Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Кияни вам подгон

Показати зображення...
Для тих хто очікує сам автор дописав?
Хто щелкає на зупинці під час повітряної тривоги є балом - його проблеми а не зупинки
   
Дико вибачаюсь, а скло ж робитись може, нє?
   
Дико вибачаюсь, а скло ж робитись може, нє?
Все може розбитись - і шо?)
   
о т яким треба бути довбограєм шоб перед можливо найбільшим похолоданням за зиму і можливими новіими масовими обстрілами..таке нести? :facepalm1:

Коллапса в энергосистеме не будет – "Укрэнерго"
 Даже если россияне воспользуются похолоданием для новых массированных обстрелов, коллапса в украинской энергосистеме не будет, заявил глава правления "Укрэнерго"  Владимир Кудрицкий.
 "Это, конечно, создаст нам дополнительные проблемы. Но я уверен, что это будет вопрос продолжительности возможных перерывов в энергоснабжении из-за повреждения каких-то объектов", — подчеркнул он.
 Кудрицкий добавил, что низкие температуры — испытание для любой энергосистемы. Чтобы пройти этот период без отключений, нужно привлечь к работе все энергоблоки электростанций, которые сейчас на ремонтах, и в полном объеме использовать возможности импорта.

але шо ми бачимо учора від того ж Укренерго при - 5?

03 января 13:24
Потребление электроэнергии стремительно выросло, «Укрэнерго» просит экономить
Потребление электроэнергии в Украине стремительно возросло, в частности из-за похолодания. Это создает дополнительную нагрузку на энергосистему, говорится в сообщении НЭК «Укрэнерго». Компания призвала потребителей экономить.
   
Все може розбитись - і шо?)
От і нафіга туди зоватись під час тривоги?  :shuffle:
   
От і нафіга туди зоватись під час тривоги?  :shuffle:
  так у Києві з транспорту висаджують під час, нє ?
   
буду рада помилятися. Мені повідомили, я повідомила тут.

Дякую. Ми готуємось... хоча, завжди готові.
   

Раніше кацапи не пускали по 100 ракет

Пускали и раньше
   
Так де ж список який виклала "агент портянки"? Інакше схоже на свідому інформаційну атаку що сіє недовіру до спецслужб і влади. А це не менший злочин ніж коригування ударів.
По друге, стратегічні заводи нашпиговані ватою - там вата на ваті, що на Артемі, що на Радарі, на тому ж Квазарі.
Те що там відбувається кацапи можуть отримувати з перших рук.
Ну і окрема гілка ударів це вийобщики що під час війни викладають відоси з власних виробничих потужностей на ютуб. Та ж Дронарня (Дніпро-М), і М-ТАК...

Фільтрувати вату на стратегічних підприємствах - робота СБУ. Але схоже навіть центральний держапарат фільтранути не в змозі. Аж цілий голова служби особисто впіймав 4х мамкіних блохерів та записав відосіка. Нє, треба ловити та лякати, але то справа останього опера-початківця з райуправи чи дільничного.

Знайдіть адресу тих вийобщиків у відкритому доступі :)

Портянка дійсно гарна людина разом з напомажєним та лукашами, тому за влади зелених повернулися творити оманського добра. Все по портяжних законах та кодексах зроблено. Ловкасть рук і нікакова машєнства :)
   
  так у Києві з транспорту висаджують під час, нє ?
Біля найближчого бомбосховища
   
Біля найближчого бомбосховища
Не завжди, частіше просто на зупинці. І маршруток це не стосується
   
  так у Києві з транспорту висаджують під час, нє ?
Висаджують і що?
Лізти в скляну будку?  8-)
   
Висаджують і що?
Лізти в скляну будку?  8-)
Ну наші люди це можуть. Я колись була дико здивована скільки людей переховувалося під скляним куполом верхнього вестибюлю метро Лукʼянівська.
Доречі. Останній наліт купол витримав. Тільки і двох місцях пробило арматурою (точніше з далеку не розгледіла)
   
"Росія в останні дні випустила балістичні ракети в Україну, які були надані КНДР, підтвердив Білий дім у четвер, назвавши це "турбуючим ескалацією" підтримки Пхеньяну Москвою.
Сполучені Штати визначили, що КНДР нещодавно надала Росії ракетнy пусковy установкy та кілька балістичних ракет.
Росія використала принаймні одну з цих ракет при ударі 30 грудня 2023 року проти України, і кілька інших під час удару, здійсненого у вівторок, - сказав Кірбі.
"Ми очікуємо, що Росія та Північна Корея вивчать ці запуски, і  Росія використає додаткові північнокорейські ракети для обстрілу цивільної інфраструктури України та вбивства невинних українських цивільних осіб", - сказав він."

https://thehill.com/homenews/4389467-russia-north-korean-missiles-strikes-against-ukraine-white-house/
   
але вам бити не м ожна по росії..бо це ескалація.....так Кірбі?
   
Пускали и раньше
Коли і скільки разів?)
   
Россия обстреливала Украину баллистическими ракетами, полученными от КНДР, - Белый дом (цензор) 
   
Россия обстреливала Украину баллистическими ракетами, полученными от КНДР, - Белый дом (цензор)
Чому цей йообаний  Білий Дім не може надати Україні балістичні ракети .Симетрично .
Корейці крутіші за Штати ?
   
Чому цей йообаний  Білий Дім не може надати Україні балістичні ракети .Симетрично .
Корейці крутіші за Штати ?

Дуже проста логіка
Бо , тоді корейці запустять
Ракєти по штатам
Мабуть так міркують
   
Коли і скільки разів?)
Осень 22-ого. Около 100 за налет.
И тогда не было Ирисок, Пэтриотов и Насамсов.
   
Дуже проста логіка
Бо , тоді корейці запустять
Ракєти по штатам
Мабуть так міркують
Тут вот какое дело  :shuffle: Корейские как бы до Штатов не долетят.
Так что отмаза мимо )))
   
Корейские как бы до Штатов не долетят.
Так что отмаза мимо )))
У них проканає
   
У них проканає
Ну разве что ..
   
Чому цей йообаний  Білий Дім не може надати Україні балістичні ракети .Симетрично .
Корейці крутіші за Штати ?
звичайно  крутіші. Крутізна - це характеристика ступені бандитизму.
   
ПВО Skynex и ракеты IRIS-T SLM: ФРГ поставила новые вооружения Украине
   
   
Чому цей йообаний  Білий Дім не може надати Україні балістичні ракети .Симетрично .
Корейці крутіші за Штати ?
Цитувати
Лидер фракции БЮТ Иван Кириленко считает, что агрессором в войне на Кавказе являлась Грузия, а не Россия.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2008/09/26/4451346/
   
https://t.me/ShrikeNews/11742
Епаный карась, теперь придется ещё и корейские считать - сколько их там осталось  :facepalm1:
Это все больше начинает походить на фразу из черно белого фильма про Буратино "ещё девять тысяч ведер и ключик у нас в кармане"
   
Тут вот какое дело  :shuffle: Корейские как бы до Штатов не долетят.
Так что отмаза мимо )))
+==========================================+
Свіжий пончик вже бахвалився що має такі ракети...
   
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2008/09/26/4451346/
Яке відношення має Кириленко до ракет ?
   
Кацапи останнім часом почали використовувати шахеди як прифронтову зброю, такий собі недохаймарс.

"один за одним залетают новые мопеды через Днепр (реку) и атакуют приближенные к ЛБЗ участки"
   
Епаный карась, теперь придется ещё и корейские считать - сколько их там осталось  :facepalm1:
Это все больше начинает походить на фразу из черно белого фильма про Буратино "ещё девять тысяч ведер и ключик у нас в кармане"

Досить сопливити, пане Камрад. Ковід скінчився.

Можеш все це нити жінці вдома або колєгам на зборах. Оk?
   
Осень 22-ого. Около 100 за налет.
И тогда не было Ирисок, Пэтриотов и Насамсов.
Це було більше року тому
   
На завтра прогнозують масований  обстріл

вже почалося.

коли ти 22.02.2022 написала : вторгнення буде за дві доби, я запамятав цей пост.
24 я його згадав.
   
Епаный карась, теперь придется ещё и корейские считать - сколько их там осталось  :facepalm1:
Это все больше начинает походить на фразу из черно белого фильма про Буратино "ещё девять тысяч ведер и ключик у нас в кармане"
А нафіга їх рахувати?) про те що ракети закінчаться говорив один єблан обдристович)
   
вже почалося.

коли ти 22.02.2022 написала : вторгнення буде за дві доби, я запамятав цей пост.
24 я його згадав.
В Asti поки що 1:1. Тобто один прогноз відбувся і один, дякувати богові, ні. Тому прислухаємось, але не панікуємо ( це я собі).
   
В Asti поки що 1:1. Тобто один прогноз відбувся і один, дякувати богові, ні. Тому прислухаємось, але не панікуємо ( це я собі).


Ще перший епізод не завершено, з півдня друга хвиля - зараз в бік Кропивницького, Кривого Рогу... Хмельніцький, Тернопіль, Буковина - тривоги не зняті, Вінницька - відбій...
   

Цю тему переглядають:

Бяка, Fisher, Філін і 18 гостей
 
Повна версія