Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

не знаете как поступить с ковидной тысячей? Я ЗНАЮ!!!

не знаете как поступить с ковидной тысячей? Я ЗНАЮ!!!

Markobook конвертує «ковідну тисячу» для Повернись живим та Госпітальєрів
Війна на Донбасі Волонтери ЗСУ Україна
Markobook конвертує «ковідну тисячу» для Благодійного фонду «Повернись живим» та медичного підрозділу «Госпітальєри».

Про це інформує Мілітарний.

Видавництво перераховує суму, еквівалентну сумі Вашого замовлення для їх потреб.

Купуючи сертифікат за кошти з єПідтримки Markobook надішле його Новою поштою за реквізитами, вказаними під час підтвердження замовлення (пересилка нашим коштом). Видавництво перерахує суму, еквівалентну сумі Вашого замовлення, за обраним напрямком.

Благодійний фонд «Повернись живим» направить отримані кошти для придбання технічних засобів українським військовим на фронті – мобільних комплексів спостереження, про які ми неодноразово писали.

Мобільний комплекс спостереження
Мобільний комплекс спостереження Фото: фонд «Повернись живим»
Ці комплекси дають змогу нашим військовим спостерігати за противником з укриття, не наражаючись на небезпеку. Складається з мачти та рухомої камери, розгортається за 10 хвилин, за потреби легко переміщується.

Мобільний комплекс спостереження від благодійного фонду «Повернись живим»
Мобільний комплекс спостереження від благодійного фонду «Повернись живим»
Забезпечує коригування вогню по опорних пунктах російських окупантів, цілодобове спостереження за діями противника та фіксацію порушень режиму тиші.

Медичний батальйон «Госпітальєри» витратить кошти для придбання медичних засобів українським військовим на фронті.

Як і раніше Markobook  продовжує свою програму спільно з волонтерською групою «Койот» з Черкащини, яка націлена на оплату книг для військових, які проходять службу в зоні АТО/ООС.

Щомісяця видавництво подвоюємо зібрану суму та передає книжки на загальну суму військовим через волонтерів з група «Койот».

Якщо Вас зацікавив якийсь з можливих способів конвертації, то для зручності прямі посилання на сайт видавництва для можливості конвертувати свою «ковідну тисячу» для потреб фронту:

на технічні засоби через Благодійний фонд «Повернись живим»
на ліки через батальйон «Госпітальєри»
на книжки по спільному проєкту Markobook  та групи «Койот»
   
Re: не знаете как поступить с ковидной тысячей? Я ЗНАЮ!!!

свою я скинул
   
Скільки крику було "хочу на армію віддати" а в гілці тихо - тихо ))
Віддаватєлі мамкині )
   
Скільки крику було "хочу на армію віддати" а в гілці тихо - тихо ))
Віддаватєлі мамкині )
возможно здесь мало идиотов прошедших "вакцинацию"???
   
возможно здесь мало идиотов прошедших "вакцинацию"???

В гілках "хочу перевести тільки на армію"  було достатньо, а тут як корова язиком злизала
   
возможно здесь мало идиотов прошедших "вакцинацию"???
поводишся зухвало та анекдотично 

   
Re: не знаете как поступить с ковидной тысячей? Я ЗНАЮ!!!

Хороша ініціатива
   
Я свою теж сьогодні скинув.
   
Re: не знаете как поступить с ковидной тысячей? Я ЗНАЮ!!!

Я свою теж сьогодні скинув.
2 уже что-то!
 :-B
   
2 уже что-то!
 :-B
:-B
Вони (Markobook) класно придумали. Шкода, що не раніше, бо багато людей частину грошей або й усю тисячу вже витратили на дурню. Сам збирався на книги і кіно витратити  (P)
   
   
Re: не знаете как поступить с ковидной тысячей? Я ЗНАЮ!!!

Відзначив 23 лютого  саме так!  :D
На комплекси спостереження.
   
Re: не знаете как поступить с ковидной тысячей? Я ЗНАЮ!!!

ап
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія