Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ізраїль просить Москву допомогти з евакуацією у разі війни, посла викликали в МЗС

Посла Ізраїлю в Україні викликали до МЗС, щоб він пояснив, чому його країна просила Москву допомогти з евакуацією у разі війни

Цитувати
Посла Ізраїлю в Україні Міхаеля Бродського викликали до Міністерства закордонних справ із вимогою пояснити те, що його країна просила у Росії допомогти з евакуацією своїх громадян у випадку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, повідомляє Український центр близькосхідних досліджень.

Зазначається, що генеральний директор ізраїльського МЗС Алон Ушпіз розмовляв із заступником міністра закордонних справ Росії Міхаілом Богдановим з проханням створити гуманітарні коридори для безпечного виходу громадян і дипломатів Ізраїлю.

«Цинізму ситуації додає і той факт, що буквально на днях в Ізраїлі перебувала перша заступниця Міністра закордонних справ України з робочим візитом. Сторони говорили про безпекову ситуацію, а також, про злочини подібних до російського режимів, - Голодомор, Холокост, Сюргюн (депортація)», - йдеться у повідомленні.

Не вірять, що довго протримаємося.
   
Посла Ізраїлю в Україні викликали до МЗС, щоб він пояснив, чому його країна просила Москву допомогти з евакуацією у разі війни
Не вірять, що довго протримаємося.

А чого вони повинні вам вірити?
   
Зато за голокост голоснул и
   
От же тварі! :X

Гітлер вже робив їм гуманітарний коридор - як вели в Бабин яр, то вважали що везуть від диких хохлів в  "цивілізовану Германію".

А такі ідіоти ж повірили в кацапський гуманітарний коридор під Іловайськом (td)

А ще кажуть, що євреї всі розумні...
   
От же тварі! :X

Гітлер вже робив їм гуманітарний коридор - як вели в Бабин яр, то вважали що везуть від диких хохлів в  "цивілізовану Германію".

А такі ідіоти ж повірили в кацапський гуманітарний коридор під Іловайськом (td)

А ще кажуть, що євреї всі розумні...

Я вже писав ,що євреї не хотіли евакуюватися з Києва, бо вважали німців культурними.
   
Посла Ізраїлю в Україні викликали до МЗС, щоб він пояснив, чому його країна просила Москву допомогти з евакуацією у разі війни
Не вірять, що довго протримаємося.

Та й хєр з ними.
Вони взагалі нас ненавидять.
   
Бабчеко в последнем блоге рассказывал, что его друзья хотели эвакуировался в Израиль (мама с дочкой). Израиль по прилёту запретил им, сказав "вы убегаете от войны, можете попросить убежище, нам это не выгодно"
   
Бабчеко в последнем блоге рассказывал, что его друзья хотели эвакуировался в Израиль (мама с дочкой). Израиль по прилёту запретил им, сказав "вы убегаете от войны, можете попросить убежище, нам это не выгодно"


А шо саме не так?
   
А шо саме не так?
Все так, соси немецкий х*й, не отвлекайся
   
Все так, соси немецкий х*й, не отвлекайся


Приїхало і каже: евакуація.....

дебіли..
   
Боооже, які кончені...Хоча....м ораль у всіх різна.Ну, власне тому вони й протрималися 2000 років, бовтаючись по світу...
   
А шо саме не так?
---------------------------------------------------
 Доволі  немала частина людей зовсім не збираються просити притулок в разі війни. Декому просто тре пересидіти, якщо є де. За свої гроші, у рідних,знайомих, тощо. Я не поїду, але знаю багатьох таких. Це мами з дітями, коли навіть чоловіки йдуть до війська. Ті ж чоловіки хочуть бути впевнені в безпеці дітей,дружини. Що тут такого? Так ні, пля... Хоча на перший погляд цим країнам же ж навіть краще.

 ХЗ?
   
---------------------------------------------------
 Доволі  немала частина людей зовсім не збираються просити притулок в разі війни. Декому просто тре пересидіти, якщо є де. За свої гроші, у рідних,знайомих, тощо. Я не поїду, але знаю багатьох таких. Це мами з дітями, коли навіть чоловіки йдуть до війська. Ті ж чоловіки хочуть бути впевнені в безпеці дітей,дружини. Що тут такого? Так ні, пля... Хоча на перший погляд цим країнам же ж навіть краще.

 ХЗ?


Або біженці, або туристи. Інших варіантів просто не існує.
   
Отакої, тікають. Дарма приймали закон захисту від антісемітизму.
   
Не буду казати, що думаю
Бо притягнуть по новому є-закону до відповідальності  :pooh_lol:

Взагалі євеї в масі завжди на стороні імперій і гнобителів.
Ну бувають виключення звісно, але основна маса так.
Доплмогають сильним бити слабого.
   
Не буду казати, що думаю
Бо притягнуть по новому є-закону до відповідальності  :pooh_lol:

Взагалі євеї в масі завжди на стороні імперій і гнобителів.
Ну бувають виключення звісно, але основна маса так.
Доплмогають сильним бити слабого.

Вони рятують своє життя. Мають повне право.
   
Зато за голокост голоснул и
І богообраних євреїв законодавчо захистили від антисемітизму.
   
Я вже писав ,що євреї не хотіли евакуюватися з Києва, бо вважали німців культурними.
У вас хибна інформація. Виїхати хотіли всі, але не всім вдалося. З нашого двору виїхали практично всі, залишилися тільки ті в кого не було "можливостей", але і вони якось заховались. Війну пережили всі, і знову повернулися в наш великий 4-х поверховий будинок на Подолі. Як і де вони були ніхто не розказував, та і не питали. На цю тему намагалися не говорити. А ось моїм було в Києві важко. 
   
Вони рятують своє життя. Мають повне право.

ВСІ народи мають повне право рятувати своє життя і свободу. Але ті хто заради цього колобрують з агресором - мають отримати оценку своїх дій.
   
ВСІ народи мають повне право рятувати своє життя і свободу. Але ті хто заради цього колобрують з агресором - мають отримати оценку своїх дій.

Хто у Ізраїля агресор? Росія напала на Ізраїль?
   
Посла Ізраїлю в Україні викликали до МЗС, щоб він пояснив, чому його країна просила Москву допомогти з евакуацією у разі війни

І шо посол?
   
І шо посол?
Цитувати
Посол Израиля в Киеве Михаил Бродский пояснил, что Иерусалим намеревался лишь призвать Москву к снижению напряженности и выразить обеспокоенность судьбой израильских дипломатов и граждан.
   
ось черговий приклад на тему - чому ніхто не любить євреїв...
   
Країна піклується про безпеку своїх громадян.

А дебіли піднімають істерику.
   
Все вірно. це звучить таr: Коли будете наступати - нас попередьте будь ласка. дуже розумно.
   
У вас хибна інформація. Виїхати хотіли всі, але не всім вдалося. З нашого двору виїхали практично всі, залишилися тільки ті в кого не було "можливостей", але і вони якось заховались. Війну пережили всі, і знову повернулися в наш великий 4-х поверховий будинок на Подолі. Як і де вони були ніхто не розказував, та і не питали. На цю тему намагалися не говорити. А ось моїм було в Києві важко. 

Мій добрий знайомий, єврей, в 1941 йому вже було 12 років, розповідав, що його дід вмовляв всіх знайомих, сусідів щоб вони не йшли нікуди і не вірили німцям. Але його не всі  послухали, а дід зміг врятувати все своє велике сімейство, що прожили в Києві в своїй квартирі на Подолі всю окупацію, а сусіди всі пішли, бо хотіли виїхати в Германію.
В тій колонні на Мельникова не було людей, що добровільно прийшли на страту, на смерть - всі дорослі люди там пережили катаклізми 1 СВ, перевороту і громадянської, чистки і репресії і все це було з ними і на їх очах. Тобто всі вони мали власний досвід виживання в умовах війн і репресій. Як барани на бойню ніхто з них не йшов. А тут повірили і сподівались, що німці їх нарешті вивезуть в Германію і вони будуть там жити, в країні, що нагнула і перемогла всю Європу.
Зрозуміли що ведуть на розстріл лише згодом, але вийти з колонни вже не було змоги - чим ближче до яру, тим щільніше їх охороняли. От тоді і почали викидати дітей в руки чужим.

Коли чутки  про Бабин яр розійшлись, то вже в інших місцях євреїв мусили вистежувати і силою заганяти в гетто і в місця страт. Добровільно ніхто не збирався і не приходив, ховались хто як міг.
   

То це такий тролінг xyйла був?   
   
Хто у Ізраїля агресор? Росія напала на Ізраїль?

Рашка напала на Україну, де мешкають і євреї, що мають громадянство Ізраілю, а ще сотні тисяч євреїв, що є громадянами України.

Не крути дупою, біженець від совка, що вдало пристоїв дупу у німців.
   
Рашка напала на Україну, де мешкають і євреї, що мають громадянство Ізраілю, а ще сотні тисяч євреїв, що є громадянами України.

Не крути дупою, біженець від совка, що вдало пристоїв дупу у німців.


Держава Ізраїль захищає своїх громадян.

Правильно робить!

А твоя влада срати на тебе хотіла.....

   
Країна піклується про безпеку своїх громадян.

А дебіли піднімають істерику.

через велику частку вихідців з кацапстану в ізраїлі, жиди вже давно стали підхуйлятниками.
   
через велику частку вихідців з кацапстану в ізраїлі, жиди вже давно стали підхуйлятниками.

Не треба піклуватися про своїх громадян?
   
Держава Ізраїль захищає своїх громадян.

Правильно робить!

А твоя влада срати на тебе хотіла.....

Моя країна вже 8 років боронить нас від окупантів.

А сереш ти, біженець по єврейській лінії у Германію, втік від влади совка.
   
Моя країна вже 8 років боронить нас від окупантів.

А сереш ти, біженець по єврейській лінії у Германію, втік від влади совка.

Я втік від такого гавна, як ти. І не маю жодного відношення до біженців.

Працювати треба, бидло, працювати.... 


А не гавкати на тих, хто працює.
   
Не треба піклуватися про своїх громадян?

Ті хто мають совість і піклуються про своїх громадян, закликали їх віїзджати і вивозять персонал дип.представництв. А не біжать до агресора-злодія і домовляються, щоб їх охороняли і не чіпали, а решту хай ріжуть (td)
   
треба не відпускати жодного такого
   
Ті хто мають совість і піклуються про своїх громадян, закликали їх віїзджати і вивозять персонал дип.представництв. А не біжать до агресора-злодія і домовляються, щоб їх охороняли і не чіпали, а решту хай ріжуть (td)

Це твої дебільні інтетрпретації.....
   
Я втік від такого гавна, як ти. І не маю жодного відношення до біженців.

Працювати треба, бидло, працювати.... 


А не гавкати на тих, хто працює.

А хуцпа не трісне, БІЖЕНЕЦЬ?

Ти саме БІЖЕНЕЦЬ і юзаєш ніштяки німців аж бігом.

І сереш в тому числі і на могили своїх предків, що ситно і добре жили на наших благословенних землях століттями.
   
У вас хибна інформація. Виїхати хотіли всі, але не всім вдалося. З нашого двору виїхали практично всі, залишилися тільки ті в кого не було "можливостей", але і вони якось заховались. Війну пережили всі, і знову повернулися в наш великий 4-х поверховий будинок на Подолі. Як і де вони були ніхто не розказував, та і не питали. На цю тему намагалися не говорити. А ось моїм було в Києві важко. 

В мене теж спогади рідні і вони згадують саме це
   
А хуцпа не трісне, БІЖЕНЕЦЬ?

Ти саме БІЖЕНЕЦЬ і юзаєш ніштяки німців аж бігом.

І сереш в тому числі і на могили своїх предків, що ситно і добре жили на наших благословенних землях століттями.


 :lol:   Поістери ще, дебілка....

Тобі і в голову не приходить, що люди можуть працювати.

Шара понад усе!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія