Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Был в Буче, по оперативным делам...

Re: Был в Буче, по оперативным делам...

О господи,  оперативные дела…
*брезгливо закрывает ветку*
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Трохи не в тему, але поцікавлюсь, може хто в курсі.
Яким чином, по якому алгоритму проводяться розмінування населених пунктів - має бути якась об'ява офіційна, якийсь "сертифікат", плять, чи що, про те, що ваш участок перевірено?
Чи графік робіт якийсь є? Бо нарід, чув, вже в приватному порядку наймає саперів на свої подвір'я.
Цікавить перш за все територія Горенки.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Что-то упустил, вы вроде в ЗСУ были?
я вже пояснював, як сталося, що війну зустрів в постельке. В гілці ВК персональній. Коротко еслі - ковід.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

У нас все стекло было китай и европа, можете поинтересоваться  у бусела, а аргон это из серии что газ в шинах.

Я за що купив, за то і продав.
Можливо ми говоримо про різні види скла.

Не полінувався, знайшов ось що:
https://inventure.com.ua/analytics/investments/rynok-float-stekla-v-ukraine

"В географическом отношении более 42,6% поставок приходилось на производителей из Беларуси и 40,7% приходилось на Россию. По итогам 2018 года поставки стекла из России вышли на первое место."

Можливо ви маєте рацію і станом на кінець 2021 все було як ви кажете, але я чув інше.
Там у статті щось про будівництво заводу у Київській області - може вже відкрили.
А вам не складно дати посилання на офіційну інформацію про " все стекло было китай и европа" - мені реально цікаво. Невже у інтерв'ю брехали, щоб набити ціну? :(


   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

О господи,  оперативные дела…
*брезгливо закрывает ветку*
Зато как звучит!
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Від мене недалеко кладовище погорілоі кацапської технікі та розчавлених і розстріляних машин цивілів. Попросить Alex Up, він там пофоткав, розмістить.

Як приємно Вас тут бачити!

Як там ваші сусіди? Всі вціліли?
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

(tu) анарт про себе б краще не написав. вся його суть-похвалитися причому  "оперативно" :) . маленький нарцисик.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Як приємно Вас тут бачити!

Як там ваші сусіди? Всі вціліли?
наша вуличка храніма богом, дві церкві, Св. Андрія та Свідків Буратіни. Пара-трійка бітих вікон, поцарапи від куль деінде та нерозірвана ураганіна. Люди живі, так. В нас не чечени, в нас оркі з Хабаровська стояли. Навіть мародерили мало.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Цікаво, а в Ірпінь з Києва зараз реально потрапити якщо немає власного авто? Електричок начебто немає, а маршрутки якісь вже курсують?  :shuffle:
Питання з рубрики ФЗВ, це не флуд  8-)
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Трохи не в тему, але поцікавлюсь, може хто в курсі.
Яким чином, по якому алгоритму проводяться розмінування населених пунктів - має бути якась об'ява офіційна, якийсь "сертифікат", плять, чи що, про те, що ваш участок перевірено?
Чи графік робіт якийсь є? Бо нарід, чув, вже в приватному порядку наймає саперів на свої подвір'я.
Цікавить перш за все територія Горенки.

https://dsns.gov.ua/map-demining-region
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Цікаво, а в Ірпінь з Києва зараз реально потрапити якщо немає власного авто? Електричок начебто немає, а маршрутки якісь вже курсують?  :shuffle:
Питання з рубрики ФЗВ, це не флуд  8-)
попуткі на виїзді. Інакше ніяк. Ну, ще велік. Лісом не ходіть, хочь то й недалечко. Що з боку Біличів, що з боку Ірпеня рясно заміновано.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

https://www.youtube.com/watch?v=C_j3nz2si1M
ото і є храм Андрія Первозваного. Знято з-під паркану з боку вулци Забарило. Це за кілометр від мене
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

О господи,  оперативные дела…
*брезгливо закрывает ветку*

+
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

https://dsns.gov.ua/map-demining-region
Дякую!
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...
HSM

 в Бучі  завод скло не варить листове  з 2008 , приблизно
 і років 10 пляшку
все аут

про розмінування :
іздив в своє Підлісся
зустрів піротехніків
питаю - розміновували ?
відповідь  - а ви визивали ?

мабуть  перевіряють самі стрьомні місця самостійно , а де бої були так собі по викликам







   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...
HSM

Цікаво, а в Ірпінь з Києва зараз реально потрапити якщо немає власного авто? Електричок начебто немає, а маршрутки якісь вже курсують? 
Питання з рубрики ФЗВ, це не флуд

таксі чи  знайомі

тиждень -півтора  назад без прописки не пускали






   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

про розмінування :
іздив в своє Підлісся
зустрів піротехніків
питаю - розміновували ?
відповідь  - а ви визивали ?
про "викликали". З другого дня війни стирчіть в сусідів у дворі ураганіна. Викликали до окупації, викликали після звільнення, реестрували заяви в міськраді, до нас вся Буча на екскурсію ходила. Стирчіть падлюка. Люди і повернутися хочуть, а куда з отим під вікнами?
П. С. Що лістове в Бучі не варили - не знав. А що ж вони варили?
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

таксі чи  знайомі

тиждень -півтора  назад без прописки не пускали
зараз пускають.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

+

Ты бы лучше во Львове порядки навел, плюсует он, дебилы бля, а то сука как броники по 650$ барижить и хаты 55кв/м по 3000$ сдавать, так вам война похyй.

Гандоны ебаные
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

попуткі на виїзді. Інакше ніяк. Ну, ще велік. Лісом не ходіть, хочь то й недалечко. Що з боку Біличів, що з боку Ірпеня рясно заміновано.
Зрозуміло. Дякую...
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Зрозуміло. Дякую...
Ю а велкам. Пріїзжайте в наше містечкове пекло. Був я в Ірпені. 70% розваляно та розстріляно будівль, відсотків з 30 не підлягають ремонту. Гостомель такій самий, но вас туди не пустять, Бучі та Ворзелю, в сенсі руйнувань, дісталося трохі меньше. А Бородянкі взагалі майже нема.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Дуже легко за очами впізнати собаку, що жер людське м'ясо. В них очі як в кацапів. Це очі назавжди проклятих тварей. Тількі собака розуміє, що він проклятий, а орк -  ні.

Останнє редагування: 21 квітня 2022 00:18:26 від beggy
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Ю а велкам. Пріїзжайте в наше містечкове пекло. Був я в Ірпені. 70% розваляно та розстріляно будівль, відсотків з 30 не підлягають ремонту. Гостомель такій самий, но вас туди не пустять, Бучі та Ворзелю, в сенсі руйнувань, дісталося трохі меньше. А Бородянкі взагалі майже нема.
Саме Ірпінь з точки зору "розстріляних будівель" і цікавить. А з Ворзеля я у 2020 встиг у Київ розмінятись ... Але хто ж знав що так воно буде...
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Саме Ірпінь з точки зору "розстріляних будівель" і цікавить. А з Ворзеля я у 2020 встиг у Київ розмінятись ... Але хто ж знав що так воно буде...
от не знаю, чі прібрали вже танкові гільзи на розі Варшавкі, де праворуч дорога на Гостомель, а ліворуч дорога на Ірпень. Іх там було багато сотен, звідтам Ірпень і нищили. Я одненьку взяв, зараз то попільничка перед парканом баптіської церкви.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Ты бы лучше во Львове порядки навел, плюсует он, дебилы бля, а то сука как броники по 650$ барижить и хаты 55кв/м по 3000$ сдавать, так вам война похyй.

Гандоны ебаные

Ми робимо свою справу тихо без понтів а ля "опєратівноє заданіє"
Про бариг: то більшість не львів'ян квартири
Про броніки: ти ж там тіпа з усіма при власті вась-вась, то підключи, щоб розібралися

Зі. І, взагалі, пішов у сраку з такими пред'явами
   
сейчас по оперативным делам в районе луганской-донецкой областей надо быть или под Харьковом  8-)
(tu)
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

(tu)

Ну чо ви так зразу, он видно результати опєратівних дєл в Бучі, просто чоловік не любить хвалитись, але діла видно.

Залишились ще ямочні ремонти на дорогах...

   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Ты бы лучше во Львове порядки навел, плюсует он, дебилы бля, а то сука как броники по 650$ барижить и хаты 55кв/м по 3000$ сдавать, так вам война похyй.

Гандоны ебаные
То есть львовяне для морозовского чмыря "гандоны ебаные" . Забаньте уебана.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Саме Ірпінь з точки зору "розстріляних будівель" і цікавить. А з Ворзеля я у 2020 встиг у Київ розмінятись ... Але хто ж знав що так воно буде...

ОК. Звожу тебе по ірпеню.
Заберу з вул. Ген. Наумова.

Останнє редагування: 21 квітня 2022 08:34:28 від Вимушений Киянин
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Всім доброго дня. Чолом!
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Ну чо ви так зразу, он видно результати опєратівних дєл в Бучі, просто чоловік не любить хвалитись, але діла видно.

Залишились ще ямочні ремонти на дорогах...

https://twitter.com/view/status/1516504520100044801

щось точки з"йомки якось не бьются..
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

газ в нас вже дні з чотире. Світло дали вчора під вечір. Пріватна забудова напроти Епіцентру.

Світло дали нарешті, нормальний моб зв'язок з'явився з інетом, газу поки немає. Це будинок біля парку.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Всім доброго дня. Чолом!
Привіт друже!
Бережи себе! І хай тобі Бог допомагає !
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

щось точки з"йомки якось не бьются..

Там все вичистили. 4-го квітня був, коли там техніка ще стояла, а потім їхав минулої неділі по цій вулиці на авто, вже нічого не було.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

щось точки з"йомки якось не бьются..

Та так, можливо це один і той самий знак АТБ, тільки знято в протилежних напрямках. (так думаю).
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

З якого фотохостінга українського зручніше сюди фото ставити? Порадьте, пліз.
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

Ты бы лучше во Львове порядки навел, плюсует он, дебилы бля, а то сука как броники по 650$ барижить и хаты 55кв/м по 3000$ сдавать, так вам война похyй.

Гандоны ебаные

просив контакти, дай.

де по 650 баксів.


   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

З якого фотохостінга українського зручніше сюди фото ставити? Порадьте, пліз.

після війни почав користуватися цим
https://uk.imgbb.com/

не дуже зручний, але можна користуватися
   
Re: Был в Буче, по оперативным делам...

просив контакти, дай.

де по 650 баксів.
Такий бронік с плитами 4 коштує 9000 гривен.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія