Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Киев отбой.
Тут и не чутно нічого було...
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
a49

Запоріжжя 0-10 " из Запоріжжя та область. "" ""2 одиниці С300 рухаються в бік вогневих позіцій. Оріентовно Токмак - попередив запорізький волонтер.""  ""0-19 пускі С300 з під Токмака . Було 3 пуски одна з ракет розірвалася над позіціей.""  Відбулося 2 влучання.
  5.24   знову вибухі  .   "Ворог наніс серію ударів по областному центру та предмістю із застосуванням РСЗВ. Руйнувань зазнали цівільні споруди.""
 Працюють і С300 і РСЗВ Смерч - як у тирі.
Так само і по Харкову.
На марафоні нам кажуть,  що ми попривикали. Мабуть і так.
 Але ми так само очикуемо обіцяної кваліфікованої відповіді ворогу. Кваліфікованої праці з партизанами то волонтерами!

Останнє редагування: 31 березня 2023 08:49:33 від a49
   
Працюють і С300 і РСЗВ Смерч - як у тирі.
Ти вже богзна скільки часу прічітаєш на цю тему. Що, власне, хочеш сказати? ЗСУ можуть покласти цьому край, але не хочуть? Якийсь "топаз" не дає команди? Командування не знає про ці обстріли?
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
a49

Кажу те, про що кажуть мої рідні та знайомі вже рік. І це виділений шріфт.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Теперь в Украине хотят запретить сообщать о появлении вражеских дронов.

Военные призвали не публиковать информацию о движении российских беспилотников, потому что это мешает работе украинской ПВО.

Глава пресс-центра оперкомандования "Юг" Наталья Гуменюк заявила, что такая информация может быть использована Россией для корректировки ударов беспилотниками, а также рассредоточивает работу ПВО.

По ее словам, навредить могут даже сообщения наподобие "вражеские дроны летят с севера на Киев".

   
Теперь в Украине хотят запретить сообщать о появлении вражеских дронов.

Военные призвали не публиковать информацию о движении российских беспилотников, потому что это мешает работе украинской ПВО.

Глава пресс-центра оперкомандования "Юг" Наталья Гуменюк заявила, что такая информация может быть использована Россией для корректировки ударов беспилотниками, а также рассредоточивает работу ПВО.

По ее словам, навредить могут даже сообщения наподобие "вражеские дроны летят с севера на Киев".
Тут навіть я охуів))). Якийсь треш
   
Тут навіть я охуів))). Якийсь треш

може додаток єППО також заборонити?
до речі, як він працює?
за нього ж держава бабло заплатила
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

може додаток єППО також заборонити?
до речі, як він працює?
за нього ж держава бабло заплатила
Хз, я не бачив цей додаток взагалі і тим більше не знаю як він працює. Але таке враження що влада вже перемогла кацапів і почала відверто гнати пургу.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Тут навіть я охуів))). Якийсь треш

Ще пару штрафів виписати тим хто напише алярм в  тг про мопед над селом.  Публічно зробити фотозвіт на каналі сбу з затриманням . І народ тіки дулі буде мовчки в небо тикати.
   
Мабуть фейкових повідомлень багато
   
Мабуть фейкових повідомлень багато
Так ППО не по повідомленням працюють )).
   
Так ППО не по повідомленням працюють )).

Тоді у чому сенс їх забороняти?..
   
Тоді у чому сенс їх забороняти?..
Хз. Я ще розумію корегування, але як повідомлення в умовному телеграмканалі можуть заважати бойовій роботі підрозділів ППО я хз
   
Отож...
Мутять вони щось..
   
Навіщо московітам знати куди долетали шахіди?
   
Хз. Я ще розумію корегування, але як повідомлення в умовному телеграмканалі можуть заважати бойовій роботі підрозділів ППО я хз

Умовно  - підтягнули ппо під кордон і там же відразу шахідів поклали. А публічно зкормлюють картинку, яку потрібно - три-п'ять областей повітряна тривога, години дві-трі. Каци дупля не дають де їхніх шлюхєдів чпокнули. Якось так, особисто я би так і робив, у нас задохєра з тим публічності
   
Каци дупля не дають де їхніх шлюхєдів чпокнули.
Шо їм дасть знання "де чпокнули"?
Змінять маршрут? Так у нас мопедами займаються мобільні підрозділи, які рушають на перехоплення щоразу згідно наявної  актуальної інформації . А не сидять "на точках".
   
Шо їм дасть знання "де чпокнули"?
Змінять маршрут? Так у нас мопедами займаються мобільні підрозділи, які рушають на перехоплення щоразу згідно наявної  актуальної інформації . А не сидять "на точках".

Змінять маршрут, відправлять по попередньому агентуру для виявлення ппо і тд і тп.   Кажу, я би взагалі перекрив публічну інфу - на дворі війна, а не ток-шоу
   
Змінять маршрут, відправлять по попередньому агентуру для виявлення ппо і тд і тп.   Кажу, я би взагалі перекрив публічну інфу - на дворі війна, а не ток-шоу
Так не займаються ж, наче, мопедами потужні малорухомі установки ППО. Пікап з крупнокаліберним кулеметом - він як той фігаро, тут - там.
В принципі так, реалтайм-шоу потрібно припиняти, але не вдаватись до крайнощів, наче кацапи.
   
Так не займаються ж, наче, мопедами потужні малорухомі установки ППО. Пікап з крупнокаліберним кулеметом - він як той фігаро, тут - там.
В принципі так, реалтайм-шоу потрібно припиняти, але не вдаватись до крайнощів, наче кацапи.

Не всюди мобільні групи із зушкаии. Десь котяра, десь nasams, десь зушка, десь достатньо глянути на карту рельєфу, і т.д. Чим менше інформації попадає в публічний простір - тим краще, кацам буде для аналізу лише те, що наші їм згодовують
   
Чим менше інформації попадає в публічний простір - тим краще, кацам буде для аналізу лише те, що наші їм згодовують
Здраво розмірковуючи - згоден.
Але ж так скучно буде слухати бабахи за вікном і не знати, що з обстановкою в цілому.
Смайл з кривою невеселою посмішкою, єслі що.
   
Змінять маршрут, відправлять по попередньому агентуру для виявлення ппо і тд і тп.   Кажу, я би взагалі перекрив публічну інфу - на дворі війна, а не ток-шоу
ще не пізно це зробити, інакше влітку буде важко
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Тоді у чому сенс їх забороняти?..

тю, дуже просто: нема повідомлень - нема шахедів
   
ще не пізно це зробити, інакше влітку буде важко

Вже почали зажимати
   
Одесса атака мопедов с моря
есть прилет...
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

https://t.me/c/ 1681995788/ 2287637

Ваньок пише:
в Николаеве и области всё спокойно, спите
уже нет той угрозы что была

Одесская область не спи до отбоя
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ваньок пише: есть вблизи города (Одеси?) цель, может быть громко
Ваньок пише: взрывы в Одессе
   
Ваньок пише: есть вблизи города (Одеси?) цель, может быть громко
Ваньок пише: взрывы в Одессе

Слышу, вижу, ничего необычного
   
13 мопедів збили над одесою, ще і в мик.області
у подруги в прив.секторі молодий собака обісрався від страху, десь прям над нею збивали
   
Вчера по Киеву тоже видать гостей ждали. :S
   
Вата в тєлєгє пише що разбамбілі натовскую сборочьную лінію по сборкє бпла і бєнзовоз. На питання —  нахуя в цеху бєнзовоз ?  відповісти не можуть.

Одесити пишуть що попали в меблевий цех де виготовлялись хороші дивани :(
   
Вата в тєлєгє пише що разбамбілі натовскую сборочьную лінію по сборкє бпла і бєнзовоз. На питання —  нахуя в цеху бєнзовоз ?  відповісти не можуть.

Одесити пишуть що попали в меблевий цех де виготовлялись хороші дивани
:(
Значить планували лишити наші диванні війська без техніки  :(
   
Значить планували лишити наші диванні війська без техніки  :(

б'ють по самому головному, сукі такі
по цєнтрам прінятія рєшєній
   
б'ють по самому головному, сукі такі
по цєнтрам прінятія рєшєній
они упорото в течение уже более года разными типами ракет и бпла бьют в район Иверского монастыря...
скоро от монастыря ничего не останется...
не, я понимаю куда они пытаются попасть, но упоротость поражает
   
В Винницкой тревога
   
Київ теж тривога
   
13 мопедів збили над одесою, ще і в мик.області
у подруги в прив.секторі молодий собака обісрався від страху, десь прям над нею збивали
моя псина после того как недалеко от нас сбили ракету прошлым летом боится громких звуков, даже когда гром прячется в хате

раньше не боялась
   

Цю тему переглядають:

holic і 10 гостей
 
Повна версія