Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

+100500
як тут хтось сьодні сказав, не треба з національної катастрофи робити глобальну (с)

Я сказал... И шо?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вже списують на погану погоду. Хоча є відео з камери десь на вулиці - ідеально чисте небо.
и так сэм раз.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

делаем ставки : НАТО зассыт
Да, по принципу - да мы охуели и шо вы нам сделаете?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

миг 21 это треш
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вже списують на погану погоду. Хоча є відео з камери десь на вулиці - ідеально чисте небо.

Ну ок, якщо сказали погана погода, значить погана погода. І нічого тут нагнітати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вертолёт разбился в 11 км от взлётной полосы..

Сомневаюсь, что кто-то кого-то сбивал..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Да, по принципу - да мы охуели и шо вы нам сделаете?
могут сделать эти бесхребетные: дать нам Пэтриоты
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

гвинтокрил впав в 20 км від берега судячи з статті
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Тільки сьогодні була інформація на УП, що стягує додаткові війська з всяких Казахстанів і Киргистанів.

Узбекистан и Киргизстан
там у них смешные армии
и в сумме как половину от Белорусов
больше разговоров чем тех войск
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Румунія
со звёздами?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Румунія
Та ну. Це ж москальський літак. Хіба ні?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мешканці Нового Бугу годують полоненого окупанта з Криму. Той плаче.
https://storage2.censor.net/video/3/bug.mp4

А мне понравился наш, в синей шапке, подошёл с выражением лица «это шо за xy йня ?», посмотрел на баб, но промолчал..,
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Румунія

Нихуя не понял. Румынский самолет со звездой?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Тобто кацапи збили літак і вертоліт країни НАТО??
Подождём подтверждения из официальных источников.
Если это так, то хуйло проверяет НАТО на слабо! " Я буду сбивать где угодно ваши самолёты и мне ничего за это от  вас не будет!"
Имхо логичный ответ, если инцидент имел место, это запрет российской авиации летать над Черным морем и Украиной.
 С поставкой современного ПВО в Украину в комплекте с расчетами. А также сбитие российских военных самолётов в зоне ответственности. Фактически это война между РФ и НАТО! хуйло- безумец!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Нихуя не понял. Румынский самолет со звездой?
та то слав дезу прет
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Резолюція Генеральної асамблеї ООН «Агресія проти України» буде використана у міжнародних судах.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Росія, Сирія, Північна Корея, Білорусь, Еритрея - це єдині країни, які проголосували проти резолюції Генеральної асамблеї ООН «Агресія проти України». Так виглядає самотність Росії у світі», - зазначив він.

Кулеба зауважив, що резолюцію підтримала 141 держава ООН, що є рекордною кількістю голосів з 2014 року.

«При тому що текст максимально жорсткий. Так виглядає антивоєнна коаліція за Україну», - наголосив міністр.

Глава української дипломатії поінформував, що документ констатує наявність агресії, вимагає від Росії припинити вогонь та вивести війська з Україна за межі її міжнародно визнаних кордонів, тобто включно з Кримом і ОРДЛО.

«Ця резолюція є не лише важливим політичним сигналом ізоляції Росії та фіксацією її злочинів, у тому числі агресії. Її також використають у міжнародних судах», - підкреслив Кулеба.

Як повідомляв Укрінформ, 2 березня Генасамблея ООН ухвалила резолюцію «Агресія проти України», яка засуджує вторгнення Росії в Україну й вимагає від РФ негайно вивести війська з української територ

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

хуйло- безумец!

Америку відкрив...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

ось маєте приклад пропагандиської і інфовійни на очно. і того чекають союзнирки каців в верхівках заходу,щоб погнати хвилю і збити запал ентузіазму та гогтовності взяти нас до себе. І ці союзники будуть користуватися всіма можливими "фактами" (дезою)і фактами (власне такими як тут деякі постять від розпуки,злості і ненависті-про полонених.про суди в супереч конвенціям і т.д). Виграти війну на полі бою  тепер не вистарчає,часом її треба виграти в судах і в опінії світової спільноти. Ми вчимося і не даймо нам оступитися.

Я в конвенциях не силён… вот только непонятно, как может быть военнопленным кто-либо без объявления войны?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я в конвенциях не силён… вот только непонятно, как может быть военнопленным кто-либо без объявления войны?

 (tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Та ну. Це ж москальський літак. Хіба ні?

Ага, вже очі не бачать від недосипу
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

На кордоні було 120 тис. Ми завалили тис 5-6. Нехай 10.
Де решта? 110 тис. ще бродить по території України.

А що з рештою армії? Там десь 2.5 млн. резерву.
++==========================================================+
Ось 4-го березня госдура парашки й буде затверджувати призив резерву...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://twitter.com/view/status/1499113978684973064
Интересно где сделана фота...
Кацапы там вижат "а пачиму трава зилёная"...
хз, где они там траву увидели... сухостой какой то
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я в конвенциях не силён… вот только непонятно, как может быть военнопленным кто-либо без объявления войны?

А что они теперь: уголовные преступники, убийцы по криминальной статье?

Я думаю что в международных судах признают что по формальных признаках была обьявлена война, названная военной операцией.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А что они теперь: уголовные преступники, убийцы по криминальной статье?

Я думаю что в международных судах признают что по формальных признаках была обьявлена война, названная военной операцией.
войну нельзя объявлять другой стране просто потому что тебе так захотелось. Это военное преступление
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

да ладно давай линку
+=====================+
Щойно в новинах було...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

2 ракети поцілили в штаб харківської територіальної оборони :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я в конвенциях не силён… вот только непонятно, как может быть военнопленным кто-либо без объявления войны?

Если они не военнопленные, то ты не можешь утверждать, что против тебя идёт война... Интерпретация ситуации должна быть последовательной...

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Тобто кацапи збили літак і вертоліт країни НАТО??
+===============+
І в його терводах...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А что они теперь: уголовные преступники, убийцы по криминальной статье?
Судячи з фото та відео зажмурених та полонених вони по суті зелені чоловічки. Те ж саме з технікою. На ній здебільшого немає розпізнавальних знаків кацапської армії.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мстит за поставку нам оружия.Тактически выбор правильный- прощупать НАТО на слабеньких странах таких как Румыния, Болгария, Прибалтика
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
PAL

шо-о-о-????  ;o

https://www.express.co.uk/news/world/1574690/Romanian-fighter-missing-helicopter-crash-Ukraine-Russia-war-updates-world-war-3

A MiG-21 LanceR Romanian Air Force from the 86th Air Base, carrying out an air patrol mission over Dobrogea vanished from the radar on Wednesday evening, and a Puma rescue helicopter sent on a search mission also disappeared.  A Defence Ministry spokesman has confirmed that the Romanic Military rescue chopper had crashed and that there were five casualties.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

+=====================+
Щойно в новинах було...

Никто никого не сбивал..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Интересно где сделана фота...
Кацапы там вижат "а пачиму трава зилёная"...

 Так сказати їм: це ж не ваш засніжений Сибір...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

+===============+
І в його терводах...

Бля, да уймитесь... Никто никого не сбивал...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.


Америкоси кажуть, що ми правильно рахуємо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 11 гостей
 
Повна версія