Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Андрей Шор
29 мин.  ·
Администраторов телеграмм-каналов, которые предоставляют врагу информацию о расположении украинской ПВО и ее слабых местах, а также, которые информируют о движении вражеских ракет и БПЛА в режиме реального времени - ждет уголовная ответственность.
Об этом заявил спикер Воздушных сил ЗСУ Юрий Игнат.
Он отметил, что некоторые телеграм-каналы получили доступ к системе "Вираж планшет" и публикуют скриншоты, на которых указывается время и место пребывания вражеских дронов или их исчезновение с радаров. Это - преступление против Украины, потому что такую информацию россия учитывает при планировании следующих ракетных атак.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Андрей Шор
29 мин.  ·
Администраторов телеграмм-каналов, которые предоставляют врагу информацию о расположении украинской ПВО и ее слабых местах, а также, которые информируют о движении вражеских ракет и БПЛА в режиме реального времени - ждет уголовная ответственность.
Об этом заявил спикер Воздушных сил ЗСУ Юрий Игнат.
Он отметил, что некоторые телеграм-каналы получили доступ к системе "Вираж планшет" и публикуют скриншоты, на которых указывается время и место пребывания вражеских дронов или их исчезновение с радаров. Это - преступление против Украины, потому что такую информацию россия учитывает при планировании следующих ракетных атак.
Очікувано
   
Для тих, хто каже, що росіяни не винні, і це все хуйло . Нація гній
А хто так каже?
   
Андрей Шор
29 мин.  ·
Администраторов телеграмм-каналов, которые предоставляют врагу информацию о расположении украинской ПВО и ее слабых местах, а также, которые информируют о движении вражеских ракет и БПЛА в режиме реального времени - ждет уголовная ответственность.
Об этом заявил спикер Воздушных сил ЗСУ Юрий Игнат.
Он отметил, что некоторые телеграм-каналы получили доступ к системе "Вираж планшет" и публикуют скриншоты, на которых указывается время и место пребывания вражеских дронов или их исчезновение с радаров. Это - преступление против Украины, потому что такую информацию россия учитывает при планировании следующих ракетных атак.

Ну, прям телеграм-канали. Хтось хто має доступ просто продає інфу. Фантамаз теж не гребував публікувати.
   
мля, вичавлюйте з себе кацапізми!
ОСТАННІЙ, ОСТАННІЙ випадок!!!!
Особливо у цьому контексті якраз ТРЕБА казать "останній"
та тут більше. Хай би той випадок дійсно був останній, це ж заєбісь.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

та тут більше. Хай би той випадок дійсно був останній, це ж заєбісь.
крайнійзашкварний та інше, де ці довбні цього понабралися. Як же деякі полюбляють вживати ці дурні кацожаргонні слова.
   
Фантамаз теж не гребував публікувати.
Ловят?

 
   
Ловят?

 https://youtu.be/yME5WKEjMiw

 :D зараз всі хутко почистять канали.
   
Ну, прям телеграм-канали. Хтось хто має доступ просто продає інфу. Фантамаз теж не гребував публікувати.
Ну значить варто покупців прищучити щоб дізнатися хто продає інформацію - із збутом/скупкою краденого така методика працює, може і тут згодиться  :-)o 
   
А чого оператор рже як придурошний?[/b] Весело?
бо довбойоб.
   
бо довбойоб.

Якщо довбойоб то фуй з ним

А якщо ворог?
   
Ну, прям телеграм-канали. Хтось хто має доступ просто продає інфу. Фантамаз теж не гребував публікувати.

Треба вважати що кацапи теж мають доступ до цієї інфи.

   
Якщо довбойоб то фуй з ним

А якщо ворог?
то різати.
але яж кажу ,сьогодні ввечері побачиш і Зеленский і другі люди виступлять і знову будуть нам розповідати заїжджену платівку ....ми всіх знайдем і всіх покараємо...і знову подоляк  та  інші нам намекнуть що нам потрібен український мосад, але за рік так і не створено підрозділу .Далі не хочу писати на цю тему бо вже говорено переговорено ,а ВОЗ і нині там.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
Yyu

"московія вдарила по житловому кварталу Запоріжжя з реактивної артилерії, скоріш за все, "Торнадо-С", — Юрій Ігнат. :X

   
Якщо довбойоб то фуй з ним

А якщо ворог?
Типовий запорізький довбойоп. Не звертайте уваги.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

І що? тобі робить нема чого, доїбатись до стовпа? Ну написав би я про Кременчук  :lol:

а у Запоріжжі ти не був часом ?

   
а у Запоріжжі ти не був часом ?

Був, блін...  (td) У 1996 році востаннє...

Ну, конспірологія - то Ваше. Продовжуйте  X(
   
то різати.
але яж кажу ,сьогодні ввечері побачиш і Зеленский і другі люди виступлять і знову будуть нам розповідати заїжджену платівку ....ми всіх знайдем і всіх покараємо...і знову подоляк  та  інші нам намекнуть що нам потрібен український мосад, але за рік так і не створено підрозділу .Далі не хочу писати на цю тему бо вже говорено переговорено ,а ВОЗ і нині там.
+==========================================+
А про це тобі мали зробити персональну доповідь?
   
Був, блін...  (td) У 1996 році востаннє...

Ну, конспірологія - то Ваше. Продовжуйте  X(
А де ще ти був? А то люди нервують.
   
А де ще ти був? А то люди нервують.

Воллонгонг, Кіама, Мельбурн, Сідней, Сіетл, Дейтон, Цинцинатті, Мюнхен, Атланта, Шверін, Берлін, Гамбург, Відень, Зальцбург, Амштайн, Будапешт, Куала-Лампур, Сабах/Бруней, Путарджайя, Кошице, Дебрицен, Новосібірськ, ст. Тайга, Кемєрово, Москва, Петербург, Рига, Лепая, Вайнуде, Юрмала, Клайпеда, Каунас, Вільнюс, Приєкуле, Таллінн, Пярну, Палдіскі, Нарва, Велікіє (блін) Луки, Виборг, Гельсінки, Сучава... перелік міст України я не надам. З них я не був лише у Донецьку і Маріуполі... Все інше бачив до райцентрів включно...

От тепер нервуйтесь  :-B 
   
Ще Портленд (Орегон) забув... І Лондон. Ну вибачте... Яке питання - така відповідь  :-B
   
Воллонгонг, Кіама, Мельбурн, Сідней, Сіетл, Дейтон, Цинцинатті, Мюнхен, Атланта, Шверін, Берлін, Гамбург, Відень, Зальцбург, Амштайн, Будапешт, Куала-Лампур, Сабах/Бруней, Путарджайя, Кошице, Дебрицен, Новосібірськ, ст. Тайга, Кемєрово, Москва, Петербург, Рига, Лепая, Вайнуде, Юрмала, Клайпеда, Каунас, Вільнюс, Приєкуле, Таллінн, Пярну, Палдіскі, Нарва, Велікіє (блін) Луки, Виборг, Гельсінки, Сучава... перелік міст України я не надам. З них я не був лише у Донецьку і Маріуполі... Все інше бачив до райцентрів включно...

От тепер нервуйтесь  :-B 


Ну це у нашій галактиці.
А по за нею?
   
Ну це у нашій галактиці.
А по за нею?

На Місяці не був... Про Галактику нічого не знаю.
   
Вже майже як за розкладом...
   
виє.шо там,пишить.
   
Вже майже як за розкладом...
Аха. Я ледве встигла Дніпро проскочити.
   
виє.шо там,пишить.
Зліт МіГ-31К ВПС рф. Мачулищі, Білорусь.
   
Напишіть коли відбій буде
   
У мене на хуторі світло зникло. Там по ЗП сподіваюсь нічого не прилетіло знов?
   
Воллонгонг, Кіама, Мельбурн, Сідней, Сіетл, Дейтон, Цинцинатті, Мюнхен, Атланта, Шверін, Берлін, Гамбург, Відень, Зальцбург, Амштайн, Будапешт, Куала-Лампур, Сабах/Бруней, Путарджайя, Кошице, Дебрицен, Новосібірськ, ст. Тайга, Кемєрово, Москва, Петербург, Рига, Лепая, Вайнуде, Юрмала, Клайпеда, Каунас, Вільнюс, Приєкуле, Таллінн, Пярну, Палдіскі, Нарва, Велікіє (блін) Луки, Виборг, Гельсінки, Сучава... перелік міст України я не надам. З них я не був лише у Донецьку і Маріуполі... Все інше бачив до райцентрів включно...

От тепер нервуйтесь  :-B

Не бачу нічого щоб скаженно плигати або чокатись. Харе бухать, Сергію.
   
отбой, Киев
   
Відбій
   
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
та вже відбахкало ппо над морем, подружка написала. І відбій
   
Сили ППО збили дві ракети Х-59, якими російські винищувачі Су-35 атакували Одещину — ОК «Південь»
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Два мопеди над північчю Чернігівщини
   

Цю тему переглядають:

romb і 37 гостей
 
Повна версія