Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вимагаю розбанити Болукана

Вимагаю розбанити Болукана
Via

Всі ваші марення про російські кільватери просто смішні.
Я зараз в Німеччині. Позиція німців - "а раптом на нас кинуть ядерну бомбу".
Тому нехрен кидатися на Болукана.
Розбаньте.

**

Останнє редагування: 25 березня 2022 13:20:33 від JudgeDredd
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

І покажіть останні дописи, за що його забанили?
Зарані вдячна за посилання на тему.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

І цього вистачить:
цитата: (Для чого те СП2? Українська ГТС старанно прокачує хуйло газ, зараз, щосекундно, .....)
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

І цього вистачить:
цитата: (Для чого те СП2? Українська ГТС старанно прокачує хуйло газ, зараз, щосекундно, .....)
А це неправда?

Тільки що посварилася з братом і втікла на терасу. Цитата "А ти що, хочеш, щоб на Гамбург атомна бомба прилетіла?".
Це я висловила незадоволення результатами самміту НАТО в Брюсселі.
Тому я тепер також на місці Болукана. Скажу вам щось реальне - і мене забаните назавжди?
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

брат як втік в німечину?
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

брат як втік в німечину?
Дружина у нього єврейка, 25 років тому по квоті виїхали.
То що по темі, за що забанили, коли розбан?
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Дружина у нього єврейка, 25 років тому по квоті виїхали.
То що по темі, за що забанили, коли розбан?

ну напряжись почитай що він писав
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

ну напряжись почитай що він писав
То я ж і спитала посилання на тему.
Що він писав раніше, до банів на пару тижнів, я бачила.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Навіщо посилання, достатньо сказати болуканина.
Цей україноненависник просто дістав своєю риторикою.
Це не вперше, тому справедливо йому йти за кораблем.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Всі ваші марення про російські кільватери просто смішні.
Я зараз в Німеччині. Позиція німців - "а раптом на нас кинуть ядерну бомбу".
Тому нехрен кидатися на Болукана.
Розбаньте.
Ще чого!
Раз Ви в Німеччині, то вже Болукан Вам рідніший за українців??
А нічого, що воно гадить на Україну нонстоп?
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Вийка пшла нахрен вместе со своей русско-фашистской нимеччиной и болуканом. Туда ему и дорога, а с немеччиной твоей после войны разберемся — с говном смешаем так уж точно.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

розбаньте, для контрасту
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

не читала, что он пишет - но прошу бан исправить на 1 мес., за это время юзер осмыслит свои дописи и постарается исправится

в николи только ботов надо
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

То я ж і спитала посилання на тему.
Що він писав раніше, до банів на пару тижнів, я бачила.

пропоню зайти в його профіль і почитати
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Буду краток. На х.й. Цьому українофобу вже давали шанс. Він вже був в ніколи. Досить наступати на швабру.
Нічого такому лайну робити на форумі тис більше у війну.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

не читала, что он пишет - но прошу бан исправить на 1 мес., за это время юзер осмыслит свои дописи и постарается исправится

в николи только ботов надо

А  це хто? Всі його пости зводяться до одного.

Україна - кака. Німеччина -  цяця.
Нах таке гівно тут?  Тим більше зараз.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

Ще чого!
Раз Ви в Німеччині, то вже Болукан Вам рідніший за українців??
А нічого, що воно гадить на Україну нонстоп?
Де і як? Посилання будуть?
Він вам говорить гірку правду. Я в Німеччині бачу те саме і пишу про це в різних темах.
Мене також незабаром назавжди забаните, зручно бути страусами?
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Ще чого!
Раз Ви в Німеччині, то вже Болукан Вам рідніший за українців??
А нічого, що воно гадить на Україну нонстоп?
(tu) війка тут оправдовує щвабів бо вони так думають. А болукан швабом став як і її брат? то тоді -за кораблем-------------->,бо їх бюргерське самозаспокоєння і бажання за чужий рахуно нажитися іде тудиж-в дупу і нема чого йому тут то пропагандувати безкінечно.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Де і як? Посилання будуть?
Він вам говорить гірку правду. Я в Німеччині бачу те саме і пишу про це в різних темах.
Мене також незабаром назавжди забаните, зручно бути страусами?
як будеш "балуканити" то по сто раз то підеш . Точно. Бо нормальній людині досить раз висказти свою думку . А повторення -це і є пропагда,бо має не меті зовсім не висказання думки .
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

як будеш "балуканити" то по сто раз то підеш . Точно. Бо нормальній людині досить раз висказти свою думку . А повторення -це і є пропагда,бо має не меті зовсім не висказання думки .
А от сьогодні ситуація на очах міняється, шваби раптом отямилися і заметушилися.
Розбаните Болукана, він вам розповість хороші новини, ви ж тільки такі любите слухати.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

як будеш "балуканити" то по сто раз то підеш . Точно. Бо нормальній людині досить раз висказти свою думку . А повторення -це і є пропагда,бо має не меті зовсім не висказання думки .
Та мені якось глибоко наплювати, і без ФУПа проживу.
Тільки вас тицьну мордами - ви застукали Болукана за те, що він вам писав погані новини.
Гінця, що приніс погану новину, пристрелюють - так?
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

А от сьогодні ситуація на очах міняється, шваби раптом отямилися і заметушилися.
Розбаните Болукана, він вам розповість хороші новини, ви ж тільки такі любите слухати.
перестань адвокатствувати сидячи там,за своїм "швабом" :) .
 міняється відношення у еліти а не у "німецьких болуканів". Бо еліта має ще якісь рудименти самозбереження і розуміння ситуації,шваби в цілому-виключно шлункові рефлекси і відповідні рухи на забезпечення їх. Німаків так вихолостили (ось так треба і москалів вихолостити) після нюрнбергу,що ой.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Та мені якось глибоко наплювати, і без ФУПа проживу.
Тільки вас тицьну мордами - ви застукали Болукана за те, що він вам писав погані новини.
Гінця, що приніс погану новину, пристрелюють - так?
як він після викидення його з міста далі пре і стукає під воротами і кричить то саме,що вже всім відоме-то" пристрілити" вже НЕ ГІНЦЯ а ПРОВОКАТОРА святе діло. Тому перестань адвокатствувати  ПО ТУПОМУ. Чи ти вже набралася швабського миротворення там за пару днів? "сімя" попало на підготовлений грунт? B-)
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

перестань адвокатствувати сидячи там,за своїм "швабом" :) .
 міняється відношення у еліти а не у "німецьких болуканів". Бо еліта має ще якісь рудименти самозбереження і розуміння ситуації,шваби в цілому-виключно шлункові рефлекси і відповідні рухи на забезпечення їх. Німаків так вихолостили (ось так треба і москалів вихолостити) після нюрнбергу,що ой.
Мене меньше всього зараз цікавить менталітет німаків. Самі розберуться.

Я адвокатствую за Болукана, якого ви з дурної голови застукали доповідями, а модер забанив назважди.. Це паскудство.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Та мені якось глибоко наплювати, і без ФУПа проживу.
Тільки вас тицьну мордами - ви застукали Болукана за те, що він вам писав погані новини.
Гінця, що приніс погану новину, пристрелюють - так?

його не за те застукали, а за те що чувак в повному неадекваті
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

його не за те застукали, а за те що чувак в повному неадекваті
Чувак бачить реалії навколо себе. Пише вам про це, ви стаєте дибки і стукаєте на нього.
Я бачила якусь передостанню тему - він вийшов з бану, ви на нього накинулися, він вас послав, його ж і забанили.
Огидно.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Чувак бачить реалії навколо себе. Пише вам про це, ви стаєте дибки і стукаєте на нього.
Я бачила якусь передостанню тему - він вийшов з бану, ви на нього накинулися, він вас послав, його ж і забанили.
Огидно.

так він не про реалії навколо себе писав
а про Україну, якої не бачив уже 100 років :weep:
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Справа в тому що його помилково вже розбанили свого часу..Сподіваюсь вдруге ця помилка не повториться.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

так він не про реалії навколо себе писав
а про Україну, якої не бачив уже 100 років :weep:
Якраз він писав про реалії навколо себе, а ви на нього кидалися, як скаженні.

Що за незрозумілі редагування мого старт-поста???
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Болукашка может и рассказывает нам про реальные антиукраинские настроения в Германии. Но вся куйня в том, что он сам полностью поддерживает эти настроения. А потому он скорее высказывает тут нам свое личное, чем объективную реальность. А потому — нахуй с форума навсегда.

Мы и так знаем, чего стоят эти потомки Гитлера. А ты, Вия, теперь там — вот и пиши нам всю картину маслом, все как есть.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

Болукашка может и рассказывает нам про реальные антиукраинские настроения в Германии. Но вся куйня в том, что он сам полностью поддерживает эти настроения. А потому он скорее высказывает тут нам свое личное, чем объективную реальность. А потому — (x) с форума навсегда.

Мы и так знаем, чего стоят эти потомки Гитлера. А ты, Вия, теперь там — вот и пиши нам всю картину маслом, все как есть.
Я то можу писати, але ви ж і мене забаните навічно.
Питання - і нащо воно мені треба? Помовчу, ви ж правду-матку нездатні почути.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Я то можу писати, але ви ж і мене забаните навічно.
Питання - і нащо воно мені треба? Помовчу, ви ж правду-матку нездатні почути.

не ты давай пиши! Никто не забанит! Пиши, что там ноют швабы. Я каждый день издеваюсь над своими немецкими коллегами. И там всякие есть — и за, и против санкций и поддержки Украины.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

не ты давай пиши! Никто не забанит! Пиши, что там ноют швабы. Я каждый день издеваюсь над своими немецкими коллегами. И там всякие есть — и за, и против санкций и поддержки Украины.
Так писала вже не раз, точку зренія визначає точка сіденія.
За це мене назвали змоскаленою, рашистські наративи повторюю типо.
А тому не бачу сенсу про це писати. Хочете щось знати - чекайте Болукана.
Або перебивайтеся новинами з телевізора, сьогодні зранку оно кричали, що в Німеччині порожні полиці нібито у магазинах, а в Україні всього вдосталь. Шваби мусять повірити, що у них тепер гірше, чим у нас в країні? Отож.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Agh

Всі ваші марення про російські кільватери просто смішні.
Я зараз в Німеччині. Позиція німців - "а раптом на нас кинуть ядерну бомбу".
Тому нехрен кидатися на Болукана.
Розбаньте.
Що сама не справуєшся за кацапів топити? ;o Нах тут цей зрадойоб здався, і без нього тошно деколи. :X
Завдяки Болуканам і став можливим варіант "ядерна бомба на Гамбург"

Останнє редагування: 26 березня 2022 14:19:30 від Agh
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

не ты давай пиши! Никто не забанит! Пиши, что там ноют швабы. Я каждый день издеваюсь над своими немецкими коллегами. И там всякие есть — и за, и против санкций и поддержки Украины.

Не читав останнє "болуканення"—— але й по минулому разі згадую що не дивлячись на те що і я його посилав частенько——чувак писав те що він бачить в Німеччині——а не те що ви би хотіли почути((
Але насправді трошки не розумію в чому різниця——

З того що я бачу навколо себе——
Максимальна допомога украінським біженцям, максимальне несприйняття військовіих дій((, максимальна підтримка з боку простого населення.
Навіть ця вся ситуація в економіці——в більшості своій зрозуміла та більшість німців готові "затягнути пояса".
Максимально швидко реагують на провокаціі з боку "любителів хуйло"——
Останнім часом набирає обертів русофобія.
пс. Про "ядерну бомбу на Гамбург"—— останнім часом навіть в німців відчувається така собі апатія та примголошенність((——
У випадку ескалаціі військових дій в напрямку НАТО——німці массово підтримають прямі військові діі.
( так здається з того що я чую навкруги)
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана
Via

Що сама не справуєшся за кацапів топити? ;o Нах тут цей зрадойоб здався, і без нього тошно деколи. :X
Завдяки Болуканам і став можливим варіант "ядерна бомба на Гамбург"
Завдяки Болукану вам стало зрозуміло, що Європа нічим не допоможе. Допоможи собі сам.
Корисно також перечитувати вірш "Європа мовчала". Вони вважають допомогу біженцям цілком достатньою поступкою. Ну і грошей можуть дати ще скількісь мільярдів. Але наступальну зброю не продадуть.
І це ні разу не заслуга Болукана, це така їх позиція віками.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Як на мене Болукан , агресивний невихований чувак з лютою ненавистю до Українців ...
В ніколи йому саме місце
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Як на мене Болукан , агресивний невихований чувак з лютою ненавистю до Українців ...
В ніколи йому саме місце
Насправді його агресія на самого себе направлена, а не Україну.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

Тільки що посварилася з братом і втікла на терасу. Цитата "А ти що, хочеш, щоб на Гамбург атомна бомба прилетіла?".
Це я висловила незадоволення результатами самміту НАТО в Брюсселі.
Тому я тепер також на місці Болукана. Скажу вам щось реальне - і мене забаните назавжди?
Яка жахлива каша в голові тої людини!... :facepalm1: Суперечність на суперечності..
З одного боку повідомляє, що так круто посварилася з братом з зазначеної причини, що довелося тікати на терасу...
І тут же зазначає, що тепер вона на місці Болукана, який якраз і стверджує у кожному своєму пості, кожним своїм посилом : "Ми тут в гєрманії - ето что-то одно, а ви там - ето что-то другоє, і вєліколєпная гєрманія нічого вам не винна".
Позиція німців цілком зрозуміла, не сказати що обнадійлива чи приємна, але зрозуміла..
Але ж ні Болукан, ні Віїн братєльник - НЕ НІМЦІ!!! (навіть попри те, що Болукан саме це намагається щоразу довести)
Тоді що саме прагнула повідомити Вія цим своїм постом?
Що брат так гарно облаштувався у Германії, що аж навіть має терасу? Маячня. Тоді - що?
Що українцям, які наразі мешкають у Німеччині, в принципі байдужа Україна, їм ближча безпека Німеччини, яка МОЖЕ бути порушена у разі конкретної підтримки України?
Люта маячня.
Я теж маю близьку родичку у Німеччині, і я відповідаю за ці свої слова. На гроші, які вона перерахувала до фондів допомоги Україні, можна купити невелику автівку у Німеччині, навіть нову.
У перші два дні війни я отримала у ФБ декілька повідомлень від німців, яких ніколи у реалі не бачила, з запевненнями підтримки всьому нашому народові, і переконанням що світ не дасть паРаші зжерти Україну. Особливо зворушливо було, коли просто колега моєї доньки з роботи запропонував, що він під"їде до будь-якого місця на польському чи будь-якому іншому кордоні, щоб забрати нас, якщо надумаємо їхати від війни. Знаєте, як вони називають коцапів? "Ці потвори".
Це - нормальні сучасні німці, ті самі які у багатьох містах Німеччини разом з тамтешніми українцями виходять на багатотисячні мітинги з чіткою вимогою ЗАКРИТИ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ.
А нам тут пропонується обмежитися думкою вати, якої всюди вистачає.
   
Re: Вимагаю розбанити Болукана

З того що я бачу навколо себе——
Максимальна допомога украінським біженцям, максимальне несприйняття військовіих дій((, максимальна підтримка з боку простого населення.
Навіть ця вся ситуація в економіці——в більшості своій зрозуміла та більшість німців готові "затягнути пояса".
Максимально швидко реагують на провокаціі з боку "любителів хуйло"——
Останнім часом набирає обертів русофобія.
Саме так, Сергію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія