Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Питаннячко.
XX осіб в Києві дістали  з під завалів.
Якщо це військовий чи виробничий обьєкт - якого хера люди не пішли в укриття?
І чого мовчок тіпа нічого не сталось? а то кацапи не знають куди потрапили і що відбувається.
це цифра по всьому києву?
отже не в одному мсці.

хоча з цифрами є деякі нестиковки.

Зеленський: Від ракетного удару 29 грудня загинули 39 людей
РОМАН ПЕТРЕНКО — СУБОТА, 30 ГРУДНЯ 2023, 14:33
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/30/7435214/

Ракетний удар РФ 29 грудня: у Києві з-під завалів дістали вже 23 загиблих
ВАЛЕНТИНА РОМАНЕНКО — НЕДІЛЯ, 31 ГРУДНЯ 2023, 13:00
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/31/7435311/
   
https://t.me/Tsaplienko/45535
Людоньки, передайте хтось нашому Президенту, що нехай вже трішки стиль змінить. Я розумію, що війна і всьо такоє, але.. їм все-одно нас не зрозуміти...
   
А то що б***ь?? кацапи взнають?? А може нам самим потрібно знати? чи все харашо б***ь? святкуєм новий рік
та їм вже давно і без тебе все донесли. Ти ще навіщо це дублюєш тут зайвий раз?
   
хоча з цифрами є деякі нестиковки.


Може на шматки порвало, так буває іноді
   
це цифра по всьому києву?
отже не в одному мсці.

хоча з цифрами є деякі нестиковки.

Зеленський: Від ракетного удару 29 грудня загинули 39 людей
РОМАН ПЕТРЕНКО — СУБОТА, 30 ГРУДНЯ 2023, 14:33
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/30/7435214/

Ракетний удар РФ 29 грудня: у Києві з-під завалів дістали вже 23 загиблих
ВАЛЕНТИНА РОМАНЕНКО — НЕДІЛЯ, 31 ГРУДНЯ 2023, 13:00
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/31/7435311/
А где нестыковки?  Одна новость по всей Украине на 30е число ,а вторая по Киеву на 31е
   
Людоньки, передайте хтось нашому Президенту, що нехай вже трішки стиль змінить. Я розумію, що війна і всьо такоє, але.. їм все-одно нас не зрозуміти...

думаю фото з архіву, і фіг його знає, коли знімалося. Новина хороша, фото для візуалізації з архіву.... класичний хід журналіста.

та й пофігу в чому він одягнений. Головне результат. додаткові пво ... це результат
   
А то що б***ь?? кацапи взнають?? А може нам самим потрібно знати? чи все харашо б***ь? святкуєм новий рік

Так всі кияни і так знають що за об"єкт біля м. Лук"янівська. Багато некиян теж. По постам мєстних камрадів та фоткам з нету навіть я здогадався в яку саме будівлю прилетіло.
Чому люди не пішли в укриття - це питання. Коммунікувати суспільству потрібно негативні новини також.
   
Чому люди не пішли в укриття - це питання..
З ЧОГО ви то взяли?! Власні думки? Звідки ви то знаєте?!
   
Канада поставила в Украину дополнительные системы NASAMS и ракеты к ним, — Зеленский (focus.ua) 
   
Канада поставила в Украину дополнительные системы NASAMS и ракеты к ним, — Зеленский (focus.ua) 
X(
   
З ЧОГО ви то взяли?! Власні думки? Звідки ви то знаєте?!

Якби люди були в укритті такої кількості загиблих не було би. Можливо укриття не витримало по тій чи іншій причині.
   
Може на шматки порвало, так буває іноді

Ти лікуєш від русскай шуткі?

А якщо на місто жерт рлстеракту твоїх рідних?
   
цікаво, Іран і далі розказує що це шахєди які хуйло купило ДО війни? я памятаю колись вони так говорили.
   
Чому люди не пішли в укриття - це питання.
Та досить вже...
Набридло це двуличне "всім в укриття!"...
Особливо з офіціозу...
Хіба не зрозуміло, що для практично всього населення, це фантастична пропозиція...
Даже в містах...
Максимум, це вийти в якийсь куток в житлі, який, чисто гипотитично, більш безпечний...
Бігати в погріб, чи в підвал, та сидіти там декілька годин, ну можно тиждень... ну місяць...
Але, бля, не два роки!
Це цинічно, але так і є...
І у влади нема на це відповіді...
От наприклад, час ПТ іде в рабочій час?...
А якщо вночі?... Це скорочення законного періоду відпочинку в 16 годин, чи ні?...
Якщо ні, то яка нафіг може бути продуктивна праця, якщо пів ночі, в холодному подвалі, чи погребі...
Тому, практично ніхто, не буде кудись бігати, коли іпучей миті забажається політати...
А що робити прифронтовим містам?...
Коли спочатку прилітає, а потім тривога?...
Немає на це однозначної, разумної відповіді...
Хіба що тупо не евакуювати практично все населення, а залишки переселити під землю...
Тому й залишається тільки бодро триндіти в телемарафоні, щоб всі валили в укриття, а хто не звале, ті дебіли...

   
в Днепре сегодня большая часть дня сирены
люди не могут жить в подвалах

писи
научились ориентироваться когда лжидать удара, куда то заходят за две стены
   
В укриття мало хто вже ходить, ще трошки молодь хіба що
людям вже все одно психологічно
   
Та досить вже...
Набридло це двуличне "всім в укриття!"...
Особливо з офіціозу...
Хіба не зрозуміло, що для практично всього населення, це фантастична пропозиція...
Даже в містах...
Максимум, це вийти в якийсь куток в житлі, який, чисто гипотитично, більш безпечний...
Бігати в погріб, чи в підвал, та сидіти там декілька годин, ну можно тиждень... ну місяць...
Але, бля, не два роки!
Це цинічно, але так і є...
І у влади нема на це відповіді...
От наприклад, час ПТ іде в рабочій час?...
А якщо вночі?... Це скорочення законного періоду відпочинку в 16 годин, чи ні?...
Якщо ні, то яка нафіг може бути продуктивна праця, якщо пів ночі, в холодному подвалі, чи погребі...
Тому, практично ніхто, не буде кудись бігати, коли іпучей миті забажається політати...
А що робити прифронтовим містам?...
Коли спочатку прилітає, а потім тривога?...
Немає на це однозначної, разумної відповіді...
Хіба що тупо не евакуювати практично все населення, а залишки переселити під землю...
Тому й залишається тільки бодро триндіти в телемарафоні, щоб всі валили в укриття, а хто не звале, ті дебіли...

В тому місці, куди вгатили, люди мають йти до укриття. Туди намагалися влучити не один раз :(
   
В тому місці, куди вгатили, люди мають йти до укриття. Туди намагалися влучити не один раз :(

понадеялись на ппо
в Киеве оно было надежное
я правда не понимаю что в это время столько людей там лелало

   
понадеялись на ппо
в Киеве оно было надежное
я правда не понимаю что в это время столько людей там лелало

Я теж вважаю, що понадіялися. Працюють 24/7 на виробництві, бо зараз так треба.
   
Часткове рішення, це була би смарт-тривога...
Коли йде оповіщення дворівневе.. спочатку попередження низького рівня, про загальну загрозу...
А далі, високого рівня загрози, типу, на підльоті до вашого району ударні дрони, чи КР...
Бо частково, й по причині безглуздості сидіння в подвалі, коли десь, в 100-200 км, летить мопед...
Балістика, це окрема історія...
   
Часткове рішення, це була би смарт-тривога...
Коли йде оповіщення дворівневе.. спочатку попередження низького рівня, про загальну загрозу...
А далі, високого рівня загрози, типу, на підльоті до вашого району ударні дрони, чи КР...
Бо частково, й по причині безглуздості сидіння в подвалі, коли десь, в 100-200 км, летить мопед...
Балістика, це окрема історія...
Зараз щось так і працює через тг канали
   
понадеялись на ппо
в Киеве оно было надежное
я правда не понимаю что в это время столько людей там лелало
Працювали . Це реальний пройоб.
   
Чому люди не пішли в укриття - це питання.

Прямо сейчас в Днепре тревога. Сегодня это 10-я по счету. Причем, это далеко не рекорд. Между тревогами порой перерыв и 5 минут, и 15. В соседнем убежище  вечером было...6 человек. Как вы думаете, почему люди не ходят в укрытие?
   
   
Прямо сейчас в Днепре тревога. Сегодня это 10-я по счету. Причем, это далеко не рекорд. Между тревогами порой перерыв и 5 минут, и 15. В соседнем убежище  вечером было...6 человек. Как вы думаете, почему люди не ходят в укрытие?

Тому що не знаходяться на об"єкті який кацапи вважають своєю ціллю.
   
понадеялись на ппо
в Киеве оно было надежное
я правда не понимаю что в это время столько людей там лелало

робітники "складу" на лук"янівці...завалило під час роботи...
   
Хтозна, яка ефективність наземних розрахунків, вчора спостерігав ці візуальні пошуки з прожекторами і стріляння по шахедах з кулеметів. Поки не лунав вихід ракети ППО і миттєве збиття. Але тих ракет не напасешся...
   
Хтозна, яка ефективність наземних розрахунків, вчора спостерігав ці візуальні пошуки з прожекторами і стріляння по шахедах з кулеметів. Поки не лунав вихід ракети ППО і миттєве збиття. Але тих ракет не напасешся...

Ракета пзрк
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

Хтозна, яка ефективність наземних розрахунків, вчора спостерігав ці візуальні пошуки з прожекторами і стріляння по шахедах з кулеметів. Поки не лунав вихід ракети ППО і миттєве збиття. Але тих ракет не напасешся...

Спочатку намаглися зенітним вогнем збити, потім - ПЗРК. Нормально.
   
   
Сратєгі. Ранок буде важкий



Останнє редагування: 2 січня 2024 02:23:07 від PRom
   

Цю тему переглядають:

holic і 11 гостей
 
Повна версія