Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анатолій Гриценко

Анатолій Гриценко

Хейт НАТО може позбавити Україну майбутнього.

Інформпростором пішли потужні хвилі гніву, спрямованого проти НАТО, проти Заходу, проти Америки. Хвилі посилюються, навіть інколи генеруються, представниками влади або її недолугими спікерами. Хотів би застерегти, нас з Вами усіх і владу насамперед: всі ці гнівні емоції, хоч і певно мірою виправдані, треба негайно приглушити.

Чому? Тому що гарантії безпеки після завершення війни нам не Раша даватиме, все нею підписане нічого не вартує. Нам треба отримати гарантії обороняти Україну від агресії саме від провідних країн НАТО. Насамперед від США і Великої Британії, щоб саме вони стали гарантами безпеки, фактично нашими воєнними союзниками.

А ще - щоб інші країни того ж самого НАТО гарантували безперешкодний доступ до території України контингентів, техніки і всього необхідного для оборони через свої повітряні й морські простори та суходолом.

Які саме країни? Це Франція, Німеччина, Польща, Словаччина, країни Балтіі (з напряму Атлантики) плюс Туреччина, Румунія, Болгарія (із напряму Середземномор'я). Ще раз і ще раз наголошую - це країни-члени НАТО.

Тож хвилі хейту НАТО треба зупинити негайно. Щоб не залишитися за столом переговорів сам-на-сам із ворогом. І не залишитися після виснажливої війни без дієвих гарантій від держав-членів НАТО. Це вкрай важливо!

(Анатолій Гриценко; FB).
   
Re: Анатолій Гриценко

А он щас хто и где, кстати.
Чим займается?
   
Re: Анатолій Гриценко

А он щас хто и где, кстати.
Чим займается?

Надіюсь і вірю, що полковник Гриценко, як людина - інтелектуал (ІQ за 165), допомагає Україні.

Останнє редагування: 19 березня 2022 23:21:19 від Tracy
   
Re: Анатолій Гриценко

Вустами Арестовича, явно за вказівкою Єрмака, прийшла відео/«отвєтка»: Гриценко розганяє зраду, його дружина Мостова сіє паніку, знову стара/брудна платівка, мовляв, Гриценко усе розпродав, нищив армію… й інші брудні компіляції з метою дискредитувати мене і медіа дружини ZN.UA.

Причини мені зрозумілі. Перша - Єрмак збурився тим, що я не хочу бачити його в переговорній групі, і я дійсно цього не хочу, бо вже бачив, до чого раніше призводили його тьорки з російським Козаком: спробою вступити в прямі переговори України з «ДНР/ЛНР» та іншими небезпечними для нашої країни наслідками.

Друга причина - Єрмаку не сподобалося, що ZN.UA раніше опублікувало шість вимог хуйло до України, внесених ним на переговори. Радник Єрмака одразу назвав це неправдою і звинуватив ZN.UA у пропутінській дезінформації. Але то була правда, і цю правду (про шість вимог) буквально сьогодні підтвердила вже британська ВВС.

Я не збираюся вступати в полеміку з Єрмаком і єрмаками. Не на часі. Зараз головне стримати ворога.

І щоб перемогу армії й народу потім на переговорах закріпити міцними гарантіями безпеки, без здачі жодної з ключових для нас позицій хуйло. Над цим працював і працюватиму далі, мірою своїх зусиль. Дякую Вам усім за розуміння.

А Єрмаку додам наостанок. Якщо розгорнуту проти мене й дружини кампанію з дискредитації вони не зупинять, тоді я змушений буду зробити те, чого не робив ніколи й ні з ким. Я оприлюдню скріни своїх звернень до Єрмака та інших членів переговорної групи, з абсолютно конкретними і вкрай важливими пропозиціями Президенту Зеленському, з проханнями доповісти їх главі держави невідкладно, і поряд - їхню реакцію на мої пропозиції. І тоді всі все зрозуміють, Президент зрозуміє також.

Не роблю це зараз лише з однієї причини - щоб не тішити хуйло-ворога.

(Анатолій Гриценко; FB).
   
Re: Анатолій Гриценко

Надіюсь і вірю, що полковник Гриценко, як людина з ІQ за 165, допомагає Україні
розпродавати армійське майно?
   
Re: Анатолій Гриценко
nik

так арестович же ему ответил, зачем вы сюда это тащите? мало срача?
   
Re: Анатолій Гриценко
IP

які гарантії ще треба? Нехай виконують хоч те, що зобов'язані.
   
Re: Анатолій Гриценко

Или Украина уничтожит РФ или наоборот, третьего варианта нет. Где здесь НАТО?
   
Re: Анатолій Гриценко

А он щас хто и где, кстати.
Чим займается?

Проедает с3,14зженное ранее
   
Re: Анатолій Гриценко

Или Украина уничтожит РФ или наоборот, третьего варианта нет. Где здесь НАТО?
Країни нато дають зброю Україні, вводять санкції проти Росії.
Не треба псувати стосунків з нато. Тут Гриценко правий.
   
Re: Анатолій Гриценко

А он щас хто и где, кстати.
Чим займается?

Под юбкой над событиями, короче как обычно.
   
Re: Анатолій Гриценко

Країни нато дають зброю Україні, вводять санкції проти Росії.
Не треба псувати стосунків з нато. Тут Гриценко правий.
Да это верно, но сам альянс беззубый.
   
Re: Анатолій Гриценко

Країни нато дають зброю Україні, вводять санкції проти Росії.
Не треба псувати стосунків з нато. Тут Гриценко правий.

Гриценко - мудак. Як й той, хто підтримує його позицію.
Треба бути дуже дурним, щоб не відрізнити НАТО від окремих країн, які до НАТО входять.
До Польщі, Британії, країн Балтії, деяких інших країн претензій немає - вони роблять чи не максимум можливого. Включаючи, до речі, й вимоги безпосередньо до НАТО, які воно не виконує з різних причин.
Претензії до НАТО, а не до цих країн. Почитайте на цю тему того ж Арестовича - він досить непогано все розклав по полицям.

Гарантії безпеки від НАТО можна отримати виключно через ст.5, а для цього потрібно бути членом НАТО. На жаль, його керівники нічого крім "двері відчинені" сказати не можуть. Хоча їх вже неодноразово в лоб питали.
Треба створювати принципово новий безпековий союз.
   
Re: Анатолій Гриценко

   
Re: Анатолій Гриценко
dig

які гарантії ще треба? Нехай виконують хоч те, що зобов'язані.
Они тебе чем-то обязаны???
   
Re: Анатолій Гриценко
IP

Країни нато дають зброю Україні, вводять санкції проти Росії.
Не треба псувати стосунків з нато. Тут Гриценко правий.

хуйня повна. Україна 2009 року знищила скади (радіус дії 300-400 км), а що взамін? Хуйло-байден літачки зажав.
   
Re: Анатолій Гриценко
IP

Они тебе чем-то обязаны???

так, Будапештський договір, за базар треба відповідати.
   
Re: Анатолій Гриценко

пане Анатолій.

Тут Ваша  правда. Але  наразі  ваше  мовчання -  золото для  НАТО.

Так,  для  того самого НАТО що в  2006  давало д.
   
Re: Анатолій Гриценко

Нам треба отримати гарантії обороняти Україну від агресії саме від провідних країн НАТО. Насамперед від США і Великої Британії, щоб саме вони стали гарантами безпеки, фактично нашими воєнними союзниками.

это правильно.
но это можно и без НАТО (точнее - только БЕЗ НАТО)
   
Re: Анатолій Гриценко

Да это верно, но сам альянс беззубый.
Це така тактика.
Щоб Росія не казала, що воює проти нато.
Але країни нато узгоджують свої дії.
І в сфері санкцій і в сфері постачання озброєнь.
   
Re: Анатолій Гриценко

так, Будапештський договір, за базар треба відповідати.
який стосунок до Будмему має НАТО? :facepalm1:
   
Re: Анатолій Гриценко

хуйня повна. Україна 2009 року знищила скади (радіус дії 300-400 км), а що взамін? Хуйло-байден літачки зажав.
Так що, треба щоб і стінгери і джавеліни зажав?
   
Re: Анатолій Гриценко

Гриценко уничтожил Украинскую армию.. его нужно судить  за зраду :butcher:
   
Re: Анатолій Гриценко

Нічого іншого в нападках на нато я не бачу крім як підготовки громадської думки до зміни конституції .
   
Re: Анатолій Гриценко
IP

який стосунок до Будмему має НАТО? :facepalm1:

Штати нато чи х-й собачий?
А європейські країни захищають права людини чи для них це пустий звук?
   
Re: Анатолій Гриценко

Гриценко уничтожил Украинскую армию.. его нужно судить  за зраду :butcher:
Армию уничтожали все, с первых дней. Причём под аплодисменты как запада так и кацапов. Толя конечно ещё тот ваенный))), но не надо на него всех собак вешать. В этом трешаке он по минимуму виновен
   
Re: Анатолій Гриценко
IP

Так що, треба щоб і стінгери і джавеліни зажав?

нехай спробує, не бачити їм перемог на виборах тисячу років. Демократи (протокомуняки їхня ідеологія соціалістична) вже давно себе дискредитували, це буде остатнім камінчиком у їхній доміношці.
   
Re: Анатолій Гриценко

Штати нато чи х-й собачий?
А європейські країни захищають права людини чи для них це пустий звук?
ти би хоч в основах розібрався. власне НАТО нічого Україні не винне. Штати і інші гаранти Будмему не порушили свого жодного зобовязання. про "воювати за Україну" там немає жодного слова, тільки про повагу суверенитету та до тер. цілістності, що всі крім кацапів і роблять. тут претензії до наших мають бути. причому серйозні, і до юристів, хто це з нашої сторони вивчав/приймав участь і давав добро. те що ти підписав якийсь договір, не читаючи його, то тільки твої власні проблеми.
   
Re: Анатолій Гриценко

Гриценко нах. Но на НАТО гнать действительно не надо.
   
Re: Анатолій Гриценко

В этом трешаке он по минимуму виновен
що цікаво,  він не перекладає з себе  відповідальність на  Ющенко чи НАТО

Але срач продовжує.
   
Re: Анатолій Гриценко

Вустами Арестовича, явно за вказівкою Єрмака, прийшла відео/«отвєтка»: Гриценко розганяє зраду, його дружина Мостова сіє паніку, знову стара/брудна платівка, мовляв, Гриценко усе розпродав, нищив армію… й інші брудні компіляції з метою дискредитувати мене і медіа дружини ZN.UA.

Причини мені зрозумілі. Перша - Єрмак збурився тим, що я не хочу бачити його в переговорній групі, і я дійсно цього не хочу, бо вже бачив, до чого раніше призводили його тьорки з російським Козаком: спробою вступити в прямі переговори України з «ДНР/ЛНР» та іншими небезпечними для нашої країни наслідками.

Друга причина - Єрмаку не сподобалося, що ZN.UA раніше опублікувало шість вимог хуйло до України, внесених ним на переговори. Радник Єрмака одразу назвав це неправдою і звинуватив ZN.UA у пропутінській дезінформації. Але то була правда, і цю правду (про шість вимог) буквально сьогодні підтвердила вже британська ВВС.

Я не збираюся вступати в полеміку з Єрмаком і єрмаками. Не на часі. Зараз головне стримати ворога.

І щоб перемогу армії й народу потім на переговорах закріпити міцними гарантіями безпеки, без здачі жодної з ключових для нас позицій хуйло. Над цим працював і працюватиму далі, мірою своїх зусиль. Дякую Вам усім за розуміння.

А Єрмаку додам наостанок. Якщо розгорнуту проти мене й дружини кампанію з дискредитації вони не зупинять, тоді я змушений буду зробити те, чого не робив ніколи й ні з ким. Я оприлюдню скріни своїх звернень до Єрмака та інших членів переговорної групи, з абсолютно конкретними і вкрай важливими пропозиціями Президенту Зеленському, з проханнями доповісти їх главі держави невідкладно, і поряд - їхню реакцію на мої пропозиції. І тоді всі все зрозуміють, Президент зрозуміє також.

Не роблю це зараз лише з однієї причини - щоб не тішити хуйло-ворога.

(Анатолій Гриценко; FB).

В стране военное положение. Этого мудака нужно просто арестовать. А если его жена что то вякнет - арестовать и ее
   
Re: Анатолій Гриценко

В стране военное положение. Этого мудака нужно просто арестовать. А если его жена что то вякнет - арестовать и ее
тих хто намагається посіяти негатив і недовіру до союзників і НАТО, теж.
   
Re: Анатолій Гриценко

тих хто намагається посіяти негатив і недовіру до союзників і НАТО, теж.

Вы имеете ввиду президента Украины? Совсем акуели???
   
Re: Анатолій Гриценко

Вы имеете ввиду президента Украины? Совсем акуели???

мы имеем ввиду Портнова и его шавок..     
вони  нікуди не ділиться і всім відомі..     чи Ви думаєте, що вони українопатріотами враз стали?
   
Re: Анатолій Гриценко

Мы имеем ввиду Портнова и его шавок..     
вони  ніколи не ділиться і всім відомі..     чи Ви думаєте, що вони украхнопатріотами враз стали?

Кто такой Портнов сейчас? Нах вы его сюда приплетаете?
Пистит один Гриценко с его женой. Причём редиска-палковник ещё угрожает скрины опубликовать.
Арестовать нах до победы.
   
Re: Анатолій Гриценко

Вы имеете ввиду президента Украины? Совсем акуели???
от не треба вже так намагатися вилизувати, аж до гланд  :facepalm1:
від 3е цього не чула, а від дебілкуватих , але нахальних колопівських хлопчиків, так.
   
Re: Анатолій Гриценко

Кто такой Портнов сейчас? Нах вы его сюда приплетаете?
Пистит один Гриценко с его женой. Причём редиска-палковник ещё угрожает скрины опубликовать.
Арестовать нах до победы.

Критичне мислення завжди має бути  присутня, навіть  під час війни..
Інакше Україна перетаориться в Хуйлостан...
А Портнов з шавками  нікуди не ділись,  вони саме там , де і були ло війни,  і роблять те саме,  що і робили.. 
   
Re: Анатолій Гриценко

Критичне мисленеяс завжди має бути  присутня, навіть  під час війни..
Інакше Україна пепетаориттся в Хуйлостан...
А Портнов з шакали  нікуди не ділись,  вони саме там , де і були ло війни,  і роблять те ааме що і робили..  б

«Критичне мисленеяс» во время военного положения засуньте в дупу.
Разгон зрадоебства в этой ветке заслуживает бана
   
Re: Анатолій Гриценко

«Критичне мисленеяс» во время военного положения засуньте в дупу.
Разгон зрадоебства в этой ветке заслуживает бана

Що ти тут розпатякався?   що ти за чудо, що навіть мови на знаєш, а повчаєш?
Пнх
   
Re: Анатолій Гриценко

Країни нато дають зброю Україні, вводять санкції проти Росії.
Не треба псувати стосунків з нато. Тут Гриценко правий.

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія