Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Терористи стріляли по місту по житловим будинкам. Попали. Якщо не так, то давайте докази. Про що тут ще сперечатися.
   
Руйнування значні. Цілими під'їздами. Й це "сталінки".

https://zabor.zp.ua/new/poyavilos-video-momenta-kak-rossiyskaya-raketa-popadaet-v-zhiloy-dom-na-tsentralnom-prospekte-zaporozhya
то не моя цитата  :S
   
розумію, що питання цинічне, але всетаки, в будинок було влучення С-300/400 чи Х-22, чи ще невідомо ?

Брити підтвердили х22
І факт відсутності збиття
   
то не моя цитата
Цитував з Вашого посту. Але тепер там тільки "22", бо пост відредаговано.

P.S. Якісь дива. Зараз вже пост під ніком Lituanіer, а час змінився. Мабуть, якийсь глюк форума.

Останнє редагування: 17 січня 2023 14:09:05 від WMax
   
Скільк ж можно. Кожен день воні бьют с300 по Запоріжжя, Харькову итд. Де ви бачите такі руйнування? Бо там БЧ маленька.

У с300 більше 100 кг, під'їзд завалить спокійно.
   
У с300 більше 100 кг, під'їзд завалить спокійно.

у с300 бойова частина більше 100кг (130-150). Але це вага з начинням (залізяками), що дають основну вагу, вибухівки там значно меньше, десь півсотні кіло
у перероблених під фугас - там да.
Тому й доволі великі пошкодження від кацапських обстрілів

   
у с300 бойова частина більше 100кг (130-150). Але це вага з начинням (залізяками), що дають основну вагу, вибухівки там значно меньше, десь півсотні кіло
у перероблених під фугас - там да.
Якщо вся ця бандура летить вертикально зі швидкістю понад 2000 - там й б/ч непотрібно...
   
Вперше тобто, ну ок.
   
немає питань по Дніпру. то боти та співчуваючі ворогу.

насправді питання в тому, чому цілі на Західній влучені з  ;o  %, наче вони біля кацапів розташовані?
8 блоків генерації  :facepalm:

може, той, літачки хоч під таку справу дадуть?
бо це якась ганьба.
 
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

не булббаші тобто

Ну повіримо, що простіше пулять неточними рокетами на 300-350 км, ніж на 100-200 км.

   
Ну повіримо, що простіше пулять неточними рокетами на 300-350 км, ніж на 100-200 км.

Показати зображення...
Ігнат п***а?
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ігнат п***а?
складно сказати.
може бреше щоб не довелося пи3дити Білоруссію і втягувати Бацьку у війну. ну бо навіщо Україні другий фронт?
а може навпаки, правда - бо Бацька зумів відмазатися від запусків ракет з своєї території.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ну повіримо, що простіше пулять неточними рокетами на 300-350 км, ніж на 100-200 км.
я не знаю точних ТТХ і методів керування ракетою
але
похибка, можливо, не лінійно залежить від відстані.

а якщо і ліінйно, то чи +-200м чи +-400м ролі не грає - бо при таких точностях це все одно лише засіб кошмарення мирняка.
   
складно сказати.
може бреше щоб не довелося пи3дити Білоруссію і втягувати Бацьку у війну. ну бо навіщо Україні другий фронт?
а може навпаки, правда - бо Бацька зумів відмазатися від запусків ракет з своєї території.
кароче гасло -вірю в ЗСУ , та вірю ЗСУ заграло новими барвами для когось?
   
https://www.youtube.com/watch?v=jI6Hhdl2HSE

Здесь про С-400, С-300   и о том что их нужно уничтожать до пуска ракет! О чем я пишу уже пол-года!
+========================================+
Не тринди, а бери гранати та бігом знищувати їх!
Чи хтось інший має це робити? А ти маєш лише
твіти запускати? Чи як?
   
Ігнат п***а?

нє, пі3діт художник зі своїми картинками
з брянської обл. до центра києва - трохи більше 200 км. 201 чи 202

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ігнат п***а?

Нє, я йому вірю. Він завжди все чесно розказує, наскільки я тямлю в ППО.

Але якщо С400 запускати з 350 км і з 150 км - то мабуть точність падає... Ну я так розумію роботу цього сраного комплексу по землі.

Тобто кацапи простот кошмарять мирне населення. З білораши прильот 2-3 хвилини, з брянської обл прильот 4-6 хвилин, ну може 8 або 10... не так важливо. ППО і система оповіщення не взмозі спрацювати. Тому і не було тривоги о 6-тій ранку, п'ять-шість ракет летять всього 8-10 хв. Але попадають куди попало... Аж до Копилова долетіли... :(  Не знаю КВО, але думаю +- кілометр. Хоча може й сорок кілометрів. Ці підари можуть і три десятка ракет С400 одночасно запустить, накриють вельми велику площу... Хіба їх не видно супутникам коли виходять на позиції?
   
Нє, я йому вірю. Він завжди все чесно розказує, наскільки я тямлю в ППО.

Але якщо С400 запускати з 350 км і з 150 км - то мабуть точність падає... Ну я так розумію роботу цього сраного комплексу по землі.

Тобто кацапи простот кошмарять мирне населення. З білораши прильот 2-3 хвилини, з брянської обл прильот 4-6 хвилин, ну може 8 або 10... не так важливо. ППО і система оповіщення не взмозі спрацювати. Тому і не було тривоги о 6-тій ранку, п'ять-шість ракет летять всього 8-10 хв. Але попадають куди попало... Аж до Копилова долетіли... :(  Не знаю КВО, але думаю +- кілометр. Хоча може й сорок кілометрів. Ці підари можуть і три десятка ракет С400 одночасно запустить, накриють вельми велику площу... Хіба їх не видно супутникам коли виходять на позиції?
так спутник не передає в реальному часі один хуй. Якщо нам не видно ті ракети їм пофіг звідки пускати
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

нє, пі3діт художник зі своїми картинками
з брянської обл. до центра києва - трохи більше 200 км. 201 чи 202

 :) Йожа, ну не ставлять С400 або Арту або Хаймарси прямо на кордоні або на лінії фронту. Ну ти ж доросла дівчинка, маєш це розуміти.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

так спутник не передає в реальному часі один хуй. Якщо нам не видно ті ракети їм пофіг звідки пускати

А як же арта і хаймарси працюють? По позавчорашнім координатам?
   
А як же арта і хаймарси працюють? По позавчорашнім координатам?
не будь конпшенковим, який знищив уже більше хаймарсів ніж нам дали. Приїхали відстріляли та поїхали
   
:) Йожа, ну не ставлять С400 або Арту або Хаймарси прямо на кордоні або на лінії фронту. Ну ти ж доросла дівчинка, маєш це розуміти.
а нашо ставити, приїхати поїхпти ніяк?
   
Нє, я йому вірю. Він завжди все чесно розказує, наскільки я тямлю в ППО.

Але якщо С400 запускати з 350 км і з 150 км - то мабуть точність падає... Ну я так розумію роботу цього сраного комплексу по землі.

Тобто кацапи простот кошмарять мирне населення. З білораши прильот 2-3 хвилини, з брянської обл прильот 4-6 хвилин, ну може 8 або 10... не так важливо. ППО і система оповіщення не взмозі спрацювати. Тому і не було тривоги о 6-тій ранку, п'ять-шість ракет летять всього 8-10 хв. Але попадають куди попало... Аж до Копилова долетіли... :(  Не знаю КВО, але думаю +- кілометр. Хоча може й сорок кілометрів. Ці підари можуть і три десятка ракет С400 одночасно запустить, накриють вельми велику площу... Хіба їх не видно супутникам коли виходять на позиції?
Бачив на власні очі як с300 дуже точно попадає десь за 80 км, і летить вона по gps
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

кароче гасло -вірю в ЗСУ , та вірю ЗСУ заграло новими барвами для когось?
все одно вір в ЗСУ
а які ще є варіанти? ну не хочеш то не вір.

було багато різних ситуацій коли твердження певних інстанцій, не виглядали правдоподібними. Але що це було і для чого - ми взнаємо після війни. Якщо взнаємо.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

так спутник не передає в реальному часі один хуй. Якщо нам не видно ті ракети їм пофіг звідки пускати
То дивлячись який супутник. "Притулин" не передає.
А Гугл в перших рядках каже:
"Пентагон може надавати Україні розвіддані в режимі реального часу у випадку російського вторгнення – The New York Times"
   
То дивлячись який супутник. "Притулин" не передає.
А Гугл в перших рядках каже:
"Пентагон може надавати Україні розвіддані в режимі реального часу у випадку російського вторгнення – The New York Times"

це переспів гугла і НТ. А від пентагона є пряма цитата?
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Бачив на власні очі як с300 дуже точно попадає десь за 80 км, і летить вона по gps

Ну якщо летить по GPS, то що їй заважає "точно попадати" на відстані 300 км?
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

А від пентагона є пряма цитата?
Щодо надання розвідувальних даних? B-)
В когось є, в Міноборони чи Генштабі.
В Арєстовіча були теж, мабуть. :pooh_lol:
   
і летить вона по gps
Чесно кажучі, є сумніви, що старі ракети настільки глибоко модернізували. Але нічого не заважає вбудувати модуль GPS й використовувати його інфу в коригуванні в режимі реального часу, допоки є можливість дистанційного керування.
 Щодо С400 з новими ракетами - там цілком можливе повністю автономне керування, що робить цю ракету керованою на весь час польоту. Тут єдиний можливий плюс, що таких ракет небагато й їх випуск потребуватиме критичних до імпорту елементів бортових систем керування. Все ІМХО, звичайно.
   
Руйнування значні. Цілими під'їздами. Й це "сталінки".

https://zabor.zp.ua/new/poyavilos-video-momenta-kak-rossiyskaya-raketa-popadaet-v-zhiloy-dom-na-tsentralnom-prospekte-zaporozhya
А де там руйнування?
   
https://zp.vgorode.ua/news/sobytyia/a1221498-po-tsentru-zaporozhja-vypustili-7-raket-razrusheny-zhilye-doma-ljudi-pod-zavalami

PS Схоже, що Че таки був правий...

Останнє редагування: 17 січня 2023 20:02:02 від WMax
   
Ну якщо летить по GPS, то що їй заважає "точно попадати" на відстані 300 км?
Не знаю про 300 км чому
   
Ну повіримо, що простіше пулять неточними рокетами на 300-350 км, ніж на 100-200 км.

Показати зображення...
якщо вважати хоча б 20 км від кордону то с400 від кацапіі в теоріі можливо але на межі і це не пояснює вибухи в Копилів (якщо не помиляюсь). С300 від бульбофюрера теж на межі
   
То дивлячись який супутник. "Притулин" не передає.
А Гугл в перших рядках каже:
"Пентагон може надавати Україні розвіддані в режимі реального часу у випадку російського вторгнення – The New York Times"
"розвідданні" то багато чого означає (наприклад АВАКС чи данні з дронів розвідників), а чого ви вирішили що то про супутникові данні йде мова?  :S
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

"розвідданні" то багато чого означає (наприклад АВАКС чи данні з дронів розвідників), а чого ви вирішили що то про супутникові данні йде мова?  :S
НАТО, не сумніваюсь, має real-time дані з супутників, має таку технічну можливість.
Чи діляться з нами? Чом би й ні, питання лиш в якому об'ємі.
   
якщо вважати хоча б 20 км від кордону то с400 від кацапіі в теоріі можливо але на межі і це не пояснює вибухи в Копилів (якщо не помиляюсь). С300 від бульбофюрера теж на межі

"на межі" і з білораші, і від кацапів. Ну якщо хочеш влучить хоть кудись тими С300/400. А так - просто спробували кошмарити як Запоріжжя і Харків.
   
НАТО, не сумніваюсь, має real-time дані з супутників, має таку технічну можливість.
Чи діляться з нами? Чом би й ні, питання лиш в якому об'ємі.
"підвісити" супутника "над полем бою" то дороге задоволення, а послідовні прольоти угруповання то не зовсім "real-time" хоч і близько, тому і є інші методи, більш оперативні  :-)o
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

"підвісити" супутника "над полем бою" то дороге задоволення, а послідовні прольоти угруповання то не зовсім "real-time" хоч і близько, тому і є інші методи, більш оперативні  :-)o
Ок, якщо бентежить саме слово "супутники", тоді скажемо так - отримувати дані в режимі реального часу технічно можливо комплексними методами, і нема причин вважати, що ЗСУ їх не отримує в певному обсязі.
   

Цю тему переглядають:

VitalUA, holic і 13 гостей
 
Повна версія