Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Шахеди з Житомирщини змінили напрямок на Київ

Шахеди на Чернігівщині летять в напрямку Прилук/Ніжина
   
 У КИЄВІ ОГОЛОШЕНА ПОВІТРЯНА ТРИВОГА, УСІ В УКРИТТЯ
   
Щось йобнуло вдалечині - піду покурю подивлюся з балкону
   
Щось йобнуло вдалечині - піду покурю подивлюся з балкону
Альо, ти там живий? Шось довго тебе немає!!
   
Альо, ти там живий? Шось довго тебе немає!!

а ти чого не спиш?
   
Що до Тушок - повітряні сили поки офіційно не підтвердили.
   
Щось йобнуло вдалечині - піду покурю подивлюся з балкону

Ты с Черкасского района?
Бо я заснул и епнуло минут семь назад. Пишут местные -  сбили
   
а ти чого не спиш?
:cray: в силу певних обставин 3 ночі підряд не спала взагалі, в новорічну ніч, тобто, сьогодні, виспалася до 13-години. А тепер знову не спиться.. Мабуть старість..
   
Альо, ти там живий? Шось довго тебе немає!!
Та як обично ніфіга не побачив, тільки прожектор нишпорив)
   
Ты с Черкасского района?
Бо я заснул и епнуло минут семь назад. Пишут местные -  сбили
Киів
   
Ты с Черкасского района?
Бо я заснул и епнуло минут семь назад. Пишут местные -  сбили
ні, він з Київ області.


А твоє я повинна була чути, але не чула. Дійсно, то у тебе щось збили. Бо якби був приліт, то я б точно почула.
   
   
ні, він з Київ області.


А твоє я повинна була чути, але не чула. Дійсно, то у тебе щось збили. Бо якби був приліт, то я б точно почула.

Понятно. Бо я проснулся от баха, глянул месный телеграмм, а там галдешь, и сразу определили переселенцы - это сбили
   
ні, він з Київ області.


А твоє я повинна була чути, але не чула. Дійсно, то у тебе щось збили. Бо якби був приліт, то я б точно почула.
Зараз в Києві вже 5 днів) як не приїду завжди тривоги - ні в кіно нормально сходити ні в музей)
   
Зараз в Києві вже 5 днів) як не приїду завжди тривоги - ні в кіно нормально сходити ні в музей)
та, зараз да. Хіба тільки в Києві? Добре, що хоч із суперів не вигонять. 
   
А у Миколаєві тільки вий серен повітряної тривоги і тихо. З вересня  ні чого не бамкало.
   
Шото йопнуло,нє? Чи то вже причуваєця 8-)
   
Понятно. Бо я проснулся от баха, глянул месный телеграмм, а там галдешь, и сразу определили переселенцы - это сбили
У мене теж був випадок. Навесні 2022 року десь через місяць-два після початку війни приїхали у мене по сусідству в свою хату переселенці з-під Харкова цілим кагалом десь чоловік 11 (з-під бомбьожки, з оточення вискакували в чому стояли по живому коридору наших воєнних). Я на вгороді собі саджу, коли шось шумить, а не видно. Я кричу: "Ракета, ховайся!!". Кинула посеред огорода сапу і полетіла до хати, аж лапті погубила. То вони тоді довго з мене ржали, шо то був самольот транспортний.  :gigi:
   
Шото йопнуло,нє? Чи то вже причуваєця 8-)
йобнуло чи не йобнуло - дуже легко вираховується. Сидиш на стільчику чи на підлозі. Так от, якшо оте, шо йобнуло, аж в сраку затрубило - ото йобнуло. А якшо тіке у вухах гупнуло - то всьо харашо, спи спокойно.
   
Ще раз йопнуло
   
А ви помітили , що Х-22 перестали літати? По моїм розрахункам вони до середини серпня повинні були закінчитися . Так вони і закінчились.
   
Шото йопнуло,нє?

і не один раз
   
Це ракета була?
   
А ви помітили , що Х-22 перестали літати? По моїм розрахункам вони до середини серпня повинні були закінчитися . Так вони і закінчились.
Ну старе радянське гівно рано чи пізно закінчиться, якби не тупі іранські вівцейоби, було б набагато легше
   
Ще раз йопнуло
куди? в сраку чи тільки в голову?
   
Це ракета була?
Вроді ні - якось неголосно
   
А ви помітили , що Х-22 перестали літати? По моїм розрахункам вони до середини серпня повинні були закінчитися . Так вони і закінчились.
а що ще по твоїх розрахунках скоро має закінчитися?
   
Розбудили цапські підари
   
ого!!!
довгі черги з гепардів а потім бабахі
   
А ви помітили , що Х-22 перестали літати? По моїм розрахункам вони до середини серпня повинні були закінчитися . Так вони і закінчились.
яким боком воно закінчилось? Було ж нещодавно
   
Чекаємо ракети
   
9 бортов ту95
   
9 бортов ту95

45-50 ракет може бути
   
45-50 ракет може бути

Хз скільки нагрузять. Але літаків побільшало

Цитувати
взлёт 7 бортов ТУ-95мс с Энгельса

всего в воздухе подтвержденных 16 бортов ТУ-95мс


высокая вероятность ракетного обстрела утром

в случае пусков - сообщу

держим связь
Цитувати

⚠️⚠️На даний момент в повітрі знаходяться 17 Ту-95МС та 4 Ту-22М2
ВКС РФ

Найближчим часом очікується ракетний удар


Останнє редагування: 2 січня 2024 05:01:28 від Kren
   
Вже 17 Ту-95 і 4 Ту-22. А ще ж будуть напевно і МіГ-31. Буде спекотний ранок 2 січня...
   
   
А ви помітили , що Х-22 перестали літати? По моїм розрахункам вони до середини серпня повинні були закінчитися . Так вони і закінчились.
Вони ж до тепер виробляють Х32
   
стрьомно мені чогось..
   
стрьомно мені чогось..

Та не одній тобі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія