Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

строго кажучи, жодного зобов'язання підтримувати Україну Захід і НАТО не мали.
США і Велика Британія - Будапештський меморандум.
Німеччина - історія з ПДЧ до НАТО 2008 року.
Так, зобов'язання радше моральні. Але достатні, щоб допомагати нам в теперішніх обсягах, ще і нарощувати.
Західним виборцям імпонує проактивна позиція.
   
))) типовий бутусик
"Диван" - це ти про своє, наболіле?)

мне вообще похер и на бутусика, и на зеленюсика, и на порохусика, на юлюсика и кого там еще — можешь список дописать из своей сикретной титрадки. Я — за объективную истину, а она не имеет штабной принадлежности.
   
США і Велика Британія - Будапештський меморандум.
Німеччина - історія з ПДЧ до НАТО 2008 року.
Так, зобов'язання радше моральні. Але достатні, щоб допомагати нам в теперішніх обсягах, ще і нарощувати.
Західним виборцям імпонує проактивна позиція.

Они и помогают только потому, что общественное мнение пока что (не устали еще!) на стороне Украины. Точно так же, как в 2014 их заставило немного пошевелиться с их юмористическими "санкциями" только сбитие рашидами их несчастного пассажирского Боинга, что вызвало взрыв общественного возмущения в их странах. А так был бы один дипконсерн и Рашка бы оттяпала пол Украины еще тогда.
   
Они и помогают только потому, что общественное мнение пока что (не устали еще!) на стороне Украины. Точно так же, как в 2014 их заставило немного пошевелиться с их юмористическими "санкциями" только сбитие рашидами их несчастного пассажирского Боинга, что вызвало взрыв общественного возмущения в их странах. А так был бы один дипконсерн и Рашка бы оттяпала пол Украины еще тогда.
Ну так що пропонуєш, що потрібно робити ?
До чого тут твоє роздавання розуму ?
   
Ну так що пропонуєш, що потрібно робити ?
До чого тут твоє роздавання розуму ?

Да уже поздно что-то менять. Время упущено осенью 2021 года. Теперь только насмерть стоять — вот и все. Но при этом хотелось бы слышать правду, а не ипсо.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
NBA

Они и помогают только потому, что общественное мнение пока что (не устали еще!) на стороне Украины. Точно так же, как в 2014 их заставило немного пошевелиться с их юмористическими "санкциями" только сбитие рашидами их несчастного пассажирского Боинга, что вызвало взрыв общественного возмущения в их странах. А так был бы один дипконсерн и Рашка бы оттяпала пол Украины еще тогда.
Ти ж завжди ватою був. Зараз на чиїй стороні у війні?
   
Ти ж завжди ватою був. Зараз на чиїй стороні у війні?

Я ватой никогда не был. А тебя, консерва, я вообще не знаю. Ты откуда всплыло?
   
Да уже поздно что-то менять. Время упущено осенью 2021 года. Теперь только насмерть стоять — вот и все. Но при этом хотелось бы слышать правду, а не ипсо.
що восени 2021 можна було змінити,  не напали би ?
   
що восени 2021 можна було змінити,  не напали би ?

я не хочу это обсуждать сейчас. Я ж писал выше — ще не на часi.  :-)o

Меня и так наверное за все, что я написал сегодня, опять забанят. Небось стукачи уже настучали, что "зрадойоб" опять разбушевался  :lol:
   
я не хочу это обсуждать сейчас. Я ж писал выше — ще не на часi.  :-)o

Меня и так наверное за все, что я написал сегодня, опять забанят. Небось стукачи уже настучали, что "зрадойоб" опять разбушевался  :lol:
Та куля вже сцять, напиши правду-матку.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

я не хочу это обсуждать сейчас. Я ж писал выше — ще не на часi.  :-)o

Меня и так наверное за все, что я написал сегодня, опять забанят. Небось стукачи уже настучали, что "зрадойоб" опять разбушевался  :lol:

Давайте я на вас настучу під аргументацією "тупий системний флуд" - принаймні будете знати що то був я. ))

Бо "банщики" та їхні "составітєлі банних списків" не взмозі аргументувати і ховаються під анонімами.

Точніше -  якаст п...та на чергуванні заліпить тобі бан і не за йух не відповідає.
А потім вилазить на форум під легальним ніком і несе ту саму йухню, за яку тебе забанили.

Останнє редагування: 6 січня 2023 20:08:19 від kleynod
   

Красиво лаптів добивають подвійним сбросом з дрона  (tu)

Останнє редагування: 6 січня 2023 20:21:58 від Ukulele
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Набір банальностей.
+
все ніби правильно, але що це дає, в практичному аспекті?
на ФУПі є юзер cynic який не гірше зміг би почитати мораль  :gigi:
   
Давайте я на вас настучу під аргументацією "тупий системний флуд" - принаймні будете знати що то був я. ))

Бо "банщики" та їхні "составітєлі банних списків" не взмозі аргументувати і ховаються під анонімами.

Точніше -  якаст п...та на чергуванні заліпить тобі бан і не за йух не відповідає.
А потім вилазить на форум під легальним ніком і несе ту саму йухню, за яку тебе забанили.

Слышь, дятел! Заодно поясни — что в твоем уебищном понимании означает "тупий системний флуд"?

Вообще, обрати внимание: никаких антиаргументов, никто ни о чем не спорит, не возражает. Был один Игнатик, да сдулся, пошел обновить методичку. А я вообще обсуждал тут ситуацию в самой горячей нашей точке на сегодняшний день, чему и посвящена эта ветка. Вернее, я и обсуждать то не собирался, написал просто свое мнение со ссылкой на первоисточники, и думал на этом все. Но ипсошники стали вопросы задавать. Пришлось отвечать. Так о каком флуде речь? Ты что-то увидел тут про шашлыки в мае или кто лучше Пе или Зе?
   
+
все ніби правильно, але що це дає, в практичному аспекті?
на ФУПі є юзер cynic який не гірше зміг би почитати мораль  :gigi:

Слышь, не надо вот куй с пальцем сравнивать. Твой циник — маразматик и долбоеб натуральный, его простыни ни о чем невозможно прочитать больше половины первого абзаца. А меня ты читаешь от корки до корки, я ж знаю  :lol:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Слышь, дятел! Заодно поясни — что в твоем уебищном понимании означает "тупий системний флуд"?

Вообще, обрати внимание: никаких антиаргументов, никто ни о чем не спорит, не возражает. Был один Игнатик, да сдулся, пошел обновить методичку. А я вообще обсуждал тут ситуацию в самой горячей нашей точке на сегодняшний день, чему и посвящена эта ветка. Вернее, я и обсуждать то не собирался, написал просто свое мнение со ссылкой на первоисточники, и думал на этом все. Но ипсошники стали вопросы задавать. Пришлось отвечать. Так о каком флуде речь? Ты что-то увидел тут про шашлыки в мае или кто лучше Пе или Зе?

Ти розкажи нам ліпше, як можна було восени 2021 року попередити війну?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Цитата: Медведылло


Слышь, дятел! Заодно поясни — что в твоем уебищном понимании означает "тупий системний флуд"?



Ахах, москалик!
Зачьотно підгораєш!
Навіть не дав собі ради перечитати, що тобі пишуть! ))
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Соледар - моє  рідне місто, де я провів дитинство. Це я тут перший маю зрадойобити та кричати, що Захід не дав достатньо зброї, щоб мою рідну цеглу не захопили, нє?
   
Ти розкажи нам ліпше, як можна було восени 2021 року попередити війну?

ты что, хочешь, чтоб я тут стал рассказывать, что наша власть делала не так? А это ж низзя! За это бан!  :lol: Правакатар пратифный!
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
HSM

Слышь, не надо вот куй с пальцем сравнивать. Твой циник — маразматик и долбоеб натуральный, его простыни ни о чем невозможно прочитать больше половины первого абзаца. А меня ты читаешь от корки до корки, я ж знаю  :lol:


Тебе забанять , а ти не ….
   
(почитал посты Медвыдылло. Вспомнил про себя его посты и истерики во время ковидобесия . И подумал)
« блин и после этого, эти люди меня называют зрадоебом»
   
Соледар - моє  рідне місто, де я провів дитинство. Це я тут перший маю зрадойобити та кричати, що Захід не дав достатньо зброї, щоб мою рідну цеглу не захопили, нє?

Не, я думаю тебе уже давно похер на свое ридне мисто и ты очень рад, что ты не в нем. Потому что ты наконец очутился среди людей с другим цивилизационным выбором, который ты разделяешь. А это важнее старых кирпичей.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Слышь, не надо вот куй с пальцем сравнивать. Твой циник — маразматик и долбоеб натуральный, его простыни ни о чем невозможно прочитать больше половины первого абзаца. А меня ты читаешь от корки до корки, я ж знаю  :lol:
взагалі-то я писав про....
... а ти хоч читаєш, що юзери пишуть?  :gigi:
   
(почитал посты Медвыдылло. Вспомнил про себя его посты и истерики во время ковидобесия . И подумал)
« блин и после этого, эти люди меня называют зрадоебом»

Ты зрадойоб, но сцыкливый очень  :-)o

P.S. Эх, гулять так гулять!  :lol:
   
взагалі-то я писав про....
... а ти хоч читаєш, що юзери пишуть?  :gigi:

Ой прасти, я думал то про меня  :lol: Но насчет сциника мое мнение неизменно
   
Давайте баньте уже пляять сколько времени на вас потратил всех!!!    X(
   
Они и помогают только потому, что общественное мнение пока что (не устали еще!) на стороне Украины. Точно так же, как в 2014 их заставило немного пошевелиться с их юмористическими "санкциями" только сбитие рашидами их несчастного пассажирского Боинга, что вызвало взрыв общественного возмущения в их странах. А так был бы один дипконсерн и Рашка бы оттяпала пол Украины еще тогда.

Думаю, що навряд чи? :no2: 

Зараз наша війна якраз попала в "тренд" думок світових розвинених держав та іх багатіїв - як би так знайти привід і дістатися до колосального запасу неосвоєних корисних копалин та природніх багатств Оркостану. А Путлєр, дурник, взяв і напав). Тому зараз Захід так просто з них не злізе і буде добивати і добивати, поки вони не схлопнуться : :facepalm: Бо Бо опанувати 1/6 свфту - не жарт. І ми будемо не останніми в цій черзі, чим погано?

Ще Китай приєднається, коли злізе з паркану, звідки споглядав на трупи пропливаючих мимо ворогів :K

Останнє редагування: 6 січня 2023 21:00:02 від Компанійська варта
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Бо опанувати 1/6 свфту - не жарт

РФ ! = СРСР
РФ ~ 1/9
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Удобненько!

Что там останется от Украины после такой перемоги — это дело десятое. Ну а хуле! Расходный материал!
+============================================+
У тебе є дієві пропозиції? Скиглення не пропонувати!
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Не, я думаю тебе уже давно похер на свое ридне мисто и ты очень рад, что ты не в нем. Потому что ты наконец очутился среди людей с другим цивилизационным выбором, который ты разделяешь. А это важнее старых кирпичей.

Чого це воно має бути по херу? Я там виріс, але мені навіть на думку не спадає звинувачувати ГШ, що його захопили, та ще й зруйнували суттєво під час боїв. Війна, що поробиш.

Так само буду радіти, коли звільнять. Як радів Ізюму, Куп'янську чи Лиману.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А я и не думал равняться с Залужным. Это он со мной скорее  :lol: Я про недостаточную помощь пишу тут с весны.

Насчет флуда в новостной ветке — не свисти! Мы тут обсуждаем как раз — почему ситуация под Бахмутом пришла к такому состоянию, как сейчас. И заметь, я ссылался на мнение не только Бутусова, а и на мнение командира роты батальона Свобода, который воюет в Бахмуте сейчас, пока ты сидишь строчишь ипсошную херню на мягком диване.
+================================================+
А нащо ти "про недостаточную помощь пишу тут с весны"?
Коли це ФУП почав розподіляти допомогу?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Я бы мог эту тему развить с такими обоснованиями и выводами, что многим бы поплохело. Но не на часи! Наши ипсошные жабы еще не доварились.
+===============================+
Це додало б допомоги? Яким чином?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

+===============================+
Це додало б допомоги? Яким чином?

Серед диванних страждальців поширена думка, що Захід навмисне затягує війну, щоб якомога більше українців і кацапів помирало. А могли би вписатися та позбавити страждальців від дискомфорту від війни.
   
Чого це воно має бути по херу? Я там виріс, але мені навіть на думку не спадає звинувачувати ГШ, що його захопили, та ще й зруйнували суттєво під час боїв. Війна, що поробиш.

Так само буду радіти, коли звільнять. Як радів Ізюму, Куп'янську чи Лиману.

Я там не родился и никогда не был, но я тоже поверь буду рад, когда его освободят от рашистов, так же, как я радуюсь освобождению каждого села. Но жить бы я там не хотел. Да и ты я думаю уже тоже. Я уже написал, почему. Да и ты писал тут что-то подобное раньше, еще до полномасштабной войны.
   
Серед диванних страждальців поширена думка, що Захід навмисне затягує війну, щоб якомога більше українців і кацапів помирало. А могли би вписатися та позбавити страждальців від дискомфорту від війни.

классический пример манипуляции, когда в одном предложении половина — правда, а половина — чушь собачья
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ахах, москалик!
Зачьотно підгораєш!
Навіть не дав собі ради перечитати, що тобі пишуть! ))
він не здатний бльше одної фрази засвоїти.  сам прийзнає. :D
   
він не здатний бльше одної фрази засвоїти.  сам прийзнає. :D

дааа, я дурак, я умственно отсталый, у меня маленькое ОЗУ, не баньте меня пожаааалуйстаааа!!!!  :cray:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Я там не родился и никогда не был, но я тоже поверь буду рад, когда его освободят от рашистов, так же, как я радуюсь освобождению каждого села. Но жить бы я там не хотел. Да и ты я думаю уже тоже. Я уже написал, почему. Да и ты писал тут что-то подобное раньше, еще до полномасштабной войны.

Я про Горлівку писав, я ж там жив
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія