Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гостей 4990. Робіть щось

Гостей 4990. Робіть щось
Via

Форум постійно падає. 5000 гостей - це така шалена відвідуваність?
Ремонтуйте негайно!
   
Re: Гостей 4990. Робіть щось

5000 гостей - це така шалена відвідуваність?
акагжеж
   
Re: Гостей 4990. Робіть щось

Форум постійно падає. 5000 гостей - це така шалена відвідуваність?
Ремонтуйте негайно!

за 15 хвилин дають данні... Я теж помітив що як 5400 і більше то висне двіжок.
   
Re: Гостей 4990. Робіть щось

Утро


Користувачів Online: 164
Гостей: 1444
Дані за останні 15 хвилин

порохоботы так засрали ФУП, что гости пришли поучиться ..
   
Re: Гостей 4990. Робіть щось

Може це ддос атака? І ФУП досять? Тоді 5400 це те що встиг порахувати двіжок а не реальна кількість процесів.

Але для чого ддосити ФУП?
   
Re: Гостей 4990. Робіть щось
abg

Може це ддос атака? І ФУП досять? Тоді 5400 це те що встиг порахувати двіжок а не реальна кількість процесів.

Але для чого ддосити ФУП?


Чому курка переходить через дорогу? На допомогу вивчають історію психології.

    Платон: «
    Сократ: Хіба не тому, що відповідає це ідеї блага?
    Главкон: Я згоден.
    Кефалі: Схоже, що так
    Полемарх: Саме так і повинно бути.
    Фрасімах: Так, Сократ.
    Алківіад: Звичайно, Сократ.
    Павсаній: Так, так.
    Аристофан: Твоя правда.
    Ериксимах: Напевно так.
    Федон: Без сумнівів.
    Федр: Ти маєш рацію, Сократ. »

Ну і далі вже суто психологічний:

    В. Вундт: «Говорячи, що ми бачимо курку, що переходила дорогу, ми діємо як наївний спостерігач. Тільки шляхом ретельного спостереження за своїми відчуттями ми зможемо сказати, що ми дійсно бачимо. Що ж стосується причин поведінки курки, то я напишу про це в наступній книзі ».
    Е. Б. Тітченер: «Я переходжу дорогу тому, що я відчуваю відчуття приємного. Курка, судячи з усього, теж ».
    Ф. Гальтон: «Ця курка - геній?».
    Ф. Брентано: «Чи можемо ми говорити, що курка переходить дорогу, коли не можна відокремити сприйняття куркою дороги від самої дороги ?!»
    Е. Гуссерль: «Яка курка, яка дорога, ви взагалі про що?»
    О. Кюльпе: «Коли ми даємо нашим випробуваним метафору курки, що переходить дорогу, перше на що вони орієнтуються - процес двіженія.Образи курки і дороги з'являються пізніше, з чого ми робимо висновок, що думка носить потворний характер».
    М. Вертгеймер: «Навіть якщо показувати нам рух курки через дорогу як окремі картинки, ми будемо сприймати його як цілісний процес, незважаючи на те, що в кожен момент часу ми сприймаємо лише окремі його компоненти».
    І.М. Сєченов: «Перехід куркою дороги є лише нижчий рефлекторна активність. Надалі їй буде досить просто подумати про перехід дороги ».
    І.П. Павлов: «Насправді, причина поведінки курки міститься в ланцюзі безумовних і умовних рефлексів, що виражаються в тому, що вона переходить дорогу».
    Е. Толмен: «У курки є якась когнітивна карта, яка відображає значущі для неї підкріплення, орієнтуючись на яку вона і переходить дорогу».
    Б.Ф. Скіннер: «Перехід куркою дороги періодично підкріплюється, позитивно або негативно».
    Л.С. Виготський: «Знак дороги в свідомості курки поступово заміщає собою сам перехід дороги, який спочатку став можливий завдяки суспільству».
    А.Н. Леонтьєв: «Діяльність курки по переходу дороги опосередковується дорогий як знаряддям цієї діяльності і наявної у неї завданням перейти через дорогу».
    З. Фрейд: «Курка це яйце. Думаю, подальші міркування вам зрозумілі ».
    З. Фрейд (інша точка зору): «AndieandereSeitezukommen» (сміється).
    К. Юнг: «Поєднання подій в їх культурної цілісності зробило необхідним перехід цієї конкретної курки в цій історичній точці, і тому Синхроністичносгі викликала ця подія до життя».
    А. Адлер: «Ця курка намагається подолати неповноцінність своїх коротких крил і маленьких ніг, роблячи настільки безглузді вчинки».
    К. Роджерс: «Ви хочете знати, чому курка переходить дорогу?»
    І. Ялом: «Вона боїться померти, так і не дізнавшись, що на тому боці дороги».
    У. Найссер: «Курка переходить дорогу відповідно до тієї теорією світу. Яка у неї існує, з тим, щоб пізнати цей навколишнього її світ ».
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія