Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Хуйовые у него похоже гадалки
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Панове...я щось розгублений. Не знаю що ще можу зробити для країни. Сам комісований з такою купою проблем, що і в мирний час ледь пересувався. Вивіз сімю на західну в перші дні, сам не знаю як 40 годин за кермом провів, оскільки навіть на дачу літом їх привезти було подвигом. Ми були під києвом в перші дні і навіть не збирались нікуди виїзжати. Спробували вїзати в київ і відстоявши пів дня вирішив відвезти своїх до знайомого. В тому що було на нас надіто, без речей, грошей і майже без документів  доьре хоч ноутбук був. Тут взяв на себе забезпечення біженців. Розчистили стару хату в знайомого і тягну на собі зараз 9 чоловік, плюс родичі в києві. Що ще..заробляю гроші онлайн і на них допомагаю класти свинособачі сайти, інформаційну війну допомагаю вести, перераховую гроші на армію. Але...Всьо то херня. Бо все одно дивляться на мене місцеві як на дезертира, який мусить повернутись до києва.  Ну піду я в тероборону...але бл.., для мене пару кілометрів пройти проблема, толку з мене там. Ліків немає і скоро можу зовсім злягти, а що ще можу зробити в такий час, коли або ми їх, або вони нас.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

ракетами
+========================+
У тебе є такі ракети? Давай!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

35 хвилин тому Збройні Сили України нанесли удар Точкою-У по летовищу Бердянська, де загарбники зосередили велику кількість військ.
А вночі пара українських асів на Су-25 нанесли удар по колоні окупанта біля села Перемога, що йшла захоплювати Бровари.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

LAT 51.89211 LONG 29.33984
Данные со спутника аномальной теплой активности на 13.00 (аномальная активность 380 по Фаренгейту средняя)
Территория Беларуси возле границы Украины. Есть фото не знаю как добавить
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Панове...я щось розгублений. Не знаю що ще можу зробити для країни. Сам комісований з такою купою проблем, що і в мирний час ледь пересувався. Вивіз сімю на західну в перші дні, сам не знаю як 40 годин за кермом провів, оскільки навіть на дачу літом їх привезти було подвигом. Ми були під києвом в перші дні і навіть не збирались нікуди виїзжати. Спробували вїзати в київ і відстоявши пів дня вирішив відвезти своїх до знайомого. В тому що було на нас надіто, без речей, грошей і майже без документів  доьре хоч ноутбук був. Тут взяв на себе забезпечення біженців. Розчистили стару хату в знайомого і тягну на собі зараз 9 чоловік, плюс родичі в києві. Що ще..заробляю гроші онлайн і на них допомагаю класти свинособачі сайти, інформаційну війну допомагаю вести, перераховую гроші на армію. Але...Всьо то херня. Бо все одно дивляться на мене місцеві як на дезертира, який мусить повернутись до києва.  Ну піду я в тероборону...але бл.., для мене пару кілометрів пройти проблема, толку з мене там. Ліків немає і скоро можу зовсім злягти, а що ще можу зробити в такий час, коли або ми їх, або вони нас.
Не переймайся,молодежи и так хватает.В военкоматах больных и без навыка владения оружием все равно отшивают.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

треба негайно цю помийницю хакнути,  зв"яжіться хтось з профільниками


https://for-ua.info/viewforum.php?f=2&sid=e20746896fc0549e30093306bd56c7e4
Я б не радив цього робити. В них прихована зрада. Натягнуто виправдовують, що всрались і хизуються голою сракою.
Це потужно видно, все більше і більше. Наприклад:



Крим це Україна!

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

межконтинентальні
+==========================+
З 1994-го року їх у нас нема...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

LAT 51.89211 LONG 29.33984
Данные со спутника аномальной теплой активности на 13.00 (аномальная активность 380 по Фаренгейту средняя)
Территория Беларуси возле границы Украины. Есть фото не знаю как добавить

Або БТРи палають або пердакі москалів
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Нужно помочь беларусам.
По перше: не білорусам, а білокацапам. А по друге: не пиши фігню.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

LAT 51.89211 LONG 29.33984
Данные со спутника аномальной теплой активности на 13.00 (аномальная активность 380 по Фаренгейту средняя)
Территория Беларуси возле границы Украины. Есть фото не знаю как добавить

https://piccy.info/

Очень просто
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Прочему нет фото ,видео горы мяса? Ведь 5 тыс это не два три обугленных трупа? Сейчас у каждого есть мобилка, камера , где все эти трупы?
+===========================================+
ЗСУ, ТрО та інші мають інші, більш важливі завдання.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

35 хвилин тому Збройні Сили України нанесли удар Точкою-У по летовищу Бердянська, де загарбники зосередили велику кількість військ.
А вночі пара українських асів на Су-25 нанесли удар по колоні окупанта біля села Перемога, що йшла захоплювати Бровари.
Шо, прямо вот так в тараканьи войска точкой?
Да это же респектище..
Вот сча истерика недофюрера будет.. каДыров отдыхает
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Блт де ми наберем сала щоб стіки дерунів насмажити...

Смальцю натопимо.

Зі смажених свинособак
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Не переймайся,молодежи и так хватает.В военкоматах больных и без навыка владения оружием все равно отшивают.
Кожен має бути на своєму місці і займатись своєю справою. Не всім тримати автомати. Головне, триматись!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Панове...я щось розгублений. Не знаю що ще можу зробити для країни.
добродію,  покладіть бдлск сайт оцей , там завжди вилупки украінофобські товчуться
https://for-ua.info/viewforum.php?f=2
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://piccy.info/

Очень просто
Это Мозырский МПЗ. Уже нашел. Мало времени. Пожар. По размерам пятна большой.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Русский самолет иди на х у й
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

LAT 51.89211 LONG 29.33984
Данные со спутника аномальной теплой активности на 13.00 (аномальная активность 380 по Фаренгейту средняя)
Территория Беларуси возле границы Украины. Есть фото не знаю как добавить
www.piccy.info
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

+==========================+
З 1994-го року їх у нас нема...

Є.

В музеї південмаша.

В 19 році були на екскурсії, дивились.

Там і моделі супутників є.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
OS

Хуйовые у него похоже гадалки
та ні, піздаті
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ок предположим экипаж танка с 4 человек если 6 твс разделить на 4. Получается 1000 танков подбили? Где тогда все эти 1000 танков
+================================================================================+
Екіпаж танка - 3 кацапобандита. Ще спалили більше 800 ББМ. Там кацапобандитів трохи більше...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://piccy.info/

Очень просто
imgbb краще.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://twitter.com/view/status/1498547535950061571
На переговорах хуйло  ОТКАЗАЛСЯ забирать раненых и трупы!!
Сталинская школа! Москальня таке любить поважає і боїться!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

добродію,  покладіть бдлск сайт оцей , там завжди вилупки украінофобські товчуться
https://for-ua.info/viewforum.php?f=2
Я знаю цей форум. Більшість упороті, але саме там проскакувала ще в 14му році інформация про їх реальні негаразди. Тому Не виключено, що там і зараз почне з'являтись інфа про реальні втрати свинособак.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Про трупы и где они..
Работал я с атовцем ( все четко - удостоверение льготы) пару лет и вел с ним беседы..
Он не людимый ему 36.. Малоразговорчивый.
А был он в похоронной команде..
Фрагменты собирали - по его выражению.
Как только бой прошел - они на месте..
Труп имеет ценность - его выражение.
Кроме зафиксировать фото обыск на предмет документов - там и трофеи.  Броник каска оружие еще всякое..
Так что все верно.. бой прошел - те кому надо на месте..
....
Ехал он вчера на работу - сняли с поезда .. повестка ему..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Станом на 12.00 1 березня орієнтовні втрати озброєння та військової техніки противника ЗС РФ склали:

   
    літаків – 29 од.
    гелікоптерів – 29 од.
    танків ‒ 198 од.
    ББМ ‒ 846 од.
    арт. систем – 77
    засобів ППО – 7 од.
    РСЗВ – 24 од.
    БПЛА – 3 од.
    АТТ – 305 од.
    цистерн з ПММ – 60
    кораблів/катерів – 2.

Потери российских войск с начала войны в Украине составляют 5 710 человек, 200 взяты в плен.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Un million de personnes déplacées à l’intérieur de l’Ukraine, selon l’ONU
монд
мільйон переміщених осіб в Україні, за даними ООН
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Блт де ми наберем сала щоб стіки дерунів насмажити...
Я помітив, що буряти досить пухнасті.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А вот и сковалев подтянулся ( кто помнит)

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Amnesty International, Human Rights Watch et l’ambassadrice d’Ukraine aux Nations unies ont accusé lundi la Russie de faire usage de bombes à fragmentation et de bombes à vide, ou thermobariques.
Монд
Амнесті інтернешнл, хьюмен райтс воч та посол України в ООН засудили росію в застосуванні касетних та вакуумних бомб
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А вот и сковалев подтянулся ( кто помнит)

https://www.facebook.com/100001820318050/posts/7027806697289938/

Да, а когда-то гвоздиком машины царапал :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Бо все одно дивляться на мене місцеві як на дезертира, який мусить повернутись до києва.

Після перемоги ще знадобляться люди для відбудови всьго що порушила орда. Не горюй!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Это Мозырский МПЗ. Уже нашел. Мало времени. Пожар. По размерам пятна большой.

 ;o є вже офіційне підтвердження ?
пс бульбашовський НПЗ - іди на(х)  :K
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Зе в европарламенте по скайпу
Втыкайте - телевизор
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Это Мозырский МПЗ. Уже нашел. Мало времени. Пожар. По размерам пятна большой.

Пояснил бы

Наши ебнули?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 50 гостей
 
Повна версія