Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мы точно победим.
А всем российским военным кто припрется в Киев будет  песдец
Вы отсюда живыми не вернётесь
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Тримайтеся, пане Турчинов. [ua]

Бережи вас Бог
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Уничтожение российского десанта ПЗРК Стингер.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Полное видео подхуйлятника:

https://www.youtube.com/watch?v=xUjMu_n1zTc
Я не вангую, але здається мені, що нашою війною з РФ скористаються усі імперські саттеліти для національного самовизначення.
Такі думки після цього відео, бо відчувається, що кадиров спанталичений, як ніколи. Пахне йому смаженими шкварками.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мы с кумом тоже сегодня ездили в военкомат.
Кучки народа начинались от Арники а возле военкамата, человек 300-400.
Слева от входа в военкомат, стоял столик с термосами и жиночки, которые предлагали бесплатно чай\каву.
Тоже записали данные, сказали подготовить теп.вещи и не много сухпая на первое время = ждать звонка.
пс, представитель военкомата, сказал что сейчас с Малецким решает вопрос помещения и места подготовки.

 (tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Там надо несколько чертей шоб нажать )))).
)) радий тебе бачити друже...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

По позиціі зашуганих з нато

Більд передовиця
Шольц відправляє зброю проти хуйло

Тільки за сам заголовок деяких пацифікованих і денаціоналізованих ще б тиждень тому кондратій схопив.
Революція германськоі макітри

Показати зображення...

Оце діло.  (tu) Німці це і є смерть кощеєва хуйлова.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вороги скидають на Харківщину заборонені у світі касетні бомби з мінами "Лепесток"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

хто знає достовірно яка ситуація в Маріуполі?

Где-то далеко гупает.
Я на западной окраине.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

По ВВС пройшло що Абрамовичу передав керування клубом Челсі у траст. Вони мають інфу що його будуть видворяти з Британії за підтримку хуйла.
Це хороша новина, його бабки заморожені. Питання хто того хитрожопого прийме до себе.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

)) радий тебе бачити друже...
На взаем друже!!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я не вангую, але здається мені, що нашою війною з РФ скористаються усі імперські саттеліти для національного самовизначення.
Такі думки після цього відео, бо відчувається, що кадиров спанталичений, як ніколи. Пахне йому смаженими шкварками.
хрюкало, шмаркало а потім видало дон
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Такі бомби мають розмір із палець
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Боже яке щастя що німці штазієвську стару прошмандовку нарешті виперли на пенсію....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
PAL

Ну из раздела "юмор нашего городка" :D

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

хуйло лютує і проводить наради на Уралі: думав, що війна триватиме 1-4 дні
https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/26/7326255/


ще одне косвене підтверження цьому, нещодавно на кацапському дождю було інтервью з батьком полоненого(якогось мухамеда)... він підтвердив що то його син і сказав що його син планував 25 повертатися з "навчання"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Шо це у кадирова за "дон...дон...дон". Слово-паразит?.. Чи щось означає?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я не вангую, але здається мені, що нашою війною з РФ скористаються усі імперські саттеліти для національного самовизначення.
Такі думки після цього відео, бо відчувається, що кадиров спанталичений, як ніколи. Пахне йому смаженими шкварками.
я йому вчора пропонував вальнути хуйла
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

По позиціі зашуганих з нато

Більд передовиця
Шольц відправляє зброю проти хуйло

Тільки за сам заголовок деяких пацифікованих і денаціоналізованих ще б тиждень тому кондратій схопив.
Революція германськоі макітри

Показати зображення...
:gigi:  (tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Где-то далеко гупает.
Я на западной окраине.

Дякую
чи є те "затишшя" про яке говорять? Тобто гупає менше ніж учора чи так само?

Хвилюємось за маріупольців, вам дуже важко, до вас складна логістика але ще трошки протримайтесь
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

На майбутнє, якщо вистоїм, то усі переходи на кацапстан мають бути інженерними спорудами які легко зруйнувати
Для того щоб загальмувати просуненню кацапів якомога більше

Бо вони сунули в Україну починаючи з 1654 року, і ніщо не каже про те що вони відмовляться від спроб і в майбутньому

Армії у Раші більше не буде, ми її знищили..самі ...без Нати  :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

По ВВС пройшло що Абрамовичу передав керування клубом Челсі у траст. Вони мають інфу що його будуть видворяти з Британії за підтримку хуйла.
Це хороша новина, його бабки заморожені. Питання хто того хитрожопого прийме до себе.
ізраїль або португалія.він громадянин тих країн.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Зараз ВВС розжене це відео, я щойно редактору переслав

запитай чого ббс не показує втрати орків, таке враження що тема табу, навпаки нагнітають постійно наче ми повністю обречені
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Шо це у кадирова за "дон...дон...дон". Слово-паразит?.. Чи щось означає?
Аналог москальского "да". Понял, до?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Про вимкнення геолокації вже офіційно пишуть

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

я в полном ахуе, весь город в ахуе
что бы это не было ему п из дец в этом городе

навіть я -в полном охує. на голову не налазить -мер, твоє місто, люди...ШО Ж ТИ РОБИШ, сволото!! :(

нехай той пі зде ць прийде до нього неодмінно!


   
Re: 5 ранку. Початок Війни.



А от Азовсталь з Ілліча стоять вже третю добу. Навіть коксові батареї і домені печі загасили.

Это означает что коксовому производству и доменному процессу полный гаплык.
 Коксовые батарее  для запуска теперь необходимо полностью разобрать и сложить новые. Тоже с доменной печью.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

хуйло лютує і проводить наради на Уралі: думав, що війна триватиме 1-4 дні
https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/26/7326255/


ще одне косвене підтверження цьому, нещодавно на кацапському дождю було інтервью з батьком полоненого(якогось мухамеда)... він підтвердив що то його син і сказав що його син планував 25 повертатися з "навчання"
так все ж таки..курва хуйло на Урал переїхав... Поближче до свого головного голова....
Чи може лякається що в масквабадє його...можуть йопнути?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ходил записываться сегодня в тер оборону Белой церкви сказали приходите завтра . Пока нету зброи...
В белой церкви у же е всю раздали..
Когда подвезут ..тогда  и вас вызовем. :D
Писец людей полно.

Автомат ніколи зайвим в господарстві не буде. А тут нашару дають.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

І коли трупи підуть в Росію, це буде шок.

а вони можуть не підти.

орки підігнали польови крематорії. зпалять к куям усі тіла, а мамкам прийде папірець -зник без весті.
це бандерівці винні.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Радикал могут смотреть кацапы, пусть видят как они горят
Я никогда не сомневался, что на ФУПе есть мыслящие люди. :-B
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Друзья. Все в порядке, работаем, все подробности после войны.
Выключаюсь ввиду экстренного режима работы.
Мы победим. Слава Украине!

Слава богу живой
гнида :lol:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Юрій Гудименко
44 хв  ·

Наскільки мені відомо, росіяни тупо не знають, що їм робити далі.

Східна кримська колона російської техніки з боями зайшла до Мелітополя і почала кружити півднем Запорізької області. Спочатку рухались в один бік, потім зупинилися і поїхали в інший.
Росіяни тричі кидали небагаточисельний десант на міста на чорноморському узбережжі. Кожного разу, один за одним, це закінчувалося абсолютно однаково: піздюлями. Раз – не спрацювало, всім пізда. Два – не спрацювало, всім пізда. Три – та ж хуйня.

Росіяни якось не так, як всі, зрозуміли значення слова «системність».

В українських містах бродять ДРГ, причому якось тупорило ходять. Здається, виставлена їм командуванням задача так і виглядає: «Тупорило ходити, тупорило загинути». Навіть по тим міткам, які вони виставляли і за які загинули, ніхто не відпрацьовував.

Жили як кретини, померли як кретини. Знову про системність.

Під Київом ці чумні звірятка б‘ються з півночі і заходу головою об стінку нашої оборони. Причому б‘ються теж системно: так, щоб кожно разу було ще більш боляче.

Єдине, де ще проглядає щось схоже на план, це у зоні ООС, де йдуть важкі бої. І це при тому, що очовидна альфа-ціль всієї цієї війни для хуйло – оточити Київ. А з цим сталася прикра хуйня. Київ як стояв, так і стоїть.
Тому все, що залишається росіянам – бити по житлових кварталах. Просто тому, що вони можуть. І тому, що вони не можуть нічого більше.
Це виглядає як хаос. Це і є хаос. Втрата ініціативи, відмова від стратегічного плану.
А це означає, що їм пізда.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

нашою війною з РФ скористаються усі імперські саттеліти для національного самовизначення.
А хто тоді даватиме кадирову по одному мільярду рублів в день?.. він на таке не підпишеться  B-) 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія