Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Выступление президента Украины пана Зеленского.

так, звісно, що всі перелякані, але, на мою думку, вони з Даніловим своїми промовами та видом своїм тільки ще більше налякали країну,
всі зрозуміли, що жодних планів у влади немає, ото як буде, так і буде...
зе не дивилася, а дивлячись на данілова вчора стало повністю ясно, що ніяку інфу від союзників вони серйозно не розглядали, няких дій ні з яким поворотом подій не розроблялося. видно діяли за дезінформацією агентів хуйла в опі - "розслабитися і чекати шашликів, хуйло лякає і протискує поступки для себе від заходу", "це не наша війна", "нас це не має стосуватися, масованого вторгнення він робити не буде, визнавати вн лугандон також не буде".

цікаво, чи хоч пілся такого Bідгонять від тушки і з опи єрмаків, ттатрових і демченок?
   
так а шо за мовчання ягнят? далі шо?
   
Почитував іноді ФУП, але мабуть це останній раз коли я це зробив.
Уп та ії форум перетворився на звичайну зелепідарську помийку.
Виходячи з цього: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1120315.0
 Не думаю що це гниле пропагандистське лайно ще можна назвати змі.
Чомусь прихильники зеленого кловуна не дуже рвуться у армію захищати країну. Навідміну від "порохоботів" котрої складали і складають більшість в ЗСУ. Проте милостиво дозволяючи порохоботам тягнути на собі більшу частину роботи по захисту країни - неповажне керівництво форуму не дозволяє їм вільно висловлювати свою думку.
   
Тобто ти особисто за війну.

Особисто я за підготовку до війни.
Хочеш миру - готуйся до війни.
   
Почитував іноді ФУП, але мабуть це останній раз коли я це зробив.
Уп та ії форум перетворився на звичайну зелепідарську помийку.
Виходячи з цього: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1120315.0
 Не думаю що це гниле пропагандистське лайно ще можна назвати змі.
Чомусь прихильники зеленого кловуна не дуже рвуться у армію захищати країну. Навідміну від "порохоботів" котрої складали і складають більшість в ЗСУ. Проте милостиво дозволяючи порохоботам тягнути на собі більшу частину роботи по захисту країни - неповажне керівництво форуму не дозволяє їм вільно висловлювати свою думку.

пропагандистська брехня від прихильника Порошенко


   
де наш Вова, бля?
бухає, дременув, планує перемогу?
 8-:
   
здається Вову повело...
галюніки


Президент Володимир Зеленський вважає, що широкої ескалації і війни Росії проти України не буде.
Джерело: прессконференція президентів України і Естонії за підсумками зустрічі 22 лютого
Пряма мова: "Ми віримо, що війни не буде потужної проти України і не буде широкої ескалації з боку Російської Федерації".
   
Воно больне
   
Воно больне

можливо торкнуло і переклинило
   
потужної не буде  :facepalm:
   
перший екзамен після вторгнення бубочка провалив,
і жодних ознак того, що він зробить висновки, немає,
найслабкіший президент, який в нас був, і в такий час для країни  :facepalm:
   
здається Вову повело...
галюніки


Президент Володимир Зеленський вважає, що широкої ескалації і війни Росії проти України не буде.
Джерело: прессконференція президентів України і Естонії за підсумками зустрічі 22 лютого
Пряма мова: "Ми віримо, що війни не буде потужної проти України і не буде широкої ескалації з боку Російської Федерації".

та "народ расії не буде з нами воювати" - з виступу в Мюнхені
   
   
  Цікаво, знаєте, перечитувати наші довоєнні теми... :shuffle:
   
Re: Выступление президента Украины пана Зеленского.

Х/м
Таки да
   
Ну як підняли, то вже б дали сьогоднішній виступ до парламенту Італії. Чи не інтірєсно? Зради немає.

А виступ цікавий і тривалий. Макаронники стоячи довго аплодували в кінці.
   
... сьогодні вранці я розмовляв з Папою Римським Франциском... (початок промови)

нікого не цікавить?
   
Знчить нецікаво...

Що там цікавого може бути в тому виступі перед італійським парламентом

Зради ж немає

От вчора голосили, казились  і завивали на всі кацапські ольгінські голоси, бо зраду фейкову замутили.

   
А тим часом

Зеленський виступив перед французьким паламентом

Виступ був блискучим, це мало сказано

Французи заклякли, конкрентно

Нікого не цікавить?

Щоправда зради там немає. Зразу попереджую
   
Re: Выступление президента Украины пана Зеленского.
U2

А тим часом

Зеленський виступив перед французьким паламентом

Виступ був блискучим, це мало сказано

Французи заклякли, конкрентно

Нікого не цікавить?

Щоправда зради там немає. Зразу попереджую

То, шо сменил спичрайтеров - то правильно. Видимо, в ОП читают ФУП.
   
Re: Выступление президента Украины пана Зеленского.

А тим часом

Зеленський виступив перед французьким паламентом

Виступ був блискучим, це мало сказано

Французи заклякли, конкрентно

Нікого не цікавить?

Щоправда зради там немає. Зразу попереджую
це все добре, не сумніваюсь в яскравості виступу нашого президента і наявності бурхливих оплесків. Але оплесками парламентарів різних країн хуйлофюрера не зупинити. Потрібне прогресуюче розширення, поглиблення санкцій і більше зброї. Це як мінімум
   
це все добре, не сумніваюсь в яскравості виступу нашого президента і наявності бурхливих оплесків. Але оплесками парламентарів різних країн хуйлофюрера не зупинити. Потрібне прогресуюче розширення, поглиблення санкцій і більше зброї. Це як мінімум

Дивився?
   
Re: Выступление президента Украины пана Зеленского.

це все добре, не сумніваюсь в яскравості виступу нашого президента і наявності бурхливих оплесків. Але оплесками парламентарів різних країн хуйлофюрера не зупинити. Потрібне прогресуюче розширення, поглиблення санкцій і більше зброї. Це як мінімум

Ну так очевидно, что такие выступления - необходимая часть работы в указанном направлении.
   
Re: Выступление президента Украины пана Зеленского.
U2

Ну так очевидно, что такие выступления - необходимая часть работы в указанном направлении.

Не, ну а как по другому? Пришло время - пришло понимание важности и весомости слов президента. В первую очередь - в ОП.
   
В тому виступі він згадав про Рено, Ашан і Леруа Мерлен. Недобре він їх там згадав. Думаю, що тепер їх номер їм не пройде точно.
   
Re: Выступление президента Украины пана Зеленского.
U2

В тому виступі він згадав про Рено, Ашан і Леруа Мерлен. Недобре він їх там згадав. Думаю, що тепер їх номер їм не пройде точно.

Тю! Президент то вспомнил, а укрполицаи продолжают на duster’ах ездить? Или таки обьявили бойкот?
   
А текст з франції є?
   
Тю! Президент то вспомнил, а укрполицаи продолжают на duster’ах ездить? Или таки обьявили бойкот?

Ти шо кацап?
   
Re: Выступление президента Украины пана Зеленского.
U2

Ти шо кацап?

Не. Я приверженец отечественного автопрома. И хочу, чтобы его продукция была не хуже польской, румынской, корейской. Но - его - укравтопрома - нету! Ухайдокали эфэктывни власныкы.
   
Не.

ок
   
Re: Выступление президента Украины пана Зеленского.
U2

ок

А ты шо - кацап?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія