Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

https://24tv .ua/putin-ne-dast-nam-spokoyu-variantiv-lishe-dva_n1874781

хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

Сталін був мовознавець. Великий вчений. Цей маленький поц – геній історичних наук. Вчорашній чудовий екскурс в українське минуле – не для людей зі слабкими нервами.

Джерело: фейсбук Яна Валетова

І точно не для тих, хто трохи розуміється на питанні. Любителям СРСР мало сподобатися. Цілком у тренді.

хуйло ненавидить Україну
У його ненависті до нас є багато особистого. Саме особистої ворожості, образи, бажання помститися. Це те, що називається: так ненавиджу, що їсти не можу.

Не дасть він нам спокою. Той випадок, коли варіантів лише два: чи він нас закопає, чи ми його.

І ще один аспект: він повернутий на НАТО. Він його боїться. Я, слухаючи його, був певен, що ще трохи – і він оголосить війну Альянсу. Але для сублімації він вирішив відп*здти нас.

На місці НАТО я зараз або прийняв би нас до лав у терміновому порядку, або оголосив би Україну партнером. Ми одразу попросили б допомоги, впустили війська Альянсу на свою територію, і нехай цей недоімператор вважає час підльоту до свого бункеру від Харкова та Сум. Гарний був би варіант.
Розв'язання питання
НАТО та ЄС – і все, питання вирішене. І кремлівський доглядач може захлинутися своєю отрутою, а нічого вже не зробить.

Але зрозуміло, що для такого рішення потрібно мати яйця та розуміння, що якщо крокодилу не відстрілити голову відразу, то коли він учепиться тобі в ногу, то пити боржомі буде вже пізно.
   
На місці НАТО я зараз або прийняв би нас до лав у терміновому порядку, або оголосив би Україну партнером. Ми одразу попросили б допомоги, впустили війська Альянсу на свою територію, і нехай цей недоімператор вважає час підльоту до свого бункеру від Харкова


будуть тактичні ядерні удари,  і по нам і по США, воно себе вже бачить в раю
   
будуть тактичні ядерні удари,  і по нам і по США, воно себе вже бачить в раю

Самогубців до Раю не пускають!
   
Re: хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

На місці НАТО я зараз або прийняв би нас до лав у терміновому порядку

В НАТО приймають тих, хто подає заявку.
   
Там після подачі нами заявки почнеться ляля-тополя, німецькі голуби миру і тому подібна фігня.

Простіше і швидше було б отримати статус основного союзника США поза НАТО (Major Non-NATO Ally, MNNA). В будь-якому випадку США - це і є НАТО.
   
Треба було його послати в еміграцію на Брайтон Біч у 1990-у. Був би спокій. Я бачив тут досить схиблених людей з тої епохи. Тай тут на форумі кілька штук є. Якщо то совітські євреї то їм ще лекції постійо читають про те як українці знищили 2.7 мільйони євреїв. На повному серйозі. Це той самий сюр що вчора був з рашкофюрером у телевізорі.

https://24tv .ua/putin-ne-dast-nam-spokoyu-variantiv-lishe-dva_n1874781

хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

Сталін був мовознавець. Великий вчений. Цей маленький поц – геній історичних наук. Вчорашній чудовий екскурс в українське минуле – не для людей зі слабкими нервами.

Джерело: фейсбук Яна Валетова

І точно не для тих, хто трохи розуміється на питанні. Любителям СРСР мало сподобатися. Цілком у тренді.

хуйло ненавидить Україну
У його ненависті до нас є багато особистого. Саме особистої ворожості, образи, бажання помститися. Це те, що називається: так ненавиджу, що їсти не можу.

Не дасть він нам спокою. Той випадок, коли варіантів лише два: чи він нас закопає, чи ми його.

І ще один аспект: він повернутий на НАТО. Він його боїться. Я, слухаючи його, був певен, що ще трохи – і він оголосить війну Альянсу. Але для сублімації він вирішив відп*здти нас.

На місці НАТО я зараз або прийняв би нас до лав у терміновому порядку, або оголосив би Україну партнером. Ми одразу попросили б допомоги, впустили війська Альянсу на свою територію, і нехай цей недоімператор вважає час підльоту до свого бункеру від Харкова та Сум. Гарний був би варіант.
Розв'язання питання
НАТО та ЄС – і все, питання вирішене. І кремлівський доглядач може захлинутися своєю отрутою, а нічого вже не зробить.

Але зрозуміло, що для такого рішення потрібно мати яйця та розуміння, що якщо крокодилу не відстрілити голову відразу, то коли він учепиться тобі в ногу, то пити боржомі буде вже пізно.
   
Re: хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

Ні НАТО, ні США не діють як Россія.
От Казахстан запросив Россію/ОДКБ - і на другий день ввели війська.
В нас з НАТО/США так не вийде. В них зовсім інші інтереси.
Можливість вступати в НАТО була за часів Ющенка. Зараз все. Потяг відійшов і його вже навіть не видно.
   
Re: хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

Простіше і швидше було б отримати статус основного союзника США поза НАТО (Major Non-NATO Ally, MNNA). В будь-якому випадку США - це і є НАТО.

Якщо вам (не особисте) це було НЕ очевидно (ба - навіть не потрібно) після 2014го, то в 2022му це надто запізно.
   
Воно Пукын - маняк - його треба знищити, як Хусейна..

Обстріл с. Щастя..

   
будуть тактичні ядерні удари,  і по нам і по США, воно себе вже бачить в раю

Нахєр кому той рай здався, якщо туди таких, як Пуцло, пускають?
   
Re: хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

Яких ще 2 варіанти??? Варіант лише один - битись за свою землю так, щоб ворогу це більше ніколи не захотілось.
І розуміть одне: як таки війна, то нема моралі по відношенню до ворога, треба бути хитрішим за найхитрішого ворога, і підлішим за найпідлішого. Перемога - всьо! Мораль - майже ніщо
   
Re: хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

https://24tv .ua/putin-ne-dast-nam-spokoyu-variantiv-lishe-dva_n1874781

хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

Сталін був мовознавець. Великий вчений. Цей маленький поц – геній історичних наук. Вчорашній чудовий екскурс в українське минуле – не для людей зі слабкими нервами.

Джерело: фейсбук Яна Валетова

І точно не для тих, хто трохи розуміється на питанні. Любителям СРСР мало сподобатися. Цілком у тренді.

хуйло ненавидить Україну
У його ненависті до нас є багато особистого. Саме особистої ворожості, образи, бажання помститися. Це те, що називається: так ненавиджу, що їсти не можу.

Не дасть він нам спокою. Той випадок, коли варіантів лише два: чи він нас закопає, чи ми його.

І ще один аспект: він повернутий на НАТО. Він його боїться. Я, слухаючи його, був певен, що ще трохи – і він оголосить війну Альянсу. Але для сублімації він вирішив відп*здти нас.

На місці НАТО я зараз або прийняв би нас до лав у терміновому порядку, або оголосив би Україну партнером. Ми одразу попросили б допомоги, впустили війська Альянсу на свою територію, і нехай цей недоімператор вважає час підльоту до свого бункеру від Харкова та Сум. Гарний був би варіант.
Розв'язання питання
НАТО та ЄС – і все, питання вирішене. І кремлівський доглядач може захлинутися своєю отрутою, а нічого вже не зробить.

Але зрозуміло, що для такого рішення потрібно мати яйця та розуміння, що якщо крокодилу не відстрілити голову відразу, то коли він учепиться тобі в ногу, то пити боржомі буде вже пізно.
пан не розуміє,що він НІХТО зі своїми баченнями рішення. просто НІХТО.
 радити без можливості показати як то робити самому-це все з багажу диванних експертів.яким він є по праву.

Останнє редагування: 23 лютого 2022 02:55:32 від cynic
   
 :facepalm: вот такой путь в нато у неньки. только через войну с масквой. победит маскву будет в нато. не победит не будет в нато. и третьего варианта уже нет
   
:facepalm: вот такой путь в нато у неньки. только через войну с масквой. победит маскву будет в нато. не победит не будет в нато. и третьего варианта уже нет

Якщо Україна сама переможе Москву, то навіщо їй тоді НАТО?
   
Re: хуйло не дасть нам спокою: варіантів лише два

а який другий варіант?
про перший теж не спрашую за відсутністью оголошення оного ..

 
   
а який другий варіант?
про перший теж не спрашую за відсутністью оголошення оного ..
1. Вони нас.
2. Ми їх.
   
Якщо Україна сама переможе Москву, то навіщо їй тоді НАТО?

 :facepalm: еще слишком рано задавать такой вопрос.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія