Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Ще можна піти, допомогти хлопцям облаштувати блок пост
Або чогось їм принести

У Києві трохи дивна ситуація з цим, по селах простіше, але не буду зрадойобити
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Отже - займайтесь чимось потрібним для людей.

 (tu)

так, зараз в нас кожного має бути свій фронт, де ми маємо робити користь нашій країні,
зараз ми всі потрібні нашій країні, кожний на своєму місті,

 [ua]
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

(tu)

так, зараз в нас кожного має бути свій фронт, де ми маємо робити користь нашій країні,
зараз ми всі потрібні нашій країні, кожний на своєму місті,

 [ua]
Однозначно.
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Однозначно.

 :-B
   
Однозначно.

Ну ось. Ти ж з компами маєш справу, ну і роби  своє. У мене вже місяць 3 компа днями та ночами запускають по декілька докер-сесій,  стоп-раши всякі як https://stop-russian-desinformation.near.page/ та інше. Розумію, що багато чого свинособаки вже блокують повністю, це  дає тобі додаткову впевненість та відчуття "власної участі" в боротьбі з хуйлом, хоча б ддос-атаками...
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?
PAL

У мене вже місяць 3 компа днями та ночами запускають по декілька докер-сесій,  стоп-раши всякі
:facepalm1:

а розуму запускати НЕ з українськихх мереж не вистачило?
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

А коньячку?
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

А коньячку?
Да, к людям надо. Можно и просто чайку.  :D
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Ну ось. Ти ж з компами маєш справу, ну і роби  своє. У мене вже місяць 3 компа днями та ночами запускають по декілька докер-сесій,  стоп-раши всякі як https://stop-russian-desinformation.near.page/ та інше. Розумію, що багато чого свинособаки вже блокують повністю, це  дає тобі додаткову впевненість та відчуття "власної участі" в боротьбі з хуйлом, хоча б ддос-атаками...
Норм тема, я намагався з телефону через впн щось блокувати, коли виїхав з києва, до компів ще руки поки не дойшли, але це теж треба, завтра комендантська година вдень, як раз все налаштую.
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

А коньячку?
До речі, попри заборону, бачив на західній біля кіосків повні корзини порожніх пляшок від горілки, це вже не згадуючи пиво, яке вільно продається на хмельниччині чи івано-франківщинні.
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Ну можно и чайку. Но с коньячком. Короче берешь специально сильно замерзаешь, потом выпиваешь горячего чая с коньячком, горячую бутылку под одеяло и сам туда. Хоть полночи если проспишь, и то отдых.
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

а взагалі до сьогодні неможливо повірити, що в Україні в 21-му столітті на очах всього світу просто через примху одного маньяка гинуть тисячі людей,
життя мільйонів людей зруйноване, життя багатомільйонної країни зруйноване,
повторюється жах другої світової війни, і ніхто в світі, крім самої України, не може це зупинити,
що не діють жодні міжнародні механізми, жодні міжнародні організації...
що в росії та ніде в світі, крім українців, немає інших людей зупинити цей жах,
це просто неймовірно, що найбільш миролюбна країна піддалася просто фашистському незбагненному абсолютно немотиваваному вторгненню з боку рашистської імперії, і ніхто, крм українців, нічого не може з цим зробити...
це точно що боротьба добра проти зла,
і всі, хто зараз виступають на боці зла навіть своїм мовчанням, мають за це заплатити максимально високу ціну, просто по самому великому рахунку
я також постійно про це думаю... наша країна така чудова, така гарна, люди добрі... і якась наволоч свинокацапська дикунська намагається це все знищити, влаштувала геноцид в 21 столітті. А ще я ображений на керівництво США, просто по людськи гірко і прикро. Тому що вони, на мою думку, могли би і повинні були би це припинити дуже швидко, в них є для цього все необхідне. Звичайно, як і мільйони українців, я вдячний штатам за допомогу, але, зараз мені здається, що цього замало. Ну й що з того, що ми не є членами НАТО? От Угорщина - повноправний член, а який толк від неї?
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Кстати, война продлится еще долго, русские свиньи поняли, что если они нас не задавят, то им кранты и будут идти до конца. Должен остаться только один. Так что боритесь со стрессом, пофиг как, но старайтесь спать не меньше 6-часов в день.
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

До речі, попри заборону, бачив на західній біля кіосків повні корзини порожніх пляшок від горілки, це вже не згадуючи пиво, яке вільно продається на хмельниччині чи івано-франківщинні.
пиво разрешено в ИФ и области продавать, горилку ни.
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Нас сейчас так обстреливают, что даже если и спал, то уже проснулся.
   
Нас сейчас так обстреливают, что даже если и спал, то уже проснулся.
господи...
   
Те саме, рятують антидепресанти, релаксанти, які поки що є в аптеках, разом із Корвалолом...хоч і не повністю знімають, але полегшують стан
Бо різні релаксуючі практики - до ж....пи
   
Да, к людям надо. Можно и просто чайку.  :D
Так, треба будь-що виходити із квартири, хоч помагати самообороні, хоч просто по магазинах - зразу трохи заспокоює...Ну й антидепресанти теж не завадять
   
у
Його требі літри, а ніде не продають, тож не варто....До то ж, коли  "отходняк" ще гірше переносити
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Так, треба будь-що виходити із квартири, хоч помагати самообороні, хоч просто по магазинах - зразу трохи заспокоює...Ну й антидепресанти теж не завадять
Ты не понял. Когда бахают где-то там, можно привыкнуть и заниматься своими делами. А когда уже вибрируют твои окна, твои стены, то сидишь одетый, можно даже обутый наготове выскакивать из дома если что.
   
Re: Як звикнути до обстрілів і бомбардувань 24/7?

Каждый день войны в Севере напоминал предыдущий и от этого реально можно сойти с ума.Чтобы этого не произошло, организовывал себе ежедневный "Один день Ивана Денисовича".С утра перебежками либо домой, либо по магазам и аптекам, разнести еду и медикаменты родственникам, соседям и знакомым.Кому-то помочь перебраться в бомбоубежище,перевезти в более безопасный район. Покормить кота. Главный враг-бесконечное чтение новостей.Коньяк конечно хорошо, но лучше немного и вечерком, наче амплитуда эмоционального маятника становится еще больше. Со временем уже начинаешь слышать войну-минусы,плюсы, калибры, и уже реагируешь только на прилеты.Передвигаяс ь по улице, "читаешь" местность-где упасть, куда прятаться в случае обстрела, который может начаться в любом месте и любое время.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія