Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як називати ворога?

Як називати ворога?

Ми називаємо їх різними іменами - традіційно образливими, зневажливими, і навіть міфічними: орки, бомжі, рашисти, хуйло, кацапи, москалі, фашисти, так звані брати...і ще за меншинами - чеченці, буряти, мокші, тувінці...

Так, наче підсвідомо боїмось визнати правду - що з нами воює армія Росії, росіяни, а етнічні рускіє є творцями і провідниками ідеології руского міра, цього імперського уродства.
 Саме вони позбавляють нас права на самовизначення , культуру, мову і історію. І саме вони розв'язали війну і їх мета знищити українців і Україну.

А вони ж вже користуються цим - ліберали виють, що звєрствуют чеченці і буряти, і нємношко хуйло, а рускіє харошіє у ніх тіятр, балєт і Пушкін.

А ми їм підіграєм, бо як дойде до Гааги, наші ж слова будуть доказом що ми воювали з чеченцями, бурятами і орками. А рускіє за мір завжди були, славянскій брацкій народ, он навіть по тєліку плакат показали міру-мір.

Вони вже зіскочили не так давно, бо в репресіях і голодоморах винні комуністи, совки, Сталін, нквдісти і єврєї. А ніяк не росіяни.

Думаю треба починати кругом вживати "росіяни", "армія Росії" щоб намертво прив'язати їх до їх злочинів.
Бо навіть англійською часто перекладають "орки"  :facepalm1:

   
Re: Як називати ворога?

   
Re: Як називати ворога?

Кожного разу, коли ви будете казати про вєлікій рускій балєт, я буду розказувати вам історію неодноразово зґвалтованої на очах у батьків, а потім викраденої російськими нелюдами молодої вчительки з Броварів. Про десятки, а може й сотні зґвалтованих українських жінок. Часто на очах у дітей. Про 15-16 річних дівчаток з Бородянки, які зазнали страшного насилля кадирівцями. Про тіла п’ятьох зґвалтованих молодих дівчат, вбитих і залишених прямо на дорозі. Про оце мерзенне «будем тра*ать хохлушек» в перехватах. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімий вєлікій руський балєт.

Кожного разу, коли ви будете мені казати про вєлікіх руських композіторов, я буду вам розказувати історію дівчинки, на очах якої і її маленького брата в маріупольському підвалі не один день помирала їхня мама. А потім з трупом мертвої мами діти були вимушені і далі ховатися в підвалі від обстрілів. Про хлопчика з Гостомеля, на очах якого російські солдати застрелили його батька. А потім хотіли вбити і сина, але той вижив. Про дівчинку, якій вистрілили прямо в обличчя. Про малюка, який тікав з бабусею в човні. Бабуся втопилася. А хлопчика шукають уже майже місяць. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімих вєліких руських композіторов.

Кожного разу, коли ви будете казати мені про вєлікую руськую живопісь, я буду вам розказувати про розстріляних в спину мирних українців в Макарівському районі. А перед тим, як застрелити, орки зав’язували їм руки. Про сотні трупів на вулицях Бучі, Ірпеня, Гостомеля. Про братські могили у дворах житлових кварталів. Братські могили мирних мешканців донедавна затишних і безпечних міст. Братські могили. В 21 столітті. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімую вєлікую руськую живопісь.

Кожного разу, коли ви будете мені розказувати про вєлікій рускій тєатр, я буду вам розказувати історію жінки з Броварського району,
з будинку якої російські мародери, відступаючи, знімали металочерепицю.
Про танки і БТРи «другої армії світу», навантажені по вінця награбованим в українських домівках.
Крадені телефони, планшети, телевізори, пральні машинки, килими, прикраси, пляшки з алкоголем, сковорідки, одяг, іграшки, взуття – все, що траплялось на шляху цим виродкам. Про те, як діставшись до Білорусі, вони наввипередки відправляли награбоване своїм родинам в росію.
Про те, як торгували краденим на білоруських базарах. Ось що я вам скажу у відповідь про галімий вєлікій руський театр.
   
Re: Як називати ворога?

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікоє русскоє кіно, я буду розказувати вам про жорстоко розстріляних коней в конюшнях на Київщині.
Про заморених голодом і спрагою тварин зоопарку в Ясногородці. Про спалену після вибуху шкіру оленяти.
А тепер максимальне дикунство… Про вбитого і з’їденого російськими окупантами алабая. Так, алабая. Так, собаки.
Так, з’їденої. Ось що я вам скажу у відповідь про галімоє вєлікоє рускоє кіно.

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікую рускую літєратуру,
я буду вам розказувати про десятки перехватів розмов російських солдатів з їхніми матерями і дружинами.
Розмов, в яких крім на*уя на нах*ї нічого нема. Розмов, в яких дружини замовляють, що їм вкрасти в українських будинках.
 Розмов, де матері сміються, коли синочки розказують, як їхні побатрими гвалтують хохлушек.
 І якщо з цих розмов викинути всі мати, в них лишиться хіба що «прівєт» і «пока».
Ось що я вам скажу у відповідь про галімую вєлікую рускую літєратуру.

Більше нема ніякої вєлікої руської культури, літератури, кіна, живопісі, тєатра і балєта.
Є країна виродків, мародерів, ґвалтівників і убивць. Диких людей, яким нема місця в цивілізованому світі!

А багатостраждальні новоспечені російські дисиденти в затишних квартирах Берліна, Лондона, Ларнаки, Мілану, Тбілісі, Астани, Відня
та інших тимчасових прихистків, хай ідуть за маршрутом русского корабля, гордо несучи в руках вєлікую русскую культуру!
   
Re: Як називати ворога?

Нема вже росіян, залишились кацапи - нація вирощена совком і об'єднана ідеологією брехні.
   
Re: Як називати ворога?

Я підтримую, в тій частині, коли звірства чинять конкретні так звані люди у нелюдській подобі. Їх треба називати поіменно, за іменем власним, прізвищем, ім'ям та по батькові.

Бо це вже доходить до абсурду. В моїх текстах, там де це конче необхідно за важливістю інформації, слово "Путлер" (в правильному його написанні) бот на ФУПі замінює на "хуйло". Доходить до кумедних ситуацій: ми ведемо боротьбу з "хуйло злом"? Ось, я і задаюсь питанням, а що це за звір такий "хуйло зло"? Так, начебто те зло вчиняє не Путлер, а якесь там множинне хуйло, яких по світу бродить 145 млрд. А ще дуже прикрі інциденти, коли в цитований мною текст Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного бот ФУПа вкладає слова "хуйло зло".

   
Re: Як називати ворога?

рашисти або москалі...
   
Re: Як називати ворога?

Нема вже росіян, залишились кацапи - нація вирощена совком і об'єднана ідеологією брехні.
Невзоров - росіянин.
   
Re: Як називати ворога?

Невзоров - росіянин.
От якраз Невзоров - закінчений руссофашист. Просто зовсім іншого штибу, не такий як путлеристи. Те що він зараз улещує українців хай вас не вводить в оману. Це ситуативно.
А взагалі, перестаньте вже шукати «хорошіх рускіх» - вони всі померли.
   
Re: Як називати ворога?

пані та панове.
прохання не використовувати корінь "рус".
вони "рос". росіяни.
вони не руські.
і тоді не РАшисти.
а РОфаши.
   
Re: Як називати ворога?

Називайте їх як бажаєте, тільки не називайте їх людьми. Русскі нЕлюди.
   
Re: Як називати ворога?

От якраз Невзоров - закінчений руссофашист.
і ви навіть можете документально підтвердити це?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія