Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

:(
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Дед послеинсультный наверное. :(
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Дед послеинсультный наверное. :(
Я оце дивилась може в нього якраз інсульт черговий?
В моєї мами таке було, що тільки ноги відмовляють, а більше ніяких ознак інсульту.
А ще й до всього горя кацарські тварі переїбошили все, як діду з палкою по тим ямам пересуватись?
   
Я оце дивилась може в нього якраз інсульт черговий?
В моєї мами таке було, що тільки ноги відмовляють, а більше ніяких ознак інсульту.
А ще й до всього горя кацарські тварі переїбошили все, як діду з палкою по тим ямам пересуватись?

ви мене пробачте, я мабуть черства і з нулем емпатії
Але цей дід підписав відмову від примусової евакуації. Сам. Через те що дурний, чи впертий, чи вирішив померти вдома, чи пофіг що - але не схотів їхати звідти. І не кажіть, що він "міг не знати". А тепер доставляє купу клопоту.

Сіверськ і бахмут стояли першими в списку на примусове вивезення цивільного населення - через бойові дії і неможливість забезпечувати життєдіяльність цих міст.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Авдіївка  обстановка на  зараз.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

К.Машовець

Судячи зі всього, командування військ противника на Сватовському напрямку (в основному - сили та засоби Західного ВО), готується до проведення контр-наступальної операції оперативного масштабу... з метою разгрому наступаючого угрупування ЗСУ... Точніше, одного з його флангів.

Про це, детально - у завтрашньому огляді... увечорі...
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ви мене пробачте, я мабуть черства і з нулем емпатії
Але цей дід підписав відмову від примусової евакуації. Сам. Через те що дурний, чи впертий, чи вирішив померти вдома, чи пофіг що - але не схотів їхати звідти. І не кажіть, що він "міг не знати". А тепер доставляє купу клопоту.

Сіверськ і бахмут стояли першими в списку на примусове вивезення цивільного населення - через бойові дії і неможливість забезпечувати життєдіяльність цих міст.

Света, то ты просто ещё не дожила до 82х. :(
Думаешь быть бодрой старушкой при ясном уме?

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

а дайте ссылку на пост в фб, дяк
Юрий Касьянов вчерашний пост, там в комментах какая-то жиночка.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Света, то ты просто ещё не дожила до 82х. :(
Думаешь быть бодрой старушкой при ясном уме?
тут более молодому страшно уезжать в никуда, а дед видимо решил помереть дома - его воля
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

К.Машовець

Судячи зі всього, командування військ противника на Сватовському напрямку (в основному - сили та засоби Західного ВО), готується до проведення контр-наступальної операції оперативного масштабу... з метою разгрому наступаючого угрупування ЗСУ... Точніше, одного з його флангів.

Про це, детально - у завтрашньому огляді... увечорі...

Цей знову з песимістичними настроями.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Цей знову з песимістичними настроями.
гайдай больше нравится? ясно что кацапы там будут держаться
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ви мене пробачте, я мабуть черства і з нулем емпатії
Але цей дід підписав відмову від примусової евакуації. Сам. Через те що дурний, чи впертий, чи вирішив померти вдома, чи пофіг що - але не схотів їхати звідти. І не кажіть, що він "міг не знати". А тепер доставляє купу клопоту.

Сіверськ і бахмут стояли першими в списку на примусове вивезення цивільного населення - через бойові дії і неможливість забезпечувати життєдіяльність цих міст.
Легко за когось вирішувати.
Ви теж не поїхали з напівблокованого Києва, хоча це навіть не ваше рідне місто наскількі я розумію. І вас тут нічого не тримало.
Маєте зрозуміти як складно в 82 роки вирвати самого себе з корінням з рідного дому.
Попри те, ніхто не має лежати в багнюці без допомоги.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
AI

К.Машовець

Судячи зі всього, командування військ противника на Сватовському напрямку (в основному - сили та засоби Західного ВО), готується до проведення контр-наступальної операції оперативного масштабу... з метою разгрому наступаючого угрупування ЗСУ... Точніше, одного з його флангів.

Про це, детально - у завтрашньому огляді... увечорі...

Том Купер толково писав про декілька спророб контрнаступати на тому напрямку тиждень тому
https://medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-24-sep-3-oct-2022-russian-counterattack-on-kupyansk-c3d5c9a0fcdf

Каци там серйозно тиснули, але втратили купу техніки. Мабуть знов назбирали ресурсів. Кордон поруч, ідеальне місце для контратак.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Маєте зрозуміти як складно в 82 роки вирвати самого себе з корінням з рідного дому.
Попри те, ніхто не має лежати в багнюці без допомоги.

Проблема в том Ю-ла, шо ніхто не знае, шо
там на Донечині за Липень - Вересень
третина потерь військових - при порятyнкy местних мірних жителів.

Гинyть хлопці за стариків.


Патетіческіе "Стоіт лі Слеза ребьонка протів войни та зла міра" - це з городських романов ХIХ cторіччя.

   
Легко за когось вирішувати.
Ви теж не поїхали з напівблокованого Києва, хоча це навіть не ваше рідне місто наскількі я розумію. І вас тут нічого не тримало.
Маєте зрозуміти як складно в 82 роки вирвати самого себе з корінням з рідного дому.
Попри те, ніхто не має лежати в багнюці без допомоги.
1. усіх, хто мені був дорогий, я срачами примусила виїхати і вивезти
2. в києві примусової евакуації не було, і місто повністю функціонувало
3. Цей нещасний дід зараз відбирає час та увагу тих, хто має займатись обороною сіверська від орків. А не заважати ЗСУ робити свою роботу та мішатись під ногами

4. Київ - моє рідне місто, і не вам оцінювати, що і де мене має тримати. Не будьте як москалі.

Останнє редагування: 5 жовтня 2022 19:27:01 від африканский_йож
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

К.Машовець

Судячи зі всього, командування військ противника на Сватовському напрямку (в основному - сили та засоби Західного ВО), готується до проведення контр-наступальної операції оперативного масштабу... з метою разгрому наступаючого угрупування ЗСУ... Точніше, одного з його флангів.

Про це, детально - у завтрашньому огляді... увечорі...

В генштабі знають набагато більше, ніж має Машовець.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

 :facepalm1:


 [ua]  X(




   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://t.me/supernova_plus/12435
Сватово
Въезд в Кремееную со стороны Свотово закрыт
...ТРЕВОЖНО




   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

гайдай больше нравится? ясно что кацапы там будут держаться

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Лугансько-Ростовський фронт  [ua]



   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://twitter.com/view/status/1577783045964308487
по дипстейт за вчера и на сегодня продвижение около 6 км, покажите те 20 км бдлск



   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

гарна погода до кінця тижня за східному фронті

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Контрнаступ України на Харківщині ще не досяг кульмінації і зараз просувається на  Луганщину.

Джерело: американський Інститут дослідження війни (ISW)

Деталі:  Росіяни не змогли утримати береги річок Оскіл і Сіверський Донець і використати їх як природні кордони, щоб запобігти просуванню українських сил на вразливі ділянки окупованого Росією північного сходу України.

Місцевість  західної частини Луганщини підходить для ведення швидкої маневреної війни, яку українські сили ефективно використовували в східній частині Харківської області на початку вересня. Як пише ISW, у  відкритих джерелах наразі немає жодних ознак того, що російські військові істотно укріпилися у західній частині Луганської області.

Північні та південні контрнаступи України,  імовірно, змушують Кремль віддавати пріоритет захисту одного району операцій на шкоду іншому. Аналітики ISW пишуть, що це потенційно підвищує ймовірність успіху України в обох районах.




УП
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

по дипстейт за вчера и на сегодня продвижение около 6 км, покажите те 20 км бдлск

Показати зображення...

Я вірю тільки фотографіям, відео і повідомленням Генштабу. А всі ці хайпожери хай йдуть у сраку.
   
?single
   
по дипстейт за вчера и на сегодня продвижение около 6 км, покажите те 20 км бдлск

Показати зображення...
діпстейт може не встигати за подіями.  :shuffle:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

діпстейт може не встигати за подіями.  :shuffle:

Конкретно по вчорашній ситуації на Луганщині діпстейт давав актуальну інфу
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

діпстейт може не встигати за подіями.  :shuffle:
дада, снигуревку уже вчера утром освободили, оказалось увы нет
   
дада, снигуревку уже вчера утром освободили, оказалось увы нет
іпсо. :)
   
Бої вже йдуть у самому Бахмуті? Дуже мало пишуть про той напрямок
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Бої вже йдуть у самому Бахмуті? Дуже мало пишуть про той напрямок
На околицях, вже два місяці. А що?
   
На околицях, вже два місяці. А що?

Цікавився, на околицях чи вже в самому місті
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія