Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про бензин

Re: Про бензин

Если бензин в ближайшие дни не начнет появляться, то даже из более-менее спокойных мест народ снова потянется на запад, т.к. у многих наличие бензина оставляло надежду на эвакуацию в случае приближения хуйловойск.
Только полные дыбилы могут рассуждать о том, что бензин это всего лишь развлечения для автовладельцев.
   
Re: Про бензин

Если бензин в ближайшие дни не начнет появляться, то даже из более-менее спокойных мест народ снова потянется на запад, т.к. у многих наличие бензина оставляло надежду на эвакуацию в случае приближения хуйловойск.
Только полные дыбилы могут рассуждать о том, что бензин это всего лишь развлечения для автовладельцев.

Почалось ниття...
а на заході бенза вже з"явилась?
Чи є бажання викатати останню,щоб доїхати сюди?
Я скажу так:всі ниють,що бензи немає,але машин візуально у Львові точно менше не стало.інколи навіть і більше...
   
Re: Про бензин

машин візуально у Львові точно менше не стало.інколи навіть і більше...
Стоять 3 години в черзі, щоб залити 10 л, які потім викатуються протягом двох годин.
   
Re: Про бензин

У меня дофуя бензина
   
Re: Про бензин

Почалось ниття...
а на заході бенза вже з"явилась?
Чи є бажання викатати останню,щоб доїхати сюди?
Я скажу так:всі ниють,що бензи немає,але машин візуально у Львові точно менше не стало.інколи навіть і більше...
йобнуте созданіє, як було так і лишилось
   
Re: Про бензин

Стоять 3 години в черзі, щоб залити 10 л, які потім викатуються протягом двох годин.
стоять 5 раз по 10 літрів, щоб був запас відвезти дітей на кордон.
   
Re: Про бензин

У меня дофуя бензина
почом?
   
Re: Про бензин

А куди зник 92 бензин?
   
Re: Про бензин

Почалось ниття...
а на заході бенза вже з"явилась?
Чи є бажання викатати останню,щоб доїхати сюди?
Я скажу так:всі ниють,що бензи немає,але машин візуально у Львові точно менше не стало.інколи навіть і більше...
Сложности с пониманием написанного?
Переведу для альтернативно одаренных.
Люди обдумывают возможности эвакуации, т.к. без бензина в случае экстренной необходимости хрен сьепешься.
Что творилось с эвакуационными поездами-автобусами все видели.
То, что власти это не волнует, очень плохо.
На западе экстренной необходимости эвакуироваться пока не предвидится, поэтому там проблемы с бензином меньше волнуют автовладельцев.
Да и слинять там будет больше возможностей при любом развитии событий, хоть пешком.
   
Re: Про бензин
den

А куди зник 92 бензин?

Кременчук
   
Re: Про бензин

Товар не возять в магазин до бензу немає, за ооваром власник магазину не іздить
У моіх близьких такі проблеми
Продають товар який залишився
Тут справа далеко не «велосипедом на роботу»
   
Re: Про бензин

Стоять 3 години в черзі, щоб залити 10 л, які потім викатуються протягом двох годин.

Я просто менше їжджу зараз...
   
Re: Про бензин

Товар не возять в магазин до бензу немає, за ооваром власник магазину не іздить
У моіх близьких такі проблеми
Продають товар який залишився
Тут справа далеко не «велосипедом на роботу»
В Чернігові люди свої городи не можуть посадити... Нема чим доїхати.
   
Re: Про бензин

почом?

38
   
Re: Про бензин

Сложности с пониманием написанного?
Переведу для альтернативно одаренных.
Люди обдумывают возможности эвакуации, т.к. без бензина в случае экстренной необходимости хрен сьепешься.
Что творилось с эвакуационными поездами-автобусами все видели.
То, что власти это не волнует, очень плохо.
На западе экстренной необходимости эвакуироваться пока не предвидится, поэтому там проблемы с бензином меньше волнуют автовладельцев.
Да и слинять там будет больше возможностей при любом развитии событий, хоть пешком.

Бенз зник за день? два ? три?
Я завжди тримав повний бак і постійно доливав. якщо ти їздив як раніше і не парився з цього питання,то це виключно виключно твої проблеми...
   
Re: Про бензин

Бенз зник за день? два ? три?
Я завжди тримав повний бак і постійно доливав. якщо ти їздив як раніше і не парився з цього питання,то це виключно виключно твої проблеми...

Аналогично. Первое правило с самого начала войны - видишь топливо - заправься, можешь набрать канистру - набери. Не опускай стрелку ниже пол бака
   
Re: Про бензин
Ale

38
Талони або паливні картки на юрособу?) а що робити пересічним? В Києві Окко відпускає тільки по талонам і паливним карткам - в Інтернеті 60-70 грн літр
   
Re: Про бензин

Если бензин в ближайшие дни не начнет появляться, то...
вже з"явився, вчора нарешті заправились на ВОГ 20 л по 41.85.
Простояли в черзі 7 годин.
Сподіваюсь ситуація з паливом почала налагоджуватись,
хоча ще є ажіотаж бо довго нічого не було.
   
Re: Про бензин
Ale

Бенз зник за день? два ? три?
Я завжди тримав повний бак і постійно доливав. якщо ти їздив як раніше і не парився з цього питання,то це виключно виключно твої проблеми...
В Києві бенз зник 15 днів тому
   
Re: Про бензин

Талони або паливні картки на юрособу?) а що робити пересічним? В Києві Окко відпускає тільки по талонам і паливним карткам - в Інтернеті 60-70 грн літр
карта юрособи
   
Re: Про бензин

Аналогично. Первое правило с самого начала войны - видишь топливо - заправься, можешь набрать канистру - набери. Не опускай стрелку ниже пол бака

Я скажу чесно,що інколи дивує інфантилізм деяких людей,які не хочуть на крок вперед подумати
А потім у них винуваті всі,окрім них самих.
Так, дефіцит з бензою-це реальна жопа.навіть у Львові дизеля немає.але нічого.люди шукають.було б бажання
   
Re: Про бензин

В Києві бенз зник 15 днів тому

Не зник,а його стало менше...
   
Re: Про бензин
Ale

карта юрособи
Мені одне незрозуміло - якого хєра обмежувати ціну на паливо для фізосіб, якщо юрособам його хоч по 100 грн продавати можна, вгадайте кому заправкам вигідніше продавати паливо і коли воно з’явиться?)
   
Re: Про бензин
Ale

Не зник,а його стало менше...
5 днів тому об’їздив пів Києва по справах, - бенз був на одній заправці, черга 4-5 годин, зараз Окко в Києві - нема, вог - на парі заправок, коло - нема, авіас анп - нема, UPG - нема
Ви вважаєте 3 заправки на весь Київ це менше? Ну ок)
   
Re: Про бензин
Ale

Я скажу чесно,що інколи дивує інфантилізм деяких людей,які не хочуть на крок вперед подумати
А потім у них винуваті всі,окрім них самих.
Так, дефіцит з бензою-це реальна жопа.навіть у Львові дизеля немає.але нічого.люди шукають.було б бажання
А скільки люди тратять бензину по Києву коли шукають? Потратити 5 літрів, щоб залити 10 простоявши 5 годин у черзі - дуже ефективно)
   
Re: Про бензин

Мені одне незрозуміло - якого хєра обмежувати ціну на паливо для фізосіб, якщо юрособам його хоч по 100 грн продавати можна, вгадайте кому заправкам вигідніше продавати паливо і коли воно з’явиться?)

Юрособа это старый, проверенный клиент, заправляющий годами не 10, не 20, а тысячи литров. Он был есть и будет. А фули физик - сегодня Окко, завтра ВоГ, послезавтра Сокар.
Поэтому это лояльность к основным клиентам страны
   
Re: Про бензин

Усі такі розумні.
1. Є такі люди - волонтери. Їм треба завозити товар, і розвозити його.
Це величезна кількість волонтерських центрів. Я працюю з 6-7, а ще їх з десяток, як що не більше.
2. Логістика продовольства по магазинах.
3. Люди, які мешкають в селах, а працюють у місті.
4. Дачники. Керівники країни закликали - кожна городина має бути засаджена, бо проблеми з Херсоном.
5...........
6..........
   
Re: Про бензин
Ale

Юрособа это старый, проверенный клиент, заправляющий годами не 10, не 20, а тысячи литров. Он был есть и будет. А фули физик - сегодня Окко, завтра ВоГ, послезавтра Сокар.
Поэтому это лояльность к основным клиентам страны
Не п***а, основні споживаючи саме бензину - звичайні фізособи
   
Re: Про бензин

А скільки люди тратять бензину по Києву коли шукають? Потратити 5 літрів, щоб залити 10 простоявши 5 годин у черзі - дуже ефективно)

пропонуєте мені зайнятись вирішенням ваших проблем?
   
Re: Про бензин

Усі такі розумні.
1. Є такі люди - волонтери. Їм треба завозити товар, і розвозити його.
Це величезна кількість волонтерських центрів. Я працюю з 6-7, а ще їх з десяток, як що не більше.
2. Логістика продовольства по магазинах.
3. Люди, які мешкають в селах, а працюють у місті.
4. Дачники. Керівники країни закликали - кожна городина має бути засаджена, бо проблеми з Херсоном.
5...........
6..........

волонтери,військові і т.д. мають паливо. в усякому разі офіційні і централізовані волонтери...
   
Re: Про бензин

У нас нет ни одного работающего НПЗ и уничтожено значительный обьем инфрастрктуры связанной с логистикой и хранением.
Как вы представляете оперативное замещение потерянных мощностей импортом ?
   
Re: Про бензин

Не п***а, основні споживаючи саме бензину - звичайні фізособи

Та ну… сколько ты зальешь? 30 литров? А подъедет комбайн и зальет сразу 200
   
Re: Про бензин

Я скажу чесно,що інколи дивує інфантилізм деяких людей,які не хочуть на крок вперед подумати
А потім у них винуваті всі,окрім них самих.
Так, дефіцит з бензою-це реальна жопа.навіть у Львові дизеля немає.але нічого.люди шукають.було б бажання
:pooh_lol:  з-за таких хомяків як ти і виникають дефіцити.
   
Re: Про бензин

У нас нет ни одного работающего НПЗ и уничтожено значительный обьем инфрастрктуры связанной с логистикой и хранением.
Как вы представляете оперативное замещение потерянных мощностей импортом ?

Электрокары
   
Re: Про бензин

Электрокары
оперативное
Очередь на большинство электрокаров по пол года (оставляем за скобками стоимость)
   
Re: Про бензин

Кременчук
робив, розбомбили, не робить?
а з-за кордону чому не завозять?
   
Re: Про бензин

Электрокары
Я вже тут дописував. Якщо в нашому коперативі додасться ще певна кількість електрокарів - обіцяли обмежити електрику. Транс вже навантажений на максимум, далі підуть відмови. Тому там також інфраструктуру потрібно розширяти, та вона також вразлива.
   
Re: Про бензин

Хтось тут постійно зрадойобив, чому не бомблять кременчукський нпз, задоволені, довбограї? Знайти б зараз цих вилупків пошуком і в ніколи відправити, але часу нема шукати...
https://defence-ua.com/weapon_and_tech/rashisti_zastosuvali_raketi_litajuchi_vagoni_dlja_udaru_po_kremenchutskomu_npz-7341.html
Дібілоїди..
2 квітня влада заявляє, що нафтопереробний завод виведений з ладу ракетними обстрілами.
 20 квітня з'являєтеся інформація що нас чекає паливна криза, бо нафтотрейдерам встановленні обмеження, та через переналаштоване постачання палива з Європи, ці обмеження заганяють трейдерів торгувати в мінус і тому доки є обмеження торгівля не вигідна.
 25 квітня нова інформація про ракетний удар по заводу.
 Влада каже, що все прораховано і паливо з'явиться за два тижні, та при цьому 29 квітня підвищує верхню границю цін на паливо, та додатково повертає "“брендове преміальне”" пальне, що дає змогу ним торгувати на 5% дорожче граничної ціни. Пального більше не стає, влада робить заяви, що ось вже скоро все буде налагоджено.
 6 травня з'являється інформація що нафтопереробний завод не відновить роботу до кінця року.
 7 травня відбувається нарада під головуванням Президента, в його присутності, та в присутності керівника ОПи і заступників керівників ОПи представники уряду роблять заяву що "надання Україні зеленого коридору в портах Східної Європи, що є наразі головним вузьким місцем у логістиці постачання пального в країну." та нібито ввозиться палива навіть більше за споживання. Та сама віце прем'єрка в коментарі телемарафону не змогла пояснити що саме відбувається з постачанням палива з Європи чи то законтрактовані об'єми чи то будуть законтрактовані. Можливо то зараз державна таємниця, то простіше було б так і відповісти. На заправках починають торгувати по цінам значно вищим за граничні, є свідки які кажуть, що на таких заправках або ліміти на паливо значно більші, або взагалі відсутні - лий хоч повний бак. Представники влади заявляють - дайте нам інформацію про такі порушення і ми з ними розберемося.
 Останній тиждень ситуація на ринку пального обіцяно стабілізувалась, правда населення в то вкладало інший сенс, та ніхто не обіцяв шо пального буде вдосталь. В коментарях представники влади розповідають, що ось ось піде паливо з європи ціна може змінитися, але як ніхто не коментував.

 12 травня знову ракетна атака на нафтозавод, звісно по наводці місцевих дописувачів,

 На наступний день починають з'являтися коментарі що починають контрактувати паливо в Європі в достатніх об'ємах щоб задовільнити попит, але ціна на бензин буде значно вищою ніж зараз і озвучують 60грн за літр 95го.
 
 Виходячи з того що про ціну заговорили на наступний день після масованої атаки, припускаю що план був відновити завод та покрити дефіцит саме за рахунок виробленого на ньому палива, але ...

 
   
Re: Про бензин

Я просто менше їжджу зараз...
Я взагалі десятий день не виїжджаю. Ну його нафіг в чергах паритись.
   
Re: Про бензин

В Чернігові люди свої городи не можуть посадити... Нема чим доїхати.

Я уже посадив.
На початку травня
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія