Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ох и гниды

Ох и гниды

   
Re: Ох и гниды

И это только начало
   
Re: Ох и гниды

Це очікувано
   
Re: Ох и гниды

Москалі, хочуть ціною великої трагедії в Україні, тобто за рахунок України, видати себе українцями і отримати статус біженця в одній з європейських країн.
   
Re: Ох и гниды

 [KA]

все красти це вже кацапотрадиція. тепер вони вже крадуть національну приналежність.
   
Re: Ох и гниды

а х...я у них получится, во всяком случае в моем регионе, где кацапов переселенцев полно.
у нас тут тоже война в некотором роде. Я здесь один, прибывают в основном женщины с детьими.
Одну пару я уже послал. Мамаша с сыном под два метра е, ему 16 . Из Харькова.
Случайно в магазине, они услышали нас. С ними немка , которая их приютила, понятна она была рада, что они могут пообщаться и нас что то спросить.
Но мы не очень. Первое что спросила эта накрашенная дамочка со свежим маникюром " а русские здесь есть?"
мы принципиально поговорили с ними на укринском, с моим смешным акцентом, но все же. Телефон я им дал, свой. Но.. накерное они не звонят ... :gigi:
   
Re: Ох и гниды

А паспорт перевірити? На заході України в усіх біженців перевіряють паспорт. Як по іншому відрізнити українця і  кацапа який вивчив українську?
   
Re: Ох и гниды

А паспорт перевірити?


Вигадають байку на кшталт, що документи зникли, згоріли, тощо.
   
Re: Ох и гниды

Ой у полі червона калина…

Крутіше ніж паляниця…
   
Re: Ох и гниды

Вигадають байку на кшталт, що документи зникли, згоріли, тощо.

дія.
   
Re: Ох и гниды

Крутіше ніж паляниця…

паляницю вже потихеньку вимовляти почали.

Нове слово: нісенітниця.
   
Re: Ох и гниды

Москалі, хочуть ціною великої трагедії в Україні, тобто за рахунок України, видати себе українцями і отримати статус біженця в одній з європейських країн.

як це можна зробити якщо паспорт з куркою ?
   
Re: Ох и гниды

Ну хоть так. Всё лучше чем услышать за границей высер дорогого россиянина в адрес Украины. Ведь тогда придется бить его по лицу. А это уголовка.
   
Re: Ох и гниды
ATF

Тому - мова важлива!
А не оте епічно гівняне - "мову на хліб не намажеш".
   
Re: Ох и гниды

як це можна зробити якщо паспорт з куркою ?

Приховавши / змінивши свою ідентичність.
   
Re: Ох и гниды

Тю! Та нехай скажуть паляниця
   
Re: Ох и гниды

Тю! Та нехай скажуть паляниця

Не показник.
   
Re: Ох и гниды

Вигадають байку на кшталт, що документи зникли, згоріли, тощо.

значить треба тест на паляницю проводити
   
Re: Ох и гниды

И это только начало
А сколько этих гандонов будут просить скоро гражданство Украины.
А сколько вспомнят ,что у них бабушка с дедушкой с Украины, а сколько вспомнит шо у них прадедушка и прабабушка с Украины....
Даже будут рассказывать..я украинец..у меня фамилия на о или на  УК заканчивается.
   
Re: Ох и гниды

Мова все ще не начасі?
   
Re: Ох и гниды

Не показник.
Для украинцев показнык
   
Re: Ох и гниды

Тому - мова важлива!
А не оте епічно гівняне - "мову на хліб не намажеш".
а если орки для европейского статуса
выучат мову,
то они уже украинцы?
обниматься с ними будете?
   
Re: Ох и гниды

Мова все ще не начасі?
для беженцев за пределы Украины точно нет
такова правда жизни
   
Re: Ох и гниды

Кропивницькі паляниці, що із смаком полуниці, продаються у крамниці біля укрзалізниці  :smile3:  (tu)
   
Re: Ох и гниды
PAL

а если орки для европейского статуса
выучат мову,
то они уже украинцы?
обниматься с ними будете?

не вивчать
якщо кацапізм у голові - вони НІКОЛИ не вивчать!
за 30 років так й не змогли, бо "щелепа не так влаштована", тож "швиденько" точно не вийде
   
Re: Ох и гниды

якщо кацапізм у голові - вони НІКОЛИ не вивчать!
я вас умоляю
надо - и китайским так балаболят :)
из нашего села есть беженцы в Болгарию, Польшу, Венгрию, Германию , Италию
при предоставлении статуса никого "паляниця" не просили говорить
странно, да? :)

   
Re: Ох и гниды
ATF

а если орки для европейского статуса
выучат мову,
то они уже украинцы?
обниматься с ними будете?

Не вивчать. Бо западло вчити мову ненависних хахлов.
   
Re: Ох и гниды

Ой у полі червона калина…

Крутіше ніж паляниця…
..у лузі ..і
   
Re: Ох и гниды

"Так дико": росіяни та білоруси крадуть популярну фразу "Доброго вечора, ми з України"


 :facepalm1:

йобані підараси, все крадуть.. все що можна
   
Re: Ох и гниды

А що, краще б вони вилизували хуйловську сраку?
   
Re: Ох и гниды

А сколько этих гандонов будут просить скоро гражданство Украины.
А сколько вспомнят ,что у них бабушка с дедушкой с Украины, а сколько вспомнит шо у них прадедушка и прабабушка с Украины....
Даже будут рассказывать..я украинец..у меня фамилия на о или на  УК заканчивается
.
Ну ці довго не протримаються  :D

С горькой иронией гетман вспоминал о поведении российских общественных деятелей, выезда которых из Совдепии Скоропадский добивался через зарубежных дипломатов в Москве и Петрограде. «Картина такая: приезжает измученный человек из коммунистического рая в Украину… По приезде молчит, спит, пьет и ест — это первая стадия. Вторая — хвалит, находит, что Украина прелесть, и язык такой благозвучный, и климат хорош, и Киев красив, и правительство хорошее, все разумно… Недели через две входит в третью фазу. Еще весел и любезен, но вот он ездил на извозчиках, они уж очень плохи, и мостовая местами неважна, «Да позвольте, — говоришь ему, — Вы вспомните, что в Совдепии было, мы ведь всего месяца два как работаем, разве можно теперь думать об извозчиках и мостовых, благодарите Бога, что Вы живы». — «Так-то так, но все же», — уходит и на довольно долгий срок. Я уже понимал, что для него наступила четвертая фаза. Обыкновенно его встречаешь или на улице, или же где-нибудь в театре. Прекрасно одетый, сытый, румяный и чрезвычайно важный. «Знаете, что я Вам скажу, Ваша Украина вздор, не имеет никаких данных для существования, несомненно это будет уничтожено, нужно творить единую неразделимую Россию. Да и украинцев никаких нет, это все выдумка немцев».

   
Re: Ох и гниды
PAL

йобані підараси, все крадуть.. все що можна
так в них свого нічого й немає
вкрадено все
включно з матрьошкамі та пєльмєнямі
ото хіба "щі" їхні, та й то, рецепт опрацьований хранцузьким поваром, бо в оригіналі там взагалі таке, що ми й свиням не даємо
   
Re: Ох и гниды

я вас умоляю
надо - и китайским так балаболят :)
из нашего села есть беженцы в Болгарию, Польшу, Венгрию, Германию , Италию
при предоставлении статуса никого "паляниця" не просили говорить
странно, да? :)
Ага, тільки питають паспорт український.. І щоб дата заїзду в ЄС була після 24 лютого... Хто цих двох умов не виконує - іде за рускім кораблем...
   
Re: Ох и гниды

А паспорт перевірити? На заході України в усіх біженців перевіряють паспорт. Як по іншому відрізнити українця і  кацапа який вивчив українську?

І багато ти знаєш кацапів що вивчили українську ?
(Ті що приїхали при СССР не рахуємо, адже у них буде паспорт)
   
Re: Ох и гниды

А хіба у неї не київський акцент?
   
Re: Ох и гниды

   
Re: Ох и гниды

Не показник.
:lol: тоді нехай за 3 секунди перекладуть на українську "аист"...чи "колодец"... Не вклалися в час-постріл в коліно....

Хоча можна відразу постріл...а потім вже запитати....
   
Re: Ох и гниды

я вас умоляю
надо - и китайским так балаболят :)
из нашего села есть беженцы в Болгарию, Польшу, Венгрию, Германию , Италию
при предоставлении статуса никого "паляниця" не просили говорить
странно, да? :)
бо в них паспорти були. не треба думати, що до безпаспортних там ставлення крізь пальці. допит буде такий як треба. а перекладачі в міграційних службах зі всіх світових мов є.
навіть якщо прикинутися кацапоізичним, то розуміти мову повинi.
   
Re: Ох и гниды

:lol: тоді нехай за 3 секунди перекладуть на українську "аист"...чи "колодец"... Не вклалися в час-постріл в коліно....

Хоча можна відразу постріл...а потім вже запитати....
нє.... перелічити ВСІ можливі варіанти... B-)
   
Re: Ох и гниды

взагалі це тупо. кацапам краще косити під білоцапів. тим вже рoків зо 20 дають саме статус біженця. не зразу, але дають. навіть безпаспортним. цих мурижать довго, але коли вже діти народжуються, йдуть до школи, то врешті решт дають.
і безпаспортних українців посольства/консульства будуть індетифіковувати.
хто як білорус просить притулку без паспорта, для підтвердження особистості з білоруськими дипустановами не контактують. знаю українців, які під виглядом білорусів отримали статус біженців.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія