Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Тому треба на вiдео записувати як вiн сам говорить номер i назву частини i прiзвище командира, тодi вiн для кацапiв стае зрадником

Я полоненому перед цим казати це ме тебе провiряемо чи не брешеш, так як iмена всiх комадирiв ми знаемо (не залежно це правда чи нi), ну i припугнути поза камерою для острастки

так, починати треба з того хто вони і скільки їх
а потім вже - чого прийшли
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ще один сайт

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

який в жопу спецназ

нiякий пiдроздiл не може дiяти без поставленого ясного завдання

Всi байки я не знав це натренований п***а для прикриття.
Це значить iх готували для вторгнення заздалегiть навiть в цьому планi
Згоден, вони готувались давно, і я так розумію дуже здивовані що не по поплану все йде.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

це не сопляк ,бля :X  Це боєць-загарбник з автоматом ,гот товий стріляти і вбивати .
 тебе коли в підворітнгі такий приріже,теж будеш казати-та він сопляк ,не розуміє що робить?
 "дебіли бля" (с) з їх "пацанами.сопляками,дєтьмі" і решту казочок для свого оправдання злочинців,окуповуючих його землю. 8-:

100%

Кожний з них по умовчанню е военним злочинцем. Злочинець бiльше, злочинець менше це деталi, але всi злочинцi, розумiння цього повинно бути i у нас i у них

В Велику Вiтчизняну був лозунг "Убей немца" не "убей плохого немца", а убей просто немца
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

так, починати треба з того хто вони і скільки їх
а потім вже - чого прийшли
Мабуть це і так наші знають.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

так, починати треба з того хто вони і скільки їх
а потім вже - чого прийшли

Навіть не записувати, а якщо можна в руки картонку з ім’ям та датою народження
Щоб фіксувати назавжди - Інтернет все згадає
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Объявить по войскам пленных не брать - хотя бы один завтрашний день.
а ось це провокація  і модерам треба втрутитися. Списую на дурість ,бо диванному навіть в голову не прийде- ця міра ОБОПІЛЬНА і все записується юристами у всьому світі.
 ЦУе тільки диванні "месники"-придурки можуть хотіти такі обяви і такі дії. "дебіли бля" (с).
  Одне добре-командування таки не " кнопи" (не очікував від тебе такої дурні,хоч то і просте бла-бла).
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

який в жопу спецназ

нiякий пiдроздiл не може дiяти без поставленого ясного завдання

Всi байки я не знав це натренований п***а для прикриття.
Це значить iх готували для вторгнення заздалегiть навiть в цьому планi
их год собирали возле границы и уже каждая собака знала зачем
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Навіть не записувати, а якщо можна в руки картонку з ім’ям та датою народження
Щоб фіксувати назавжди - Інтернет все згадає

Правильно!

Вiдео розповсюдити важче, а картинка буде гуляти

Краще добавити також:

 В/Ч ХХХХХХХ
кмд: Хуйкин


Це для них буде вбивати мораль що вони типу зрадники (там е таке повiр'я що кацапи затреляться але не пiддадуться, а тут на тобi)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Сайты "Дождя" и "Эха Москвы" блокируют, "Эхо" отключено от эфира ©
у кацев сейчас заблокированны практически все соцсети кроме телеги
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Сука, как же нужно ПВО
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.


Александр Коваленко
@zloy_odessit
·
10 мин
Из Мурманска приходит интересная информация.

В город стали поступать первые посылки в целлофане из состава местных морпехов. Всего около 300 жмуриков из состава 61-й ОБрМП. Родственники не всех могут опознать  многие тела в трудноузнаваемом, поджаренном виде.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Информация из Брянска:
1. Две городских больницы перевели под госпитали. Полные раненых.
2. До этого месяц приходили составы с военной техникой по 4 в день. Уже несколько дней ничего не приходит.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Всi в курсi

Те що вони говорять, то легенда на випадок полону

iх готували як поводити себе в полонi так що вони добре знали

не може бути офiцера який не знае своi задачi

не може бути водiя технiки який не знае маршруту

то що лепечуть це п***а для прикриття

Всі все знають..  всі.. і всі кіздят
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

так, починати треба з того хто вони і скільки їх
а потім вже - чого прийшли
а от з тим спокуха- там є специ власне по допитах і є протоколи. Причому протоколи з обох сторін (хоча в каців все через жопу). що можна говорити вільно і відкрито ЗРАЗУ після полонення.а що мусять взнати з примусом. Принаймні в амармії то існує і інструктується своїх вояків до запамятання на зубок (щоб памятав і  коли дідом буде).
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

а ось це провокація  і модерам треба втрутитися. Списую на дурість ,бо диванному навіть в голову не прийде- ця міра ОБОПІЛЬНА і все записується юристами у всьому світі.
 ЦУе тільки диванні "месники"-придурки можуть хотіти такі обяви і такі дії. "дебіли бля" (с).
  Одне добре-командування таки не " кнопи" (не очікував від тебе такої дурні,хоч то і просте бла-бла).

Провокацiя 100%, будь ласка на замiтку
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Всі все знають..  всі.. і всі кіздят

Значить треба iм вiддати належне, готували iх добре i заздалегiть

Але на все е вiдмичка
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

100%

Кожний з них по умовчанню е военним злочинцем. Злочинець бiльше, злочинець менше це деталi, але всi злочинцi, розумiння цього повинно бути i у нас i у них

В Велику Вiтчизняну був лозунг "Убей немца" не "убей плохого немца", а убей просто немца

И не смотря на это отношение к пленным немцам было бережное. За убийство пленного - трибунал. В лагерях они жили лучше чем советские зеки.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я тут выше писал, что переслал своему однокласснику ( подполковник пенсионер из Ульяновска) фото его разбомбленого дома вчера в Харькове на Баварии и его убитых соседей. Он прислал ответ и я привожу полность для вашего понимания ситуации в России.     Юра, я всё знаю. Общаюсь с Наташей Полониной. Она присылает мне видео и фото. Я честно говоря в глубоком трансе. Не могу ни спать, ни есть, ни работать... всё как будто не со мной происходит... валерьянка уже не помогает. Надо переходить на более сильные успокаивающие (хотя и это я думаю не поможет). Я тоже думаю, что нацисты как раз с другой стороны, те кто это всё развязал. И судить их надо международным судом и приговорить к расстрелу за преступления над мирными  людьми. Но сделать то я ничего не могу. Была в городе демонстрация - разогнали конечно....Юра сочувствую вам. Никаких нервов уже не хватает.. Держитесь...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://twitter.com/view/status/1499044510222983175
на розробку "не вбиваючого",що складає плани власне на вбивство своїми бойовими підрозділами. "дебіл бля" той штабний. причому хтось в родині з українців був.тепер кацап калібрований.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://twitter.com/view/status/1499045638117462018

Документiв немае?

Значить свiдомо документи забрали i його кинули

Треба це поширювати

Бажано казати що його покинули коли ще вiн був живий
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Байрактар не може знищити колону, в нього лише кілька ракет.

Звісно, що це не так. Правильно вибрана ціль у колоні як то вантажівка з боєкомплектом чи установка з ракетами може вибухнути так, що знешкодить багато машин навкруги.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

И не смотря на это отношение к пленным немцам было бережное. За убийство пленного - трибунал. В лагерях они жили лучше чем советские зеки.

Пiздiш, ватный дядя, почитай историю

з тех 100 тысяч немцев что сдались в плен под Сталинградом, в живых осталось меньше 10 тысяч.

Выжило бы больше если бы сражались до конца
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Пардон
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

хуйло запретил к вывозу суммы наличных более $ 10 тыс,  - Лента. ру
новость еще за вчера
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Яковина  В России начали блокировать YouTube. Если у вас нет VPN, скорее устанавливайте!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я тут выше писал, что переслал своему однокласснику ( подполковник пенсионер из Ульяновска) фото его разбомбленого дома вчера в Харькове на Баварии и его убитых соседей. Он прислал ответ и я привожу полность для вашего понимания ситуации в России.     Юра, я всё знаю. Общаюсь с Наташей Полониной. Она присылает мне видео и фото. Я честно говоря в глубоком трансе. Не могу ни спать, ни есть, ни работать... всё как будто не со мной происходит... валерьянка уже не помогает. Надо переходить на более сильные успокаивающие (хотя и это я думаю не поможет). Я тоже думаю, что нацисты как раз с другой стороны, те кто это всё развязал. И судить их надо международным судом и приговорить к расстрелу за преступления над мирными  людьми. Но сделать то я ничего не могу. Была в городе демонстрация - разогнали конечно....Юра сочувствую вам. Никаких нервов уже не хватает.. Держитесь...
Вы сделали важное дело
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Пiздiш, ватный дядя, почитай историю

з тех 100 тысяч немцев что сдались в плен под Сталинградом, в живых осталось меньше 10 тысяч.

Выжило бы больше если бы сражались до конца

Вообще то историки склоняются к цифре 200 000. Но тут особый случай. Они долго были в окружении. Голодные и обмороженные.
Примерно 70 процентов из попавших в плен немцев имели серьезные обморожения и дистрофию. Почти каждый из них страдал авитаминозом. То есть это были уже тяжело больные, изможденные люди. Даже если бы они были помещены в идеальные условия, большинство все равно бы погибло. Просто потому, что пережитые ими голод и холод, а также полученные в боях раны имели необратимые последствия для здоровья. Кроме того, немалое количество военнопленных стали жертвами эпидемий — дизентерии и тифа.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Наверх мы товарищи все по местам
Последний парад наступает
Одесса въебaлa ракетой по нам
Коробочка наша пылает

Не скажут ни телек, ни ТАСС, где легли
Во славу хуйла идиота,
Сегодня опять без потерь обошлось
Объявят в Геншабе уроды ...
+=================================================+
Судячи з фотки - таки десантний. Дуже характерна форма.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
PAL

У мікрорайоні Алмазний, у Полтаві, тероборона та небайдужі громадяни затримали мародера

Вдень 2 березня у Полтаві затримали чоловіка, який займався мародерством. Небайдужі прив’язали його скотчем до стовпа та почепили аркуші з написами «мародер». Фото та відео із затриманим опублікували користувачі Telegram-каналів.

Затримання відбулося у мікрорайоні Алмазний — на вулиці Івана Мазепи, поблизу будинку № 37. Від подробиць правоохоронні органи, представники влади та тероборони утрималися. Перехожі пропонували лишити його
https://poltava.to/news/65023/

Показати зображення...

у Дніпрі теж виловлюють падлюк!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Пiздiш, ватный дядя, почитай историю

з тех 100 тысяч немцев что сдались в плен под Сталинградом, в живых осталось меньше 10 тысяч.

Выжило бы больше если бы сражались до конца

 + Читав книгу німецькою: "Лікар із Сталінграда..." описувались жахіття совкового полону...але ми і так це знали від наших родичів, яких просто так кидали у сибірські концтабори.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В мене є досвід входу в Афган.
Про те куди будемо йти старшина роти сказав за добу до початку, після двох тижнів в районє развєртиванія.
Ніхто нічого не навчав що говорити в полоні.
Для водіїв команда слєдовать в колонє.
Я на 90% впевнений, що ота рядова босота до останнього не знала куди й навіщо .
Хоча й не виключаю, що в своєму колі бравади стосовно "хахлов" було достатньо, але без силового контакту
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В мене є досвід входу в Афган.
Про те куди будемо йти старшина роти сказав за добу до початку, після двох тижнів в районє развєртиванія.
Ніхто нічого не навчав що говорити в полоні.
Для водіїв команда слєдовать в колонє.
Я на 90% впевнений, що ота рядова босота до останнього не знала куди й навіщо .
Хоча й не виключаю, що в своєму колі бравади стосовно "хахлов" було достатньо, але без силового контакту

У меня был знакомый который прошел Афган.  Лет 10 назад он умер.
Он рассказывал. Он был призывником обычным. Их посадили в самолет. Куда летят не сказали. А прилетели уже в Афган.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В принципе, амеры правильно кипишь поднимали...
"Завдяки успішним діям одного з підрозділів ЗСУ російські окупанти втрачають не тільки техніку та живу силу. В паніці вони лишають і таємні документи. Так, у нашому розпорядженні опинилися планувальні документи одного з підрозділів батальйонної тактичної групи 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського Флоту Російської Федерації.
Серед отриманих документів робоча карта, бойове завдання, таблиця позивних, таблиці сигналів управління, таблиці скритого управління, список особового складу тощо.

Виходячи з отриманої інформації, відомо, що плануючі документи на війну з Україною були затвердженні ще 18.01.22 року, а сама операція із захоплення України має пройти протягом 15 діб, а саме з 20.02. по 06.03.
Підрозділ ворога мав здійснити висадку з ВДК «Орськ» в районі населеного пункту Степанівка-1 та надалі діяти з військовими частинами 58-ї армії РФ, а саме з 177-м окремим полком морської піхоти ЧФ РФ. Кінцевою метою цих сил було блокування та взяття під контроль Мелітополя.

Отже, коли в черговий раз хтось із полонених скаже, що приїхав на навчання і заблукав - не вірте! Вони знали, вони ретельно планували і готувались."
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Макаров освободили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія