Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В харківській області допоміг фактор раптовості.....

А тут кацапів будуть обстрілювати і з правого боку Дніпра і з півночі.
Вони опиняються під перехресним вогнем.
   
https://t.me/voynareal/41997

Німецькі мобільні переправи, між іншим. От і стали в нагоді. Щоби не говорили про Німеччину.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Бо на чмобіках не вирулиш
Техніка закінчується
Піхота буде розстріляна
Буде втікати і здаватися
Фронт у них посипався вже
Через півроку в росії буде маса озброєних голодних банд

Думаю наші могли Херсон взяти швидше..... не поспішали щоб мінімізувати втрати військових......
не думаю що цей підхід зміниться під час визволення Мелітополя
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Думаю наші могли Херсон взяти швидше..... не поспішали щоб мінімізувати втрати військових......
не думаю що цей підхід зміниться під час визволення Мелітополя

Та будуть товкти точково
А в той час їм немає куди особливо пересуватися ..там степи
Думаю, що до 1 січня вони будуть в Криму і Маріуполі
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Та будуть товкти точково
А в той час їм немає куди особливо пересуватися ..там степи
Думаю, що до 1 січня вони будуть в Криму і Маріуполі

Ну подивимось.... Півтора місяці це замало щоб понищити точково все що заважає просуватись...... Якби була авіація задіяна то місяця вистачило б, а лише артилерією та ракетами - навряд......
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну подивимось.... Півтора місяці це замало щоб понищити точково все що заважає просуватись...... Якби була авіація задіяна то місяця вистачило б, а лише артилерією та ракетами - навряд......

Зима в окопах
Маса мобілізованих чмобіків без нічого
В холоді і голоді
Вони будуть втікати і кидати все
Мотивації -0
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Зима в окопах
Маса мобілізованих чмобіків без нічого
В холоді і голоді
Вони будуть втікати і кидати все
Мотивації -0

ну там не лише чмобіки.... там ще артилерії повно, гелікоптери, авіація теж працюють потроху
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)
DBA

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/51139

тут многие писали, что в освобождении Херсона нет военного значения для ВСУ, вот и подтверждение того, что я и говорил - хаймарсами и артиллерией будет произведена зачистка левобережья перед освобождением всей Запорожской и Херсонской областей, независимо от того, будет плацдарм у НК или нет.

многие (и я в том числе) писали, что кацапы Херсон не сдадут, т.к. для них это путь к военному и политическому поражению. получается, если сдали, то дела у них совсем плохи. восстановление границ на 91-й год уже просто вопрос времени  [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Цікаво на чому базується цей його оптимізм.... херсоном займались десь 3-4 місяці. Визволення ж Мелітополя і далі виглядає трохи складнішою задачею за Херсон......

Коли він сказав що Херсон звільнять за 3 тижні я теж не розумів на чому базувався його оптимізм.
Наші навіть Снігуровку не могли зайняти.
Мабуть є різниця між американським генералом навіть у відставці і диванним стратегом як я :)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Коли він сказав що Херсон звільнять за 3 тижні я теж не розумів на чому базувався його оптимізм.
Наші навіть Снігуровку не могли зайняти.
Мабуть є різниця між американським генералом навіть у відставці і диванним стратегом як я :)

Ні, ну на той момент вже ясно було..... Канали доставки повністю перерізані, нашим можна було просто взяти місто в облогу та чекати поки вони там поїдять один одного...
Кацапи теж це розуміли та вирішили не доводити до "блокади ленінграда"
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ні, ну на той момент вже ясно було..... Канали доставки повністю перерізані, нашим можна було просто взяти місто в облогу та чекати поки вони там поїдять один одного...
Кацапи теж це розуміли та вирішили не доводити до "блокади ленінграда"

Це тобі зараз «все ясно», а тоді нічого не було ясно. Канали доставки не були повністю перерізани. Працювала і дамба біля Каховки і Антонівський міст і баржи під мостом. Поставки  були обмежені але були.
А тепер будуть обмежені поставки для всього угрупування. З під Вугледара тримають під вогневим контролем залізницю з Волновахи а з Борислава і Херсона будуть тримати під контролем залізницю з Криму
Може на цьому і базується оптимізм Ходжеса
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Це тобі зараз «все ясно», а тоді нічого не було ясно. Канали доставки не були повністю перерізани. Працювала і дамба біля Каховки і Антонівський міст і баржи під мостом. Поставки  були обмежені але були.


Ще раз.... я тоді саме так про це і думав, і не тільки я.....  я знав що ті канали поставок що вони мають дуже обмежені, і з наближенням українських військ навіть вони зникатимуть.... я знав що кацапи дозимувати там не зможуть, не знав лише що вони приймуть рішення залишити місто так швидко
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А тепер будуть обмежені поставки для всього угрупування. З під Вугледара тримають під вогневим контролем залізницю з Волновахи а з Борислава і Херсона будуть тримати під контролем залізницю з Криму
Може на цьому і базується оптимізм Ходжеса

Ну там же не лише залізниця, там і дороги є.....
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну там же не лише залізниця, там і дороги є.....

Доживем - побачимо.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну там же не лише залізниця, там і дороги є.....
по дорогах необхідні об'єми не підвезеш, в них вся логістика,  навіть кадрово, опирається на залізницю, будуть на вічному "голодному пайку"  :-)o
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну там же не лише залізниця, там і дороги є.....

Дороги - це автомобіль, автомобілі - то набагато меньше ніж залізничні состави, автомобілям треба паливо
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Дороги - це автомобіль, автомобілі - то набагато меньше ніж залізничні состави, автомобілям треба паливо

Дороги - це фури.... Фурами нормально можна поставку організувати...... з паливом у них вроді як проблем нема
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Дороги - це фури.... Фурами нормально можна поставку організувати...... з паливом у них вроді як проблем нема
це у тебе тут в тилу фури, а кацапам треба їх тягнути з вааронєжа і бєлгорода, а це паливо і час, і їх наші хаймарси розйобують ще краще ніж кацапські танки, тобто, фури будуть ще зручнішою мішенню.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А що то за тітка в блакитній хустці? Такий знайомий їбальник, а не можу згадати

Губарева
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Губарева
;o  Воскресла?

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я писал, что фейк с Губаревой.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

ну там не лише чмобіки.... там ще артилерії повно, гелікоптери, авіація теж працюють потроху

не так вже й повно,якщо Д-1 у них вже на фронті....  і найгірше для кацапів,що вони втратили перевагу в арті...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Дороги - це фури.... Фурами нормально можна поставку організувати...... з паливом у них вроді як проблем нема


залежить для якої кількоісті військових і яких завдань... 
на правому березі чомусь вони фурами постачання не стягнули...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Це тобі зараз «все ясно», а тоді нічого не було ясно. Канали доставки не були повністю перерізани. Працювала і дамба біля Каховки і Антонівський міст і баржи під мостом. Поставки  були обмежені але були.
А тепер будуть обмежені поставки для всього угрупування. З під Вугледара тримають під вогневим контролем залізницю з Волновахи а з Борислава і Херсона будуть тримати під контролем залізницю з Криму
Може на цьому і базується оптимізм Ходжеса
как працював Антоновский мост было отлично видно с дрона вчерашнего. Никак. Все через дамбу шло
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А на дамбі кацапи підірвали лише місток, дуже цікаво що там зараз
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А на дамбі кацапи підірвали лише місток, дуже цікаво що там зараз

но взрыв был пипец, я думаю тонна тротила не меньше.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

https://t.me/operativnoZSU/55673

Кацапы ушли из Чаплинки. Вся авиабаза ушла.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Кацапы ушли из Чаплинки. Вся авиабаза ушла.

І з якого ж аеродрому, окрім мелітопольського у них тепер підтримка запорізького напрямку?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Лапті підгорають від сертифікатів на житло колаборантам, а блогєр заспокоює скот. :laugh:
прєдмєт повишєнной завісті !


   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а це взагалі повна гойда  :laugh: 

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

как працював Антоновский мост было отлично видно с дрона вчерашнего. Никак. Все через дамбу шло

працював... автомобілі йшли по Антонівському... танки і вантажівки по баржах...
Навіть на відео від кацапів це видно.... вони там металеві листи кинули на знищені ділянки...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так може не треба було цих войнушок, а просто запропонувати сертифікат на житло і якісь підйомні? А тим часом прості рабсіяни хай катаються на фекальних гірках. А ті ватні бабки і овуляхи ще сюди за пенсією і виплатами на дитину кататимуться. В настоящий момент, по данным Фонда ЖКХ, в стране насчитывается 27,38 млн кв. м аварийного жилья, в котором проживают 1,5 млн человек.18 вер. 2022 р.

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

І з якого ж аеродрому, окрім мелітопольського у них тепер підтримка запорізького напрямку?
З Криму літають ... поки  :-)o
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так може не треба було цих войнушок, а просто запропонувати сертифікат на житло і якісь підйомні?

це було би дійсно дешевше, але хуйло не був би хуйло якби і тут не наїбав. Кацап каже що сертифікати отримують одиниці, багатодітні з чотирьма дітьми. Грошові виплати отримали лише сотні.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

працював... автомобілі йшли по Антонівському... танки і вантажівки по баржах...
Навіть на відео від кацапів це видно.... вони там металеві листи кинули на знищені ділянки...

 Все рівно це створювало труднощі. І вони розуміли, що із часом ці труднощі можуть перетворитись у катастрофу із забезпеченням коли Дніпро скував би лід, а по мосту наші гепнули б чимось більш потужним, що могли отримати від партнерів.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так може не треба було цих войнушок, а просто запропонувати сертифікат на житло і якісь підйомні?

 Один кацап із кращих, відео із яким я подав у темі про хороших кацапів, так і аргументував: "Вивезли ж жінок із дітьми із лугандона перед початком бойових дій, так само можна було вивезти і інших..."

 Але логічні дії - не для основної маси кацапів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія