Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Еше звено.
Ти, сука, диверсант? Ти кому тут повідомляєш про пересування наших військ? Пельку заткни.
Прошу модераторів звернути увагу! тут ворог!

Останнє редагування: 1 березня 2022 18:48:10 від Генрих Германович
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://twitter.com/view/status/1498686524963049472кантимировці

 У кожному обласному центрі росії є інтернет форуми. Потрібно такі відео відправляти відповідно до того звідки полонений приїхав.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Массовый авианалёт на Харьков...
Я четыре самолёта насчитал...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

хуйло и на НАТУ яд. дубиной уже махает,правда, пока осторожно
  :D  а толку, там та "дубинка" наскрізь прогнила   :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

/1325061
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

забаньте ідіота

Ага три канала идиотов.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вопрос. Кто в курсе. Естественно без деталей.
Меня уже пару дней от этого вопроса плющит.
На киевском направлении , в основном,  пехота против рашистов воюет . И арта. И пво.
Я ещё ни одного нашего танка или Бтра в роликах в телеге и здесь не видел.
А оттуда танки прут.
А наши все дэ? В зоне оос основное количество - это понятно. Но ведь здесь без тяжёлой техники тоже нельзя?
+================+
Добре ховаються...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
Agh

Ти, сука, диверсант? Ти кому тут повідомляєш про пересування наших війвськ? Пельку заткни.
Прошу модераторів звернути увагу! тут ворог!
Він кацапським літакам радіє  :X
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вопрос. Кто в курсе. Естественно без деталей.
Меня уже пару дней от этого вопроса плющит.
На киевском направлении , в основном,  пехота против рашистов воюет . И арта. И пво.
Я ещё ни одного нашего танка или Бтра в роликах в телеге и здесь не видел.
А оттуда танки прут.
А наши все дэ? В зоне оос основное количество - это понятно. Но ведь здесь без тяжёлой техники тоже нельзя?

Я правильно понял, что твои 5 страниц слезливого флуда были ради одного этого вопроса?
 
Что тебе ещё рассказать?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

У кожному обласному центрі росії є інтернет форуму. Потрібно такі відео відправляти відповідно до того звідки полонений приїхав.
вони таке не дивляться а якщо і подивляться думку свою не змінять. Лише переляк в очах сцаря змусить іх замислитись
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

  :D  а толку, там та "дубинка" наскрізь прогнила   :-)o

Лучше не проверять, одна фуйня из 100 долететь таки может, ну и + сами пуски вызовут почти автоматическую массовую ответку. И 3,14здец планете
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

наші вроді хакнули базу зі всіма іменами і даними орків, тре сцуко щоб хоч пару свідомих рашкаванів по тих адресах похоронки порозсилали які небуть, хоч на обісраному папері писані, хоча би тис 20 або більше і одночасно, або робота для нашої агентури там.
родіну вони защіщают підари...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Grigoriy Gorobiy, [01.03.22, 18:47]
Салтівка

Grigoriy Gorobiy, [01.03.22, 18:47]
Вже 2 вибухи
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

из Польши немного напряжно до Мариуполя лететь. там разве что прикрыть запад и центр Украины.
но в любом случае это хорошая новость.

З Польщі ніхто не буде літати...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Він кацапським літакам радіє  :X
брейк, пасани
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Короче первым делом после победы беру препода украинского.
прикинь, і сподвігли тебе на це "асвабадітілі русскоізичних", а не "нєонацисти-бендерафци" тортурами примусили.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомов, що Україна може завдати превентивного ракетного удару по Білорусі.

Двое суток СБУ предупреждает о том, что готовиться операция со стороны россиян по отключение каналов передачи информации и сразу же будут распространяться фейки

Ну потерпите чуток, не несите их сюда. Только ТВ рубанули, так сразу же бегут с ними...

Останнє редагування: 1 березня 2022 18:53:17 від alexUP
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Инна., [01.03.22, 18:46]
Бомбят Баварию, пролетело 4 самолета

Макс Камардин, [01.03.22, 18:46]
Бавария
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

‼️На Сумщині вороги мінують покинуту техніку

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України попереджає жителів області: будьте вкрай обережними!
28 лютого, у другій половині дня на Сумщині, в районі с. Штепівка, була кинута ворожа техніка, як потім вияснилося – замінована. На жаль, цього не знав наш співвітчизник, який хотів потрапити всередину. Пролунав вибух, в результаті якого громадянин отриимав ушкодження, не сумісні з життям.
Отже, будьте пильними, майте холодну голову!
Звикаємо жити у нових обставинах.  Перед нами нині стоїть дуже багато нових викликів, але ми вистоїмо. І обовязково переможемо.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вопрос. Кто в курсе. Естественно без деталей.
Меня уже пару дней от этого вопроса плющит.
На киевском направлении , в основном,  пехота против рашистов воюет . И арта. И пво.
Я ещё ни одного нашего танка или Бтра в роликах в телеге и здесь не видел.
А оттуда танки прут.
А наши все дэ? В зоне оос основное количество - это понятно. Но ведь здесь без тяжёлой техники тоже нельзя?

Камрад, ти мене розчаровуєш...
Ти ж начеб-то син військового, з вищою освітою, дочку вже теж виростив розумною.

От наxyя такі питання тут на форумі?  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Лучше не проверять, одна фуйня из 100 долететь таки может, ну и + сами пуски вызовут почти автоматическую массовую ответку. И 3,14здец планете
А як це "не перевірять"?
Там тупа абізяна з гранатою  і без тормозов, тому поняття "не провоцировать" тут не діє від слова "совсем".
Якщо хтось думає що поряд з тією обізяною є "адекватніші" які зупинять "абізяну" хочаб "табакеркою"  :lol:  то він "наївний дурень" бо "абізяною з гранатою" є весь кацапський народ  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

танки проти танків воюют тільки у wot.
в житті - це найтупіше можливе використання.
Ну я не говорю про лоб в лоб как под Дубно идти.
Но ведь пока колона русни на марше или только разворачивается - во фланг ударить. Это ведь классический прием ещё со времён второй мировой.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вопрос. Кто в курсе. Естественно без деталей.
Меня уже пару дней от этого вопроса плющит.
На киевском направлении , в основном,  пехота против рашистов воюет . И арта. И пво.
Я ещё ни одного нашего танка или Бтра в роликах в телеге и здесь не видел.
А оттуда танки прут.
А наши все дэ? В зоне оос основное количество - это понятно. Но ведь здесь без тяжёлой техники тоже нельзя?
Все є.
Де треба й не треба.
Працюють з засідок. Прийшли знищили та пішли - ти що не бачиш що боротьба за повітря йде й чимало кацапських літаків та гелікоптерів у повітрі?!
Танки бережуть, плюс населення їх не фільмує й правильно робить.
Не сци, все буде добре.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Еще 7-ми вечера нет, а три юзера уже в говно упоролись.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

прикинь, і сподвігли тебе на це "асвабадітілі русскоізичних", а не "нєонацисти-бендерафци" тортурами примусили.

це і є типовий приклад представника нашого народу, поки чужими граблями не в_єбе сабе по лобі, доти ніяк в голову не дійде, де біле, а де чорне  :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я правильно понял, что твои 5 страниц слезливого флуда были ради одного этого вопроса?
 
Что тебе ещё рассказать?
умоется :D
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Лучше не проверять, одна фуйня из 100 долететь таки может, ну и + сами пуски вызовут почти автоматическую массовую ответку. И 3,14здец планете

піх на ту планету
де немає вільної України
цей шарік і каци в т.ч. ще не зрозуміли з ким зв*язалися  :D

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ну я не говорю про лоб в лоб как под Дубно идти.
Но ведь пока колона русни на марше или только разворачивается - во фланг ударить. Это ведь классический прием ещё со времён второй мировой.

То може вони так і роблять.  :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Для обороны работа мобильных мото-пехотных групп, видимо, более эффективно. Как кто-то говорил, что 21-й век - это уже не век танковых битв. Хотя, бронетехника нужна для наступления. Так-что похоже, что украинские танки пока даже еще и не заводились. Все впереди.
Це саме правильне рішення... Кацапів розділяють і валять групами/колонами. Танкові баталії 1000 на 1000 танків залишилося в минулому це дорого і нерозумно.
В Зе ДУЖЕ гарні радники!  (tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Кацапи йдуть колонами по трасах. Де там танками воювати? Підставляти свої колони під удари авіації?
Так во фланг колонне ударить. Это же самое сладкое ещё со времён второй мировой. Идёт колонна....а тут слева или справа на нее танки...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ти, сука, диверсант? Ти кому тут повідомляєш про пересування наших військ? Пельку заткни.
Прошу модераторів звернути увагу! тут ворог!

это не наши, был авианалет на харьков
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ти, сука, диверсант? Ти кому тут повідомляєш про пересування наших військ? Пельку заткни.
Прошу модераторів звернути увагу! тут ворог!
То кацапы... со стороны Белгорода пришли... на низкой...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

думаю бульбаши заморачиваться не будут и сразу сдадутся
Я думаю ні.
там є "картопляні берсеркери" з Мар'їної Рощі. Якщо не в курсі, там з радянських часів був 5-й полк Спецназу ГРУ. В Афгані дуже ефективні були.
Ці точно будуть "бодатися".
Готуймося. (tu)  [ua]
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

це резерв
танки - так собі варіант для засідок
час не настав
Зрозумив.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

У кожному обласному центрі росії є інтернет форуму. Потрібно такі відео відправляти відповідно до того звідки полонений приїхав.
Вони не вірять, в жінки знайома пос. за Перм каже, - ви випустили зеків, вони стріляють, відео піздьож назнімать можна чого завгодно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Це саме правильне рішення... Кацапів розділяють і валять групами/колонами. Танкові баталії 1000 на 1000 танків залишилося в минулому це дорого і нерозумно.
В Зе ДУЖЕ гарні радники!  (tu)
радники в Генштабі. В ГЕНШТАБІ.
Воює - армія, керує - Генеральнйи штаб.
Зе - озвучує політичну позицію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія