидять іранські дроноводи.
   
в тих будинках сидять іранські дроноводи.

українською правильно буде не дроноводи а дронарі
   
рашисти обрали хуйла на виборах, значить їм все подобається - вони колективне хуйло, генетичне сміттяяке треба знищити..

Їх нічим не виправиш, вони народженівбивати.
   
Зараз війна має обмежений характер.
Якщо переросте в тотальну, то це буде означати навмисне знищення цивільного населення.

Тотальна війна в сучасних умовах з нашої сторони неможлива. Бо в нас нічим нищити москалів мільйонами.

А от в них є чим.

Це найвища загроза яка існує в світі- поголовне винищення всього живого на території супротивника.

Тож для нас така загроза є. А для кацапів - ні.
Таку війну не виграти.
   
зрозуміло, вас влаштовує криворукість кацапів. Тільки вона двох видів, одна з літаком в ейську, проте еа 1 такий випадок, під декілька десятків багатоповерхівок у нас. Тож ця криворукість не на нашу користь, нажаль. Але мешканцям Харкова видніше. Більше не флудю
Я з Харкова, з військової точки зору бити по будинкам цивільних кацапів абсолютна тупість, це нічого не вирішує. Цапи розбили харківські ТЕЦ та підстанції, а білгородські всі цілі і працюють, чому?
   
Неможливо надати Україні все необхідне для перемоги, бо це повинно також включати і ядерну зброю.

Тому захід обрав тактику "підтримки до кінця", явно розуміючи щось своє в тому кінці.

Ця проста арихметика ще не доступна маленьким козаченькам. Тож вони тішаться з того, що є.
Хоча ставки набагато вищі.
   
Я з Харкова, з військової точки зору бити по будинкам цивільних кацапів абсолютна тупість, це нічого не вирішує. Цапи розбили харківські ТЕЦ та підстанції, а білгородські всі цілі і працюють, чому?
Мабуть тому що в нас обмежений боєзапас і доводиться обирати цілі які найбільше знизять військовий потенціал кацапів  :idea:
   
Я з Харкова, з військової точки зору бити по будинкам цивільних кацапів абсолютна тупість, це нічого не вирішує. Цапи розбили харківські ТЕЦ та підстанції, а білгородські всі цілі і працюють, чому?

Гадаю це питання часу.
Розібьють.
   
Зараз війна має обмежений характер.
Якщо переросте в тотальну, то це буде означати навмисне знищення цивільного населення.

Тотальна війна в сучасних умовах з нашої сторони неможлива. Бо в нас нічим нищити москалів мільйонами.

А от в них є чим.

Це найвища загроза яка існує в світі- поголовне винищення всього живого на території супротивника.

Тож для нас така загроза є. А для кацапів - ні.
Таку війну не виграти.

так со стороны рашки это уже давно война на уничтожение всего живого — они с лета 2022 все, что захватили, перед этим превратили в необитаемые руины. И так же действуют и дальше.
   
Згадайте , окрім НПЗ скіки ще цілей.
Забули удари по металургійних комбінатах у черєповце і новоліпєцкому.
От два нафтоналівних термінала у порту Азов припинили роботу.
Дійде черга до тец.
   
Мешканці - жінки, жінки з дітьми, ведуть себе неадекватно. Іх, схоже, зварили як ту жабу.
Гірко, але десь так і є
   
вы тут что-то не на том сосредоточились... Зеля вон какое-то интервью дал (вчера по всем тг-каналам его на фрагменты разобрали), где "порадовал", что ракет ПВО у Украины осталось до конца этого месяца...  :(
   
так со стороны рашки это уже давно война на уничтожение всего живого — они с лета 2022 все, что захватили, перед этим превратили в необитаемые руины. И так же действуют и дальше.
Так, те що вони роблять з містами та селами на виході не відрізняється від ядерного удару. Тільки радіації нема.

Але можливе навмисне знищення разом з населенням.
Наприклад: вночі ядерний удар по Львову.  Або іншому місту.
Навмисно знищити сотні тисяч людей одним ударом, щоб не мали змоги евакуюватися.
Це і є тотальна війна.
   
Мешканці - жінки, жінки з дітьми, ведуть себе неадекватно. Іх, схоже, зварили як ту жабу.
Вони сидять у Харкові, тримаються за роботу та житло, старих батьків, діти також не хочуть серед рагулів тусити по далеких райцентрах.
Це зрозуміло, але ж безперспективно, як здається.
Місцева влада до останнього буде тягнути, правди не скаже. Хто ж від харчєвні самотужки відлипне. Київ традиційно мовчить з часів Криму/Лугандону 2014.
Теж саме Запоріжжя - мер санітар моргу/директор цвинтаря, голова ВА - пацан з Мелітополя, просто говорящая голова.
Звідки ви лізете? :facepalm1:
Коли в Харкові було неможливо жити ніхто тут не сидів та ні за що не тримався. Не знаєш наших реалій, то просто не пізди!
(твій профіль ще не читала, то ще не знаю  чмо ти чи ні)
   
вы тут что-то не на том сосредоточились... Зеля вон какое-то интервью дал (вчера по всем тг-каналам его на фрагменты разобрали), где "порадовал", что ракет ПВО у Украины осталось до конца этого месяца...  :(

отбой... послушал полное интервью — не говорил он такого. ТГ сбрехали.
   
Пітухи знову Харрків бомблять
   
Пітухи знову Харрків бомблять
Великий стовп диму десь ближче до центральної частини міста.
   
Укренерго не дає прогнозів щодо відновлення енергопостачання на Харківщині (Dailylviv.com) 

"Вночі росіяни завдали чергового масованого удару дронами по Харківщині. Серед пошкоджених цивільних об’єктів – об’єкт високовольтної мережі НЕК «Укренерго», - йдеться у повідомленні. - Диспетчерський центр «Укренерго» змушений збільшити сьогодні в Харкові та області обсяг аварійних відключень. Зараз ремонтні бригади «Укренерго» працюють над відновленням енергопостачання.
   
Згадайте , окрім НПЗ скіки ще цілей.
Забули удари по металургійних комбінатах у черєповце і новоліпєцкому.
От два нафтоналівних термінала у порту Азов припинили роботу.
Дійде черга до тец.

Не дійде.
   
Я тут вже питав узкоязикіх ...

А по яких критеріях тебе можна вважати українцем та відрізнити від москаля?
Зовнішньо такий самий.
Язік такий самий.
"Руській мір" ти не бачиш.
Українську ідеологію відкидаєш

Цитувати
Отак подивишся здаля
На москаля,
І ніби справді він людина.
Іде собі мов сиротина,
Очима блим, губами плям.
І десь трапляється хвилина
Його буває навіть жаль.
А ближче підійдеш..
скотина москаль

Історія віршика "цікава", але, курва, як же ж влучно 

Останнє редагування: 7 квітня 2024 14:17:05 від Bee®
   
Укренерго не дає прогнозів щодо відновлення енергопостачання на Харківщині (Dailylviv.com) 

"Вночі росіяни завдали чергового масованого удару дронами по Харківщині. Серед пошкоджених цивільних об’єктів – об’єкт високовольтної мережі НЕК «Укренерго», - йдеться у повідомленні. - Диспетчерський центр «Укренерго» змушений збільшити сьогодні в Харкові та області обсяг аварійних відключень. Зараз ремонтні бригади «Укренерго» працюють над відновленням енергопостачання.
"Вночі російські окупанти вчергове атакували Україну, задіяли для цього 17 БпЛА типу "Shahed". Силами та засобами протиповітряної оборони України всі ударні БпЛА було знищено".
   

Цю тему переглядають:

Raindrop, lituanier і 18 гостей
 
Повна версія