Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ракетний удар літаком, ймовірно Су-30СМ, по Новгород-Сіверському (Чернігівська область).

Сьогодні близько 00.10 та 00.23 ворог здійснив ракетний удар літаком, ймовірно Су-30СМ, по Новгород-Сіверському (Чернігівська область).
Цілями окупантської авіації стали місцеві школа та інтернат.
За попередніми даними втрат серед особового складу немає. Інформація уточнюється.

https://www.facebook.com/kommander.nord/
   
Мы делаем большую ошибку что не отвечаем по таким же наспунктам на  их территории.Безнаказ анность породит еще больше смертей и разрушений.Закон войны.
   
Сьогодні близько 00.10 та 00.23 ворог здійснив ракетний удар літаком, ймовірно Су-30СМ, по Новгород-Сіверському (Чернігівська область).
Цілями окупантської авіації стали місцеві школа та інтернат.
За попередніми даними втрат серед особового складу немає. Інформація уточнюється.

https://www.facebook.com/kommander.nord/

Є загиблі та поранені.
Наразі на місці події працюють рятувальники та медики.  :(
   
Снова сдал кто то. Сколько же кротов ещё у нас..
   
Є загиблі та поранені.
Наразі на місці події працюють рятувальники та медики.  :(

Вони мали на увазі військових.
   
Снова сдал кто то. Сколько же кротов ещё у нас..

що здав?  Де розташовані школи?
   
що здав?  Де розташовані школи?

Хтось здав інфу що в школах військові
   
що здав?  Де розташовані школи?

Судячи по спаленим автівкам, вони знали що бомбити
   
що здав?  Де розташовані школи?

На фото посмотри.
   
Судячи по спаленим автівкам, вони знали що бомбити

на фото військові автівки?
   
Хтось здав інфу що в школах військові

Що тут здавати. Просто логіка... Ну і мінімальне підтвердження.
   
на фото військові автівки?

Нє, шкільні автобуси...дуже добре якщо без втрат
   
Навряд чи без втрат..
Я надіюсь на другий місяць війни  не концентрують техніку і особовий склад в одному місці.
   
А де там відпустив суд якогось ватяного підараса під заставу??
Ловити і єбати. І суддів також
   
Я писав вже . Там мімцеві постійно пишуть про нічні польоти безпілотників. А вдень літаки їх заходять в наш простір і розвертаються десь там над семенівкою чи новгородом іі назад. По декілька раз на день було.
   
на фото військові автівки?
Ти геть тупий і не розумієш чого вони в гатили по школі?)
   
Доречі в усіх старих школах були бомбосховища, у нас там проводились при СРСР навчання гражданской оборони, навіть тир був у тому підвалі
   
Доречі в усіх старих школах були бомбосховища, у нас там проводились при СРСР навчання гражданской оборони, навіть тир був у тому підвалі
Там ще дореволюційна будівля. Пам'ятник архітектури.
Навряд чи було
   
Доречі в усіх старих школах були бомбосховища, у нас там проводились при СРСР навчання гражданской оборони, навіть тир був у тому підвалі

Ну прям таки бомбосховища. Скоріше підвали чи напівпідвальні приміщення...
   
Думаю запускають безпілотними - дивляться де розташовані військові, не можна виключати що хтось сдав, вати повно
   
Я писав вже . Там мімцеві постійно пишуть про нічні польоти безпілотників. А вдень літаки їх заходять в наш простір і розвертаються десь там над семенівкою чи новгородом іі назад. По декілька раз на день було.
Оце де б Гепарди пригодилися
Воно безпілотники нищить тільки так
   
Думаю запускають безпілотними - дивляться де розташовані військові, не можна виключати що хтось сдав, вати повно
Треба щоб СБУ працювало.
   
Ну прям таки бомбосховища. Скоріше підвали чи напівпідвальні приміщення...
Нам казали якщо ядерна війна - то це бомбосховище), в ю будь якому випадку воно входило до об’єктів гражданской оборони, хто був вчителем у совку або директором школи може розкаже
   
Це ж не перший раз вони гатять саме по школах - сто відсотків думаючи що там розквартировані військові
   
https://t.me/suspilnechernihiv/8954?single
тут командирів під трибунал, машини рядочком за 20 км від фронту
   
тут командирів під трибунал, машини рядочком за 20 км від фронту
Згоден до речі.
На жаль - але палатки й ще раз палатки.
   
Це ж не перший раз вони гатять саме по школах - сто відсотків думаючи що там розквартировані військові

Часто це так і є. Вони не думають а напевно знають куди бомбити. Зрадників вистачає ще
   
Згоден до речі.
На жаль - але палатки й ще раз палатки.
Або періодично міняти місця дислокації
   
Це перший раз з початку війни, що бомбили Новгород
   
Часто це так і є. Вони не думають амнапевно знають куди бомбити. Зрадників вистачає ще
Не тільки, хтось додому міг подзвонити і ляпнути язиком, думаю перехват працює розмов, особливо біля кордону та фронту
   
Коли кацапи стояли в киівській області то теж розміщувалися в школі, деякі школи розбомблені нашими - робіть висновки
   
Коли кацапи стояли в киівській області то теж розміщувалися в школі, деякі школи розбомблені нашими - робіть висновки

Бліндажі копать?
   
Бліндажі копать?
Я думаю командування знає що потрібно робити в таких ситуаціях
   
Нє, шкільні автобуси...дуже добре якщо без втрат
Петросян? Де там військові автівкі?  ;o
   
Петросян? Де там військові автівкі?  ;o

Два камази, уаз, старий позашляховик та транспортер схожі на шкільний автопарк? Офіційне повідомлення командування "за попередніми даними втрат серед особового складу немає"..взагалі не бачу сенсу в дискусії з цього приводу, з кожного такого випадку просто треба робити висновки і проводити відповідну роботу в тч по колаборантам
   
Петросян? Де там військові автівкі?  ;o


Ну он же видно на фото
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія