Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://t.me/voynareal/20346

Спасибо огромное... Все одно маловато ( мягко говоря)
..
Но по всей видимости только ленд лиз караванами.
Сами посудите - только на один Изюм  из резера рф кинуло 500 ед техники ..
Так что там действительно дохуя железа.
Срочно караван ...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Коли вже вся ця чудо техніка дойде до фронту

Люся вчора-позавчора у різних інтерв’ю казав, що у промислових об’ємах допомога прийде на фронт на кінець травня- середину червня. Але може то деза для русні. ХЗ.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Подумал и сложил два плюс два.
Джонсон и кто то в сша (Блинкин?) считают,что Украина может в целях самообороны наносить удары по рф.
В то же время рф лезет из шкуры выйти на границы донецкой луганской и провести срочно реыерендум в Херсонской. То есть к 9 му. Обьявить территорией рф.
И типо  - если хоть один снаряд - то по конституции  яо.. применим.
Потому загодя наши будут и это правильно уже сейчас палить по рф.  Так что референдум это не зонтик, это не 14 год!
Дарма він це робить, патамушта або доведеться жахнуть, або хуйлу і Крим не залишать.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Не зовсім так.
ЯЗ це зброя шантажу.
А для шантажу потрібні червоні лінії.
Не можна погрожувати ЯЗ просто так, типу: здавайтеся, а то йопнемо.
Отже, формулюються певні умови, перестороги,  за порушення яких буде покарання
І всі типу починають боятися.
Так це працює.
В данном случае це не працюе.Пончик оказался адекватней хуйла
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Рустам заде каже, 2 місяці десь треба на розгортання, злагодження та застосування.
Це про складні системи.
Прогнозує початок українського наступу на червень десь.

Вчера он говорил,что наши стреляют по Белгороду этими MGM-140.

Что очевидный бред.

А  Жданов вообще говорит,что по Белгороду/Брянску стреляют сами русские. Тоже эксперт, правда, местный,а значит знает больше
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Спасибо огромное... Все одно маловато ( мягко говоря)
..
Но по всей видимости только ленд лиз караванами.
Сами посудите - только на один Изюм  из резера рф кинуло 500 ед техники ..
Так что там действительно дохуя железа.
Срочно караван ...

Ну варіантів крім як відбиватися в нас немає
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Спасибо огромное... Все одно маловато ( мягко говоря)
..
Но по всей видимости только ленд лиз караванами.
Сами посудите - только на один Изюм  из резера рф кинуло 500 ед техники ..
Так что там действительно дохуя железа.
Срочно караван ...
какая техника конкретно? ЗИСы?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Наші про шалені втрати кацапів рапортують, а вони все пруть і пруть...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

-80 одиниць броні (31 танк) за добу у ванєк
 
Там пекло
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

-80 одиниць броні (31 танк) за добу у ванєк
 
Там пекло

Та вже читав. Я навіть не уявляю, скільки вони ще можуть витримувати такі втрати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Спасибо огромное... Все одно маловато ( мягко говоря)
..
Но по всей видимости только ленд лиз караванами.
Сами посудите - только на один Изюм  из резера рф кинуло 500 ед техники ..
Так что там действительно дохуя железа.
Срочно караван ...

в самом начале войны я обратил внимание на фразу кого то из руководства Укрины, что главная цель на тот момент выбивать максимум их техники и личного состава, условно выматывать и уничтожать.  Наверное это исходило из наших возможностей и оценки противника. Только после этого можно было вести какие либо контрнаступательные действия.   Помню страшные посты про колонны в десятки км, которые тоже многих пугали.  Думаю на этом этапе цель также не поменялись. Как и подача информации нашим генштабом. стараются писать точно о происходящем.  по идее через 2 месяца войны мы все к этом должны уже привыкнуть...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Подумал и сложил два плюс два.
Джонсон и кто то в сша (Блинкин?) считают,что Украина может в целях самообороны наносить удары по рф.
В то же время рф лезет из шкуры выйти на границы донецкой луганской и провести срочно реыерендум в Херсонской. То есть к 9 му. Обьявить территорией рф.
И типо  - если хоть один снаряд - то по конституции  яо.. применим.
Потому загодя наши будут и это правильно уже сейчас палить по рф.  Так что референдум это не зонтик, это не 14 год!
Я про это писал ещё осенью(( меня тут х.ями обкладывали. Там где Кацапы смогли закрепиться и создать тыл- эти территории уже не вернуть((
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Та вже читав. Я навіть не уявляю, скільки вони ще можуть витримувати такі втрати.
Хуйло сказав дотиснуть, як він це любить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Рустам эксперт - это очередной пианковский швец ..
Просто модный .. Ему откуда знать? Он в штабе Всу в пентагоне? Он на диване! Я сам видел - он на диване.
Как и большая часть фупа. Хотя умен и оригинален.
Оптимист - потому он нам нравится.
...
Арестович не эксперт - "психолог семейный" удачи ему - хорошо работает, но нам не стоит на него ссылатся.
..
Я лично думаю сейчас единственная надежда на ВСУ, на наших героев ..
И если отход и сдача позиций - относится к этому спокойно.. нужно время и сберечь солдат
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Коли вже вся ця чудо техніка дойде до фронту

Не скоро, може черещ місяць
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Хуйло сказав дотиснуть, як він це любить.

Так щоб дотискати, треба мати, чим дотискати. Ну буде -500 танків, що далі?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

argo, cьогодні в 10:12
https://t.me/voynareal/20346
Спасибо огромное... Все одно маловато ( мягко говоря)
..
Но по всей видимости только ленд лиз караванами.
Сами посудите - только на один Изюм  из резера рф кинуло 500 ед техники ..
Так что там действительно дохуя железа.
Срочно караван ...
У ГШ думаю 100% має бути резерв 152 на чорний день. 155 калібр на сьогодні ще не той інструмент який ми знаємо и можемо швидко ввести в бій але по приходу 155 БК на склади можна буде піднімати з резерву 152 і скоріше за все вже підняли.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

в самом начале войны я обратил внимание на фразу кого то из руководства Укрины, что главная цель на тот момент выбивать максимум их техники и личного состава, условно выматывать и уничтожать.  Наверное это исходило из наших возможностей и оценки противника. Только после этого можно было вести какие либо контрнаступательные действия.   Помню страшные посты про колонны в десятки км, которые тоже многих пугали.  Думаю на этом этапе цель также не поменялись. Как и подача информации нашим генштабом. стараются писать точно о происходящем.  по идее через 2 месяца войны мы все к этом должны уже привыкнуть...

Я теж зараз в основному звертаю уваги на втрати, бо немає інших варіантів, як їх знекровлювати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я про это писал ещё осенью(( меня тут х.ями обкладывали. Там где Кацапы смогли закрепиться и создать тыл- эти территории уже не вернуть((

+1
Нелегка доля пророка :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я про это писал ещё осенью(( меня тут х.ями обкладывали. Там где Кацапы смогли закрепиться и создать тыл- эти территории уже не вернуть((

Та ти що, вони місяць сиділи на півночі, досить уже зрадойобити...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Рустам эксперт - это очередной пианковский швец ..
Просто модный .. Ему откуда знать? Он в штабе Всу в пентагоне? Он на диване! Я сам видел - он на диване.
Как и большая часть фупа. Хотя умен и оригинален.
Оптимист - потому он нам нравится.
...
Арестович не эксперт - "психолог семейный" удачи ему - хорошо работает, но нам не стоит на него ссылатся.
..
Я лично думаю сейчас единственная надежда на ВСУ, на наших героев ..
И если отход и сдача позиций - относится к этому спокойно.. нужно время и сберечь солдат

Багато хто на фупі вже крим штурмувати збирався
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

У ГШ думаю 100% має бути резерв 152 на чорний день. 155 калібр на сьогодні ще не той інструмент який ми знаємо и можемо швидко ввести в бій але по приходу 155 БК на склади можна буде піднімати з резерву 152 і скоріше за все вже підняли.

Ген штабу виднее... Факт.
Но возможно черный день настал - давят по всем фронтам..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Так щоб дотискати, треба мати, чим дотискати. Ну буде -500 танків, що далі?
А що йому залишається, відводити нічого не буде, ото він тут усіх покладе до останньої свинособаки.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Аналітик, cьогодні в 10:30
Розгорнути попередні цитати...
Хуйло сказав дотиснуть, як він це любить.

Так щоб дотискати, треба мати, чим дотискати. Ну буде -500 танків, що далі?
Так цеж єдина стратегія кацапів. Вони постійно бють в одне місце хвиля за хвилею. Під Київом вони зразу ввели все і не створили резерв. А зараз вони будуть все робити по своїй науці. Перша хвиля намітила напрямки прориву. Зараз заходить свіжа 2 хвиля вона має забезпечити основний результат на обраних напрямках, і її має вистачити на довше. І потім нові і нові хвилі будуть накочуватись за рахунок постійної ротації, відновлення боєздатності, поповнення свіжими резервами і знову в бій...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Рустам эксперт - это очередной пианковский швец ..
Просто модный .. Ему откуда знать? Он в штабе Всу в пентагоне? Он на диване! Я сам видел - он на диване.
Как и большая часть фупа. Хотя умен и оригинален.
Оптимист - потому он нам нравится.
...
Арестович не эксперт - "психолог семейный" удачи ему - хорошо работает, но нам не стоит на него ссылатся.
..
Я лично думаю сейчас единственная надежда на ВСУ, на наших героев ..
И если отход и сдача позиций - относится к этому спокойно.. нужно время и сберечь солдат
Усі експерти погоджуються, що краще нищити сили ворога в обороні, якщо є такий варіант. Напрямки відомі, закопатись, хай втрачає. Коли ворог робить помилку - не треба заважати. Краще хай ті 500 одиниць знищать у наступі, ціною якихось деревень захоплених, ніж вигризати їх з оборони. У наступі з ПТРК не дуже популяєш, наприклад. Так, усі експерти - диванні і інших не буде. Хоча б тому що кацапи їх теж слухають. І нас тут теж.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я про это писал ещё осенью(( меня тут х.ями обкладывали. Там где Кацапы смогли закрепиться и создать тыл- эти территории уже не вернуть((
у них нефтебазы взрываются,а они даже не признают что это было. А как же ЯО?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ген штабу виднее... Факт.
Но возможно черный день настал - давят по всем фронтам..

А ви що хотіли? Нас попередили, будуть поразки і відступи
Арестович вже вчора сказав що війна буде і в червні і в липні
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Так цеж єдина стратегія кацапів. Вони постійно бють в одне місце хвиля за хвилею. Під Київом вони зразу ввели все і не створили резерв. А зараз вони будуть все робити по своїй науці. Перша хвиля намітила напрямки прориву. Зараз заходить свіжа 2 хвиля вона має забезпечити основний результат на обраних напрямках, і її має вистачити на довше. І потім нові і нові хвилі будуть накочуватись за рахунок постійної ротації, відновлення боєздатності, поповнення свіжими резервами і знову в бій...

В них нема багато хвиль
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я про это писал ещё осенью(( меня тут х.ями обкладывали. Там где Кацапы смогли закрепиться и создать тыл- эти территории уже не вернуть((
:facepalm: За такие вещи обычно чистят ыбало
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

А ви що хотіли? Нас попередили, будуть поразки і відступи
Арестович вже вчора сказав що війна буде і в червні і в липні
Це все зрозуміло, але наші дії не мають бути звуженими лише донбасом. Треба дотискати Херсон. Допомагати Маріуполю. Знімати блокаду портів ЧМ - економіка стоїть 3 місяць. Без запуску економіки можна вважати що кацапи досягли одніїє з основних цілей - знищення нашого економічного потенціалу.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Міністр оборони Британії сказав що кацапів треба вигнати з усієї України, включаючи Крим

Ben Wallace has reinforced Liz Truss' view that Russian forces must be pushed out of "the whole of Ukraine" - and suggested this should include Crimea.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

ціною якихось деревень захоплених

 :S  [KA]
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Це все зрозуміло, але наші дії не мають бути звуженими лише донбасом. Треба дотискати Херсон. Допомагати Маріуполю. Знімати блокаду портів ЧМ - економіка стоїть 3 місяць. Без запуску економіки можна вважати що кацапи досягли одніїє з основних цілей - знищення нашого економічного потенціалу.

Ох, знову треба треба. Ну іди і зроби
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я про это писал ещё осенью(( меня тут х.ями обкладывали. Там где Кацапы смогли закрепиться и создать тыл- эти территории уже не вернуть((

Про Київ і область Ви коли писали?
Бо вчора мій чоловік на дачу біля Великої Димерки з'їздив. Подивився на ті території...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Так где они, эти HIMARS? Видел какой-то обрывок,как его разворачивают где-то в поле, но не факт что в Украине

Во-вторых, не факт что дадут дорогущие ракеты MGM-140  (те что стреляют на 500км),а могут дать обычные (тоже нормально,но совсем не 500км)
Почекайте трохи ... завтра Генштаб дасть координати позицій і зможете під'їхати пофотатись  :-B
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Та вже читав. Я навіть не уявляю, скільки вони ще можуть витримувати такі втрати.

пруть як в останній раз

таки є задача захопити максимум до 9го травня і будуть закопуватись та окреслювати нові лінії
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Видео после обстрела было в общем доступе через пару часов

Тут уже поздно дезу скидывать

деза була скинута ДО
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

пруть як в останній раз

таки є задача захопити максимум до 9го травня і будуть закопуватись та окреслювати нові лінії

Це не захопити, це хочуть оточити наших в зоні оос, і потім шантажувати на перемовинах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія