Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грузини (tu)

Грузини  (tu)

Влаштували флешмоб в коментарях Машки алкашки  :laugh:



http://


http://
   
Re: Грузини  (tu)

 [KA]  намагаються вставити свої 5 копійок про "корисний Мінськ" але їх там тупо затоптали  :gigi:


   
Re: Грузини  (tu)

Re: Грузини  (tu)

Шкода маю бан в фейсбуці.
   
Re: Грузини  (tu)

Те грузины просто не знают, что порохоботы считают их черножопыми обезьянами

чорножопий чорножопого нахвалює.
   
Re: Грузини  (tu)

Те грузины просто не знают, что порохоботы считают их черножопыми обезьянами


брешеш собака
   
Re: Грузини  (tu)

брешеш собака

Там ссылка на прямую речь Мазепа,Київ

чорножопий чорножопого нахвалює.
   
Re: Грузини  (tu)

Там ссылка на прямую речь Мазепа,Київ


Так а він мав на увазі особисто тебе, а не всіх грузинів. Це ти чорногузий.
   
Re: Грузини  (tu)

Ті грузини не знають про ФУП і про те що Мазепа порохобот, не факт що про це знає сам Мазепа.
   
Re: Грузини  (tu)

Так а він мав на увазі особисто тебе, а не всіх грузинів. Це ти чорногузий.

Конечно, конечно. Лично меня

о точняк
впрочем весь кавказ голохвастовы
это у них в крови
   
Re: Грузини  (tu)

Грузини різні бувають.  Є серед них і відверта мерзота, яка раділа окупації Криму





   
Re: Грузини  (tu)

Здесь ещё из творочества щирих українців. 

Грузин одел вишиванку, свиноботы отреагировали

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1119844.msg26354674#msg26354674
   
Re: Грузини  (tu)

Яка зараз отримала паспорт з куркою

   
Re: Грузини  (tu)

 
В мире правит сила - кто сильнее тот и прав. Поэтому если Грузия захватит ЮО, несмотря на противодействие России, то значит саакашвили прав. Если ЮО с Россией даст пинка Грузии, значит они правы.



Россия тоже мало чего выиграла.  А скорее даже проиграла. Но у них не было другого выхода.
 
А вот США безусловно в масле. Благодаря пушечному мясу в виде грузин они и китайцам насолили (напрочь отодвинув внимание СМИ от открытия Олимипиады), и Россию в очередной раз выставили напоказ этаким "медведем", да и по Косово теперь у России не будет аргументов.

   
Re: Грузини  (tu)

Те грузины просто не знают, что порохоботы считают их черножопыми обезьянами


Вони пишуть Слава Україні, а не порохоботам )
   
Re: Грузини  (tu)

Ви навіть тут срач розвели на рівному місці  :facepalm1:
   
Re: Грузини  (tu)

Так, це я писав у 2008 року. Бо був синяком. І не розумів що таке РФ. І в чому насправді причина війни на Кавказі.

Але мразина аміран радів окупації Криму в якому він сам живе. А після отримав паспорт з куркою.
   
Re: Грузини  (tu)

Вони пишуть Слава Україні, а не порохоботам )

И правильно. Пусть и дальше не знают, что порохоботы называли их пушечным мясом и одобряли вторжение российских войск в Грузию. И ещё колоны фур с едой для осетинских боевиков посылали.
   
Re: Грузини  (tu)

Два ватника схлестнулось
   
Re: Грузини  (tu)

Так, це я писав у 2008 року. Бо був синяком. І не розумів що таке РФ. І в чому насправді причина війни на Кавказі.

Але мразина аміран радів окупації Криму в якому він сам живе. А після отримав паспорт з куркою.

  :lol: 
Чого ж був  :S  тю )
   
Re: Грузини  (tu)

А это предводитель порохоботов ФУПа Слав, о войне в Грузии. Наверное юльков тролил так.


Какого х..а Україна втикаєтсо в ентот канфлікт

Са сваімі каментамі? Ющ кума решил паддержать?  илі на україне барсеточнкоф мало?

 
   
Re: Грузини  (tu)

Будьте обережні з Амиран.

Знаю він в приватних провокував ФУПчеків зайнятись підривною діяльністю в Криму нібито боротись з окупацією Криму.
Очевидно провокував під керівництвом рос. спецслужб.

99.99% це шістка спецслужб рф. 
   
Re: Грузини  (tu)

Так, це я писав у 2008 року. Бо був синяком. І не розумів що таке РФ. І в чому насправді причина війни на Кавказі.

Але мразина аміран радів окупації Криму в якому він сам живе. А після отримав паспорт з куркою.

Ах ты ж сука… не розумів.. а когда тебя отьепал янукович, ты в обоссаных штанах свалил в киев, вместо того чтоб родной Донбасс защищать… ссыкло, которое на расстоянии из себя патриота корчит
   
Re: Грузини  (tu)

Так, це я писав у 2008 року. Бо був синяком. І не розумів що таке РФ. І в чому насправді причина війни на Кавказі.
дехто і пізніше не розумів. і не тільки щодо Грузії, але і щодо України. а може і розумів.

   
Re: Грузини  (tu)

дехто і пізніше не розумів. і не тільки щодо Грузії, але і щодо України. а може і розумів.

https://youtu.be/_g2t-3Fj51w

Тоді багатьом здавалося, що Україну це не стосується.

Звідси і мої дописи, і 95 квартал, і «хі-хі» Тимошенко з куйлом.

Але як можна було радіти окупації Криму кацапами у 2014?
   
Re: Грузини  (tu)

дехто і пізніше не розумів. і не тільки щодо Грузії, але і щодо України. а може і розумів.

Зелепух под украинского националиста и не косил никогда, в отличие от этого кабардинского осла Alezka
   
Re: Грузини  (tu)

Будьте обережні з Амиран.

Знаю він в приватних провокував ФУПчеків зайнятись підривною діяльністю в Криму нібито боротись з окупацією Криму.
Очевидно провокував під керівництвом рос. спецслужб.

99.99% це шістка спецслужб рф. 

Дуже схоже на це.
   
Re: Грузини  (tu)

дехто і пізніше не розумів. і не тільки щодо Грузії, але і щодо України. а може і розумів.

https://youtu.be/_g2t-3Fj51w



Мені от просто цікаво, чого ти прибігла за гудкового холуя сраку рвати ?
   
Re: Грузини  (tu)

Тоді багатьом здавалося, що Україну це не стосується.

Звідси і мої дописи, і 95 квартал, і «хі-хі» Тимошенко з куйлом.

Але як можна було радіти окупації Криму кацапами у 2014?

А обдрочєнію зброю возити піся 2014 нормально ?
   
Re: Грузини  (tu)

Взагалі гілка була про підтримку грузинів, флудери
   
Re: Грузини  (tu)

А обдрочєнію зброю возити піся 2014 нормально ?

ніхто не возив зброю в ОРДЛО.  А водії самі контрабас возять постійно
   
Re: Грузини  (tu)

ніхто не возив зброю в ОРДЛО.  А водії самі контрабас возять постійно

Ога- ога , звісно самі, просто водії дуже переживали за дачку Гудкову, і з власної ініціативи так сказать ..
   
Re: Грузини  (tu)

Ога- ога , звісно самі, просто водії дуже переживали за дачку Гудкову, і з власної ініціативи так сказать ..

 :facepalm1:

який сенс перевозити рації, що продаються в магазинах, через блок-пости, якщо кацапи їх спокійно могли завести зі своєї території? І не водії, а водій

https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/racii_vertexstandart_vx-231v.html?gclid=CjwKCAiAsNKQBhAPEiwAB-I5zfmLKkNnTvwj3qZZDgQLP1-346R2tRc7kX6W50kDtrcHtxPbiYn_FhoCSC8QAvD_BwE
   
Re: Грузини  (tu)

:facepalm1:

який сенс перевозити рації, що продаються в магазинах, через блок-пости, якщо кацапи їх спокійно могли завести зі своєї території? І не водії, а водій

Не тринди, не тільки рації
І водії, во - ді - ї
   
Re: Грузини  (tu)

Не тринди, не тільки рації
І водії, во - ді - ї

Не бреши. Тількі ВОДІЙ. 100 портативних рацій на суму приблизно 15 тис євро. Звичайний контрабас

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2017/02/7/7134726/
   
Re: Грузини  (tu)

Не бреши. Тількі ВОДІЙ. 100 портативних рацій на суму приблизно 15 тис євро. Звичайний контрабас

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2017/02/7/7134726/

Іди нафуй з своїми інтернетами )) мені розказувала людина яка бачила ваші "конвої"
Я вже мовчу про баблішко
   
Re: Грузини  (tu)

Іди нафуй з своїми інтернетами )) мені розказувала людина яка бачила ваші "конвої"
Я вже мовчу про баблішко

Злилася  :-)o

це офіційна інформація.  Яку розмістив сайт на якому ти зараз перебуваєш.  А в тебе крім твоєї брехні немає жодних пруфів.
   
Re: Грузини  (tu)

Злилася  :-)o

це офіційна інформація.  Яку розмістив сайт на якому ти зараз перебуваєш.  А в тебе крім твоєї брехні немає жодних пруфів.

Слухай ти, виродок, мені стільки розказали про ваші дєла і дєлішкі, що я тебе сцяними колготами буду ганяти по форуму доки він буде існувати
Я вже писала, проблема не в тому що ти тупе гукало узькій мір до 2014, а те,  що ви його спонсорували після
Так що в сраку запихни собі ті рації, то крапля навіть не в морі, в океані
 
   
Re: Грузини  (tu)

Слухай ти, виродок, мені стільки розказали про ваші дєла і дєлішкі, що я тебе сцяними колготами буду ганяти по форуму доки він буде існувати
Я вже писала, проблема не в тому що ти тупе гукало узькій мір до 2014, а те,  що ви його спонсорували після
Так що в сраку запихни собі ті рації, то крапля навіть не в морі, в океані

Баба Свєта, не бреши. Ти нап@зділа про зброю, а виявились рації які можна придбати у Фокстроті.

І не треба усім розповідати, що ти зараз у сцяних колготах. Я розумію що склероз, но треба їх знімати коли йдеш до вбиральні  :K
   
Re: Грузини  (tu)

Баба Свєта, не бреши. Ти нап@зділа про зброю, а виявились рації які можна придбати у Фокстроті.

І не треба усім розповідати, що ти зараз у сцяних колготах. Я розумію що склероз, но треба їх знімати коли йдеш до вбиральні  :K

Чмошнік смердючий , де виявилося ? Ти кавелок гівна від рудого вилупка і сам чудово все знаєш
Але й люди які воювали коли ти срандєль свій в Києві пристроїв теж знають і бачили, що ти тут треш свої рації ?
Засохни
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія