Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

це чудово, ВПК Німеччини дуже зацікавлений в поставках Україні своїх розробок і буде лобіювати це на всіх рівнях  :-)o

Балукаща повісицця в Вам буде соромно
   
Кінжалів 80 штук було. Основна ударна  компонента х101. По ній і рахуйте. Їх було 400 чи що. Рази на три великі ще вистачить погулять легко.

Ну тут в темі було вже фото х101 з цього нальоту, виготовленою у листопаді 23, тобто зовсім свіжак
   
6.4 триллиона в 2023 при среднем курсе доллара где то 75 руб
10.8 триллиона в 2024 при при прогнозируемом курсе доллара  > 100 руб

в долларах росходы будут теми же
З00 ярдов долларов в 23 году по 100 Рублёв за бакс - это как у тебя 6,4 трлн получилось?
   
Хтось зняв і воно викинулось на помийку... Але (підказувать не буду) місце цих вибухів визначається +- 100 метрів, за цім відео...

https://www.yapfiles.ru/show/3054787/2df74eb21e476534446a8cbf75f1cd4c.mp4.html
Жесткие приходы  :(
   
ОСТАННІ НОВИНИ
16:46
Залужний: Якби "Кинджали" влучили, була б катастрофа. Потрібно більше систем Patriot


п.с. я, навіть, боюся уявити куди вони цілили тима кінджалами  :(
10 штук, десять...
   
ОСТАННІ НОВИНИ
16:46
Залужний: Якби "Кинджали" влучили, була б катастрофа. Потрібно більше систем Patriot
п.с. я, навіть, боюся уявити куди вони цілили тима кінджалами  :(
10 штук, десять...

У мівіну найвеличнішого цілили )))
   
а що можна зробити от з тима антиребівськими ракетами? є на них якийсь прийом ліквідації?
ми вдруге не збили жодної.
   
Жесткие приходы  :(

щось не зрозуміло, ракети йшли не тільки на Київ, а не збили десяток.

Мабуть дійсно спецом дають невірні
   
У мівіну найвеличнішого цілили )))
ти, чучело, слідкуй за язиком, бо будеш в черзі на довгий бан.
   
ти, чучело, слідкуй за язиком, бо будеш в черзі на довгий бан.

що це змінить?:))
   
Чисто пореготати, не верещіть "іпсо!"

Цитувати
В Кривом Роге (город рождения Зеленского) наши нанесли прямой удар по складам с оружием НАТО и нефтебазе. Нефтебаза и подземные хранилища дизеля и авиационного керосина принадлежат (уже нет) супруге Зеленского. Предположительно вчера в Кривой Рог завезли малыми партиями снаряды 155 мм и БК для РСЗО Vampire и HIMARS.
   
Жесткие приходы  :(

Влучили по черговому складу шин за версією марафону. Погано. Контррозвідка має працювати, а не ганяти хєра.
   
Ну тут в темі було вже фото х101 з цього нальоту, виготовленою у листопаді 23, тобто зовсім свіжак

А що вони їх розчехляють в порядку виготовлення? Роблять мікс з різних партій або тестують щось з якимось доопрацьованим вузлом.
   
У мівіну найвеличнішого цілили )))

А может в очко Пидру?
   
ти, чучело, слідкуй за язиком, бо будеш в черзі на довгий бан.


+++
   
У мівіну найвеличнішого цілили )))

Хуйлобот, ПНХ! Тварина кацапська  :bueee:

П.С. Амністія називається, всю хуйлоботву повипускали.  :X Залишається чекати, коли скабеєви з соловйовими цитуватимуть ФУП  :(
   
Хуйлобот, ПНХ! Тварина кацапська  :bueee:

П.С. Амністія називається, всю хуйлоботву повипускали.  :X Залишається чекати, коли скабеєви з соловйовими цитуватимуть ФУП  :(

 (tu)
   
Влучили по черговому складу шин за версією марафону. Погано. Контррозвідка має працювати, а не ганяти хєра.

ну, тут в теме постоянно звучат тупые вопросы типа: а зачем глупые кацапы пуляют свои доргие ракеты по жилым домам и вообще все мимо
и им дают такие же тупые ответы: это чтобы показать что хуло огого какой грозный, чтоб боялись, чтобы испортить праздник итд
ну-ну
кое-где в пригороде тоже прилетело некисло
   
що це змінить?:))
на одного ідіота, який співає в унісон з кацапами, буде менше.
фуп -чистіше.
   
Влучили по черговому складу шин за версією марафону. Погано. Контррозвідка має працювати, а не ганяти хєра.
Ну бля
Яка нах контррозвідка
Я приліз на роботу об 11
А мені тітка прибиральниця
Оно подивіться ув вікно
Бачіте куди влучіли
І трататата —- все розповіла
Вона знає що там
За три км від нас
А я не знав
   
Влучили по черговому складу шин за версією марафону. Погано. Контррозвідка має працювати, а не ганяти хєра.

дійсно по складу автогуми влучили, але шини - не з відео сірожі.
в сірожі скоріше склад магнітафонів, відео хоч і хуйове, але розрізнити де що можна.
   
Вартість однієї ракети петріот 3 млн долларів
Вартість одного кінжалу 1 млн долларів
надо сдаваться?
   
ОСТАННІ НОВИНИ
16:46
Залужний: Якби "Кинджали" влучили, була б катастрофа. Потрібно більше систем Patriot
п.с. я, навіть, боюся уявити куди вони цілили тима кінджалами  :(
10 штук, десять...

1. ТЕЦ-5
2 ТЕЦ-6
3 ДТЕЦ
4. Бортничі, станція аерації
5. 3 мости через Дніпро
6.Київводоканал
   
надо выпустить всех мужиков, потому что пэтриот дороже кинжалов
я поняла...
   
Наступного тижня морози до 20 градусів, ну от готуються. Але те що через 2 роки війни навіть вікна побити в Москві не можуть - це капець. Папуаси.
   
Ну бля
Яка нах контррозвідка
Я приліз на роботу об 11
А мені тітка прибиральниця
Оно подивіться ув вікно
Бачіте куди влучіли
І трататата —- все розповіла
Вона знає що там
За три км від нас
А я не знав

Ну і я знаю теж за 2000км. Я в багатьох тих організаціях бував та співпрацював. Але яка там активність зараз і що саме роблять не знаю. І тітка прибиральниця не знає. Кацапи туди два роки не пуляли, значить знали що там нічого для них загрозливого немає. А зараз пульнули. На першому, скажімо так складі, загинуло 30 людей. Я не знаю які саме люди загинули, але кацапи якимось чином могли знати хто там міг бути.

Останнє редагування: 2 січня 2024 18:02:47 від Rashid
   
дійсно по складу автогуми влучили, але шини - не з відео сірожі.
в сірожі скоріше склад магнітафонів, відео хоч і хуйове, але розрізнити де що можна.

Зчитувачів магнітної лєнти до магнітофонів, нє?
   
   
1. ТЕЦ-5
2 ТЕЦ-6
3 ДТЕЦ
4. Бортничі, станція аерації
5. 3 мости через Дніпро
6.Київводоканал

Сьогодні цих об'єктів не було в кацапському людожерському меню. У них ще є дві спроби до 7го січня.
   
Воєнка це промисловість. Що дає наприклад завод авто, він дає авто які надалі йдуть в економіку, прискорюють швідкість логистики, дають економічний ефект. Або ти будуєш мости, дороги, гроші залив - отримав теж саме швидкість оберту логістики та інш. Випустив 10000 холодільників вони надалі працюють на промисловисть. Танк знищили і пістец.

 (tu)

типу того
 основа економік заходу це споживання споживачами товарів
а головна ціль того споживання в економному плані це мотивація чи стимуляція, називайте як хочте, виробництва тих речей , котрі потім споживаються
виходить замкнуте коло - вкалуєш за добрі гроші , виробляючи щось для пожерти- поносити-покористуватися, і за ті гроші купуєш собі речі виробленні іншими
ото споживацька модель економіки
головний фактор продуктивність та ефективність , котрі створюють додану вартість, котра знову ж таки включається в наступний цикл і так по колу що дає ріст ВВП
все що 2га світова зробила для штатів так це підняла продуктивність на небачений рівень, бо частина чоловіків пішли воювати і залучили жінок, плюс інженерні рішення, для полегшення і пришвидшення, плюс використання військових технологій в цивілізованому і т.д.
ну і ще трохи держ замовленнь що дало ріст монетарної маси, але котра була відразу ж підкріплена товарами для споживачів

а параша тупо профукує ресурс бо цикл закінчується на моменті коли починають створювати зброю
халєра що нафти і газу в них ще є  :(
   
Три условия от Пу.тина для начала больщой войны выполнили украинские "патриоты", шоколадные ватники  - децентрализация Украины, разасрались с Белорусью и закон про мову - мудаки ? (темы мне закрыто создавть шоколадными кгебистами)
   
Три условия от Пу.тина для начала больщой войны выполнили украинские "патриоты", шоколадные ватники  - децентрализация Украины, разасрались с Белорусью и закон про мову - мудаки ? (темы мне закрыто создавть шоколадными кгебистами)

Сметана      Якийсь тупий бот, випустили помилково      32.12.2023   Ніколи


Таке про Сметану  десь є.
   
Три условия от Пу.тина для начала больщой войны выполнили украинские "патриоты", шоколадные ватники  - децентрализация Украины, разасрались с Белорусью и закон про мову - мудаки ? (темы мне закрыто создавть шоколадными кгебистами)

А от не зробили б цього - то хуйло би не напав - так ? Вам самим не смішно ?
   
У Києві повністю відновили електропостачання - ДТЕК
Енергетики повністю відновили електропостачання в Києві після масованої російської атаки зранку 2 січня.

Про це повідомляє пресслужба ДТЕК.

"Київ повністю зі світлом після масштабної атаки ворога. Енергетики повернули електропостачання в Святошинський, Шевченківський, Подільський, Оболонський райони Києва", - зазначили в компанії.
   
І що це знову? Шахеди?
   
(tu)

типу того
 основа економік заходу це споживання споживачами товарів
а головна ціль того споживання в економному плані це мотивація чи стимуляція, називайте як хочте, виробництва тих речей , котрі потім споживаються
виходить замкнуте коло - вкалуєш за добрі гроші , виробляючи щось для пожерти- поносити-покористуватися, і за ті гроші купуєш собі речі виробленні іншими
ото споживацька модель економіки
головний фактор продуктивність та ефективність , котрі створюють додану вартість, котра знову ж таки включається в наступний цикл і так по колу що дає ріст ВВП
все що 2га світова зробила для штатів так це підняла продуктивність на небачений рівень, бо частина чоловіків пішли воювати і залучили жінок, плюс інженерні рішення, для полегшення і пришвидшення, плюс використання військових технологій в цивілізованому і т.д.
ну і ще трохи держ замовленнь що дало ріст монетарної маси, але котра була відразу ж підкріплена товарами для споживачів

а параша тупо профукує ресурс бо цикл закінчується на моменті коли починають створювати зброю
халєра що нафти і газу в них ще є  :(

ви ще забули модель коли ти вкладаєшся в пістолєт і грабуєш сусідів. Дуже вигідна схема. майже всю історію людства працювала.
   
Три условия от Пу.тина для начала больщой войны выполнили украинские "патриоты", шоколадные ватники  - децентрализация Украины, разасрались с Белорусью и закон про мову - мудаки ? (темы мне закрыто создавть шоколадными кгебистами)
цього підараса треба забанити на довічно
   
В 3 рази менше ( якщо брати нафту )

Весь експорт в жирному 22 був трохи більше 500 млрд

Толі доля газу була велика

В 23 все скоротилося суттєво
в 2022 весь експорт заявлен как $591,5млрд
в 2023 ожидается  ~ $400млрд, нажаль це дохуя
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія