Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Біля села Правдине на Херсонщині російські загарбники розмахують білим прапором.
?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1565440312662757379%7Ctwgr%5E117d29fba3d97e508f30fea2a4c02a0364661446%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnv.ua%2Fukr%2Fukraine%2Fevents%2Fpropaganda-rf-vidala-rosiyskih-soldativ-z-bilimi-praporami-za-biyciv-zsu-video-novini-ukrajini-50267326.html
   
Біля села Правдине на Херсонщині російські загарбники розмахують білим прапором.
https://twitter.com/view/status/1565440312662757379?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1565440312662757379%7Ctwgr%5E117d29fba3d97e508f30fea2a4c02a0364661446%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnv.ua%2Fukr%2Fukraine%2Fevents%2Fpropaganda-rf-vidala-rosiyskih-soldativ-z-bilimi-praporami-za-biyciv-zsu-video-novini-ukrajini-50267326.html

Цьому відео два тижні
   
https://twitter.com/view/status/1569088808309690368

Цікаво, поляк показує на мапі що кацапи відішли в напрямку Херсона під захист своєї артилерії з лівого берега Дніпра

Цікаво чи правда
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Они потом опять пойдут нас убивать. То, сколько хуйло, сегодня вечером запустило ракет, никак не говорит ни о желании закончить варварскую войну, ни об отстутвии огня с их стороны, ни о присутствии здравого смысла, остатков человечности и т.д. Так что бить до последнего скота.

Ну я б не поспішав з висновками. Ці дві події з різних всесвітів.
Ракети вони запускають з кораблів та стратегічних бомбардувальників, які нам дістати поки що складно. То ж їх екіпажі не надто ризикують і все ще виконують накази.якби вони наражалися на велику небезпеку, то можливо вони теж подумали б два рази перед запусками тих ракет.

А війска під Херсоном знаходяться у зоні ураження і хаймарсів і нашої арти і все більш активної авіації. Вони бачили що наші зробили з харківськими орками і я не думаю, що вони все ще хочуть померти героїчно. Та й не можна виключати італійську забастовку у військовому керівництві серед чи вищоі чи середньої ланки командирів.

З нашого боку теж, якщо вони відійдуть до Криму 50%+ можуть розчинитися у просторах рашки чи написати рапорт на звільнення, якісь навіть можуть здатися у полон щоб їх під хаймарси більше ніколи не послав дурнуватий карлик. Краще працювати на відновлення України, чим здохнути у її степах. 20річні ще у 30 можуть почати нове життя, спокутувавши провину перед народом України. Я б заохочував таке поводження і всіляко просував би цю ідею.


Останнє редагування: 12 вересня 2022 04:32:31 від German
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Плановая Передислокация «делай ноги» (ППДН)

Планова передислокація «прямуй прудко» (пппп)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну я б не поспішав з висновками. Ці дві події з різних всесвітів.
Ракети вони запускають з кораблів та стратегічних бомбардувальників, які нам дістати поки що складно. То ж їх екіпажі не надто ризикують і все ще виконують накази.якби вони наражалися на велику небезпеку, то можливо вони теж подумали б два рази перед запусками тих ракет.

А війска під Херсонем знаходяться у зоні ураження і хаймарсів і нашої арти і все більш активної авіації. Вони бачили що наші зробили з харківськими роками і я не думаю, що вони все ще хочуть померти героїчно. Та й не можна виключати італійську забастовку у військовому керівництві серед чи вищоі чи середньої ланки командирів.

З нашого боку теж, якщо вони відійдуть до Криму 50%+ можуть розчинитися у просторах рашки чи написати рапорт на звільнення, якісь навіть можуть здатися у полон щоб їх під хаймарси більше ніколи не послав дурнуватий карлик. Краще працювати на відновлення України, чим здохнути у її степах. 20річні ще у 30 можуть почати нове життя, спокутувавши провину перед народом України. Я б заохочував таке поводження і всіляко просував би цю ідею.

Просто згадайте що було з Азовсталлю. Тільки полон та обмін
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Просто згадайте що було з Азовсталлю. Тільки полон та обмін

Я не проти і такого. Але можуть бути різні варіанти. У будь якому разі прямі переговори з військовими можуть призвести до позитивних рухів на які хуйло ніколи не зголоситься. Може американці чи англійці зможуть теж підказати чого вимагати у разі таких перемовин.
Якщо ця група піде з херсонської області, то мелітопольске угрупування підвисне і матиме серйозні проблеми з нашими війсками, що прямують з їх тилу з підня назустріч нашим військам у Запоріжжі. Їх постачання теж перерветься. Тут можливо ми зможемо попередити велику катастрофу і визволити запорізьку АЕС без військових дій навколо неї.
Варіанти є. Треба дивитись що ми з того матимемо.

PS. А це навіть вигляда сюрреалістично зараз коли ми можливо будемо вести перемовини напряму з військовими раші через голову російського політичного ккрівництва. Згадаємо, як виродок хуйло закликало наших військових домовитися з ним і усунути Зеленського. Ох, іронія!!!



Останнє редагування: 12 вересня 2022 04:45:49 від German
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Не вигадуйте. По перше їм неможна довіряти, по друге згадайте іловайськ, по треттє правий берег - найкраще місце щоб нанести їм поразку.

Більше такої фантастичної диспозиції вже не буде. Мелітополь доведеться брати влобову
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я не проти і такого. Але можуть бути різні варіанти. У будь якому разі прямі переговори з військовими можуть призвести до позитивних рухів на які хуйло ніколи не зголоситься. Може американці чи англійці зможуть теж підказати чого вимагати у разі таких перемовин.
Якщо ця група піде з херсонської області, то мелітопольске угрупування підвисне і матиме серйозні проблеми з нашими війсками, що прямують з їх тилу з підня назустріч нашим військам у Запоріжжі. Їх постачання теж перерветься. Тут можливо ми зможемо попередити велику катастрофу і визволити запорізьку АЕС без військових дій навколо неї.
Варіанти є. Треба дивитись що ми з того матимемо.

PS. А це навіть вигляда сюрреалістично зараз коли ми можливо будемо вести перемовини напряму з військовими раші через голову російського політичного ккрівництва. Згадаємо, як виродок хуйло закликало наших військових домовитися з ним і усунути Зеленського. Ох, іронія!!!

Переговори російських військових з нами без відома хуйла означатимуть, що Росії як держави в сучасному вигляді більше не існує
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)



Карта ISW клевещет, что Б Александровка не наш. И вообще за сутки ситуация не изменилась
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Переговори російських військових з нами без відома хуйла означатимуть, що Росії як держави в сучасному вигляді більше не існує

Так хіба ж це погано?  8-)
   
По-перше, у Мелітополі великий сектор хат та приватних будинків. По-друге, у мешканців є родичі по навколишніх селах. У місті нема чого сидіти, тільки біду накличеш. Треба виїжджати, бо навіть якщо вас звільнять до зими, то все одно щось поновити не встигнуть і орки ще може й обстрілювати будуть якийсь час.

Саме так. Моя рідня стару батьківську хату в селі ще навесні підновила, город зорали та засіяли, таку-сяку живність завели. Це щоб не бути прикутими до міських квартир.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)
VM

Пишут, что да, Велика Олександрівка, вулиця Миру. Пряма від моста між берегами Інгульця.
Значить, виходять вони з всього виступу після нашої загрози або взяття Брускинського та Чкалова. Білогірку, яка загрожувала лівому флангу нашого плацдарму на Інгульці, ми звільнили, отже, їм маясила загроза оточення.
Шкода, ушли.
Питання, уйдуть по Інгулець чи створять свій плацдарм навколо Бенислава-Козацького
Не схоже на Велику Олександрівку - там немає на вулиці Миру такого пустирю як на відео. А от на Благодатівку дуже схоже... І вулиця Миру там є (поштове відділення - вул.Миру 48)

Останнє редагування: 12 вересня 2022 09:04:05 від VM
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ось такий план гуляє інтернетом

   
Ось такий план гуляє інтернетом

Показати зображення...

Ну то й що?

Навіть від південних околиць Миколаїва до позицій орків на лівому березі - десь 55-60 км. Впевнена зона обстрілу Хаймарсів.

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Учитывая некий слух что что-то под Донецком потихоньку начинается движ.... Херсон будут освобождать через Донецк->Мариуполь->Мелитополь->Херсон. 
Наши выбрали самый "короткий" путь  (P)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Читатели сообщают о попадании в район Антоновского моста

Было дело. С утра как-то тихо было. артиллерия молчала. Я подумал, может и в самом деле идут переговоры о выводе. Но нет.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)


под Донецком потихоньку начинается движ...

Может хватит уже потихонек? Про потихоньки я уже полгода слышу.  :facepalm:
   

Может хватит уже потихонек? Про потихоньки я уже полгода слышу.  :facepalm:

Твои предложения,товарищ маршал?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)


Может хватит уже потихонек? Про потихоньки я уже полгода слышу.  :facepalm:

поспешай не торопясь.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Твои предложения,товарищ маршал?

Объявить кацапам Столетнюю войну.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)


Может хватит уже потихонек? Про потихоньки я уже полгода слышу.  :facepalm:
Лучше как в том анекдоте:
Стоят на холме два быка — старый и молодой. Мимо (под холмом) проходит стадо коров. Молодой бык пихает старого под бок: "Ну давай, ну давай быстренько сбежим с холма и вот ту, молоденькую, трахнем, или вот ту, стройненькую. Ну давай, быстренько...". Старый бык долго слушает, качает головой, потом говорит: "Нет, мы медленно спустимся с холма и медленно покроем все стадо".
   

Может хватит уже потихонек? Про потихоньки я уже полгода слышу.  :facepalm:

ну шо вже поробиш, шляхи Генштабу несповідні... Вір у ЗСУ і чекай!

   
нормальниє герои всегда идут в обход
   

Может хватит уже потихонек? Про потихоньки я уже полгода слышу.  :facepalm:
з окопу негодуєш?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

з окопу негодуєш?

нет конечно. Куда мне до тебя, герой?
   

Может хватит уже потихонек? Про потихоньки я уже полгода слышу.  :facepalm:

Тоді приєднуйся. Роботи всім вистачить.
   
Объявить кацапам Столетнюю войну.

Блин,ну ты же видишь как на Харьковщине по быстрому все посыпалось.Видимо наши ведут подготовку чтобы провернуть что то похожее с минимальными потерями и для армии и для мирняка.Все таки военным виднее в какой последовательности что делать,потому что они обладают всей полнотой информации,а не как мы с тобой.Да и как показывают последние события они хорошо с этим справляются
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)
HSM

ну шо вже поробиш, шляхи Генштабу несповідні... Вір у ЗСУ і чекай!

Показати зображення...


https://i.gyazo.com/76fb1c0be59b5eba6a2ee113be7a4406.png

ця мапа , що стосується звільнених територій , за  п"ять днів  змінилася суттєво , тому не є нереальними ті плани руху ЗСУ на ній   :)


   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ворожі підрозділи на Харківщині вишукують способи вийти на контакт з нашими підрозділами, щоб провести перемовини про складання зброї, повідомили в оперативному командуванні "Південь".

Джерело: керівниця пресцентру сил охорони та оборони ОК "Південь" Наталя Гуменюк в ефірі телеканалу "Еспресо"

Пряма мова Гуменюк: "Продовжуємо просування і цей рух досить переконливий. Він має вплив не тільки на географічне посунення ворожих позицій, а й психологічний.

Ворожі підрозділи, починаючи переформатування, вишукують способи вийти на контакт з нашими підрозділами, щоб провести так звані перемовини про можливість складання зброї й перехід під егіду міжнародного гуманітарного права".


Походу вот откуда слухи пошли про договорняки. Но почему на Харьковщине??? Вы ничего не напутали, дорогая редакция?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ворожі підрозділи на Харківщині вишукують способи вийти на контакт з нашими підрозділами, щоб провести перемовини про складання зброї, повідомили в оперативному командуванні "Південь".

Джерело: керівниця пресцентру сил охорони та оборони ОК "Південь" Наталя Гуменюк в ефірі телеканалу "Еспресо"

Пряма мова Гуменюк: "Продовжуємо просування і цей рух досить переконливий. Він має вплив не тільки на географічне посунення ворожих позицій, а й психологічний.

Ворожі підрозділи, починаючи переформатування, вишукують способи вийти на контакт з нашими підрозділами, щоб провести так звані перемовини про можливість складання зброї й перехід під егіду міжнародного гуманітарного права".


Походу вот откуда слухи пошли про договорняки. Но почему на Харьковщине??? Вы ничего не напутали, дорогая редакция?

Ошибочка
вот первоисточник
   
Не віриться. Те, що так ми на них психологічно впливаємо - добре. Сидіть в окопі Єгорка з Костроми і думає, а може мої командири вже все порішаои, а я тут такий дурний гину
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Не віриться. Те, що так ми на них психологічно впливаємо - добре. Сидіть в окопі Єгорка з Костроми і думає, а може мої командири вже все порішаои, а я тут такий дурний гину

Если Херсон вернем они должны посыпаться уже конкретно.  Очень ждем такой же движухи в Херсоне как в Харьковской области.

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

У Херсоні представники окупаційної влади обікрали приватні будинки на провулку 1-й Парковий та квартири на проспекті Будівельників, — повідомляє поліція Херсонської області.
   
Если Херсон вернем они должны посыпаться уже конкретно.

купянськ ізюм для пересічного каца мало що означає. херсон скажуть то і не дуже треба. от луганськ і донецьк то вже більше зради. хотілося б севастополь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія