Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Схоже, шо кацапи роблять нову гарячу точку. На цей раз Оріхів-Гуляйполе
   
Схоже, шо кацапи роблять нову гарячу точку. На цей раз Оріхів-Гуляйполе
да там обстрелы и не прекращались. Просто сейчас КАБы, РСЗО и БПЛ - постоянно
   
да там обстрелы и не прекращались. Просто сейчас КАБы, РСЗО и БПЛ - постоянно

Я ж про те. Зросла щільність вогню.
Оце і є відповіддю кацапів на піар контрнаступу зе-полководцями :beach:
   
Я ж про те. Зросла щільність вогню.
Оце і є відповіддю кацапів на піар контрнаступу зе-полководцями :beach:
так контрнаступ "піарять" всі кому не ліньки. чого тільки зе-полководцям така честь? Навіть західні-полководці цим страждають.
І стогін  "нас посилають у контрнаступ без повітряного прикриття"   не стиха не на мить  :-)o
   
так контрнаступ "піарять" всі кому не ліньки. чого тільки зе-полководцям така честь? Навіть західні-полководці цим страждають.
І стогін  "нас посилають у контрнаступ без повітряного прикриття"   не стиха не на мить  :-)o
тут есть одна нестыковка...
если генералы НАТО участвуют в планировании, то как они это делают если основа их же концепции это господство в воздухе?!!!
то есть они планируют операцию которая исключает основу их военной школы? так?
или я чего-то не понимаю...
или мы чего-то не знаем...  ;)
   
тут есть одна нестыковка...
если генералы НАТО участвуют в планировании, то как они это делают если основа их же концепции это господство в воздухе?!!!
то есть они планируют операцию которая исключает основу их военной школы? так?
или я чего-то не понимаю...
или мы чего-то не знаем...  ;)
Ми нічого не знаєм  ;)  ... і відкриті джерела, і екс-перды з ютюбчиків теж  :-)o
   
Тільки сьогодні думала, що підозріло тихо, пальнули знову, Запоріжжя
   
Тільки сьогодні думала, що підозріло тихо, пальнули знову, Запоріжжя
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В шведських новинах розповідають про невдалу спробу повернення Запорізької Атомної 19 жовтня. 600 десантників на 30 катерах.
Але в кацапів була засильна оборона + заміновано дуже. Після трьохгодинного бою, було прийнято рішення повернутися.
Пишуть шо розумне рішення, не як кацапи - "до паслєднєго байца".
В Times теж є.

https://www.thetimes.co.uk/article/ukrainian-zaporizhzhia-nuclear-power-plant-russia-putin-war-2023-fx82xz3xz
   
В шведських новинах розповідають про невдалу спробу повернення Запорізької Атомної 19 жовтня. 600 десантників на 30 катерах.
Але в кацапів була засильна оборона + заміновано дуже. Після трьохгодинного бою, було прийнято рішення повернутися.
Пишуть шо розумне рішення, не як кацапи - "до паслєднєго байца".
В Times теж є.

https://www.thetimes.co.uk/article/ukrainian-zaporizhzhia-nuclear-power-plant-russia-putin-war-2023-fx82xz3xz

У людей трабли з критичним мисленням.
Який це катер на 20 чоловік і де таких катерів 30 штук дістати? Та ще й залишити таку підготовку в таємниці. Зовсім непалєвно накопичувати їх
   
В шведських новинах розповідають про невдалу спробу повернення Запорізької Атомної 19 жовтня. 600 десантників на 30 катерах.
Але в кацапів була засильна оборона + заміновано дуже. Після трьохгодинного бою, було прийнято рішення повернутися.
Пишуть шо розумне рішення, не як кацапи - "до паслєднєго байца".
В Times теж є.

https://www.thetimes.co.uk/article/ukrainian-zaporizhzhia-nuclear-power-plant-russia-putin-war-2023-fx82xz3xz

Не "теж є", а шведи переказали історію з Times

Якась дивна історія, до речі. Повернули б Запорізьку Атомну, а що далі?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Не "теж є", а шведи переказали історію з Times

Якась дивна історія, до речі. Повернули б Запорізьку Атомну, а що далі?

Просто цікав. Я памятаю тут були відео з катерами десь з тих часів - нарід гадав чи то на Кінбурнську Косу. Можливо ту було з цієї операції...
   
Якась дивна історія, до речі. Повернули б Запорізьку Атомну, а що далі?
Це, часом, не переспів кацапських побрехеньок?
Було щось кумедне зі старою опорою моста і нібулонівською баржею.
   
Просто цікав. Я памятаю тут були відео з катерами десь з тих часів - нарід гадав чи то на Кінбурнську Косу. Можливо ту було з цієї операції...
та то переспів кацаських розповідей про штурм на баржі, вже тут колись було  :D
   
Це, часом, не переспів кацапських побрехеньок?
Було щось кумедне зі старою опорою моста і нібулонівською баржею.
:-B
   
Я ж кажу. Уявіть собі 30 швидкохідних катерів місткістю 20 чоловік.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я ж кажу. Уявіть собі 30 швидкохідних катерів місткістю 20 чоловік.

там на баржах атакували!
швидкохідних, стелз..
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ці всраті "журналісти" зі стандартами БіБіСі,   скоро притягнуть оте кацапське відео "штурму".
Зі щасливою кінцівкою  :gigi:
   
   
підійму гілку, бо внизу вже, а я хочу, щоб швидше все відбувалось
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я ж про те. Зросла щільність вогню.
Оце і є відповіддю кацапів на піар контрнаступу зе-полководцями :beach:

Якщо вони там підуть у наступ знявши минні поля- то ПіАр буде  наразі дуже вдалим.  Це чи не  єдина точка де контрудар матиме стратегічний сенс.
   
Якщо вони там підуть у наступ знявши минні поля- то ПіАр буде  наразі дуже вдалим.  Це чи не  єдина точка де контрудар матиме стратегічний сенс.

 При наступлении города обходят стороной и оставляют на некоторое время в своём тылу.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
В шведських новинах розповідають про невдалу спробу повернення Запорізької Атомної 19 жовтня. 600 десантників на 30 катерах.
Але в кацапів була засильна оборона + заміновано дуже. Після трьохгодинного бою, було прийнято рішення повернутися.
Пишуть шо розумне рішення, не як кацапи - "до паслєднєго байца".
В Times теж є.

https://www.thetimes.co.uk/article/ukrainian-zaporizhzhia-nuclear-power-plant-russia-putin-war-2023-fx82xz3xz
Десант на ЗАЕС може мати сенс тільки з одночасним наступом суходолом. Інакше десант приречений. Не думаю, щоб наше командування пішло на подібну авантюру.
   
Десант на ЗАЕС може мати сенс тільки з одночасним наступом суходолом. Інакше десант приречений. Не думаю, щоб наше командування пішло на подібну авантюру.

плюс, потрібне прикриття згори - F-16 для того щоб кацапи не атакували здалеку з неба
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
У нас в Запоріжжі електротранспорт з початку війни безкоштовний, були і автобуси, але з початком перебоїв з паливом восени вже ні
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)


Кацапи видають Пітєр за "відбудований" Маріуполь.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

 [ua]


   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)


 :(
   
Я ж про те. Зросла щільність вогню.
Оце і є відповіддю кацапів на піар контрнаступу зе-полководцями :beach:

Ти видаєш поточну ситуацію не аналізуючи, тобі просто зручно так.

Реально вони для щільності вогню мали задіяти логістику і піднакопичити на певних напрямках таємно від нашої розвідки. Це швидко не робиться. Тому припущення що якась відповідь... Ну блін, тиж військовий, вам би це розуміти. Що боєприпаси не можуть телепортуватись.  :facepalm1:
   
Ти видаєш поточну ситуацію не аналізуючи, тобі просто зручно так.

Реально вони для щільності вогню мали задіяти логістику і піднакопичити на певних напрямках таємно від нашої розвідки. Це швидко не робиться. Тому припущення що якась відповідь... Ну блін, тиж військовий, вам би це розуміти. Що боєприпаси не можуть телепортуватись.  :facepalm1:
для запуска КАБов не нужно где-то их накопичивать, поднимают СУ из акватории азовского моря запускают. В Орехове сегодня три авиаудара, это не считая РСЗО с утра

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Херсонці багато обговорюють повернення так званих "викрадених" дітей, більшість з яких батьки (в основному колаборанти чи любителі руского міра) самі відправили в "табори відпочинку" на росїї. Ось ще ситуація. :X
   
для запуска КАБов не нужно где-то их накопичивать, поднимают СУ из акватории азовского моря запускают. В Орехове сегодня три авиаудара, это не считая РСЗО с утра

https://t.me/yedynyy_orikhivchat/2929
Одними кабами плотності вогню не досягнеш. Мають бути наземні сили.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Мелітопольщина




Дрyге за сьогодні борбомдyвання

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

 [ua]

"Звуки які лунають зараз - вибухи мін на береговій лінії Енергодара" ...


   
обирай сцк не хочу! Хоч уфа, хоч тюмень (tu)  :facepalm1: шикарний вибір, я вважаю. Прям па-багатому

   
Окупанти виклали відео моменту сьогоднішнього прильоту авіабомби по навчальному закладу у Бериславському районі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія