Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

1. політичний бекграунд,
2  менеджерський бекграунд, причому на посаді СЕО.
   
Re: Арестович

То що прийдеться за ЗЕ голосувати?

Не провокуйте на бан, це підступно 8-)
   
Re: Арестович

Не провокуйте на бан, це підступно 8-)

у Пе теж є досвід, хоч війна була менш масштабна тоді  :)
   
Re: Арестович

Взагалі в нас проблема з державнисми інституціями, але то надовго.
   
Re: Арестович

надіюсь не почну флудити про спіральну динаміку  :)
   
Re: Арестович

та повинен, просто може бути так, що виборці тому політичному бекграунду не довіряють, бо у них там кругова порука, приміром, тоді вибирають шоумена...
це не лише в україні так.
якщо робити так я написала,
то нічого складного нема у виборі гідного президента:
не слухати технологів, найнятих мафією,
а проаналізувати діяльність кандидатів за крайні років 10,
у кого з них нема такого політичного багажу за плечима,
тих відправляти для набуття досвіду у селищні ради,
і уважно слідкувати за їх поведінкою -
за що голосують, чи вирішують проблеми людей, і тд.
   
Re: Арестович

Взагалі в нас проблема з державнисми інституціями, але то надовго.

В совку і постсовку тупо не було політичного життя, політичних партій і тому народ не має досвіду політично і не може втямити свою відповідальність за політичний вибір. Так, це надовго. Скакати по граблях можемо постійно. От та ж Мексика, має США за сусіда, здрискують туди за кращим життям, а обрати свою ефективну владу і зробити з своєї країни успішну - ніяк не можуть.

Побачимо чи зможемо ми вистрибнути з ями. Гарантій на те нема ніяких.
   
Re: Арестович

Кадра  це складно потребує часу і деяких аналітичних здібностей, хоча, якби всі так робили життя було б краще  :)
   
Re: Арестович

Так що буде на наступних виборах Арестович, Притула проти Пе, ЗЕ і юльки. Жодного професійного СЕО на виборах не буде.
 :agree:
та ще до виборів далеко, тому рано про прізвища кандидатів говорити
   
Re: Арестович

та ще до виборів далеко, тому рано про прізвища кандидатів говорити

я умовно написав...
   
Re: Арестович

Петро торгаш
Саме показовість позиціі торгаша це основа його успіху в продажах.
Тобто суть цього фаху.
Всі з "бізнесів" ранніх 90тих +/- такі
Стрітвендори з "юності" йопт
З набігами голодних киянчиків в перші будки)
Вдале місце - гучний голос- і ти в шоколаді
Пьодрч кучма ющ не кохання його життя
Тільки ще додаткова опція продавати
знов враження що проглядаю генератор випадкових слів :sad:
не тягне мій мозок такі кучеряві фрази  :D сорі :drinks:
   
Re: Арестович


Моральними і КОРИСНИМИ НАРОДУ ТА КРАЇНІ повинні бути СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ, ІДЕЇ ЩО ХОЧУТЬ ВТІЛИТИ В ЖИТТЯ ЛІДЕР І ЙОГО КОМАНДА.
звичайно


А у реальних вроджених лідерів оті "людські якості" ще ті. Без жорстокості, цинізму, підступності і пр. не дуже моральних якостей ні стати лідером, ні втілити ідеї в життя просто неможливо - отара "баранчикі Шонів" вперто буде розбрідатись, товктися на місці, а то і попре прямо у прірву.
У порядної людини моральна стратегія,
а тактика в цьому руслі але нюанси залежать
від конкретної ситуації, особистих рис характеру.
Зазвичай порядні люди принципові,
жорстко присікають мерзотні речі
і ставлять на місце негідників,
тому що інакше не можуть, це все проти їх природи..
Але хтось із них може бути кмітливішим,
інший з розвиненим почуттям гумору,
тому здатен багато чого перевести у жарт і т.д.
 
   
Re: Арестович

у Пе теж є досвід, хоч війна була менш масштабна тоді  :)
у нього негативний досвід, тому його не обрали на другий термін.
   
Re: Арестович

знов враження що проглядаю генератор випадкових слів :sad:
не тягне мій мозок такі кучеряві фрази  :D сорі :drinks:
чому ж, пан Лемберг часто досить своєрідно, специфічно викладає думки. Його тексти потрібно вдумливо читати, я вже звик до такого його викладу)
   
Re: Арестович

чому ж, пан Лемберг часто досить своєрідно, специфічно викладає думки. Його тексти потрібно вдумливо читати, я вже звик до такого його викладу)
а я вперше взялася читати його пости,
зазвичай пропускаю бо дуже великі за обсягом.
А якщо ще і важкі для розуміння то всьо. :D
   
Re: Арестович

Хз. Для мене все зрозуміло, що Лемберг написав
   
Re: Арестович

Хз. Для мене все зрозуміло, що Лемберг написав
Підозрюю що він не те мав на увазі  :D
   
Re: Арестович

Підозрюю що він не те мав на увазі  :D

то вже таке
   
Re: Арестович

Арестович хоч десь воював.
Хто сказав?
   
Re: Арестович

Хто сказав?
вчора по радіо якась тьотка розповідала,
хз хто така, там тільки голос було чути, а фейса не показали. :sad:
   
Re: Арестович
nik

З вересня 2018 року до вересня 2019 року служив у районі ООС поблизу Краматорська в 72 механізованій бригаді як розвідник[16]. До цього, за власними твердженнями, воював на добровольчих засадах, здійснивши загалом 33 бойові виходи за лінію фронту[26].
   
Re: Арестович

З вересня 2018 року до вересня 2019 року служив у районі ООС поблизу Краматорська в 72 механізованій бригаді як розвідник[16]. До цього, за власними твердженнями, воював на добровольчих засадах, здійснивши загалом 33 бойові виходи за лінію фронту[26].

Ну, тут цікавіше за все в отій буремній біографії - оте "за власними ствердженнями".

Точнісінько так служили у ВСУ старші сини Порошенко та Луценко. Але ці ствердження визивають зрозумілий остракізм, натомість цитати про службу Арестовича приводять тут, як досягнення.

Тим більше, що ніхто з тих умовних кандидатів, які зібралися балотуватися, не пішов на війну зараз, натомість заробляє собі популярність постійними появами на екранах.
Право захищати країну вони швиденько передали іншим, менш популярним, бо, бач, на війні вбивають, а їм ще у президенти балотуватися.

Чесно, якщо після такої страшної війни наші люди начнуть вибирати собі очільника просто серед тих облич, які часто були "в тілівізорі", і тому набули певну популярність, тоді...ой.

Особисто я буду голосувати за того кандидата, який воював і боронив Україну на справі, а не плескаючи язиком на екранах.

Останнє редагування: 6 серпня 2022 19:58:41 від шуша
   
Re: Арестович

вчора по радіо якась тьотка розповідала,
хз хто така, там тільки голос було чути, а фейса не показали. :sad:
Тоді всі сумніви зняті. Надійніше тьотки по радіо тільки джерело "Вікіпедія", з приміткою "за власними твердженнями".
   
Re: Арестович

Якщо чесно, якщо після такої страшної війни наші люди начнуть вибирати собі очільника просто серед тих облич, які часто були "в тілівізорі", і тому набули певну популярність, тоді...ой.
Так і буде з вірогідністю 90%.
У льоши не вигорить, типаж не той, який по нраву "простим людям"(тм).
Але ближче до перемоги запустять на екрани апгрейджену ґоворящую голову, такого собі рубаху-парня із народа.
   
Re: Арестович

Так і буде з вірогідністю 90%.
У льоши не вигорить, типаж не той, який по нраву "простим людям"(тм).
Але ближче до перемоги запустять на екрани апгрейджену ґоворящую голову, такого собі рубаху-парня із народа.

так прийде хтось кого не було в ТВ так скажуть ж а хто то такий?


   
Re: Арестович

Це у мирні часи можна було бавитися в Раді отими Русланами Лижичко, Таїсами Повалій, Софіями Ротару, навіть тим же Вакарчуком, який виявився більш капризним у політиці, ніж цнотлива дєвушка на заручинах.

Всіх вищеназваних вже обирали в Раду. Ну і?

...Але ж жага повторити триумф солодко гріє власне марнославство, і ось уже другий ешелон на чолі з Притулою на низькому старті готовиться штурмовати політичний олімп України. Ну, поки за них інші воюють.

Адже, як тут свтверджують - головне, це "узнаваємость" персонажа?

Чекаю ще на Вєрку Сердючку - у нього ще є час нагадати про себе та збільшити свою популярність.



Останнє редагування: 6 серпня 2022 20:07:31 від шуша
   
Re: Арестович

так прийде хтось кого не було в ТВ так скажуть ж а хто то такий?

Угу, натомість Притула з Арестовичем зараз лізуть з кожної праски. Цікаво, за чий кошт такий банкет?
   
Re: Арестович

шуша  вибори будуть в мирний час. після війни.
другий ешелон завжди буде штурмувати. двопартійної системи як в США в нас нема.
   
Re: Арестович

Угу, натомість Притула з Арестовичем зараз лізуть з кожної праски. Цікаво, за чий кошт такий банкет?

можна проголосувати за порошенка. точно відомо що він іде за свій кошт.


   
Re: Арестович

шуша  вибори будуть в мирний час. після війни.
другий ешелон завжди буде штурмувати. двопартійної системи як в США в нас нема.

Намагатися достукатися до мозоку та сердець людей треба вже зараз.

 Бо інакше знову будуть з придиханням приводити біографії майбутніх кандидатів, де, "за їх ствердженнями",  ті кандидати 33 рази робили бойові виходи за лінію фронту.
   
Re: Арестович

джерело
(Як тут часто пишуть)) просто цікаво, яке джерело ви могли б вважати надійним?
   
Re: Арестович

шуша та я не проти. просто я вважаю, що в політику ідуть люди зі різних галузей народного господарства, і те що людина прийшла туди не з шоу бізнесу нічого не гарантує. от приміром ляшко, з політичним бекграундом, брав гроші в Ахметова, проте я не впевнений, що він краще Притули.
   
Re: Арестович

З вересня 2018 року до вересня 2019 року служив у районі ООС поблизу Краматорська в 72 механізованій бригаді як розвідник[16]. До цього, за власними твердженнями, воював на добровольчих засадах, здійснивши загалом 33 бойові виходи за лінію фронту[26].
Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос розповів, що спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович нібито завів в 2018 році групу снайперів на мінне поле на Донбасі.

Пряма мова Кривоноса: "Коли Арестович себе представляє як професіонала, військового експерта, - а яким взводом, якою ротою командував пан Арестович? Ніякою. А чому він тільки в серпні 2018 го пішов на війну?

А чому пан Арестович не розкаже, як 8 листопада 2018 року він завів на мінне поле групу снайперів з Десни, де двоє загинули, а троє були тяжко поранені? Чому він не розповість, яким чином і для чого він це зробив? ".

Деталі: Арестович відповів на слова Кривоноса, заявивши, що маршрут ніхто не міняв, а сам він не був старшим у групі.

Арестович також заявив, що інцидент стався 10 листопада, а не 8-го, поранених було двоє, а не троє, і це було не мінне поле. При цьому, за його словами, вибухала міна "відьма", яка "майже не залишає непошкоджених". Він також зазначив в коментарі Liga.net, що сам міг загинути там, і "велике виключення", що вижив.
   
Re: Арестович

можна проголосувати за порошенка. точно відомо що він іде за свій кошт.

Я вже вище написала, що буду голосувати за того кандидата, який боронить Україну на фронті, а не тогуюси обличчям на екранах.

Хоча, звісно, велика кількість  людей обере душку Притулу. Або солодкоголосого Арестовича. Бо в вони такі няшкі!

Останнє редагування: 6 серпня 2022 20:18:06 від шуша
   
Re: Арестович

Пересічні в переважній більшості не політдрочери на ФУПі, що пам'ятають хоч щось про політиків.
   
Re: Арестович

Хоча, звісно, велика кількість  людей обере душку Притулу. Або солодкоголосого Арестовича. Бо в вони такі няшкі!

Бо відомість вирішує.
Того, хто воював на фронті теж треба розкрутити.
   
Re: Арестович

Він також зазначив в коментарі Liga.net, що сам міг загинути там, і "велике виключення", що вижив.

Тому вирішив вдруге не ризикувати, а співати солодкі байки на екрані? :laugh:
   
Re: Арестович

Тому вирішив вдруге не ризикувати, а співати солодкі байки на екрані? :laugh:
Угу  :D
   
Re: Арестович

Бо відомість вирішує.
Того, хто воював на фронті теж треба розкрутити.

Ну так, тому поки справжні чоловіки боронять країну, душкі Арестовичи наполегливо себе розкручують. З ранку до ночі.
   
Re: Арестович

себе розкручують
на фупі і без нього вправляються)
   

Цю тему переглядають:

Eugnat і 3 гостей
 
Повна версія