Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

 Вангую, що із даного моменту піде процес інтенсивної здачі в полон тих, хто не здатний відступити на свою територію.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Цитувати

Глава фонда матерей сказала по десять звонков в час. Ищут своих детей.

Начали подозревать что Конашенков звиздит
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

саме так
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

 Холодо, вони втомлені - дві доби в русі і напрузі, незадовільний результат, моральний дух із мінусом, холодно, палива немає, їсти немає...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Geo Leros
19 хв  ·

WOG, SOCAR, ОККО і GLUSCO безкоштовно поставляє паливо українській армії. український бізнес, ви піздаті.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Українська державна програма для російських вбивць єМогила. На цю мить вже 3500 підключень!
(tu)  :D  :-B
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Холодо, вони втомлені - дві доби в русі і напрузі, незадовільний результат, моральний дух із мінусом, холодно, палива немає, їсти немає...
хватит уже, ты дурак?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вангую, що із даного моменту піде процес інтенсивної здачі в полон тих, хто не здатний відступити на свою територію.
ты где находишься мил человек?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Слишком спокойно. Уверен эти суки что то готовят.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

хватит уже, ты дурак?

Я всегда уважал вас на ФУПе за здравомыслие, но вы сейчас слишком в него окунулись.
Проблемы с обеспечением у врага очевидно есть. Не думаю, что критично, но все же.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

ты где находишься мил человек?
ясно, що не в Україні. Чи в Австрії чи в Німеччині, здається десь. Забув а айпі не відсвічує зараз.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

ясно, що не в Україні. Чи в Австрії чи в Німеччині, здається десь. Забув а айпі не відсвічує зараз.
надо банить. он реально заебал, ему что здесь цирк?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Кремлівське керівництво шоковане тим, що російські окупаційні війська наразилися на запеклий опір українців, а також дуже засмучені значними втратами техніки й особового складу. Обговорювали на нараді зокрема втрату колони військової техніки під Харковом, де нібито загинуло майже 200 російських окупантів.

От так сиділи собі строковики 23 лютого, бухали, відзначали день Советской Армии, а тут бах, в 4:00 підйом і погнали їх з перепою в бій.
Звичайно, що їм воювати влом.
24 серпня День Незалежності,
24 лютого день нападу,
рівно 6 місяців
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

ясно, що не в Україні. Чи в Австрії чи в Німеччині, здається десь. Забув а айпі не відсвічує зараз.

 І що?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Но сразу говорю всем россиянам. А они читают я уверен. Вам песда в Киеве. Вас всех убьют
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я всегда уважал вас на ФУПе за здравомыслие, но вы сейчас слишком в него окунулись.
Проблемы с обеспечением у врага очевидно есть. Не думаю, что критично, но все же.
он же троллит мразь
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

І що?
І всьо.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

І що?
пошел н а хуй
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.


А до того що, очі позамулювало, не бачіли нічього?
Де їхні діти стояли по2-6 місяців на "ученіях".

Ненавиджу кацапських мамок.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А хто не гидує дивитись кацапське ТБ? Як там висвітлюють війну?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Командування Повітряних Сил ЗСУ (20:04)

Протягом поточної доби російські окупаційні війська втратили  щонайменше 11 вертольотів різних типів, три винищувачі Су-30 СМ, 2 штурмовики Су-25 та ще один військово-транспортний Іл-76 МД із десантом окупантів.

Ворожу техніку знищували: винищувачі Су-27, бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів С-300 та Бук М-1.
Фронтовий бомбардувальник українських Повітряних Сил Су-24М одним заходом розгромив колону із 20 одиниць військової техніки.

Блискавично відпрацював екіпаж безпілотного авіаційного комплексу Байрактар ТБ-2, який знищив цілий залізничний ешелон із пально-мастильними матеріалами.
  на трахунок воєнних ешелонів. коли все стане на мирні рейки треба помалу міняти ширину колії.Спочатку паралельно а потім демонтуючи стару ширину.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я всегда уважал вас на ФУПе за здравомыслие, но вы сейчас слишком в него окунулись.
Проблемы с обеспечением у врага очевидно есть. Не думаю, что критично, но все же.
надо мной вертолеты летают мне не до его п из дежа
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Слишком спокойно. Уверен эти суки что то готовят.

уверен шо готовят для своего быдла "аргументацию" шоб назвать свою "операцию" войной во спасение рашки от "подлых империалистов"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Макрон базарит с Лукой. Пугает я надеюсь.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

а мой ребенок в киеве, давайте из австрии идите н ах уй
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А хто не гидує дивитись кацапське ТБ? Як там висвітлюють війну?

я я сьогодні по одній необхідній справі змушена була залізти на камсамольську правду - там мрак.... Україна вже здалася і завтра підписує капітуляцію

то пистець як їх зомбують
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

и это я одну страницу из 50-ти читаю
вам что всем нечем заняться? п и здуйте в тероборону
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Стреляют в Одессе

Черемушки. Недолго.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Фронтовий бомбардувальник українських Повітряних Сил Су-24М одним заходом
Як там Маріуполь? Це правда, що мер втік?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

я я сьогодні по одній необхідній справі змушена була залізти на камсамольську правду - там мрак.... Україна вже здалася і завтра підписує капітуляцію

то пистець як їх зомбують

Ти ще зайди на ЯПлякаль.
От там вирує победобесіє :lol:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Макрон базарит с Лукой. Пугает я надеюсь.
Чім налякаєш того у кого вже й так анальна пробка з триколором на стразєку у задньому отворі....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А хто не гидує дивитись кацапське ТБ? Як там висвітлюють війну?
патєрь нєт. асвабаждаєм Украину от гнєта англосаксов и нациков фашиков. стандартно. нічого нового. росіяни у фейсбуку усі повидалялись з друзів. самі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Украинская оппозиция выступила за скорейшие мирные переговоры с Москвой
Москва. 26 февраля. INTERFAX.RU - Украинская "Оппозиционная платформа "За жизнь" призывает к скорейшим мирным переговорам между Киевом и Москвой, заявил в эфире "Соловьев Live" сопредседатель партии Юрий Бойко.

"Мы сегодня собирались фракцией в парламенте. Мы выступаем за скорейшее проведение переговоров, дали публичные и непубличные сигналы, чтобы скорее начались переговоры о скорейшем завершении конфликта", - сказал он.


нравится мне сейчас интерфакс узкий

прям любо сомтреть

а бойко, еще на расстрел не тянет, но... уже не далеко
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А хто не гидує дивитись кацапське ТБ? Як там висвітлюють війну?
Зараз гляну. Вже наговорились. Кіно крутять. Гидко їх вмикати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

а мой ребенок в киеве, давайте из австрии идите н ах уй
+
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

бойко, еще на расстрел не тянет, но... уже не далеко

 (tu) 

А він де зараз?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія