Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

То що, скласти лапки і "пірнати швидше на дно"?

 Ну звичайно, саме цього добивається московський пропагандист. Цього і ще того, щоб українці вчинили необдумані, безглузді, шкідливі для України дії.
   
Навіть якщо дадуть нам знову зброю на 2024 рік, то проблема полягає в мобілізації. Треба мобілізувати тотально всю країну. Якщо не на фронт, то на виробництво, на тилове забезпечення, на фортифікаційні будівельні роботи. Треба ставити завдання і реалізовувати виробництво зброї відплати. Багато чого треба.

Бо проти нас більша за потенціалом країна, яка повністю підтримана як мінімум двома країнами терористами: Іраном і КНДР. І ще опосередковано Китаєм.

Є з нашого боку хоч одна країна з тих 54 щоб так само нас повністю підтримала і надала б свої аналоги шахедів щоб бити по території мордору? Може є хоч одна з 54 що надала б нам балістичні ракети бити по місцям пуску Іскандерів? С300 що розташовані на території мордору? Я вже не кажу про те, щоб бити по заводах Воронєжу, Курську, Москви, Ростова, Краснодара що дотичні до оборонки рашистів? Ніт, нема!

А в кацапів є. Іран і КНДР надають ракети/шахеди щоб бити по території України. Хоч по жилих кварталах. Їм все-рівно!

Тож якщо рахувати усі чинники вкупі, то висновки напрошуються такі:
- тотальної мобілізації ресурсів України не буде. Влада на це не здатна, народ цього не хоче. Навіть тут на політичному форумі купа довбойобів що не розуміють такої простої азбуки.
- зброю для фронту нам давати будуть, але тільки для вирішення локальних потреб і не більше. Ракет для нанесення ударів по заводах у Москві на не дадуть.
- ракетної програми і зброї стримування/відплати в нас не буде. Бо влада не здатна вирішувати такі завдання.
- час стрімко плине, сподіваємось на милість Божу і на авось.
 
   
Ну звичайно, саме цього добивається московський пропагандист. Цього і ще того, щоб українці вчинили необдумані, безглузді, шкідливі для України дії.

Шкідливіші ніж знищення України?
Щідливіші, ніж ненадання збройної допомоги Україні?
Чи шкідливіші, ніж "глибокі" занепокоєння стосовно балістичних іранських- та північнокорейських ракет?

Наведи мені список шкоди, від того, що Україна почне готувати всі наявні засоби від свого знищення?
Чи тобі страшно в німеччині від цього стало?
   
Навіть якщо дадуть нам знову зброю на 2024 рік, то проблема полягає в мобілізації. Треба мобілізувати тотально всю країну. Якщо не на фронт, то на виробництво, на тилове забезпечення, на фортифікаційні будівельні роботи. Треба ставити завдання і реалізовувати виробництво зброї відплати. Багато чого треба.

Бо проти нас більша за потенціалом країна, яка повністю підтримана як мінімум двома країнами терористами: Іраном і КНДР. І ще опосередковано Китаєм.

Є з нашого боку хоч одна країна з тих 54 щоб так само нас повністю підтримала і надала б свої аналоги шахедів щоб бити по території мордору? Може є хоч одна з 54 що надала б нам балістичні ракети бити по місцям пуску Іскандерів? С300 що розташовані на території мордору? Я вже не кажу про те, щоб бити по заводах Воронєжу, Курську, Москви, Ростова, Краснодара що дотичні до оборонки рашистів? Ніт, нема!

А в кацапів є. Іран і КНДР надають ракети/шахеди щоб бити по території України. Хоч по жилих кварталах. Їм все-рівно!

Тож якщо рахувати усі чинники вкупі, то висновки напрошуються такі:
- тотальної мобілізації ресурсів України не буде. Влада на це не здатна, народ цього не хоче. Навіть тут на політичному форумі купа довбойобів що не розуміють такої простої азбуки.
- зброю для фронту нам давати будуть, але тільки для вирішення локальних потреб і не більше. Ракет для нанесення ударів по заводах у Москві на не дадуть.
- ракетної програми і зброї стримування/відплати в нас не буде. Бо влада не здатна вирішувати такі завдання.
- час стрімко плине, сподіваємось на милість Божу і на авось.

ЗОЛОТІ СЛОВА!
   
Навіть якщо дадуть нам знову зброю на 2024 рік, то проблема полягає в мобілізації. Треба мобілізувати тотально всю країну.

Кто это может сделать?
   
Кто это может сделать?
Ти неправильно ставиш питання. Правильне : хто це оплатить?
   
В тому то і справа, що нівякому разі не можна складати лапки. А готуватися, в тому числі і так, як я запропонував по посиланню. Бути готовими.
Може і допоможуть (я в цьому геть не впевнений, навіть навпаки). А готувати останній аргумент потрібно було ще з вчорашнього дня

Ье, що ти пропонуєш ніхто не зробить. Просто ніхто з нинішнього керівництва таке не зробить.
   
Кто это может сделать?
Тотальна мобілізація - лише засіб ще потягнути час й або дочекатися міжнародної підтримки, або повністю самознищитися. Немає у нас варіантів без міжнародної підтримки. Н.Е.М.А.Є. Тому працювати треба владі, щоб така підтримка йшла зростаючими темпами й ніякі плани "Б" накшталт брудної бімби, підриву АЕС або останніх фольксштурмів навіть не розглядати. Власне, каци таряться балістикою саме для того, щоб всі потенційні військові виробництва в разі відмови допомоги швиденько знищити. Зараз вони майже нічого не можуть протиставити схемі війни "з коліс", а от бити по складах, підприємствах й місцях концентрації - це те, що вони залюбки б зробили.
   
Ти неправильно ставиш питання. Правильне : хто це оплатить?

Питання стоїть інакше: Бути чи не бути Україні, безпосередньо вам, та всім українцям взагалі?
І тому він ці камлання на кшталт "де нам взяти гроші " ," а як нам мобілізувати усіх", " як налагодити виробництво" і " чи є гуманим використання брудної бомби як останнього ресурсу" не є актуальними перед перспективою тотального знищення.
   
і тут треба не припиняти думати, шо ж це за план здійснюється в світі.
Жидомасони рептилоіди відкладують яйця в пісках Євпаторії
   
Питання стоїть інакше: Бути чи не бути Україні, безпосередньо вам, та всім українцям взагалі?
І тому він ці камлання на кшталт "де нам взяти гроші " ," а як нам мобілізувати усіх", " як налагодити виробництво" і " чи є гуманим використання брудної бомби як останнього ресурсу" не є актуальними перед перспективою тотального знищення.
Це не камлання. Україна на жаль не має ресурсів для протистояння рашці. Ні фінансових, ні виробничих ні людських.  Тил України це Європа та Штати.
   
Тотальна мобілізація - лише засіб ще потягнути час й або дочекатися міжнародної підтримки, або повністю самознищитися. Немає у нас варіантів без міжнародної підтримки. Н.Е.М.А.Є. Тому працювати треба владі, щоб така підтримка йшла зростаючими темпами й ніякі плани "Б" накшталт брудної бімби, підриву АЕС або останніх фольксштурмів навіть не розглядати.
Допис вище і є класична інструкція як зазнати поразки:
"Мобілізації не треба, Боже збав! Нехай воюючи ті дурні, що в перші дні зголосилися до війська, а ми посидимо вдома, почекаємо ",  "хай усе рішає влада, там всі вумні", " АЕС і штурми погано, навіть думати гріх",  ну і ягідка на торті "дайте нам гроші і побільше, а ми їх тут прилаштуємо!"
   
"Мобілізації не треба, Боже збав! Нехай воюючи ті дурні, що в перші дні зголосилися до війська, а ми посидимо вдома, почекаємо ",  "хай усе рішає влада, там всі вумні", " АЕС і штурми погано, навіть думати гріх",  ну і ягідка на торті "дайте нам гроші і побільше, а ми їх тут прилаштуємо!"
Якусь фуйню написали. Мобілізації з лопатами дійсно не треба. А мобілізація в сучасну, технічно оснащену армію й залучення громадян в логістиці й локальному виробництві повинна тривати весь час.
   
Якусь фуйню написали. Мобілізації з лопатами дійсно не треба. А мобілізація в сучасну, технічно оснащену армію й залучення громадян в логістиці й локальному виробництві повинна тривати весь час.
Не фуйню, шановний, а реалії нашого життя-буття. Скажіть, будь ласка, ми за 30 років щось окрім лопат для війни, для мобілізації зробили? Отож то й воно! Так що доведеться воювати з тим що маємо, і що вдасться зробити вже під час війни, що, до речі , й робимо.а всі ці красиві слова про "мобілізація в сучасну, технічно оснащену армію й залучення громадян в логістиці й локальному виробництві повинна тривати" , залиште в минулому. Тотальна мобілізація, військова і трудова, мали розпочатися , ще вчора, ще від початку війни, аби кожний громадянин був свідомий, що і як має робити під час війни. Але маємо те, що маємо і мусимо цим довати собі раду.
   
Не фуйню, шановний, а реалії нашого життя-буття. Скажіть, будь ласка, ми за 30 років щось окрім лопат для війни, для мобілізації зробили? Отож то й воно! Так що доведеться воювати з тим що маємо, і що вдасться зробити вже під час війни, що, до речі , й робимо.а всі ці красиві слова про "мобілізація в сучасну, технічно оснащену армію й залучення громадян в логістиці й локальному виробництві повинна тривати" , залиште в минулому. Тотальна мобілізація, військова і трудова, мали розпочатися , ще вчора, ще від початку війни, аби кожний громадянин був свідомий, що і як має робити під час війни. Але маємо те, що маємо і мусимо цим довати собі раду.

Какого такого "вашего"? Вашего в Канаде? Че ты вылезло сюда со своими советами? Тоби болыть? Дык прилетай додому на ридну Батькивщину, покажи как надо. Или заткни пи3дак!

Суки забугорные вообще охерели! Накупили попкорна и требуют продолжения шоу.  :X

   
Скажіть, будь ласка, ми за 30 років щось окрім лопат для війни, для мобілізації зробили?
Героїчний опір перших місяців війни показав - ми створили націю, що спроможна протистояти рашистам. Чи не єдину в світі. Але для перемоги цього замало, бо з рашистами зараз вся терористична світова вісь. Це вже вищий рівень ніж війна Україна - Росія й цілком ймовірно, що й в Канаді відсидітися не вийде. Що там Канада робила всі ті 30 років? Готувалася, чи як?
   
Тож якщо рахувати усі чинники вкупі, то висновки напрошуються такі:
- тотальної мобілізації ресурсів України не буде. Влада на це не здатна, народ цього не хоче. Навіть тут на політичному форумі купа довбойобів що не розуміють такої простої азбуки.
- зброю для фронту нам давати будуть, але тільки для вирішення локальних потреб і не більше. Ракет для нанесення ударів по заводах у Москві на не дадуть.
- ракетної програми і зброї стримування/відплати в нас не буде. Бо влада не здатна вирішувати такі завдання.
- час стрімко плине, сподіваємось на милість Божу і на авось.


оце я сам народився у Дніпрі, але ніколи не думав що серед моїх зємєлів є такі  каліровані зрадойоби!..
   
Так що доведеться воювати з тим що маємо

особливо тяжко доведеться вам з канадійським ір-шником...
   
оце я сам народився у Дніпрі, але ніколи не думав що серед моїх зємєлів є такі  каліровані зрадойоби!..

З Італії видніше, як повинно бути.  :facepalm:
   
З Італії видніше, як повинно бути.  :facepalm:

непезди - усі знають що я часом під впн.
а от "поради" полюбляють давати ті, хто сам не збирається їх виконувати.
   
непезди - усі знають що я часом під вещєствамі.

 :-B
   
:-B

а от редагування орігінального допису це западло!

хоча людині після важкого трудового дня не завадить пара банок лайт біру.
   
а от редагування орігінального допису це западло!
хоча людині після важкого трудового дня не завадить пара банок лайт біру.
Який бір, наркоман чортовий :lol:
   
Що там Канада робила всі ті 30 років? Готувалася, чи як?

Я б зараз не  Канадою переймався. Маючи сусідом США, Канада дасть собі раду, а ось Україна, з кацапстаном поруч себе, мала би засвоїти уроки своєї власної історії...
   
Який бір, наркоман чортовий :lol:

тюю....
я так само можу сказати шо ви підар - і це буде зі значно більшою вірогідністю.

пс.  маєте факти, що підтверджують мою наркоманію?

ні?

то не переймайтеся - пишу на вас доповідь.
вдруге з мого існування на фуп (з 2007-го року).

   
Ну якщо не вмієте рахувати 2+2 то хто вам дохтур?
Чому я такі висновки роблю?
А багато зробили за 2 роки? Ось в місті є Південмаш. Може хочаб якусь одну ракету зробив хочаб рівня ФАУ що була ще за часів прадавніх у німців?
Ніт?

А є відповідь чому?

Звичайно у зелених буде багатенько тексту що те не можливо, се не можливо, то не можна сьо не можна. Закінчують вони допис приблизно однаково: йди і зроби.
Але самі будучі при владі звісно нічого не роблять.

Ми стикнулись з проблемою деградації кадрів. Проектним інститутом що розробляє ракети призначили фармацевта. Знаєте чому в нас фармацевт став ракетником?
Бо він дотичний до зеленої команди і лояльний до ЗЕ! Ось і всі заслуги. А ракет як не було так і нема.

Ще тут є довбні що пишуть: треба 10 років і десятки мільярдів!
Це чергова відмазка. Бо такі строки потрібні щоб розробити ракету в пустелі без жодних попередніх розробок та надбань. Натомість в нас є і кадри і заводи і технології.

Тож справжня причина - це нездатність влади організувати цей процес. Повна некомпетентність, зелене кумівство та деградація управлінських кадрів.
   
Ми стикнулись з проблемою деградації кадрів.


а можна з підробицями?

типу хто такі "ми" і де власне "ви  стикнулися"?
   
Канада дасть собі раду
:pooh_lol:

Більше того, коли там остання війна була в Америці Північній + Південній?
   
саме так. час на війні не важливий. колись може і погодять

Коли погодять, тоді і погодять, ми на це мало можемо впливати. Толку з того, що він нудить постійно вже рік так точно?
   
непезди - усі знають що я часом під впн.
а от "поради" полюбляють давати ті, хто сам не збирається їх виконувати.

Бдду знать що під впн. ВИБАЧ !!!!!!
   
Коли погодять, тоді і погодять, ми на це мало можемо впливати. Толку з того, що він нудить постійно вже рік так точно?

Своє робити треба. Те що можемо, на чорний день. А не чекати те, що чекають від нас - тихо померти. А тихо НЕ ТРЕБА - і це повинні знати по обидва боки.
   
Тож справжня причина - це нездатність влади організувати цей процес

Не тільки нездатність, а й небажання.
Небажання розвивати Україну.
Надіються пропетляти на західній допомозі.

Але небажання розвивати Україну характерне не лише для влади, але й для населення. Зокрема для фупчиків.

А розвиток України, причому швидкий, має стати пріоритетом і для влади, і для населення.

А то поставили собі нездійсненну мету -( повернення захоплених територій), вперлись лобом об стінку і не бачать перспектив.
Звідси й такі песимістичні настрої.

Я ще більше року тому писав, що ситуація на фронті зайде в тупик. Але тупик на фронті зовсім не означає тупик для України.

Потрібно міняти пріоритети.
Пріоритетом має стати швидкий розвиток України.
І в цьому напрямку нема ніяких ні тупиків, ні обмежень.
(Крім як в головах людей, що зациклились на територіях).
   
а можна з підробицями?

типу хто такі "ми" і де власне "ви  стикнулися"?
Я ж навів приклад: фармацевт із зеленої команди стає керівником проектного інституту що проектує ракети.
І так куди не ткни.
Єдина якість якою повинен бути наділений претендент на якусь ключову посаду - це приналежність до зеленої команди.
А це команда складається здебільшого з парикмахерів, фотографів, корабєльних сосєн, собачіх ртов і прочих безуглих довбнів.
Це і є деградація.
   
тримаємо кулаки. Дуже треба добрих новин.

Відключили коментарі кацапи.
Поки що відомо про 3 потужні вибухи.
Рано чи пізно почнуть з'являтись відео з камер спостереження.
   
Я ж навів приклад: фармацевт із зеленої команди стає керівником проектного інституту що проектує ракети.
І так куди не ткни.
Єдина якість якою повинен бути наділений претендент на якусь ключову посаду - це приналежність до зеленої команди.
А це команда складається здебільшого з парикмахерів, фотографів, корабєльних сосєн, собачіх ртов і прочих безуглих довбнів.
Це і є деградація.
Спостерігаю ЦЕ на прикладі "Запоріжобленерго" (лютий п***а в керівництві, на посаді
технічного директора,- комерсант) знань і компетентності. - 0,0 . Генеральний дир. - самодур з "манией величия" :facepalm1:

Останнє редагування: 10 січня 2024 22:13:22 від Болгарин
   
Харків під обстрілом.
   
Я ж навів приклад: фармацевт із зеленої команди стає керівником проектного інституту що проектує ракети.


нє.
мєні цього мало - я хочу з підробицями!
бо не можу себе завести до лютої ненависті до зе команди - імя, сєстра!
імя фармацефта, от шо я прошу!

Останнє редагування: 10 січня 2024 22:45:09 від kleynod
   
нє.
мєні цього мало - я хочу з підробицями!
бо не можу себе завести до лютої ненависті до зе команди - імя, сєстра!
імя фармацефта, от шо я прошу!
Зрозумів. То тобі треба звертатись не до мене. Пиши запроси на ім"я Єрмака. На крайній випадок на Стефанишина. Вони тобі відповістимуть. Той хто призначає, той і завідує своїм зелено-рожевим стадом.
Що стосується факту призначення - це відомо з заяви журналіста Бутусова. Можете відноситись до цього як хочете, то ваше діло.

   
Ну якщо не вмієте рахувати 2+2 то хто вам дохтур?
Чому я такі висновки роблю?
А багато зробили за 2 роки? Ось в місті є Південмаш. Може хочаб якусь одну ракету зробив хочаб рівня ФАУ що була ще за часів прадавніх у німців?
Ніт?

А є відповідь чому?

Звичайно у зелених буде багатенько тексту що те не можливо, се не можливо, то не можна сьо не можна. Закінчують вони допис приблизно однаково: йди і зроби.
Але самі будучі при владі звісно нічого не роблять.

Ми стикнулись з проблемою деградації кадрів. Проектним інститутом що розробляє ракети призначили фармацевта. Знаєте чому в нас фармацевт став ракетником?
Бо він дотичний до зеленої команди і лояльний до ЗЕ! Ось і всі заслуги. А ракет як не було так і нема.

Ще тут є довбні що пишуть: треба 10 років і десятки мільярдів!
Це чергова відмазка. Бо такі строки потрібні щоб розробити ракету в пустелі без жодних попередніх розробок та надбань. Натомість в нас є і кадри і заводи і технології.

Тож справжня причина - це нездатність влади організувати цей процес. Повна некомпетентність, зелене кумівство та деградація управлінських кадрів.
Фармацевта поставили на потоки .Все логічно .
   

Цю тему переглядають:

serg60 (+ 1 прихованих) і 11 гостей
 
Повна версія