Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Оо вже є  де столи, а у другому нема нічого

Ну, в общем канечно не овсем то,чтобы хотелось, но трупешники наверняка должны быть+ обосравшиеся
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ви гадаєте ворог того не знає?
Якщо нема, то чому ворог ще не в Покровську?
   




   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Колись декілька місяців тому я надавав пропозицію вилучити будівельну техніку у збожіволівших мерів та направити її на побудову укріплень, створивши інженерні війська..
Декілька місяців тому....

Натомість, наш уряд, наприклад, катається на потязі.
Спочатку добу їхав до кордону.
Тепер буде добу повертатись.
А час плине. І плине швидко.

Чи можна зробити щось прям зараз?

Так, можна.  Треба цілодобово будувати укріплення під Краматорськом та Слов'янськом. На запорізькому напрямку.
Під Покровкою.
Вже зараз заливати бетон під Павлоградом.

Але...

Ніхто нічого робити не буде. Бо найвеличніший заявив що ми будемо готуватися до наступного контр-наступу.

Скажемо щіру правду - йому відніше! Він володар військової правди та істини реального стану військ!
Слава йому нашому мудрому та неперевершеному сонцесяйному лідеру!

Тебе почитати, так можна подумати, що в Авдіївці були якісь серйозні оборонні споруди)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Тому за Авдіївку й точилися такі бої .

 Авдіївка була дуже добре укріпленим районом. Авдіївка виконала своє завдання по утриманню межі на ≈ 10 000 %.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Якщо нема, то чому ворог ще не в Покровську?
Бо мабуть щось да є?
   
Бо мабуть щось да є?

Бутусов-в  курсе,Бутусов- плавал 
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
den

Бо мабуть щось да є?

ЗСУ
З фпв
Та трохи арти

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Нахера ви про це шуткуєтє? Це що, по-вашому, дуже дуже смішно?!
Чого ти до мене причепилася? І де це я жартував? Невдало передбачив, так. Але це саме тому що особисто я Сирському не довіряю. Якщо ти довіряєш то це це твоя точка зору.
Мій погляд на ситуацію від цього не змінився. Навіть якщо Сирський не крот то все одно його плани і дії будуть елементарно читатися ворогом, бо вони вчилися за тими ж лекалами, що й він.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Колись декілька місяців тому я надавав пропозицію вилучити будівельну техніку у збожіволівших мерів та направити її на побудову укріплень, створивши інженерні війська..
Декілька місяців тому....

Натомість, наш уряд, наприклад, катається на потязі.
Спочатку добу їхав до кордону.
Тепер буде добу повертатись.
А час плине. І плине швидко.

Чи можна зробити щось прям зараз?

Так, можна.  Треба цілодобово будувати укріплення під Краматорськом та Слов'янськом. На запорізькому напрямку.
Під Покровкою.
Вже зараз заливати бетон під Павлоградом.

Але...

Ніхто нічого робити не буде. Бо найвеличніший заявив що ми будемо готуватися до наступного контр-наступу.

Скажемо щіру правду - йому відніше! Він володар військової правди та істини реального стану військ!
Слава йому нашому мудрому та неперевершеному сонцесяйному лідеру!

З літа 2023 ми допомагаємо будувати нову линию захисту між Покровськом та Пески. Надаємо техніку, строй матеріали, людей, гроші
   
Вже зараз заливати бетон під Павлоградом.

Потом будешь выковыривать
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
den

Вже зараз заливати бетон під Павлоградом.
Потом будешь выковыривать

Це в 100000 разів простіше і дешевше ніж вибивати кацапів з території потім
І відновлювати розбиті міста і села

Тим більше та лінія йде не в місті а за ним

Та ж сама лінія на півночі Чорнобильської зони зупинила б кацапів

І не було б Бучі

   
Тебе почитати, так можна подумати, що в Авдіївці були якісь серйозні оборонні споруди)
Звичайно були. Люба панелька, або інший багатоповерховий будинок, це дуже серьозна оборона споруда.
Тысячи тон бетону, підвали і все таке...
Любе місто саме по собі це оборона споруда.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Звичайно були. Люба панелька, або інший багатоповерховий будинок, це дуже серьозна оборона споруда.
Тысячи тон бетону, підвали і все таке...
Любе місто саме по собі це оборона споруда.

Можеш мені не розповідати, я був в Сєвєродонецьку майже місяць війни). Теж оборонялися багатоповерхівками. Те ж саме в Бахмуті
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Тебе почитати, так можна подумати, що в Авдіївці були якісь серйозні оборонні споруди)

Так. Але ж КАБи, ФАБи - як то кажуть, проти лома нема прийома. Єдиний вихід - вибивати їх авіацію, яка, до того ж , десь за 50-70км виходить на пусковий рубіж і пуляє КАБами.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Звичайно були. Люба панелька, або інший багатоповерховий будинок, це дуже серьозна оборона споруда.
Тысячи тон бетону, підвали і все таке...
Любе місто саме по собі це оборона споруда.

Ні, то не панельки. Панельки там гівно, і підвали теж. Річ саме про те, що набудовано було навколо з 14-го р.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Єдиний вихід - вибивати їх авіацію


Було б чим.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Скоти знов наших полонених розстріляли, 9 людей, наче 92 омбр
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Так. Але ж КАБи, ФАБи - як то кажуть, проти лома нема прийома. Єдиний вихід - вибивати їх авіацію, яка, до того ж , десь за 50-70км виходить на пусковий рубіж і пуляє КАБами.

Чекаємо Ф-16
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Чекаємо Ф-16
:crazy_pil: 
Надія є
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Чекаємо Ф-16
   Уже есть немножко
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Позавчора вперше за багато місяців побачив літак. Сподівався що то ф16. Швиденько побіг дивитися в Інтернеті картинки. Нажаль ні, це був не він.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
   Уже есть немножко

Та явно есть   (tu)
   
Будете смеяться, но в Макеевке опять горит посадка  :eyes:






   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
PAL

Будете смеяться, но в Макеевке опять горит посадка  :eyes:

хєр з нею, посадкою!
З раднічком що????
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Будете смеяться, но в Макеевке опять горит посадка  :eyes:


Показати зображення...
Показати зображення...

Да в вас там як не посадка горить - так суха трава чи сміття.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Окупанти на фронті риють тунелі, щоб зайти в тил позицій ЗСУ

Таким чином вони намагаються взяти наші підрозділи в кільце. Суть у тому, щоб по прямій прорити, за позицію зарити та вийти за піхотою, де їх не чекають побачити. Наразі ЗСУ шукають сейсмодатчики, за допомогою яких можна було б відсканувати землю і зрозуміти, чи є пустоти. Проте дізнатися, яка кількість окупантів пересувається такими тунелями, поки що важко, розповіла військова Маргарита Омеляненко.

   
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
HSM

Окупанти на фронті риють тунелі, щоб зайти в тил позицій ЗСУ

Таким чином вони намагаються взяти наші підрозділи в кільце. Суть у тому, щоб по прямій прорити, за позицію зарити та вийти за піхотою, де їх не чекають побачити. Наразі ЗСУ шукають сейсмодатчики, за допомогою яких можна було б відсканувати землю і зрозуміти, чи є пустоти. Проте дізнатися, яка кількість окупантів пересувається такими тунелями, поки що важко, розповіла військова Маргарита Омеляненко.

https://t.me/avdiyivka/16401
В першу світову було
   
В першу світову було
Японська 1905
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://twitter.com/view/status/1762382131945165113

Підкажіть хтось про ці КАБи, ФАБи. Це якась кацапська вундервафля? Ми таке виробляти не можемо? Тобто 500кг - 1т вибухівки ми не можемо виробляти і, не входячи в зону ураження, скидати з літаків на голови кацапів?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Підкажіть хтось про ці КАБи, ФАБи. Це якась кацапська вундервафля? Ми таке виробляти не можемо? Тобто 500кг - 1т вибухівки ми не можемо виробляти і, не входячи в зону ураження, скидати з літаків на голови кацапів?

Треба високо залітати, а в тому районі діє кацапська ППО і літаки, що в поєднанні з А-50 дає високий шанс на збиття. Аналоги є, для "Хаймарсів", але їх тільки почали постачати і хз у яких об'ємах.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Треба високо залітати, а в тому районі діє кацапська ППО і літаки, що в поєднанні з А-50 дає високий шанс на збиття. Аналоги є, для "Хаймарсів", але їх тільки почали постачати і хз у яких об'ємах.
Дякую за відповідь. Мені просто здається, що це дуже проста зброя - купа вибухівки, яку потрібно просто скинути на голову кацапам. Але за відстутності у нас насиченого ППО і достатньої кількості літаків вони це можуть робити, а ми ні. Я так зрозумів.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Дякую за відповідь. Мені просто здається, що це дуже проста зброя - купа вибухівки, яку потрібно просто скинути на голову кацапам. Але за відстутності у нас насиченого ППО і достатньої кількості літаків вони це можуть робити, а ми ні. Я так зрозумів.

Ну і якщо вже на то пішло, цього модуля на ФАБи в нас немає, кацапи допиляли радянську розробку, вона не дуже ідеальна, але більш-менш точно прилітає, можна бачити на відео, як одночасно прилітає кілька КАБ, приблизно поруч падають, так що це не фігня насправді. І зайвий раз змушує згадати, з яким скрипом нам дали Ф-16, вони би зараз якраз згодилися.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
PAL

як на мій хлопський розум, найефективніший засіб боротьби з кабами є збивання отих сучок, що підлітають та скидують
це в же в процесі, як можемо бачити
   
Японська 1905

+
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Підкажіть хтось про ці КАБи, ФАБи. Це якась кацапська вундервафля? Ми таке виробляти не можемо? Тобто 500кг - 1т вибухівки ми не можемо виробляти і, не входячи в зону ураження, скидати з літаків на голови кацапів?
КАБ – це ФАБ із крильцями.
Дистанція літака до цілі 7 км. Якщо летіти високо – то більше.
Літак у цей час - чудова ціль для ППО.
Головне це не зробити КАБ, а доставити її.
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія