Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)


Под Люсю косит?
   
А якщо крім літачків ще й склад говноракєт рвонув - зарєво на все небо було, - то ще краще. Взагалі втрачахться сенс літать без ракєт...  :laugh:

Не думаю. Якби там навіть одна х101 чи х55 рвонула, було б вже непереливки усьому місту, а не лише аеродрому. А якби склад - то й саратов довелось би евакуйовувати
   
Не думаю. Якби там навіть одна х101 чи х55 рвонула, було б вже непереливки усьому місту, а не лише аеродрому. А якби склад - то й саратов довелось би евакуйовувати

Він там далеко від міста
   
Вночі на аеродромі стратегів тинятися персоналу нема сенсу та ще й так щоб одним прильотом кількох вбило та поранило.
Може й справді готували літаки до нальоту, заправляли, ракети вішали і тому літаки були вишикувані крило до крила. Якщо правда, то це чудовий успіх нашої розвідки, так підловити їх.
   
Не думаю. Якби там навіть одна х101 чи х55 рвонула, було б вже непереливки усьому місту, а не лише аеродрому. А якби склад - то й саратов довелось би евакуйовувати

А якщо попали в заправлений самальотік з ракєтами? ;) Вибухне хоч одна ракєта?
   
А якщо крім літачків ще й склад говноракєт рвонув - зарєво на все небо було, - то ще краще. Взагалі втрачається сенс літать без ракєт...  :laugh:

Ні-ні-ні! Літати без ракет - то круто. Хай ще двигуни нахер вграють.
   
Коли прилітає в ракети РСЗО то там феєрверк гарний. Відео таких вистачає. Тут мало б бути щось схоже, але нема.
Втім нам достатньо щоб ракети хоча б пошкодило
   
А якщо попали в заправлений самальотік з ракєтами? ;) Вибухне хоч одна ракєта?

А я звідки знаю? Ти такі питання ставиш :D  Прийдуть специ по вибухам, складам і ракетам, все пояснять
Але: є у мене знайомий одноклубник з півдня, його рідний дядько мешкає якраз на кацапії, в тому самому енгельсі. Нічний вибух він проспав, про подію дізнався лише вранці з новин
Якби там шось потрапило в склад, почуло б все місто, 300%, та й відосів феєрверку було б більше. Нє?
   
Ракети вони виробляють, а от літаки ті замінити буде проблемою. Тому я б радів більше знищенню саме носіїв як майже невідновлюваного ресурсу
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

А я звідки знаю? Ти такі питання ставиш :D  Прийдуть специ по вибухам, складам і ракетам, все пояснять
Але: є у мене знайомий одноклубник з півдня, його рідний дядько мешкає якраз на кацапії, в тому самому енгельсі. Нічний вибух він проспав, про подію дізнався лише вранці з новин
Якби там шось потрапило в склад, почуло б все місто, 300%, та й відосів феєрверку було б більше. Нє?
Я хз шо там в Енгельсі, але я бачив де зберігались ракети біля одного з аеродромів в Україні . Звичайно коли там ракет давно не було. Це підземне сховище глибоко під землею. Щоб уявити масштаб, туди (під землю) прокладена залізнична колія. Так що навряд у нас є засоби щоб підірвати таке сховище
   
Ракети вони виробляють, а от літаки ті замінити буде проблемою. Тому я б радів більше знищенню саме носіїв як майже невідновлюваного ресурсу

Пишуть що нові Ту-95МСМ та Ту-22М3М в наступному році якось склепають. Правда, не пишуть скільки :) може по одному.
   
Я хз шо там в Енгельсі, але я бачив де зберігались ракети біля одного з аеродромів в Україні . Звичайно коли там ракет давно не було. Це підземне сховище глибоко під землею. Щоб уявити масштаб, туди (під землю) прокладена залізнична колія. Так що навряд у нас є засоби щоб підірвати таке сховище

Ясно. Ну це логічно такі ракєти ховати під землю.
   
Я хз шо там в Енгельсі, але я бачив де зберігались ракети біля одного з аеродромів в Україні . Звичайно коли там ракет давно не було. Це підземне сховище глибоко під землею. Щоб уявити масштаб, туди (під землю) прокладена залізнична колія. Так що навряд у нас є засоби щоб підірвати таке сховище

А як підірвати вхід в печеру? :)
   
Ясно. Ну це логічно такі ракєти ховати під землю.

Якщо готували сьогодні наліт, то як раз вночі їх викатили до літаків

Заправка - заряджання не одну годину займає я так думаю!
   
Я хз шо там в Енгельсі, але я бачив де зберігались ракети біля одного з аеродромів в Україні . Звичайно коли там ракет давно не було. Це підземне сховище глибоко під землею. Щоб уявити масштаб, туди (під землю) прокладена залізнична колія. Так що навряд у нас є засоби щоб підірвати таке сховище
На вході підірвати ракету, чи й поїзд з ракетами.
   
Пишуть що нові Ту-95МСМ та Ту-22М3М в наступному році якось склепають. Правда, не пишуть скільки :) може по одному.

Навряд чи з нуля. Радше модернізують старі борти
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Коли прилітає в ракети РСЗО то там феєрверк гарний. Відео таких вистачає. Тут мало б бути щось схоже, але нема.
Втім нам достатньо щоб ракети хоча б пошкодило

Найближче відео кілометрів 5 до місця, ще й не зрозуміло під яким саме кутом до єродрома розтпшоване. Тре чекати фоток із супутника, якщо  викладуть.
Зрештою, найкращий показник - продовження/відсутність ракетних ударів
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Скільки вони зазвичай ракет стріляли?
Десятка два каліблів з Чорого моря і 50-60 отих сраних Х.

Стріляти одними калібрами сенсу мало, всі ще на підльоті до Одеси знищать.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
dmp

Я хз шо там в Енгельсі, але я бачив де зберігались ракети біля одного з аеродромів в Україні . Звичайно коли там ракет давно не було. Це підземне сховище глибоко під землею. Щоб уявити масштаб, туди (під землю) прокладена залізнична колія. Так що навряд у нас є засоби щоб підірвати таке сховище

Підари явно готуються до нового удару, тому сховище можливо було тимчасовим на поверхні. Ракети ж потрібно протестувати, відремонтувати заправити. Навряд це роблять в підземному сховище, де будь-який інциндент буде фатальним.
   
Не думаю. Якби там навіть одна х101 чи х55 рвонула, було б вже непереливки усьому місту, а не лише аеродрому. А якби склад - то й саратов довелось би евакуйовувати
+=======================================================================+
Літовище далеко від власне Саратова - там ще Волга в декілька кілометрів завширшки.
І сам Енгельс, і ще хімкомбінат... Я там був в 1974-му...
   
Все. Вшилися. Невже нормальний понеділок буде?
   
Не думаю. Якби там навіть одна х101 чи х55 рвонула, було б вже непереливки усьому місту, а не лише аеродрому. А якби склад - то й саратов довелось би евакуйовувати

йожа, ти дуже помиляєшся
недалеко від мене прилетіла Х-22 (там тона вибухівки, а не півтони, як на 55х)
до "непереливки всьому місту" там ну дууууже далеко

щоб місто відчуло, мали підірвати взагалі увесь склад наявних ракет гамузом.
а одна ракета - це пошкоджені літаки на аеродромі, не більше

   
https://t.me/voynareal/46363
о, теж скорочується. Вчора було 24 ракети. Якась з підлодок почалапала в новоросійськ? чи недобитий макаров вшився?
   
Або нарешті зрозуміли, що енергосистему України їм не знищити.
   
Не думаю. Якби там навіть одна х101 чи х55 рвонула, було б вже непереливки усьому місту, а не лише аеродрому. А якби склад - то й саратов довелось би евакуйовувати
Во время ударов по Днепру в километре-полутора от моего дома было пара прилетов. Я их даже толком не расслышал, хотя пролет одной из них видел над своим домом и прислушивался, куда прилетит.
   
Пишуть що нові Ту-95МСМ та Ту-22М3М в наступному році якось склепають. Правда, не пишуть скільки :) може по одному.

Для початку: хто пише і де пише
на заборі можно багато чого писати
   
о, теж скорочується. Вчора було 24 ракети. Якась з підлодок почалапала в новоросійськ? чи недобитий макаров вшився?

саме так, тому і запостив
   
йожа, ти дуже помиляєшся
недалеко від мене прилетіла Х-22 (там тона вибухівки, а не півтони, як на 55х)
до "непереливки всьому місту" там ну дууууже далеко

щоб місто відчуло, мали підірвати взагалі увесь склад наявних ракет гамузом.
а одна ракета - це пошкоджені літаки на аеродромі, не більше
++ Навпроти Амстору стекла повипадали, не всі
   
ясно дяк, переконали.
Просто коли в києві прилетів кинджал в ретровіль, чуло все місто.
Та й прильоти ракет в інші рази - теж чутно було, коли в середмістя падало. Тому й припустила, шо якщо вибухнуть одночасно декілька ракет, то почують всі
   
ясно дяк, переконали.
Просто коли в києві прилетів кинджал в ретровіль, чуло все місто.
Та й прильоти ракет в інші рази - теж чутно було, коли в середмістя падало. Тому й припустила, шо якщо вибухнуть одночасно декілька ракет, то почують всі

Сестра була в Кременчуці на ринку поруч, коли туди Х-22 прилетіла в "Амстор". Казала, що чути як хлопок.
   
ясно дяк, переконали.
Просто коли в києві прилетів кинджал в ретровіль, чуло все місто.
Та й прильоти ракет в інші рази - теж чутно було, коли в середмістя падало. Тому й припустила, шо якщо вибухнуть одночасно декілька ракет, то почують всі

нє, воно гучно й чути дійсно далеко, кілометри. Але хоч якісь пошкодження обмежені сотнею метрів, не більше
пилюка запорошить - метрів двісті

тому, коли на відео такий яскравий спалах показали, то перша думка - кудись таки влучили, бо для беспілотника з 50-100 кг на борту - то якось забагато
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

нє, воно гучно й чути дійсно далеко, кілометри. Але хоч якісь пошкодження обмежені сотнею метрів, не більше
пилюка запорошить - метрів двісті

тому, коли на відео такий яскравий спалах показали, то перша думка - кудись таки влучили, бо для беспілотника з 50-100 кг на борту - то якось забагато

 То камери працюють  у нічному режимі. Там всі спалахи виглядають здоровими
   
Во время ударов по Днепру в километре-полутора от моего дома было пара прилетов. Я их даже толком не расслышал, хотя пролет одной из них видел над своим домом и прислушивался, куда прилетит.
та ну. приліт в кілометрі і підпригуєш на ліжку. принаймні на 9-му поверсі. сигналки на автівках спрацьовують за 3-4 км від прильоту.
   
Во время ударов по Днепру в километре-полутора от моего дома было пара прилетов. Я их даже толком не расслышал, хотя пролет одной из них видел над своим домом и прислушивался, куда прилетит.
Открой карту Мета и померяй расстояние от себя до того места, чтоб быть точным. Потому что прилет в радиусе 1-1,5 км это очень близко, очень громко. Я даже слышала как сыпятся стекла в домах на таком расстоянии.
   
Открой карту Мета и померяй расстояние от себя до того места, чтоб быть точным. Потому что прилет в радиусе 1-1,5 км это очень близко, очень громко. Я даже слышала как сыпятся стекла в домах на таком расстоянии.

були прильоти  в 700 і 500 метрах. Та ну нах, то реально страшно і дуже голосно
   
   
Открой карту Мета и померяй расстояние от себя до того места, чтоб быть точным. Потому что прилет в радиусе 1-1,5 км это очень близко, очень громко. Я даже слышала как сыпятся стекла в домах на таком расстоянии.
Ви з Дніпра? Я живу на лівобережному-3, а прилетіло тоді поряд з перехрестям Калинова-Янтарна. Сам був здивований, що не почув, коли взнав, де впало. Я був впевнений по напрямку польоту, що полетіло кудись далі до Самаровки-Підгороднього.
Одну з двох ракет я добре бачив, бо почув прольот першоі і підійшов до вікна роздивитись, шо воно там літає.

Останнє редагування: 26 грудня 2022 18:17:25 від serg60
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 12 гостей
 
Повна версія