Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

якісь катастрофічні коефіцієнти збиття
   
якісь катастрофічні коефіцієнти збиття

Я думаю они бросили идею прорывать ПВО и стали более тщательно выбирать слабые места и средства недоступные ПВО.
   
якісь катастрофічні коефіцієнти збиття
Тебе не вистачає щоб радаром керував)
   

якісь катастрофічні коефіцієнти збиття
Йопта)) А ти що хотів? Кацапи вдосконалюються на базі нашого досвіду використання ШШ у звязці з імітатором цілей. Раніше щоб перевантажити ППО вони вистрілювали зайву сотню ракет, а зараз створюють 100 хибних цілей. Плюс вони пускають кинжали одночасно з КР, і кинджали стало збивати важче.
   
Я думаю они бросили идею прорывать ПВО и стали более тщательно выбирать слабые места и средства недоступные ПВО.

Ні. DBA попереджав. Багато ППО не дають не тому що нема установок, а тому що мало ракет до них. Це відома публічна інфа, тому і клянчуть у Японії та інших. Далі буде гірше (тимчасово). Так шо пристосовуйтесь до нових повідомлень «не досягла цілі ребом». Пусть розкажуть як інерціалку чи ІЧ/хфото наведення можна ребом заглушити…

Достатньо звернути увагу як йде опис  переміщення ракет - залетіла туди, пішла сюди , поворот , разворот. Тобто ппо практично нема

Останнє редагування: 13 січня 2024 12:41:58 від DBA
   
Ні. DBA попереджав. Багато ППО не дають не тому що нема установок, а тому що мало ракет до них. Це відома публічна інфа, тому і клянчуть у Японії та інших. Далі буде гірше (тимчасово). Так шо пристосовуйтесь до нових повідомлень «не досягла цілі ребом». Пусть розкажуть як інерціалку чи ІК/хфото наведення можна ребом заглушити…

Достатньо звернути увагу як йде опис  переміщення ракет - залетіла туди, пішла сюди , поворот , разворот. Тобто ппо практично нема

ППО прикриває тількі важливі об"єкти. Тому КР і маневрують поза зонами ППО. Про РЕБ то є свист. Ракети влучили куди було треба, нажаль. Вже як кацапи починають брехати, що всі ракети перехопили, але тільки якимось об"єктом.
   
В нас вже блекаут ?
   
Россия заявляет, что сегодня утром нанесла удар по заводам, "производящим снаряды 155, 152 и 125 мм, пороха и беспилотные летательные аппараты".

Украина не подтверждала прилетов по этим объектам во время утренней ракетной атаки.


Кацапи вже радіють :X
   
Россия заявляет, что сегодня утром нанесла удар по заводам, "производящим снаряды 155, 152 и 125 мм, пороха и беспилотные летательные аппараты".

Украина не подтверждала прилетов по этим объектам во время утренней ракетной атаки.

Кацапи вже радіють

 Вони будуть радіти в любому випадку. Пропаганда - основа їхнього життя.
   
Welt казали що за даними естонців раша підняла виробництво ракет до 200 на місяць, тобто таку атаку тепер можна кожен тиждень робити
   
ППО прикриває тількі важливі об"єкти. Тому КР і маневрують поза зонами ППО. Про РЕБ то є свист. Ракети влучили куди було треба, нажаль. Вже як кацапи починають брехати, що всі ракети перехопили, але тільки якимось об"єктом.
Невже попали по Брюсселю?)
   
Россия заявляет, что сегодня утром нанесла удар по заводам, "производящим снаряды 155, 152 и 125 мм, пороха и беспилотные летательные аппараты".

Украина не подтверждала прилетов по этим объектам во время утренней ракетной атаки.

Кацапи вже радіють :X

ну, скажімо так - по заводах били.... факт. а от якій результат - не факт ))
   
Россия заявляет, что сегодня утром нанесла удар по заводам, "производящим снаряды 155, 152 и 125 мм, пороха и беспилотные летательные аппараты".

Украина не подтверждала прилетов по этим объектам во время утренней ракетной атаки.

Кацапи вже радіють :X
Пох
   
Welt казали що за даними естонців раша підняла виробництво ракет до 200 на місяць, тобто таку атаку тепер можна кожен тиждень робити
Похуй
   
якісь катастрофічні коефіцієнти збиття
де вас таких уйобків беруть?
От є три х22 у одне місто в 60 км от кордону, чим їх там збивати, а 3алупа, може підкажеш?
   
де вас таких уйобків беруть?
От є три х22 у одне місто в 60 км от кордону, чим їх там збивати, а 3алупа, може підкажеш?
РЕБом , плять
   
Про РЕБ то є свист. Ракети влучили куди було треба, нажаль.
Звідки ви це знаєте?  :-)o
   
?single
   
Звідки ви це знаєте?  :-)o
хуйлотв ж передало
   
а ребом реально балістику?
   
хуйлотв ж передало

Звідти, звідки ви знаєте, що кацапи брешуть :) Кацапи все давлять РЕБом теж :)
   
а ребом реально балістику?

Нереально, звісно.
   
Кенгуру та вафліст із Бельгії вже звітують про успіхи кацапів  :facepalm1:
   
Кенгуру та вафліст із Бельгії вже звітують про успіхи кацапів  :facepalm1:

Не про успіхи кацапів, а тільки про зелену мівіну на ваші вуха.
   
Кенгуру та вафліст із Бельгії вже звітують про успіхи кацапів  :facepalm1:
А хто в нас кенгуру?
   
А хто в нас кенгуру?

DBA з Австралії. Хвилюється людина, не може спокійно їсти, сюди забігає, відомий експерт із кацапських літаків, а тепер і ракет  :gigi:
   
Не про успіхи кацапів, а тільки про зелену мівіну на ваші вуха.

Це ти зараз про Залужного щось пистонув? Ці повідомлення не в ОП придумують.
   
DBA з Австралії. Хвилюється людина, не може спокійно їсти, сюди забігає, відомий експерт із кацапських літаків, а тепер і ракет  :gigi:

А ти як був балаболом так і залишився. Де я звітував за успіхи? Йди лучє в тему ухилянтів, ухилянт, там твоя стихія
   
Це ти зараз про Залужного щось пистонув? Ці повідомлення не в ОП придумують.

Мені похєр хто та де у вас щось вигадує. Це як казати, що 10.10.22 більшість ракет була подавлена РЕБом. Що, дійсно, було вірно. Саме тому вони і впали в парку Шевченка та де-інде але не вразили об"єкти за квартал від падіння. По Артему 4 раза стріляли та промазували, але от нещодавно влучили кінжалами.
 
   
Шостка це там де Свєма? 64 пльонка?
   
Шостка це там де Свєма? 64 пльонка?

Там не тільки пльонка :(
   
Нифига себе  дальность работы РЕБ.
   
Нифига себе  дальность работы РЕБ.
https://twitter.com/view/status/1746149914919276918

 Це на кацапії? Ну хоча б щось там гепається і до нас не долітає. А ніхто і не каже, що працюють лише РЕБ, та й РЕБ буває різною...
   
Ідіот. На прямому до 9 ранку марафон зелений.

На Прямом до 9 утра торгуют разным хламом. А вам до 9 вместо Прямого показывают какой-то там марафон.
   
Мені похєр хто та де у вас щось вигадує. Це як казати, що 10.10.22 більшість ракет була подавлена РЕБом. Що, дійсно, було вірно. Саме тому вони і впали в парку Шевченка та де-інде але не вразили об"єкти за квартал від падіння. По Артему 4 раза стріляли та промазували, але от нещодавно влучили кінжалами.

Класична attention whore  :gigi: Якщо для тебе це "у вас", то на хуя ти тут взагалі сидиш і з кацапських пабліків сюди звітуєш?
   
Класична attention whore  :gigi: Якщо для тебе це "у вас", то на хуя ти тут взагалі сидиш і з кацапських пабліків сюди звітуєш?

Цікавлюся історієї воєн та зброї та маю вільний час. Ото й тому і сиджу. Кацапські паблікі не читаю взагалі. Якщо хтось бреше, то пишу. Ігнат вже починає косити під кокашенкова.
   
Це на кацапії? Ну хоча б щось там гепається і до нас не долітає. А ніхто і не каже, що працюють лише РЕБ, та й РЕБ буває різною...

Ну, покищо, так... Кубань поки під ними...
От цікаво, ця бляшанка як в звіті ЗСУ відображена?
   
Я думаю они бросили идею прорывать ПВО и стали более тщательно выбирать слабые места и средства недоступные ПВО.

все значно простіше. Дивимося на асортимент тих цілей
7 з 12 крилатих ракет X-101.
0 із 13 балістичних ракет (С-300, С-400).
0 із 6 надзвукових ракет Х-47М2 «Кинджал».
0 із 6 надзвукових ракет Х-22/32.
1 із 6 ракет Х-59/31П.

Й бачимо, що більшість тих ракет збиваються тіки київським ППО (патріотами). А лупили ними усюди, крім Києва
   
Ну, покищо, так... Кубань поки під ними...
От цікаво, ця бляшанка як в звіті ЗСУ відображена?

 От якраз мене це не цікавить. Мене цікавить, щоб чим швидше припинилась війна, щоб перестали страждати люди, щоб ворог пропав і більше не турбував хороших людей.
   
Єх, нам би таку балістику щоб позбиваті ті грьобани ТУ, зверху коли вони підлітають до точки пуску. Невже такого не вигадали ніде?

Звсліпити/збити з курсу лазерною зброєю з космосу?

Щоб пішли на екстренну посадку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 59 гостей
 
Повна версія