Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Якийсь ракетний пепелац віджали

https://youtu.be/BcQtkxvvQ8g
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.


Безпольотна зона над Україною може призвести до повномасштабної війни в Європі - Блінкен


от сцикуни!
Чим хуйло може почати войювати проти Еврогеїв, якщо все у нього в Україні?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Что б***ь не так?

Все не так. Помощь есть но ещё недостаточная. Нужно требовать больше но без истерик.
Хотя я понимаю вас
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Все не так. Помощь есть но ещё недостаточная. Нужно требовать больше но без истерик.
Хотя я понимаю вас

Это тезисы речи президента Украины

Ты хорошо подумал что пишешь?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Все не так. Помощь есть но ещё недостаточная. Нужно требовать больше но без истерик.
Хотя я понимаю вас

Це дійсно цитати з виступу Зеленського. Не шуми.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://24tv .ua/ukrayini-pochali-prodavati-rosiysku-bronetehniku-za-ogoloshennyam_n1891164

В Україні почали продавати російську бронетехніку за оголошенням

Російська армія зазнає значних втрат в бою з українськими захисниками. І змушена покидати поле бою, залишаючи там свою техніку.

Частину цієї техніки, якщо вона справа, передають українським бійцям на фронт. І цього разу вона працює на знищення російських окупантів.

Та деяка техніка дістається і звичайним українцям. Якщо вона пошкоджена, її можна розібрати на металолом. Або виставити на продаж.

Один з таких виставили на продаж на сайті auto.ria. Правда там гусеничний бронетранспортер (ймовірно БТР-50) назвали МТЗ 100 MTLB та продавали в розділі "інша будівельна техніка".

"Можна на запчастини чи на лом. Пробіг Україною мінімальний. Не битий, не фарбований, є невеликий отвір від снаряда. Усередині є неприємний запах від дохлої русні, але це можна виправити хімчисткою. Був ввезений нелегально тому нерозмитнений", – йдеться в описі до посту.

За нього просили 500 доларів або обмін на "Ланос".
Правда зараз цей лот вже знятий з сайту.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Все не так. Помощь есть но ещё недостаточная. Нужно требовать больше но без истерик.
Хотя я понимаю вас

Правильна істерика. Щоб у виборця аж в серці заклекотіло від любові до кацапа. А куди виборець, туди і аолітики
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

от сцикуни!
Чим хуйло може почати войювати проти Еврогеїв, якщо все у нього в Україні?
там 100% какие то договорняки и не все так просто.  имею в виду сша. не даром они постоянно твердят что ноги нато не будет в Украине.  скорее всего там Китай мутит. вряд ли они параши зассали.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

НЕТ там никакого двоевластия. И никакой Ермак Зелей не командует. неужели до сих пор не понятно?.
да, мы наблюдаем эпическую работу США :)
сходила в секту теории заговора
пересказ

масштабная операция США "на живца"
из Афгана уходили с позором , побросав оружие и бюджет специально - (ну, то ясно было)
хромую утку изображали
Украина строила дурочку в короткой юбочке , когда все кругом кричали о войне -
заманивала и провоцировала своей беспомощностью

Велике будивництво - операция прикрытия
Что они возили по стране под видом кирпичей, и что строили - хз

Первый удар, который должен был уничтожить авиацию и ПВО,
уничтожил муляжи м фейки. Все, что надо, осталось целым

Там еще много чего.
Мне одно интересно,
Если это правда - то как они сохранили тайну в нашей стране? ;o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Это тезисы речи президента Украины

Ты хорошо подумал что пишешь?

Я слушал его сегодняшнее выступление и там этого не было. Может пропустил ещё одно
Ссылку можно на прямую речь, а то будет как с «тезисами Ермака»
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

сходила в секту теории заговора

Нафіга ця маячня?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Якийсь ракетний пепелац віджали

https://youtu.be/BcQtkxvvQ8g

Це Панцир
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Нафіга ця маячня?
тоже зрада? ;o
так уже все произошло
народ трактует как может
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

так уже все произошло

Що саме?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Правильна істерика. Щоб у виборця аж в серці заклекотіло від любові до кацапа. А куди виборець, туди і аолітики
Єдине чого ми не знаємо, це чи не було закриття неба над Україною однією з обіцянок НАТО хуйлу під час однієї з багатьох зустрічей між ними перед війною. Але і ту у них є можливість кинути підарчука в замін за Будапешт.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

от сцикуни!
Чим хуйло може почати войювати проти Еврогеїв, якщо все у нього в Україні?

Они дождутся!Когда хуйло ебнет по Литве!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я слушал его сегодняшнее выступление и там этого не было. Может пропустил ещё одно
Ссылку можно на прямую речь, а то будет как с «тезисами Ермака»
https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/4/7328321/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Они дождутся!Когда хуйло ебнет по Литве!

Чим?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я слушал его сегодняшнее выступление и там этого не было. Может пропустил ещё одно
Ссылку можно на прямую речь, а то будет как с «тезисами Ермака»
Я слухав по PL TV недавно. Підтверджую. Не кіпешуй, прошу.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
ATF

да, мы наблюдаем эпическую работу США :)
сходила в секту теории заговора
пересказ

масштабная операция США "на живца"
из Афгана уходили с позором , побросав оружие и бюджет специально - (ну, то ясно было)
хромую утку изображали
Украина строила дурочку в короткой юбочке , когда все кругом кричали о войне -
заманивала и провоцировала своей беспомощностью

Велике будивництво - операция прикрытия
Что они возили по стране под видом кирпичей, и что строили - хз

Первый удар, который должен был уничтожить авиацию и ПВО,
уничтожил муляжи м фейки. Все, что надо, осталось целым

Там еще много чего.
Мне одно интересно,
Если это правда - то как они сохранили тайну в нашей стране? ;o

Щоб виправдати повний факап кацапоармії, прибічники хуйла вигадають і рептилоїдів, і бандерівців, що ховалися в паралельному вимірі. Все, тільки не криворуких кацапів і хижого, закомплексованого, тупого, "окурка" хуйла в кремлі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://24tv .ua/pid-harkovom-zsu-pishli-kontrnastup-zaynyali-pozitsiyi-kordonu_n1891322

Під Харковом ЗСУ пішли у контрнаступ та зайняли позиції кордону, – Синєгубов

Українські герої дають відсіч російським окупантам, які нещадно бомбили місто. Ворог здає позиції та почав відступати.

Джерело: Бабель

Російські війська не зуміли захопити Харків та бомбили житлові райони авіацією та реактивною артилерією, намагаючись завдати місту якнайбільшої шкоди. Тепер їм доведеться скуштувати люті українських захисників.

Контрнаступ під Харковом
Збройні сили України відтіснили окупантів від міста. Як розповів голова військової адміністрації Харківщини Олег Синєгубов, ЗСУ вдалося витримати напад ворога та перейти у фазу не просто відсічі, а контрнаступ та відкинути сили окупантів від Харкова.

Лінію ворога вони відсунули в Сумському напрямку від Харкова, повністю зайнявши позиції державного кордону,
– заявив Синєгубов.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я слухав по PL TV недавно. Підтверджую. Не кіпешуй, прошу.

Ок, не буду
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я слушал его сегодняшнее выступление и там этого не было. Может пропустил ещё одно
Ссылку можно на прямую речь, а то будет как с «тезисами Ермака»


   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ок, не буду
від 3.30
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Чим?
Ждёшь ответа,что тактическим ЯО? ИМХО,сначала300мм Торнадо.Если хуйло начнёт увеличивать ставки.а другого пути у него не осталось.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

да, мы наблюдаем эпическую работу США :)
сходила в секту теории заговора
пересказ

масштабная операция США "на живца"
из Афгана уходили с позором , побросав оружие и бюджет специально - (ну, то ясно было)
хромую утку изображали
Украина строила дурочку в короткой юбочке , когда все кругом кричали о войне -
заманивала и провоцировала своей беспомощностью

Велике будивництво - операция прикрытия
Что они возили по стране под видом кирпичей, и что строили - хз

Первый удар, который должен был уничтожить авиацию и ПВО,
уничтожил муляжи м фейки. Все, что надо, осталось целым

Там еще много чего.
Мне одно интересно,
Если это правда - то как они сохранили тайну в нашей стране? ;o
є продовження, але я поки  помовчу
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
PAL

Ждёшь ответа,что тактическим ЯО? ИМХО,сначала300мм Торнадо.Если хуйло начнёт увеличивать ставки.а другого пути у него не осталось.

смерчами вже лупили, яке "торнадо" мля?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

є продовження, але я поки  помовчу
Та давай вже, цікаво. Завжди полюбляв теорії заговору
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/4/7328321/

Спасибо. Конечно Зеленский не дипломатично сказал, но каждый день гибнут украинцы от соплежуйства НАТО.
И он сейчас настолько популярен в Европе и Штатах что ему можно ипать этих соплежуев
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Показати зображення...

Вдивіться, яка майстерна на гробах хохлома…
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ждёшь ответа,что тактическим ЯО? ИМХО,сначала300мм Торнадо.Если хуйло начнёт увеличивать ставки.а другого пути у него не осталось.

 :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

да, мы наблюдаем эпическую работу США :)
сходила в секту теории заговора
пересказ

масштабная операция США "на живца"
из Афгана уходили с позором , побросав оружие и бюджет специально - (ну, то ясно было)
хромую утку изображали
Украина строила дурочку в короткой юбочке , когда все кругом кричали о войне -
заманивала и провоцировала своей беспомощностью

Велике будивництво - операция прикрытия
Что они возили по стране под видом кирпичей, и что строили - хз

Первый удар, который должен был уничтожить авиацию и ПВО,
уничтожил муляжи м фейки. Все, что надо, осталось целым

Там еще много чего.
Мне одно интересно,
Если это правда - то как они сохранили тайну в нашей стране? ;o
ВО!!!! (tu)
Хороший, жырнючий сюжет, как мировая закулиса споймала несчастную наивную Россию за занятием онанизмом за сараем и гнусно надругалась в "нэпрыродный спосиб".
Это можно такой блобакстер зафигачить, шо Ридли со Скрттом горькими слезами плакать будут. Можно даже сестробратьев Вачовски привлечь.
Роль Зеленского можно дать ДиКапио или Тому Крузу.
С ролью хуйла будет затык, правда. найти шось такое опухше-мелкое трудновато. :D
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Спасибо. Конечно Зеленский не дипломатично сказал, но каждый день гибнут украинцы от соплежуйства НАТО.
И он сейчас настолько популярен в Европе и Штатах что ему можно ипать этих соплежуев
все він правильно сказав
дєрьмо має знати що є дєрьмом
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Показывали кацапского у..бка, который браво ехал на танке "защищать белых русских детей", сейчас в плену переосмысливает весь свой бред. Надо было такое ляпнуть.  :facepalm1:  То, что они собрались от кого-то защищать каких-то "русских", это известный пропагандистский трюк, но припутать сюда расизм еще никто не пытался. Похоже на то, что мы в их недалеком зазомбированном сознании люди непонятно какого сорта или вообще не люди (недаром хакерам сказали рисовать свиней, это расчеловечивание), а люди второго сорта у этих недалеких кацапских фашистов ассоциируются с представителями других рас, отсюда и подобные нелепые высказывания.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Спасибо. Конечно Зеленский не дипломатично сказал, но каждый день гибнут украинцы от соплежуйства НАТО.
И он сейчас настолько популярен в Европе и Штатах что ему можно ипать этих соплежуев

Він все вірно робить підвищуя ставки. Він популярний і заганяє гребаних американо-европейських крис у кут.
Якщо буде мовчати - вони будуть дип консерніть і далі
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Кацапські народні забавки - мертвешки


https://pp.userapi.com/hFFswz7k2plV8rRGj-V4usqxXlSRiVo7bcgMdQ/3ZSVg_hntVA.jpg

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Нам терять нечего а политикам из ес и нато есть - голоса избирателей.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Він все вірно робить підвищуя ставки. Він популярний і заганяє гребаних американо-европейських крис у кут.
Якщо буде мовчати - вони будуть дип консерніть і далі

Соглашусь. Я не понимаю чего они так сцат кацапов.
Украинцы уже показали чего стоит их хваленная армия. Удобрение для украинской земли и металлолом для Ахметова.
Подозреваю что и его ядренные войска в таком же состоянии. И генералы просто засцат их применять
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

ВО!!!! (tu)
Хороший, жырнючий сюжет, как мировая закулиса споймала несчастную наивную Россию за занятием онанизмом за сараем и гнусно надругалась в "нэпрыродный спосиб".
Это можно такой блобакстер зафигачить, шо Ридли со Скрттом горькими слезами плакать будут. Можно даже сестробратьев Вачовски привлечь.
Роль Зеленского можно дать ДиКапио или Тому Крузу.
С ролью хуйла будет затык, правда. найти шось такое опухше-мелкое трудновато. :D
Денні ДеВіто, ума ниприложу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія