Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ебобо не пишите где что летает
Может быть наша сушка
Мо вобше усім нічого не писати самозабанитись? ну ви як діти малі. Вона шо координати тої сушки указала? Десь під Каневом. Куди воно летіло? Звідкіля? Народ не панікуйте, там де нема з чого панікувати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ви уже знаєте як ця херня закінчиться?

ну добре, добре - сподіваюсь, після всієї цеї херні наші роздупляться хоча б на повноцінні візові  режими з кожним шматком колишньої сраної пiдорашки.

Так краще?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Смотрю какие чистенькие, перевязанные военнопленные и понимаю что они должны бояться. После того как кадыровцы закинули в сеть видео с отрезанием голов российским солдатам, их начали реально ссаться. А у нас даже диверсанты, не являющиеся военнопленными, знают что с ними будут аккуратно обходиться. Ну и как они будут бояться делать свои дела на территории нашей страны? Не говорю что надо быть как кадыровцы, но и с миролюбивым о нас впечатлением тоже чтото надо делать.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Пока тихо. Но пролёты с интервалом минут десять.
я це почула вперше з літа. А позавчора дуже низько летів над селом вертоліт якийсь дивний. У нас вони як головастіки, а це як сушена вобла.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ви серйозно? Думаєте хтось з військових сидить і читає оцю нашу писанину?
Думаєте то є завданням військових, а не спецслужб?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мо вобше усім нічого не писати самозабанитись? ну ви як діти малі. Вона шо координати тої сушки указала? Десь під Каневом. Куди воно летіло? Звідкіля? Народ не панікуйте, там де нема з чого панікувати.

Про нашу техніку або нероспізнану - не писати взагалі. Крапка.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Оккупанты настолько морально подавлены, что специально сливают бензин из бензобаков военной техники, чтобы не ехать на верную смерть.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мо вобше усім нічого не писати самозабанитись? ну ви як діти малі. Вона шо координати тої сушки указала? Десь під Каневом. Куди воно летіло? Звідкіля? Народ не панікуйте, там де нема з чого панікувати.

Очень много тебя здесь, помолчи немного плз, если нечего сказать конкретно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

По киеву воздушная тревога. Ищите убежище
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Германия отправит в Украину средства ПВО и ракеты Stinger.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Целиком не отключат, немцы таки против
Немцы согласны только на точечное отключение
+========================================+
Відключають не окремі банки, а паРашку цілком.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вроде наши были, Бондаренко отписался.
о, гуд. Бо у мене в окрУзі і собаки з переляку дуже розгавкалися.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Золото в обмен на окорочка? :laugh:
У них европейские облигации. Надо чтоб Европа их конфисковала к чертям.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

я вже знаю.
Рашці капець. (але деталі і графіки не цілком ясні).
остракізм від цілого світу.

ми живемо в епохальний час.
ок. заскріню. перевіримо наскільки ви мольфар. теж сподіваюсь на це, але є варіант, що ми можемо і самі, з мовчазної згоди світу, в тому остракізмі теж опинитись. не дай Бог, звісно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Захватили кацапский  "Тайфун"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Прохання від військових: не пишіть про те, що ви чуєте в небі! Кацапи знають, де у нас аеродроми і знаючи місце і час звуку літака визначають куди вони летять
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Германия отправит в Украину средства ПВО и ракеты Stinger.
Просто уточняю нн отправит а разрешает нидерландцам отправить
Немцы пока ничего давать не будут из своих запасов
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Очень много тебя здесь, помолчи немного плз, если нечего сказать конкретно.
добре.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А есть где-то карта боевых действий как была при АТО?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Германия отправит в Украину средства ПВО и ракеты Stinger.

Ага! Запахло Кенигсбергом?
Они еще по первыми воевать сюда приедут..
Запомните этот твит
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

ну добре, добре - сподіваюсь, після всієї цеї херні наші роздупляться хоча б на повноцінні візові  режими з кожним шматком колишньої сраної пiдорашки.

Так краще?

Це справа виживання країни, ворог тепер з трьох боків - кацапи, білоруси, Молдова
По замовчанню (by default) усі чоловіки 18-65 мають вважатись потенційними диверсантами
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

⚡️Германия отправит в Украину средства ПВО и ракеты Stinger. Раньше власти Германии это делать отказывались.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

та шо дякую? Я сама в розпачі...

Тримайтесь... Ми всі з Вами !
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Золото в обмен на окорочка? :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Моя думка така:
Військових треба брати в полон, тих хто не встигне померти. Їх можна в клітці відвести Гаагу, їх можна обмінювати на наших полонених.

Рисувальників міток і коригувальників вогню, треба вбивати на місці. Гаазі вони не потрібні, а від суду вони і відпетляти можуть.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

У мене сьогодні родич, з яким за останні 25 років спілкувалися  і бачилися лише тричі, зателефонував мені, але у мене лінія була зайнята. Поки переключилася на нього, він вже відключився. Я передзвонила до нього одразу ж, він вже з кимось розмовляв, а потім різко став недоступний. Це все було вдень десь о 14 годині, тривало лише 2 хвилини і він недоступний до цього часу. Живе в Харкові в сторону Рогані. Інша родичка казала, що російські танки пруть на Харків якраз попід його вікнами...

Я не знаю, що з ним сталося, з його рідними, бо це чоловік двоюрідної моєї сестри по матері. Мабуть сестра померла, а ця грьобана війна не дасть можливості навіть взнати, що там і як..
Люди переховуються по підвалах, там зі зв'язком зовсім погано. Зранку вийде звідти, можеш спробувати набрати ще.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Оккупанты настолько морально подавлены, что специально сливают бензин из бензобаков военной техники, чтобы не ехать на верную смерть.

правда  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Просто уточняю нн отправит а разрешает нидерландцам отправить
Немцы пока ничего давать не будут из своих запасов

Точно? Наче ж Нідерланди нам протитанкові гранатомети німецькі надати вирішили.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Включил телик. Там ведущий от интера - "Мелитополь пока еще не взят..."

Скажите, он дебил, или тварюка?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

тут мова не про обговорення переміщення наших військ, а аро тк, що якщо це обстріл, то що робити в такій ситуації і як її ідентифікувати правильно. У нас же тут сирена в селі не витиме. А хоч і витиме, то я її не почую і нічого не побачу, бо позаліплювала сьогодні вже вікна, тепер як у склепі, шо аж страшно...

эти дебилы - они ж не знают, что село  - это и есть наша самая критическая инфраструктура,
т.ч. вряд ли будут вас бомбить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Прохання від військових: не пишіть про те, що ви чуєте в небі! Кацапи знають, де у нас аеродроми і знаючи місце і час звуку літака визначають куди вони летять
добре, більше не буду. Просто, перелякалася різкого звуку, подумала, що то вже кацапський бомбіт..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

⚡️Германия отправит в Украину средства ПВО и ракеты Stinger. Раньше власти Германии это делать отказывались.
це ж німці. Вони відправлять тоді, коли потреби вже не буде. Влітку наприклад... наступного року.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А есть где-то карта боевых действий как была при АТО?

https://liveuamap.com/

Не дуже, але кращої нема.
Можливо тицнути пару разів, високе завантаження.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Диверсантов на месте

Да. Смысл в пленных, которые расскажут, что "были на учениях", а потом на них медикаменты тратить с хлебом/солью.
Не оценят ведь падлы.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

?s=20&t=j9MEc9xlpOn5kd85WikQBg
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

судячи з того, що після нього бабаха не послідувало, може і наш... Але гул різко появився і різко зник, тривав максимум 5 секунд.

Для "нашого" це - нормально...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія