Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Якшо ніхто нічого не знає, то тоді і ваші пости в цій гілці немають ніякого сенсу, бо вони такий самий флуд як і мій і всіх інших.

Якщо маєте фонтан - заткніть його - дайте відпочити фонтану.  :shuffle:   

Ваші пости так само сенсу не мають. Ви навіть не в темі концепції Гебельса 50/50%  8-)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Російська агентура хоче дестабілізувати ситуацію в Україну і маскується під патріотів – секретар РНБО

Цитувати
Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що Росія наразі змінює тактику і планує дестабілізувати ситуацію в Україну через російську агентуру, яка маскується під національних патріотів України.

Джерело: інтерв'ю Данілова

Пряма мова: "РФ свої плани не змінює – це знищення нас як держави, знищення нашого населання... Питання внутрішньої дестабілізації України через російську агентуру – питання номер один для РФ.

Зараз відбувається операція під умовною назвою "хамелеон", коли російська агентура маскується під націонал-патріотів".


https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/26/7348646/

Є підозра, що оцей NUNU один із тих про кого каже Данілов. :vinsent:
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Мне почему-то кажется что с самолетами будет как с паладинами  :D

Може..+ це ж абсолютно культова машина, і так Ф-14 охуенен..багато хто б дуже зрадів якщо б вони повернулися в стрій і ще по послугували добру..ану Льоша, Ти ж фуп читаєш, ану давай задвинь у Фейгіна про Ф-14   :gigi:




   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Мне почему-то кажется что с самолетами будет как с паладинами  :D
З якими паладінами?

От так розповсюджуються фейки , Рєзніков сказав м109 однієї з модифікацій надійшла. Інший перепостив, сказавши, що прийшла САУ така як паладин в штатах, ну а далі всі понесли "Паладини вже в Україні".
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

З якими паладінами?

От так розповсюджуються фейки , Рєзніков сказав м109 однієї з модифікацій надійшла. Інший перепостив, сказавши, що прийшла САУ така як паладин в штатах, ну а далі всі понесли "Паладини вже в Україні".
Да, мой косяк. Старенькие при старенькие сау  :D
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Да, мой косяк. Старенькие при старенькие сау  :D
Була новина десь першого травня що Норвегія надасть Україні 20 M109A3GN. Швидше за все це вони і є.

Не найновіша модель, але тим не менш міцна самоходка під 155 снаряд.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Подоляк в своєму пості в телеграмі сказав дуже цікаву річ.

"Україна все-таки отримає MLRS з нормальною дальністю дії (100+ км)"

Попередні новини були про постачання ракет обмеженої (до 70км) дальності, бо Хуйло розізлиться тіпа. А тут Подоляк навмисно акцентує на великій дальності. Чудова новина.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Подоляк в своєму пості в телеграмі сказав дуже цікаву річ.

"Україна все-таки отримає MLRS з нормальною дальністю дії (100+ км)"

Попередні новини були про постачання ракет обмеженої (до 70км) дальності, бо Хуйло розізлиться тіпа. А тут Подоляк навмисно акцентує на великій дальності. Чудова новина.
Это сильнейшее психологическое давление  на психику ВСЕМ  российским военным на  территории Украины.Ну и полное превосходство в артдуэлях.
 На глубину до 70 км от линии фронта в любом месте будет у них Чернобаевка!  В недосягаемости 30 км до фронта и поражение всего до 70 км после условной  линии фронта.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Подоляк в своєму пості в телеграмі сказав дуже цікаву річ.

"Україна все-таки отримає MLRS з нормальною дальністю дії (100+ км)"

Попередні новини були про постачання ракет обмеженої (до 70км) дальності, бо Хуйло розізлиться тіпа. А тут Подоляк навмисно акцентує на великій дальності. Чудова новина.

Поки що не було офіційних підтверджень від США не те що такої дальності, а MLRS взагалі. Сподіваюся, він знає що пише
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Може..+ це ж абсолютно культова машина, і так Ф-14 охуенен..багато хто б дуже зрадів якщо б вони повернулися в стрій і ще по послугували добру..ану Льоша, Ти ж фуп читаєш, ану давай задвинь у Фейгіна про Ф-14   :gigi:

https://youtu.be/Y45rzmDaABI
Ф-14 много на хранении. Реально, он может быть слабым вариантом Хорнета... Который слаб по отношению к Супер Хорнету.
Но, они есть
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

4 вида.

М777, FH70, САУ Цезарь и САУ м109(сегодня привезли)

M109 даже в комплектации А3 или А5 даже очень и очень. А7 не дадут.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

По темі я пишу завжди. Дивіться:

Ленд-ліз підписано 9 травня. Після цього вже пройшло 20 днів, що там як? Які просування з ленд-лізом? Де прийняті нормативні акти для його функціонування, бо без додаткових законів - ленд-ліз це "меморандум" на одну сторінку тексту.


Почему должны отчитываться перед тобой? Ты в Штатах налоги платишь?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Почему должны отчитываться перед тобой? Ты в Штатах налоги платишь?
На форумах люди спілкуються і задають питання.

Я не вимагаю звіту від Байдена, я питаю у форумчан: хтось бачить хоч якісь просування з ленд-лізом? Хоч якісь постанови, закони, або хочаб офіційні заяви.

Якшо так, то просвітіть нас всіх будь-ласка, всім цікаво почути як розвивається програма ленд-лізу для України за три тижні після його підписання.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

На форумах люди спілкуються і задають питання.

Я не вимагаю звіту від Байдена, я питаю у форумчан: хтось бачить хоч якісь просування з ленд-лізом? Хоч якісь постанови, закони, або хочаб офіційні заяви.

Якшо так, то просвітіть нас всіх будь-ласка, всім цікаво почути як розвивається програма ленд-лізу для України за три тижні після його підписання.
А що тобі треба?
Скільки і куди приїхало?
То питай в МОРФ.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А що тобі треба?
Скільки і куди приїхало?
То питай в МОРФ.
Звідки стіки агресії від простого питання?

Я не питаю про поставки. Які поставки якшо ще і близько немає законодавчого наповнення того односторінкового закону який Байден підписав 9 травня.

Я питаю саме про законодавчо/бюрократичне наповнення закону про ленд-ліз змістом. Без якого, він досі, нажаль, залишається красивим символічним папірцем.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звідки стіки агресії від простого питання?

Я не питаю про поставки. Які поставки якшо ще і близько немає законодавчого наповнення того односторінкового закону який Байден підписав 9 травня.

Я питаю саме про законодавчо/бюрократичне наповнення закону про ленд-ліз змістом. Без якого, він досі, нажаль, залишається красивим символічним папірцем.
А навіщо питаєш?
Бо без закону їхало, зара їде і буде їхати. Тобі тривожно за ЧФ РФ?
Не сци, всі потопнуть.
Як завжди в історії.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А навіщо питаєш?
Бо без закону їхало, зара їде і буде їхати. Тобі тривожно за ЧФ РФ?
Не сци, всі потопнуть.
Як завжди в історії.
Питаю, бо дуже хочу щоб ленд-ліз запрацював якомога швидше, а покишо він і близько не працює.

Щось кудись їхало і ленд-ліз це різні речі, хоча кому я розповідаю.

Ви звичайний флудер, який за останні 40 хвилин написав 30 повідомлень в різних гілках.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Питаю, бо дуже хочу щоб ленд-ліз запрацював якомога швидше, а покишо він і близько не працює.

Щось кудись їхало і ленд-ліз це різні речі, хоча кому я розповідаю.

Ви звичайний флудер, який за останні 40 хвилин написав 30 повідомлень в різних гілках.
А що тобі від лендлізу?
Ти ж не в окопі?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

На форумах люди спілкуються і задають питання.

Я не вимагаю звіту від Байдена, я питаю у форумчан: хтось бачить хоч якісь просування з ленд-лізом? Хоч якісь постанови, закони, або хочаб офіційні заяви.

Якшо так, то просвітіть нас всіх будь-ласка, всім цікаво почути як розвивається програма ленд-лізу для України за три тижні після його підписання.

Да, я знаю. Это не для форума.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Питаю, бо дуже хочу щоб ленд-ліз запрацював якомога швидше, а покишо він і близько не працює.


Звони в Пентагон и Госдеп. Телефон дать?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Да, я знаю. Это не для форума.
Звичайно, я розумію. Ми всі володіємо інсайдами з оточення Президента США. Хтось більше, хтось менше. Тут нема питань.

Мені цікаво почути про те що можна розповісти на форумі, так сказати приземлену офіційну інформацію від законотворців. Яким, нагадаю, закон про ленд-ліз надає 60 днів для розробки механізму передачі.

20 днів вже пройшло, цікаво, скіки ще будуть розробляти - всі 60, чи зможуть все ж таки впоратись ну там за 40 хочаб.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звони в Пентагон и Госдеп. Телефон дать?
Вам ближче, ви будь-ласка зателефонуйте і розкажіть нам.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звичайно, я розумію. Ми всі володіємо інсайдами з оточення Президента США. Хтось більше, хтось менше. Тут нема питань.

Просто я по роду службы бываю в Вашингтоне и в Арсенале алабамском. Здесь уже крутилась дамочка, все что-то пыталась выяснить. Из Североморска дамочка. :)

Кто ты и что ты, я не знаю. Почему «Бог подаст!» (с) :)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Вам ближче, ви будь-ласка зателефонуйте і розкажіть нам.

«Может, тебе ещё ключи от квартиры, где деньги лежат?» (с) :)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Звичайно, я розумію. Ми всі володіємо інсайдами з оточення Президента США. Хтось більше, хтось менше. Тут нема питань.

Мені цікаво почути про те що можна розповісти на форумі, так сказати приземлену офіційну інформацію від законотворців. Яким, нагадаю, закон про ленд-ліз надає 60 днів для розробки механізму передачі.

20 днів вже пройшло, цікаво, скіки ще будуть розробляти - всі 60, чи зможуть все ж таки впоратись ну там за 40 хочаб.
Ваша наполегливість взнати військову таемницю дуже підозріла,треба напевно дзвонити в СБУ
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ваша наполегливість взнати військову таемницю дуже підозріла,треба напевно дзвонити в СБУ
Обов"язково зателефонуйте. І копію перешліть в Спортлото і ЛСР.

А якшо серйозно - ну що за дурниці, яка військова таємниця???

Це в самому законі про ленд-ліз сказано - в 60денний термін розробити механізм передачи майна Україні. Де тут таємниця?

Питання лише в тому, що час іде, наші хлопці гинуть, а "ленд-ліз і нині там". І про це вже кажуть і всіляки блогеро-експерти тіпа Арестовича чи Жданова, і військово-політичне керівництво України.
ЗАМАЛО і НАДТО ПОВІЛЬНО.

А ви продовжуйте шукати шпигунів і військові таємниці.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ваша наполегливість взнати військову таемницю дуже підозріла,треба напевно дзвонити в СБУ
разведка в раисе настолько скатилась что ищут информацию по форумам??? :weep:
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

разведка в раисе настолько скатилась что ищут информацию по форумам??? :weep:
Ну хоть щось почали робити, а то спочатку взагалі на парад їхали
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

разведка в раисе настолько скатилась что ищут информацию по форумам??? :weep:

Ні, кацапська пропаганда зараз засилпє своїх пропагандонів, які розганяють зраду і видають себе за патріотів.
На УП про це була новина.

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що Росія наразі змінює тактику і планує дестабілізувати ситуацію в Україну через російську агентуру, яка маскується під національних патріотів України.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/26/7348646/

Є підозра, що оцей NUNU один із тих пропагандонів.

Останнє редагування: 29 травня 2022 21:53:05 від Tatus
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Поставки оружия любят тишину. Многое не озвучивают.
поставку як факт ще озвучують,але ніколи про все,що іде в "нагрузку" з цим.вечь комплекс міроприємств який необхідний для максимального і довгого функціонування тогог охзброєнгня.а це чи 75 % цього всього комплексу. Бо публіку то не цікавить,вона не знає  чи поставщик не хоче-причин багато але суть така.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Питання без сарказму, до тих хто вкурсі:

Чи може Байден підписати новий пакет завтра, незважаючи на те що завтра святковий(вихідний) день в Америці? Чи таких прецедентів не було?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Обов"язково зателефонуйте. І копію перешліть в Спортлото і ЛСР.

А якшо серйозно - ну що за дурниці, яка військова таємниця???

Це в самому законі про ленд-ліз сказано - в 60денний термін розробити механізм передачи майна Україні. Де тут таємниця?

Питання лише в тому, що час іде, наші хлопці гинуть, а "ленд-ліз і нині там". І про це вже кажуть і всіляки блогеро-експерти тіпа Арестовича чи Жданова, і військово-політичне керівництво України.
ЗАМАЛО і НАДТО ПОВІЛЬНО.

А ви продовжуйте шукати шпигунів і військові таємниці.
слухай,цікавий,по пунктах- в законі сказано НЕ ТОБІ про термін і виконання та повідомлення про то.Усьок? а в кожній палаті є такий маленький але дуже важливий комітет про військвому озброєнню.який і буде приймати від відповідальних за роботу тих 60 днів по розробці пакету. причому ті комітети переважно мають ЗАКРИТІ засідання (вгадай чому  ) де і вислуховують доповіді. там тільки сам комітетв кількості приблизно 13 чоловік( репи і деми в пропорції.які є регламентовані процедурами) і відповідаючі перд ними. Без журналюг,публіки і НУНУ. Причому засідання не є повязане з закінченням терміну.а є просто контрольне. реально відповідальні за все є адмінка преза і він-по закону. по друге- ти і всякі арестовичі і жданови можуть хоч головою об стіл . та сама користь від того і значення. по  третє- війського-політичне керівництво отримувачів  нічого ПО ленлізу не висловлюють,бо на відміну від вас "експертів" і "цікавих фесьок" прекрасно розуміють,що наповнення того закону має свої часові рамки і вони далеко не 60 днів.  По четверте-адмінка і през байден знаючи ,на відміну від НУНУ,як то все працює і скільки часу потребує, ще ДО підписання того закону вибили в конгресі ДОПОМОГОВИЙ пакет на 40 мільярдів ДО кінця фінансового року в америці -це кінець вересня(це я тобі ще раз повторюю,щоб ти потім знову не брехав про кінець року). І якщо треба буде,то буде ще один пакет або декілька .як потреби будуть виникати. І ніхто перед тобою не буде звітувати.
Тому не треба спекулювати нашими бійцями і їх вкладом в ту війну.  Бо вклад їх а спекуляції ТВОЇ ,сидячи на дивані. Це на останок,для закріплення . B-)
 

Останнє редагування: 30 травня 2022 00:28:30 від cynic
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

слухай,цікавий,по пунктах- в законі сказано НЕ ТОБІ про термін і виконання та повідомлення про то.Усьок? а в кожній палаті є такий маленький але дуже важливий комітет про військвому озброєнню.який і буде приймати від відповідальних за роботу тих 60 днів по розробці пакету. причому ті комітети переважно мають ЗАКРИТІ засідання (вгадай чому  ) де і вислуховують доповіді. там тільки сам комітетв кількості приблизно 13 чоловік( репи і деми в пропорції.які є регламентовані процедурами) і відповідаючі перд ними. Без журналюг,публіки і НУНУ. Причому засідання не є повязане з закінченням терміну.а є просто контрольне. реально відповідальні за все є адмінка преза і він-по закону. по друге- ти і всякі арестовичі і жданови можуть хоч головою об стіл . та сама користь від того і значення. по  третє- війського-політичне керівництво отримувачів  нічого ПО ленлізу не висловлюють,бо на відміну від вас "експертів" і "цікавих фесьок" прекрасно розуміють,що наповнення того закону має свої часові рамки і вони далеко не 60 днів.  По четверте-адмінка і през байден знаючи ,на відміну від НУНУ,як то все працює і скільки часу потребує, ще ДО підписання того закону вибили в конгресі ДОПОМОГОВИЙ пакет на 40 мільярдів ДО кінця фінансового року в америці -це кінець вересня(це я тобі ще раз повторюю,щоб ти потім знову не брехав про кінець року). І якщо треба буде,то буде ще один пакет або декілька .як потреби будуть виникати. І ніхто перед тобою не буде звітувати.
Тому не треба спекулювати нашими бійцями і їх вкладом в ту війну.  Бо вклад їх а спекуляції ТВОЇ ,сидячи на дивані. Це на останок,для закріплення . B-)

Дякую за відповідь, але ваші потоки свідомості настільки неформатовані і неструктуровані, що я, з вашого дозволу, утримаюсь навіть від намагання прочитати ту брилу літер.

Але підозрюю що там щось дуже дуже цікаве.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Дякую за відповідь, але ваші потоки свідомості настільки неформатовані і неструктуровані, що я, з вашого дозволу, утримаюсь навіть від намагання прочитати ту брилу літер.

Але підозрюю що там щось дуже дуже цікаве.
злив зараховано коли відповісти нічого ПО СУТІ. B-)  Значить тут мають рацію що ти або троль або на кацівсьткому підсосі розганяння зради  ( що одне і теж)..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

США не станут отправлять Украине ракетные системы, способные наносить удары по территории России, — Байден.
(ru2ch_news/45844[/tg]] з телеграму )

Останнє редагування: 30 травня 2022 16:42:33 від andry
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

США не станут отправлять Украине ракетные системы, способные наносить удары по территории России, — Байден.
Щас набегут сралики и будут разъяснять какое это гениальное решение
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

США не станут отправлять Украине ракетные системы, способные наносить удары по территории России, — Байден.
(з телеграму)
томагавки шолє? Дєд жліб (td)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А запчастини для томагавків може дати?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Побачимо, що вони вирішать, бо таке враження, що дід Байден досі думає, як не спровокувати кацапів зайвий раз...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія