Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

У меня такая тяжелая неделя была. Я наверное до утра буду новости читать. Но. День начала с кофе с коньяком!

 (tu)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

У меня такая тяжелая неделя была. Я наверное до утра буду новости читать. Но. День начала с кофе с коньяком!

ще тортик треба
   
У меня такая тяжелая неделя была. Я наверное до утра буду новости читать. Но. День начала с кофе с коньяком!

Наташа :heart:

Можна я за тебе вип"ю? :beach:
   
Сегодня 11.11.2022   Следующее свято 12.12. 2022 Но никто не пожурит меня за мою хотелку нескольких свят до и после  этой декабрьской даты! :)
Схвалюю...
У мене 12.12. ювілей...60 років.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Хвилююсь за Немо. Кеп не з"являвся?
а баштан?

там же все розхерачили перед тим як виходити
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

      :laugh:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

ну то шо, днями станція Джанкой і пункт Чонгар отримають прєвєд від ЗСУ новими ракетами ?

Показати зображення...

Мне больше из Берислава нравится и расстояние меньше [ua]

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Серж Марко
1 ч.  ·
Сьогодні хотілось би звернутись до всіх родичів загиблих на Херсонському напрямку.
Знайте, що є люди в цій країні, які пам'ятають якою ціною був повернений Херсон.
І нарешті можна сказати- ці жертви були не марні. Цієї перемоги би не будо без жертви ваших близьких. Це болючий факт, але як є.
Дякуємо захисникам України!
Вітаємо тебе, Херсон! Слава Україні!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

У ФУПівської голосовалці я передбачав звільнення Херсону до кінця листопада, але, як бачимо. помилився чому дуже радий, Слава ЗСУ!!! 
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Оперативна інформація станом на 18.00 11.11.2022 щодо російського вторгнення

За уточненою інформацією, в районі населеного пункту Дніпровка Запорізької області підтверджено знищення ворожого гелікоптера Мі-8.

В районі міста Енергодар уражено пункт управління ворога – загинуло понад 50 окупантів а більш як 40 – поранено. Також знищено гелікоптер Ка-52.

В результаті точних ударів Сил оборони по штабу російських окупаційних військ у населеному пункті Червоний Маяк Херсонської області понад 30 окупантів загинуло, знищено 2 танки та 4 вантажівки.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

на расіі починають ставити питання
цікаво чи зрошують вони яка правильна відповідь

Показати зображення...

Одна курица сегодня призывала всех кто голосовал за Россию пойти протестовать против освобождения Украиной ,раз уж их власти слили.Видимо желающих не нашлось :lol:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Схвалюю...
У мене 12.12. ювілей...60 років.

 :) Пацан! :)  Есть три семёрки ,а есть и две...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Схвалюю...
У мене 12.12. ювілей...60 років.

Клас, підвезло тобі. Отримаєш першу пенсію і на Новий Рік махнеш в звільнений Крим  X(
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

"Надеюсь, что свой отпуск летом 2023-го проведу на Херсонщине. Весь мир воздает достойное уважение тем, кто мужественно защищает и освобождает родную землю. Вечная память павшим!" — написала посол Германии в Украине Анка Фельдгузен.
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
я думав шо вже не вмію плакати. але коли дивлюся усі ці відео як люди радіють ЗСУ і поверненню України - щоразу сльоза капає. як діточки обіймають військових. тримаючи в руках українські прапорці. як діди і бабусі піднімають руки вгору, трясуть кулаками і кричать "дякуємо рідненькі шо ви прийшли і ви живі...."
ех сентиментальний певне став.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я дивлюсь і сльози сами течуть.
   
я думав шо вже не вмію плакати. але коли дивлюся усі ці відео як люди радіють ЗСУ і поверненню України - щоразу сльоза капає. як діточки обіймають військових. тримаючи в руках українські прапорці. як діди і бабусі піднімають руки вгору, трясуть кулаками і кричать "дякуємо рідненькі шо ви прийшли і ви живі...."
ех сентиментальний певне став.

те ж саме... [ua]
   
UkraineWorld
@ukraine_world
Are you also crying while watching this?
https://twitter.com/view/status/1591115047891263494



Yes. Im you also crying while watching this  [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

я думав шо вже не вмію плакати. але коли дивлюся усі ці відео як люди радіють ЗСУ і поверненню України - щоразу сльоза капає. як діточки обіймають військових. тримаючи в руках українські прапорці. як діди і бабусі піднімають руки вгору, трясуть кулаками і кричать "дякуємо рідненькі шо ви прийшли і ви живі...."
ех сентиментальний певне став.

+
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
https://t.me/operativnoZSU/55357

з квітами в Україні зустрічають тіко ЗСУ.

а орків коктейлями молотова :)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я дивлюсь і сльози сами течуть.

 + Сліз немає (рідні і так нарікають на мою надмірну сентиментальність), але навертаються...Хочу сказати: вдячність також всім народам, що допомагають Україні. Це також і їхня перемога...перемога над підлістю, тупістю, жорстокістю...
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Это старость.
Сентиментальность развивается с годами.
 Молодым это чувство неведомо, они прыгают от радости, а не плачут.
   
Молодым это чувство неведомо, они прыгают от радости, а не плачут.

в цій гілці кілька сторінок назад є і фото і відео як діти плачуть обіймають військових.
тому - пройди далі.
старость ти наша нещасна.
   
я думав шо вже не вмію плакати. але коли дивлюся усі ці відео як люди радіють ЗСУ і поверненню України - щоразу сльоза капає. як діточки обіймають військових. тримаючи в руках українські прапорці. як діди і бабусі піднімають руки вгору, трясуть кулаками і кричать "дякуємо рідненькі шо ви прийшли і ви живі...."
ех сентиментальний певне став.

Так!  [ua]
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Все це прекрасно, але тепер Херсон прямо на лінії вогню йопнутих кацапів. Тому збиратися такими натовпами дуже недоцільно і небезпечно  8-)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

в цій гілці кілька сторінок назад є і фото і відео як діти плачуть обіймають військових.
тому - пройди далі.
старость ти наша нещасна.

Не молодись настолько, уже с детьми  себя сравнил))
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Это старость.
Сентиментальность развивается с годами.
 Молодым это чувство неведомо, они прыгают от радости, а не плачут.
Та ладно, я тоже далеко не молодая, но прыгать хочецца, тока я на работе то низзя. Я сегодня вечером буду пить. У меня и конина припасена.
   
Залишайся дурної звички приписувати свої домисли їншим.

Твоє право вірити, що москаль відповз з опущеним хвостом між ногами.

сьогодні СВЯТО  [ua], Велике. Зі сльозами від щастя на очах.

йди к єбеніматері!
невже не можна почекати до завтра і не марати свято?
   
"Надеюсь, что свой отпуск летом 2023-го проведу на Херсонщине. Весь мир воздает достойное уважение тем, кто мужественно защищает и освобождает родную землю. Вечная память павшим!" — написала посол Германии в Украине Анка Фельдгузен.

в Криму  :)
   
Капець. як після цього працювати.....
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

йди к єбеніматері!


Слушна думка. Людu які дружать з мізками давно вже це зробили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія