Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

а ветки от тех кто просит помочь собраться на фронт ты бля дь видимо в упор не видишь. Я хоть одну ветку создала с помощью помочь моему мужу или хоть одну просьбу написала - дайте мне бабла? а, диванный воен?

я пишу правду, не нравится не читай мои каменты, мне пох уй

Можливо, тобі невідомо, але волонтери, як і раніше, закривають виключно точкові потреби. А левову частку покриває держава та Захід. Тому коли у твого чоловіка немає якоїсь чергової дрібнички, це не означає, що Україна програє та ми маємо здаватися.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

а ветки от тех кто просит помочь собраться на фронт ты бля дь видимо в упор не видишь. Я хоть одну ветку создала с помощью помочь моему мужу или хоть одну просьбу написала - дайте мне бабла? а, диванный воен?

я пишу правду, не нравится не читай мои каменты, мне пох уй
До речі, змову видали практично всю. Як у Вашого чоловіка справи з зимовою ?
 
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
On

Під Мар'їнкою вчора загинув мій друг. Кацапи, горіть ви в пеклі !
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Під Мар'їнкою вчора загинув мій друг. Кацапи, горіть ви в пеклі !

Співчуваю.
Царство Небесне герою.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ну і ? Який висновок? Зрада та ганьба?
Нехай бійці на місці самі вирішують на яких позициях їм краще побудувати оборону з точки зору логістики. Очевидно утримувати ці села було не вигідно.


 Висновки нехай роблять військові, я лише констатую факт. "Очевидно" не вигідно утримувати? Дивлюсь на карту: Макіівка-важливий вузол оборони, звідти кацапам можна розвивати наступ одразу на трьох напрямках. Просто в нас чмобіків всі шапками чомусь закидали, але результат, як бачимо, на табло.
 
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Висновки нехай роблять військові, я лише констатую факт. "Очевидно" не вигідно утримувати? Дивлюсь на карту: Макіівка-важливий вузол оборони, звідти кацапам можна розвивати наступ одразу на трьох напрямках. Просто в нас чмобіків всі шапками чомусь закидали, але результат, як бачимо, на табло.

Добре вболівати за ЗСу з дивана  :weep:

Ніхто не казав, що буде легко, треба цю хвилю перемолоти, як і попередню. Просто завдяки тому, що це не кадрова армія та техніки все меншає, буде легше.

Останнє редагування: 2 листопада 2022 16:25:23 від Eugnat
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Добре вболівати за ЗСу з дивана  :weep:


 Вірю тобі)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Вірю тобі)

Я тобі прямо скажу: по твоїх дописах видно, що ти аж вистрибуєш із штанців, щоб пошвидше твій гараж звільнили, незважаючи на втрати, а потім плачеш за кожним селом, яке віддаляє тебе від мрії повернутися на свою цеглу. Сприймай події на фронті спокійно, ніхто не казав, що не буде чергових втрачених сіл і міст, ми не з карліком воюємо.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Висновки нехай роблять військові, я лише констатую факт. "Очевидно" не вигідно утримувати? Дивлюсь на карту: Макіівка-важливий вузол оборони, звідти кацапам можна розвивати наступ одразу на трьох напрямках. Просто в нас чмобіків всі шапками чомусь закидали, але результат, як бачимо, на табло.
От військові і зробили висновок. Якщо на цій ділянці фронту, неможливо щось протиставити вогневому валу організованому ворогом, то потрібно відходити щоб не втрачати людей. Чмобиків закидують шапками саме диванні експерти, а військовій приймають рішення в конкретній ситуації.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
slp

а ветки от тех кто просит помочь собраться на фронт ты бля дь видимо в упор не видишь. Я хоть одну ветку создала с помощью помочь моему мужу или хоть одну просьбу написала - дайте мне бабла? а, диванный воен?

я пишу правду, не нравится не читай мои каменты, мне пох уй

нужна инфа которая бы вселяла уверенность в скорой победе

а зрадайобство в стиле бутусова нафиг не нужно
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Британія відправила ЗСУ понад 195 тисяч комплектів зимового однострою – це більше 40 предметів на одного воїна

Допомога прибуде в Україну з воїнами Сил оборони, які проходили військову підготовку на базах Великої Британії, йдеться у повідомленні британського Міноборони.

Окрім зимового спорядження, українські бійці отримають комплекти з надання першої медичної допомоги та елементи захисту.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Безіменне це давно.

 макіївка тоже напевно давно. Не могли вони невське утримувати без макіївки. А невське днів пять як визволили

Макіївка була в сірій зоні. Зрадофіли розігнали зраду на рівному місці.
Кацапам дісйно вдалося вирівняти ситуацію завдяки мобілізації і, саме головне, вирішення проблеми відказників (500-тих). Ситуація повернулася на середину липня. Нашим знову доводиться перемолювати техніку і живу силу кацапів. Це очікувано.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Добре вболівати за ЗСу з дивана  :weep:

Ніхто не казав, що буде легко, треба цю хвилю перемолоти, як і попередню. Просто завдяки тому, що це не кадрова армія та техніки все меншає, буде легше.


+
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Я тобі прямо скажу: по твоїх дописах видно, що ти аж вистрибуєш із штанців, щоб пошвидше твій гараж звільнили, незважаючи на втрати, а потім плачеш за кожним селом, яке віддаляє тебе від мрії повернутися на свою цеглу. Сприймай події на фронті спокійно, ніхто не казав, що не буде чергових втрачених сіл і міст, ми не з карліком воюємо.

Боже, яркий довбограй  :facepalm:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Макіївка була в сірій зоні. Зрадофіли розігнали зраду на рівному місці.
Кацапам дісйно вдалося вирівняти ситуацію завдяки мобілізації і, саме головне, вирішення проблеми відказників (500-тих). Ситуація повернулася на середину липня. Нашим знову доводиться перемолювати техніку і живу силу кацапів. Це очікувано.
В нас теж мобілізація посилилась, заруба буде люта
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

на жаль партій, які будуть пропагувати поразку Кацапії  у цій війні, навіть не проглядається....
тому що в Росії справжня фашистська диктатура. а не мякотілий царський уряд николая 2

ульянов Ленін і його партія в 2022 році в Росії вже давно б годував раків на дні Москви ріки.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Боже, яркий довбограй  :facepalm:
Скажи ему что у нас там уже не осталось чого  звільняти
в отличии от большинства местных дописувачив
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Alex ꑭ Bezfam
@alex_bezfam
·
4 ч
Донецк. Замес не хилый идет в стороне Пески-Опытное-ДАП. От наших оркам хорошо прилетает.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Позавчора і вчора наші непогано насипали їм під Бахмутом.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://t.me/operativnoZSU/53282

Как заїбалі еті цитати-скріншоти, без ссилки на названіе телеграм-канала кацабеков.
Шо за блядство.
Хто написав еті білі слова на чорномy фоні?

Ето ігра Вгадай Мелодію?


 :D

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)










   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Боже, яркий довбограй  :facepalm:

Сидиш на дивані - продовжуй сидіти, не треба тупотіти ніжками та розганяти зраду за кожне втрачене село чи сарай. Військові на місці вирішують, чи треба відступати або наступати, бо якось виглядає смішно, коли якесь диванне єбанько дописує, що це було важливе перехрестя, після якого буде шалений наступ кацапів на наші позиції...
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Сидиш на дивані - продовжуй сидіти, не треба тупотіти ніжками та розганяти зраду за кожне втрачене село чи сарай. Військові на місці вирішують, чи треба відступати або наступати, бо якось виглядає смішно, коли якесь диванне єбанько дописує, що це було важливе перехрестя, після якого буде шалений наступ кацапів на наші позиції...

Як завжди, багато букаф-і ні про що. Від нікчеми-графомана іншого і не очікуєш. Пофантазуй ще, наш фупівський писака з окопу))



   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Як завжди, багато букаф-і ні про що. Від нікчеми-графомана іншого і не очікуєш. Пофантазуй ще, наш фупівський писака з окопу))

Особливо доставляють такі коменти від людини, яка щеі кілька місяців тому сцялася отримати повістку та репетувала, що мобілізація відбувається неправильно. Дивись приклад кацапів: призвали 300000, і пішли без проблем, хоча воно їм на хуй не потрібно.

А поки що продовжуй пиляти місії для чергової ГО чи ООН, чи де ти там працюєш.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Особливо доставляють такі коменти від людини, яка щеі кілька місяців тому сцялася отримати повістку та репетувала, що мобілізація відбувається неправильно. Дивись приклад кацапів: призвали 300000, і пішли без проблем, хоча воно їм на хуй не потрібно.

А поки що продовжуй пиляти місії для чергової ГО чи ООН, чи де ти там працюєш.

Де я працюю і чим я займаюся-то тебе не стосується, шторка з общаги))
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Де я працюю і чим я займаюся-то тебе не стосується, шторка з общаги))

Не сци, і мене, і тебе ще очікує палкий роман із ЗСУ в разі поганого розвитку подій на фронті.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Не сци, і мене, і тебе ще очікує палкий роман із ЗСУ в разі поганого розвитку подій на фронті.

 Ти так кучеряво бакланиш, наче вже років п'ять в ЗСУ. Невже досі на дивані?!)) Чи в критичній інфраструктурі з калькулятором воюєш?)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ти так кучеряво бакланиш, наче вже років п'ять в ЗСУ. Невже досі на дивані?!)) Чи в критичній інфраструктурі з калькулятором воюєш?)

Вчора випустили річний проект у прод, я ж казав, що працюю у провідній фінансовій установі України, це критична інфраструктура, якщо ти не знав. Мій колишній техлід зараз воює десь на Донбасі (сам він із Донецька), так що айтішніки теж можуть воювати, не сци.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Можливо, тобі невідомо, але волонтери, як і раніше, закривають виключно точкові потреби. А левову частку покриває держава та Захід. Тому коли у твого чоловіка немає якоїсь чергової дрібнички, це не означає, що Україна програє та ми маємо здаватися.

 :facepalm1:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Вчора випустили річний проект у прод, я ж казав, що працюю у провідній фінансовій установі України, це критична інфраструктура, якщо ти не знав. Мій колишній техлід зараз воює десь на Донбасі (сам він із Донецька), так що айтішніки теж можуть воювати, не сци.

  :weep:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Добре, Фішер, продовжуй скиглити, а мені ще працювати треба, звиняй, робота в мене трошки понаднормова, я за твоїми істериками переважно мовчки спостерігаю, але щось мене порвало через твої розповіді, що всьо, піздец, чмобіки масою задавлять і тебе нарешті у Дніпрі знайдуть і виїбуть покажуть, як треба батьківщину любити.

Останнє редагування: 2 листопада 2022 22:19:20 від Eugnat
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Вчора випустили річний проект у прод, я ж казав, що працюю у провідній фінансовій установі України, це критична інфраструктура, якщо ти не знав. Мій колишній техлід зараз воює десь на Донбасі (сам він із Донецька), так що айтішніки теж можуть воювати, не сци.

Шось ти борзєєш не по дням а по часам. Ти реально не знаєш, хто такий Фішер чи тебе несе, як красовського ?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Добре, Фішер, продовжуй скиглити, а мені ще працювати треба, звиняй, робота в мене трошки понаднормова, я за твоїми істериками переважно мовчки спостерігаю, але щось мене порвало через твої розповіді, що всьо, піздец, чмобіки масою задавлять і тебе нарешті у Дніпрі знайдуть і виїбуть.

Я вгадала: таки красовський  :facepalm1:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Шось ти борзєєш не по дням а по часам. Ти реально не знаєш, хто такий Фішер чи тебе несе, як красовського ?

Він для мене купка зрадойобских літер на екрані, не більше.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Він для мене купка зрадойобских літер на екрані, не більше.

А ти для мене славетний лицар критичної інфраструктури, у якого хтось знайомий навіть воює!  :weep:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Можливо, тобі невідомо, але волонтери, як і раніше, закривають виключно точкові потреби. А левову частку покриває держава та Захід. Тому коли у твого чоловіка немає якоїсь чергової дрібнички, це не означає, що Україна програє та ми маємо здаватися.
не перетворюйся на бравурну радіоточку, яка транслює героїчні марші про те як все мега-заєбісь.
якщо б все так було мега-заєбісь, то чого би волонтери збирали, nativi на ФУПі збирала на авто та купу різних інструментів, шкарпет і тп.п.

солдатові в полі потрібно дофуя різних речей, які не передбачені в Уставах чи Інструкціях. Це той же побут, але ще й під обстрілами і між виконаннями бойових задач.
Підозрюю що така сама фігня була би у випадку будь-якої армії світу яка опинилася в аналогічних бойових умовах.
і де потрібно забезепечити 0,5млн вояків чи й більше, протягом річної зміни сезонів, на теритоорії від гір до степу.

---
наприклад, Брит. вояки в Іраку в 2003р були дуже погано екіпіровані для тих умов.

Саме під час початку операції Op TELIC у 2003 році британських солдатів уперше назвали «позичальниками».

Розгорнутs в Іраку, країні, чий клімат і рельєф вимагають спеціального обладнання, особовий склад прибув на театр дій ще до того, як ланцюг постачання встиг запрацювати, залишивши їх одягненими в суміш зеленого і пустельного камуфляжу

Стурбовані якістю та зовнішнім виглядом інших предметів одягу, включно з взуттям яке є вкрай важливим елементом, військовослужбовці почали із заздрістю дивитися на своїх міжнародних колег, і незабаром вони заробили своє прізвисько, обмінюючись(торгуючи) елементами спорядження.

https://www.gov.uk/government/news/british-troops-black-bag-of-kit
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

не перетворюйся на бравурну радіоточку, яка транслює героїчні марші про те як все мега-заєбісь.
якщо б все так було мега-заєбісь, то чого би волонтери збирали, nativi на ФУПі збирала на авто та купу різних інструментів, шкарпет і тп.п.

солдатові в полі потрібно дофуя різних речей, які не передбачені в Уставах чи Інструкціях. Це той же побут, але ще й під обстрілами і між виконаннями бойових задач.
Підозрюю що така сама фігня була би у випадку будь-якої армії світу яка опинилася в аналогічних бойових умовах.
і де потрібно забезепечити 0,5млн вояків чи й більше, протягом річної зміни сезонів, на теритоорії від гір до степу.

---
наприклад, Брит. вояки в Іраку в 2003р були дуже погано екіпіровані для тих умов.

Саме під час початку операції Op TELIC у 2003 році британських солдатів уперше назвали «позичальниками».

Розгорнутs в Іраку, країні, чий клімат і рельєф вимагають спеціального обладнання, особовий склад прибув на театр дій ще до того, як ланцюг постачання встиг запрацювати, залишивши їх одягненими в суміш зеленого і пустельного камуфляжу

Стурбовані якістю та зовнішнім виглядом інших предметів одягу, включно з взуттям яке є вкрай важливим елементом, військовослужбовці почали із заздрістю дивитися на своїх міжнародних колег, і незабаром вони заробили своє прізвисько, обмінюючись(торгуючи) елементами спорядження.

https://www.gov.uk/government/news/british-troops-black-bag-of-kit

Таке є будь-де, коли на армії економлять, а також накладаються факапи виконавців. Ніхто не каже, що все ОК, але ти почитай Моллі П, вони пише виключно про те, що пистець, а тим не менш її чоловік уже як півроку примудрився не померти з голоду та в нього точно є в що одягтися та чим стріляти. Незважаючи на її розповіді, як усе херово. Завжди може бути краще, ніж є, і завжди є підрозділи, де або командир херово оформлює папірці, або в службах забезпечення забивають хер на конкретний підрозділ.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

 Фішер, потвора, все сміхотливі файли використовує. Смішно йому.  (td)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Шось ти борзєєш не по дням а по часам.

 Рівень ФУПу.  (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія